Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II

aha is priekio ziurint.
Tada net ir su nekokiais drabuziais galima gauti pusetina vaizda, o va pasiziurejus is nugaros, o ypac is sono, taip nebeatrodo sad.gif

Klausimas - kur randat patogius ir grazius batus. Su dydziu kaip ir nera tokios problemos, bet va su plociu jau sunkiau. Kad ir kaip paskutineje nuotraukoje - na nepatogus tokie, jie siauri buna ir spaudzia ( man po to dar ir nagas iaugineti pradeda, jeigu erdves neturi pakanakamai)
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2011 08 08, 13:22)
aha is priekio ziurint.
Tada net ir su nekokiais drabuziais galima gauti pusetina vaizda, o va pasiziurejus is nugaros, o ypac is sono, taip nebeatrodo sad.gif

Klausimas - kur randat patogius ir grazius batus. Su dydziu kaip ir nera tokios problemos, bet va su plociu jau sunkiau. Kad ir kaip paskutineje nuotraukoje - na nepatogus tokie, jie siauri buna ir spaudzia ( man po to dar ir nagas iaugineti pradeda, jeigu erdves neturi pakanakamai)

drinks_cheers.gif

Man problemos su blauzdom doh.gif nes blyn tokias pilnas turiu doh.gif ir su tom dabar madingom basutem su "antkojais" biggrin.gif Žiemai nusipirkau puikius ilgaaulius batus Deichmane ir Danijoj.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 08 07, 21:44)
Aciu uz patarimus. Visgi issirinkau ketvirta varianta, kurio cia net nekeliau. Lauksiu dabar nuotrauku  wub.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oj negaliu prisijuokiau, visos puolem padeti merginai kas geriau tinka, o pasirodo geriausiai tinka tas variantas kurio mes , deja, ir nematem. Idomus pagalbos prasymas... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2011 08 08, 15:50)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif oj negaliu prisijuokiau, visos puolem padeti merginai kas geriau tinka, o pasirodo geriausiai tinka tas variantas kurio mes , deja, ir nematem. Idomus pagalbos prasymas... lotuliukas.gif

Apsisprendžiau jūsų dėka (kad nebūtų pilka, juk vasara ir ilga, kad būtų šventiškesnė) ir paskutinę minutę prieš išeinant, prisiminiau, kad turiu dar vieną suknelę, MB net žvengė mirksiukas.gif įkelsiu pasirodyt kas gavos kai gausiu foto smile.gif Beje, buvau visgi išsirinkus pilką... kad labiau pabrėžtų liemenį.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 08 08, 16:06)
Apsisprendžiau jūsų dėka (kad nebūtų pilka, juk vasara ir ilga, kad būtų šventiškesnė) ir paskutinę minutę prieš išeinant, prisiminiau, kad turiu dar vieną suknelę, MB net žvengė  mirksiukas.gif įkelsiu pasirodyt kas gavos kai gausiu foto smile.gif Beje, buvau visgi išsirinkus pilką... kad labiau pabrėžtų liemenį.

tai parodykit tą paslaptingą Nr.4 biggrin.gif
Atsakyti
Nusifotkinau - dabar visi keturi variantai.
user posted image
Atsakyti
... o man visi super atrodo - kiekvienai suknei pagal nuotaiką, o žiū dar ir progai tinkamos thumbup.gif - 1 labai nelietuviško skonio, labai tokia skandinaviška wub.gif . Ai, visos fainos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2011 08 10, 19:12)
... o man visi super atrodo - kiekvienai suknei pagal nuotaiką, o žiū dar ir progai tinkamos  thumbup.gif  - 1 labai nelietuviško skonio, labai tokia skandinaviška  wub.gif . Ai, visos fainos  thumbup.gif

Dekui smile.gif
O suknele pirkta Gariunuose biggrin.gif ir pagaminta Lietuvoje smile.gif
Atsakyti
Na, grazutes-apvalutes 4u.gif , papasakokite, kur apsiperkate g.gif ? Vakar isbegau i miesta noredama ka nusipirkti, atsinaujinti, grizau pasiutusi doh.gif Buddelei- modeliai "griuk negyvas" doh.gif schmoll.gif Kazkokie beformiai maisai, tysalai.. Netoli Buddelei, Laisves alejoje (Kaunas) parduotuve XXXL - ten nezinau, ar babutems patiktu doh.gif . Tai nors kiek itampa nuemiau Utenos trikotaze- pora marskineliu ir naktinukus nusipirkau mirksiukas.gif . Tai kur Kaune apsiperkate g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raile: 18 rugpjūčio 2011 - 15:47
QUOTE(Raile @ 2011 08 18, 16:46)
Na, grazutes-apvalutes 4u.gif , papasakokite, kur apsiperkate g.gif ? Vakar isbegau i miesta noredama ka nusipirkti, atsinaujinti, grizau pasiutusi doh.gif  Buddelei- modeliai "griuk negyvas" doh.gif  schmoll.gif  Kazkokie beformiai maisai, tysalai.. Netoli Buddelei, Laisves alejoje (Kaunas) parduotuve XXXL - ten nezinau, ar babutems patiktu doh.gif . Tai nors kiek itampa nuemiau Utenos trikotaze- pora marskineliu ir naktinukus nusipirkau mirksiukas.gif . Tai kur Kaune apsiperkate g.gif ?

kokia jūsų išmiera?
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2011 08 18, 18:39)
kokia jūsų išmiera?

18 blush2.gif
Atsakyti
As kai toki dydi nesiojau, mano visi graziausi drabuziai buvo nupirkti is padevetu drabuziu parduotuviu - tikrai graziu rubu rasdavau thumbup.gif . Dar kai ka pirkdavau Svedijoj, Suomijoj. O Lietuvoj - beviltiska. Jei kelnes placios, tai velnias zino, kokiai subinei, bet ne maniskei smile.gif. Jei koks svarkas - tai arba per papus, arba per pilva nesueina. Neatitaikysi. Suknele - jei per pecius gerai, tai subine kabo, jei subine gerai - tai per papus per siaura doh.gif lotuliukas.gif Labai sutinku, kad musu parduotuves veza nebent maisus bobutems. As dar bandyciau paieskoti turguje. Vilniuje tai i Gariunus eiciau, Kaune gal Urmo baze?
Atsakyti