Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II

as tankini pirkau per otto
nu zinokit, ir dydis atitiko, ir laiko viska super (krutine G pas mane doh.gif )
zodziu, esu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2011 07 24, 09:07)
....
zodziu, verkianciai reik geros siuvejos...

Jungiuosi ir aš mergaitės pas jus, nes problema su tais didesniais dydžiais yra blush2.gif
šiandien facebooke landžiojau, ir vieną mergaitę užtikau, siuvėja, kaip tik iš Vilniaus - tai darbeliai nuostabūs, bent jau man labai patiko ....
ikeliu nuorodą, tikiuosi, kad atidarys...
http://www.facebook....0...9&sk=photos
jei nuorodos neatidarytų, dar ir jos tinklapiuką įkelsiu...
http://www.loretari.eu
Atsakyti
Sveikos,
Noriu pagalbos ax.gif 4u.gif
Nesioju apie 16 -18 uk (44-46) dydi. man iki 30 m. Reikia vestuvems sukneles puosnios. eisiu kaip svecias. Kiek ieskau nieko nerandu.
Gal kas zinot kur butu galima gauti nusupirkti arba issinuomuoti suknele kaune. Ir gal galit patarti kas tiktu einant i vestuves. Jos bus rugsejo vidury. Vestuves prabangesnes bus, sveciu apie 50. net neisivaizduoju kas dabar madinga vestuvese. blush2.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daluzeviciute @ 2011 07 27, 14:56)
gal kas patars kuo apsirenkti i vestuves . busiu sveciu. galvoju, kad gal reik ka pasisiuti
Papildyta:

o man atrodo, kad dirzas cia visai nereikalingas ax.gif

kadangi ji turi liemeni, tai tas dirzas pabrezia ji, kad jis lieknesnis ir. Man asmeniskai visai jis tinka, kad yra uzdetas g.gif tokia lieknesne atrodo...
Atsakyti
Man tai graziau kur ji su kelnem ir tunikom,nes kojos tai baisios,aisku nieko cia nepakeisi,bet as tikrai jas pridengciau kiek tik imanoma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2011 08 05, 17:00)
Man tai graziau kur ji su kelnem ir tunikom,nes kojos tai baisios,aisku nieko cia nepakeisi,bet as tikrai jas pridengciau kiek tik imanoma  ax.gif

va kaip toj nuotraukoj kur diskutavom del dirzo, ten koki 5 cm sakykim, kad butu ilgesnis ania g.gif nu jo pas ja nera dailios kojytes g.gif
Atsakyti
Norėčiau prisijungti prie apvalučių... Mano bėda - apatinis pilvukas, o su suknelėm ir maikytėm kur surauktos ir platėja nuo krūtinės apačios, atrodau kaip nėštukė verysad.gif
Man ši suknelė labai graži wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 06 rugpjūčio 2011 - 18:38
aggree, jeigu būtų šviesių spalvų,tada tikrai būtų labai graži g.gif
Atsakyti
Jūsų teismui, padėkit apsispręsti su kuria suknele atrodau geriausiai (čia fotosesijai...)
user posted image
Atsakyti
man su ilga, nors daugiau maziau visos atrodo nesiotinos
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 08 06, 19:42)
Jūsų teismui, padėkit apsispręsti su kuria suknele atrodau geriausiai (čia fotosesijai...)

Vidurine 4u.gif
Atsakyti
Man tai su ilga gražiausiai 4u.gif
Atsakyti