Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Darbo birža
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
LinaGustė
Merginos, gal kas žinos... Biržoj buvau registruota nuo rugsėjo 26 d. Pašalpa lyg ir būtų priklausiusi nuo spalio 6 d. (kadangi iki tos dienos buvau gavusi išeitinę kompensaciją). Spalio 16 d. mane išregistravo, nes įsidarbinau. Ar man dar perves kokią dalį bedarbio pašalpos už tas 10 d.? g.gif Šiaip niekas priskaičiuota nebuvo, kadangi pas konsultantę buvau tik vieną kartą, kitas apsilankymas turėjo būti tik lapkričio mėn. g.gif
JOLANCIUK
QUOTE(liusi2003 @ 2011 10 25, 21:55)
sveiki, gal kas žinote, labai reikia žinoti  ax.gif
*

manau pacioj suc.rupyboj geriau suzinuoti.
brashke77
Merginos, o ar jums nesake konsultants, kad veda pinigus nuo 10 iki 31 dienos, atrenka kompas atsitiktinai, ne visiems kartu.'
As esu ir 10 gavus ir 31 diena net- ot pasinervinau biggrin.gif
Vasara-ziema
Labas rytelis 4u.gif Toks klausimelis g.gif ,stoviu DB,ir noriu eiti mokytis,na kokius kursus baigti,ar mokes man birza pinigus?Esu gryzusi is motinystes atostogu,paskaiciuoti pinigeliai.
JOLANCIUK
QUOTE(Vasara-ziema @ 2011 10 26, 08:39)
Labas rytelis 4u.gif Toks klausimelis g.gif ,stoviu DB,ir noriu eiti mokytis,na kokius kursus baigti,ar mokes man birza pinigus?Esu gryzusi is motinystes atostogu,paskaiciuoti pinigeliai.
*

Taip greitai jus i kursus nepasius,bedarbio pasalpa gaudinesit ir toliau,o kai baigs moketi,tada jau gal ir kazkokius kursus ras,tada stependija mokes.
dzigitas
sveikos.girdejau tokias pletkas,kad eigu sergi ir atnesi i DB pazyma(bilioteni)tai ismokos(kur skirtos pusmeciui)prasitesia.ar tiesa?
JOLANCIUK
QUOTE(dzigitas @ 2011 10 26, 11:08)
sveikos.girdejau tokias pletkas,kad eigu sergi ir atnesi i DB pazyma(bilioteni)tai ismokos(kur skirtos pusmeciui)prasitesia.ar tiesa?
*

taip.
Vasara-ziema
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 26, 10:39)
Taip greitai jus i kursus nepasius,bedarbio pasalpa gaudinesit ir toliau,o kai baigs moketi,tada jau gal ir kazkokius kursus ras,tada stependija mokes.
*

Aciu.Tai dar paklausiu ax.gif .Buvau siandien birzoje,tai pasiule viesuosius darbus,sutikau.Menesiui tiktai,tai klausimelis butu velgi apie pinigelius ax.gif g.gif ,kaip ten su tom ismokom is birzos ir socialine,nes gaunu dar ir tokia ir kaip tik reikia lapkricio pirmom dienom tvarkytis socialine ir nuo lapkricio pradedu dirbti.Tai man tikriausiai nusites menesiukas,lapkriti negausiu nieko g.gif ?
JOLANCIUK
QUOTE(Vasara-ziema @ 2011 10 26, 16:01)
Aciu.Tai dar paklausiu ax.gif .Buvau siandien birzoje,tai pasiule viesuosius darbus,sutikau.Menesiui tiktai,tai klausimelis butu velgi apie pinigelius ax.gif  g.gif ,kaip ten su tom ismokom is birzos ir socialine,nes gaunu dar ir tokia ir kaip tik reikia lapkricio pirmom dienom tvarkytis socialine ir nuo lapkricio pradedu dirbti.Tai man tikriausiai nusites menesiukas,lapkriti negausiu nieko g.gif ?
*

gausit alga ir jei pajamos vienam zmogui nesieks 350 lt,tai ir toliau gaudinesit soc.pasalpa.
vilmutute
O tai ar man mokes kazkas uz biuleteni ar ne?
QUOTE(dzigitas @ 2011 10 26, 10:08)
*

dzigitas
QUOTE(vilmutute @ 2011 10 27, 00:37)
O tai  ar man mokes kazkas uz biuleteni ar ne?
*

eigu teisingai supratau,tai tesiog prasitesia ismokos,kur yra skirtos pusmeciui
JOLANCIUK
QUOTE(vilmutute @ 2011 10 27, 00:37)
O tai  ar man mokes kazkas uz biuleteni ar ne?
*

jei turit i biliuteni teise,t.y kad ji apmoketu,tada apmokes.Bet moka tik uz savo biliuteni.
Murčikas
Sakykit, kada galima kreiptis i birza. Jei VPA iki 3 metu buvau iki vakar, vakar atleido, sake nusiunte dokumentus i sodra. Tai ar jau siandien galiu vaziuoti i birza? g.gif ar palaukti geriau kitos savaites?
Vasara-ziema
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 26, 18:56)
gausit alga ir jei pajamos vienam zmogui nesieks 350 lt,tai ir toliau gaudinesit soc.pasalpa.
*

Aciu jums 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(Murčikas @ 2011 10 27, 09:12)
Sakykit, kada galima kreiptis i birza. Jei VPA iki 3 metu buvau iki vakar, vakar atleido, sake nusiunte dokumentus i sodra. Tai ar jau siandien galiu vaziuoti i birza?  g.gif ar palaukti geriau kitos savaites?
*

Gal dar palauk,man taip irgi buvo,nulekiau kita diena,tai dar nemate birza sodros duomenu,kad as atleista.Nuejau po savaites ir tai uzburbejo,kad per anksti atejau doh.gif
Vaiva.S
tai vat dabar vėl naujas klausimas iškilo blush2.gif nuo šiandien mane išleido į nėštumo ir gimdymo atostogas, atidarė biuletenį, tai kaip dabar bus su pinigėliais, ar mokės taip kaip visada mokėdavo, ar tuos 4 mėnesius nieko nemokės, ar dar koks kitas variantas yra? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
vikosiuks
QUOTE(Murčikas @ 2011 10 27, 09:12)
Sakykit, kada galima kreiptis i birza. Jei VPA iki 3 metu buvau iki vakar, vakar atleido, sake nusiunte dokumentus i sodra. Tai ar jau siandien galiu vaziuoti i birza?  g.gif ar palaukti geriau kitos savaites?

gali vaziuoti, jei duomenis nusiunte- tai tikrai matys. as ir taip is darbo isejau- tarpo nedarydama istojau i birza.
Laurita-78
Sveikos, turiu toki klausimeli- pries 8 metus buvau registruota DB, tada buvo issilavinimas profesinis ir ieskojau siuvejos darbelio, nuo to laiko daug vandens nutekejo- baigiau universiteta, igyjau soc. pedagogo profesija. Dabar vel registravausi DB ieskodama darbo, soc. pedagogui pasiulyti nieko neturi, siulo siuvejos darba- siuti nenoriu, ar galiu buti del to isbraukta is darbo birzos?

JOLANCIUK
QUOTE(Laurita-78 @ 2011 10 27, 14:11)
Sveikos, turiu toki klausimeli- pries 8 metus buvau registruota DB, tada buvo issilavinimas profesinis ir ieskojau siuvejos darbelio, nuo to laiko daug vandens nutekejo- baigiau universiteta, igyjau soc. pedagogo profesija. Dabar vel registravausi DB ieskodama darbo, soc. pedagogui pasiulyti nieko neturi, siulo siuvejos darba- siuti nenoriu, ar galiu buti del to isbraukta is darbo birzos?
*

Taip.

QUOTE(Laurita-78 @ 2011 10 27, 15:24)
Nu bet tai nesamone visiska
*

niekas ten neziuri samone ar nesamone,pasiulo darba,atsisakai-braukia,pagal juos jei atsisakai darbo,vadinasi jis tau nereikalingas,todel ir darbo birzoj nera ko stoveti.Jeigu nera darbo pagal jusu dabartine specialybe,siulo is vis darbus pagal bet kokia specialybe,o jus baiget siuvejos spec,todel ir siulo.
Laimingas rozmarinas
QUOTE(Vaiva.S @ 2011 10 27, 12:55)
tai vat dabar vėl naujas klausimas iškilo  blush2.gif  nuo šiandien mane išleido į nėštumo ir gimdymo atostogas, atidarė biuletenį, tai kaip dabar bus su pinigėliais, ar mokės taip kaip visada mokėdavo, ar tuos 4 mėnesius nieko nemokės, ar dar koks kitas variantas yra?  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
*

o ka sako jusu tarpininke?ar neklauset.mane sitas irgi domina. variantai manau du, mokes arba nemokes biggrin.gif pati galvoju, kur cia pasiklaust tiksliai, nes informacijos nera, isskyrus ta, kad yra tokiu kuriom apmokejo. o cia jus nuo 30 sav isleido?
JOLANCIUK
QUOTE(lilina1111 @ 2011 10 27, 19:17)
o ka sako jusu tarpininke?ar neklauset.mane sitas irgi domina. variantai manau du, mokes arba nemokes biggrin.gif pati galvoju, kur cia pasiklaust tiksliai, nes informacijos nera, isskyrus ta, kad yra tokiu kuriom apmokejo. o cia jus nuo 30 sav isleido?
*

jei moka bedarbio pasalpa,tai ja ir mokes toliau per visa dekreta.
reims
merginos, jei seimoje dirba tik vienas suauges, o kitas darbo birzoje nestovi, ieskosi darbo. Ar priklausytu kompensacijos uz sildyma, karsta vandeni is socialinio?
JOLANCIUK
QUOTE(reims @ 2011 10 27, 21:41)
merginos, jei seimoje dirba tik vienas suauges, o kitas  darbo birzoje nestovi, ieskosi darbo. Ar priklausytu kompensacijos uz sildyma, karsta vandeni is socialinio?
*

ne,nebent esat vaiko prieziuros atostoguose ir nors vienas yrai registruotas tame bute.
reims
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 27, 21:44)
ne,nebent esat vaiko prieziuros atostoguose ir nors vienas yrai registruotas tame bute.
*

prieziuros atostogos jau baigesi, o registruoti esame visa seima.
Rinesa
O sakykit merginos, ar išėjus iš kart regstruotis biržoj, ar nebūtina. Ta prasme, man kol kas išmokos nepriklauso, tik dėl to PSD... Kažką girdėjau jis 3 mėn. dar galioja? Ar ne?
JOLANCIUK
QUOTE(Rinesa @ 2011 10 28, 08:56)
O sakykit merginos, ar išėjus iš kart regstruotis biržoj, ar nebūtina. Ta prasme, man kol kas išmokos nepriklauso, tik dėl to PSD... Kažką girdėjau jis 3 mėn.  dar galioja? Ar ne?
*

ne 3 menesius,o iki to menesio galo koki jus isejot is darbo.
Papildyta:
QUOTE(reims @ 2011 10 28, 07:39)
prieziuros atostogos jau baigesi, o registruoti esame visa seima.
*

bet jus neatitinkat salyga,nes nei dirbat,nei birzoj stovit.
Rinesa
PSD galioja dar mėn. po to kai buvo nustota mokėti arba tiek mėn. už kiek gauta išeitinė.
Pati paklausiau - pati atsakiau. tongue.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Rinesa @ 2011 10 28, 09:26)
PSD galioja dar mėn. po to kai buvo nustota mokėti arba tiek mėn. už kiek gauta išeitinė.
Pati paklausiau - pati atsakiau.  tongue.gif
*

Radau ir as apie tai smile.gif
ewacka
Norejau dar karta paklausti, ar niekas nepasikeite blush2.gif
Jei vienas gyvenantis asmuo isidarbina 0,5 etato, arba terminuotai sutarciai, tai tada tiek pirmu, tiek antru atveju, jis nors ir dirba, bet dar stovi ir DB?
Jei taip, tai ar tai reiskia, kad kai pasibaigs terminuota sutartis (jei ji ne daugiau kaip 6 men) arba kai nustos dirbt 0,5 etato (padirbs savaite, menesi ar du), vel jam bus atstatytas bedarbio statusas ir zmogus nelaukes 6 men, gales kreiptis i socialini del pasalpos pratesimo...?
JOLANCIUK
QUOTE(ewacka @ 2011 10 28, 10:54)
Norejau dar karta paklausti, ar niekas nepasikeite  blush2.gif
Jei vienas gyvenantis asmuo isidarbina 0,5 etato, arba terminuotai sutarciai, tai tada tiek pirmu, tiek antru atveju, jis nors ir dirba, bet dar stovi ir DB?
Jei taip, tai ar tai reiskia, kad kai pasibaigs terminuota sutartis (jei ji ne daugiau kaip 6 men) arba kai nustos dirbt 0,5 etato (padirbs savaite, menesi ar du), vel jam bus atstatytas bedarbio statusas ir zmogus nelaukes 6 men, gales kreiptis i socialini del pasalpos pratesimo...?
*

taip,jei dirbama maziau negu 0.75 etato reikia dar papildomai stoveti birzoj,jei terminuota sutartis pasibaigs anksciau nei puse metu,tai vistiek teks laukt kol tie puse metu sueis,kad gauti pasalpa.Nebent zmogus pries isidarbinant stovejo birzoj ir jam kai isidarbino tiesiog pakeite statusa.
ewacka
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 28, 10:39)
taip,jei dirbama maziau negu 0.75 etato reikia dar papildomai stoveti birzoj,jei terminuota sutartis pasibaigs anksciau nei puse metu,tai vistiek teks laukt kol tie puse metu sueis,kad gauti pasalpa.Nebent zmogus pries isidarbinant stovejo birzoj ir jam kai isidarbino tiesiog pakeite statusa.
*

Aciu Jums 4u.gif kaip visada greitas ir issamus atsakymas 4u.gif
Tai jei zmogus stovi DB, isidarbina pagal terminuotaja tai tada pakeicia statusa jam o kai ji pasibaigia, tada vel atstato ir nelaukus 6 men, i socialini einama.
Persiklausiu dar blush2.gif
JOLANCIUK
QUOTE(ewacka @ 2011 10 28, 11:43)
Aciu Jums  4u.gif kaip visada greitas ir issamus atsakymas  4u.gif
Tai jei zmogus stovi DB, isidarbina pagal terminuotaja tai tada pakeicia statusa jam o kai ji pasibaigia, tada vel atstato ir nelaukus 6 men, i socialini einama.
Persiklausiu dar  blush2.gif
*

taip smile.gif
Asveja
QUOTE(reims @ 2011 10 27, 22:41)
merginos, jei seimoje dirba tik vienas suauges, o kitas  darbo birzoje nestovi, ieskosi darbo. Ar priklausytu kompensacijos uz sildyma, karsta vandeni is socialinio?
*

Jeigu jus dar esate vaiko prieziuros atostogose tada priklauso, bet jei vaikas jau lanko darzeli arba jus jau isejusi is darbo (tai yra nedirbate, nestovite darbo birzoje) tada nepriklausys. Mano situacija buvo tokia, kad mano vaikas pradejo lankyti darzeli 2.4 metuku, as turejau eiti i darba arba stoti i birza, kad priklausytu kompensacijos ir t.t.
spanguolyte2
sveikos, noriu paklausti ar priklauso kokia kompensacija uz darzeli jeigu as stoviu darbo birzoje pasalpa gaunu? su vyru nesusituoke. Bet tikriausiai, kad nepriklauso g.gif

o kazin normalu jei dar nepervede is darbo birzos pinigu? siandien jau 28d o dar pinigu pervesta nera. Pirmadienis jau 31d bet ji ne darbo diena, o sako iki menesio galo privalo ismoketi g.gif
JOLANCIUK
QUOTE(spanguolyte2 @ 2011 10 28, 16:18)
sveikos, noriu paklausti ar priklauso kokia kompensacija uz darzeli jeigu as stoviu darbo birzoje pasalpa gaunu? su vyru nesusituoke. Bet tikriausiai, kad nepriklauso  g.gif

o kazin normalu jei dar nepervede is darbo birzos pinigu? siandien jau 28d o dar pinigu pervesta nera. Pirmadienis jau 31d bet ji ne darbo diena, o sako iki menesio galo privalo ismoketi  g.gif
*

ziurint kokiam mieste gyvenat.
Laurita84
Kilo klausimas g.gif
Jei as esu subsidijuojama, tai turiu pati pranesti, kad susiradau darba, ar apie mane pranes darbdavys DB?
spanguolyte2
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 28, 21:03)
ziurint kokiam mieste gyvenat.
*

Siauliuose smile.gif
JOLANCIUK
QUOTE(spanguolyte2 @ 2011 10 30, 20:40)
Siauliuose  smile.gif
*

50% jeigu vienam šeimos nariui tenka mažiau nei 1,5 (525 lt) Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų valstybės remiamų pajamų dydžio per mėnesį;
spanguolyte2
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 30, 21:43)
50% jeigu vienam šeimos nariui tenka mažiau nei 1,5 (525 lt) Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų valstybės remiamų pajamų dydžio per mėnesį;
*

tai jeigu as netekejusi, vaiko tevo pajamos taip pat yra skaiciuojamos ir dalinamos is triju. o jeigu nelabai yra galimybiu is vyro puses gauti kazkokiu tai pazymu apie pajamas kazkaip galima be ju issiverst ar niekaip? g.gif
o mane vis dar neramina tas klausimas apie ismokas is darbo birzos, niekaip nesuprantu kodel man nepervede pinigu ir kaip tycia ilgasis savaitgalis... verysad.gif
JOLANCIUK
QUOTE(spanguolyte2 @ 2011 10 30, 22:14)
tai jeigu as netekejusi, vaiko tevo pajamos taip pat yra skaiciuojamos ir dalinamos is triju. o jeigu nelabai yra galimybiu is vyro puses gauti kazkokiu tai pazymu apie pajamas kazkaip galima be ju issiverst ar niekaip?  g.gif
o mane vis dar neramina tas klausimas apie ismokas is darbo birzos, niekaip nesuprantu kodel man nepervede pinigu ir kaip tycia ilgasis savaitgalis... verysad.gif
*

Vyro pajamu galima nerodyti,jei nesusituoke.O del birzos pinigeliu,tai paskambinkit treciadieni i birza.
Tepaluota
QUOTE(Laurita84 @ 2011 10 29, 21:57)
Jei as esu subsidijuojama, tai turiu pati pranesti, kad susiradau darba, ar apie mane pranes darbdavys DB?
*

Ir pati, ir darbdavys.
spanguolyte2
QUOTE(Tepaluota @ 2011 10 31, 10:46)
Ir pati, ir darbdavys.
*

tai per 3 dienas privalot atnesti darbo sutarti
Labruscum
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 30, 22:44)
Vyro pajamu galima nerodyti,jei nesusituoke.O del birzos pinigeliu,tai paskambinkit treciadieni i birza.
*

Jei kartu vaiką augina ir vedą bendrą ūkį (minty buitis), negali nerodyti.
spanguolyte2
QUOTE(Labruscum @ 2011 10 31, 12:29)
Jei kartu vaiką augina ir vedą bendrą ūkį (minty buitis), negali nerodyti.
*

tai vat ir galvoju, kad vis tiek prasys pazymos. Nors jeigu pvz kartu negyvenam ir vaika auginu viena vis vien manau niekam neidomu, nes vaikas teva turi
JOLANCIUK
QUOTE(spanguolyte2 @ 2011 10 31, 12:45)
tai vat ir galvoju, kad vis tiek prasys pazymos. Nors jeigu pvz kartu negyvenam ir vaika auginu viena vis vien manau niekam neidomu, nes vaikas teva turi
*

o jeigu tevas nezinia kur randasi,tai kaip tu parodisi jo pajamas.Jus gi ne pagal ta punkta prasot kompensacijos kad viena auginat vaika,o pagal ta,kad pajamos vienam seimos nariui neiseina 525 lt.
dzigitas
gal pasikartosiu blush2.gif
eigu isidarbinu laikinai(t.y.1 men arba 3men.)ar mane isregistruoja is DB?ar turiu atnesti pazyma,kad idarbinta laikinai ir neprarandu bedarbio statuso ir toliau gaunu bedarbio pasalpa g.gif
JOLANCIUK
QUOTE(dzigitas @ 2011 10 31, 14:17)
gal pasikartosiu blush2.gif
eigu isidarbinu laikinai(t.y.1 men arba 3men.)ar mane isregistruoja is DB?ar turiu atnesti pazyma,kad idarbinta laikinai ir neprarandu bedarbio statuso ir toliau gaunu bedarbio pasalpa g.gif
*

iki 6 menesiu jei sutartis tai nebraukia is birzos,o tik sustabdo stovejima ir bedarbio pasalpos gavima,sutarti reikia nesti,per 3 d.d.
lod
sveikos,noriu konsultacijos,gal kuri zinos.dirbu pagal terminuota sutarti 0.5etato,kuri baigiasi 11.11.ir stoviu DB.
11.14d reikia ateiti i DB,bet beta ta,kad dabar esu biliotenyje ir ji turesiu dar apie menesi laiko.darbdavys sake,kad esant biluotenyje manes negali atleisti,bet kaip tada man 14d daryt su DB,pranesti,kad esu biliotenyje,ar kaip?
Ania.ks
QUOTE(lod @ 2011 11 02, 12:55)
sveikos,noriu konsultacijos,gal kuri zinos.dirbu pagal terminuota sutarti 0.5etato,kuri baigiasi 11.11.ir stoviu DB.
11.14d reikia ateiti i DB,bet beta ta,kad dabar esu biliotenyje ir ji turesiu dar apie menesi laiko.darbdavys sake,kad esant biluotenyje manes negali atleisti,bet kaip tada man 14d daryt su DB,pranesti,kad esu biliotenyje,ar kaip?
*

taip pranešti, sekancia diena po biuletenio uždarymo pas tarpininkę į biržą.
spanguolyte2
QUOTE(lod @ 2011 11 02, 13:55)
*

manau tau reiketu vis tiek pasiskambint savo tarpininkei ir pranesti jai, kad busi biuletenyje, ji gal pasizymes, nes kad isvis neisbrauktu is birzos su ta priezastim, kad neatvykai. Esu girdejusi panasia situacija, tap kad geriau apsidrausti smile.gif
bichter
Labas, iskilo toks klausimas.. Jei zmogus isejes is darbo istojo i darbo birza, ir menesi gavo bedarbio pasalpa. Po menesio pats issibrauke. Tada menesi buvo isvykes i uzsieni. Ar dabar grizes ir istojes vel i birza gautu pasalpa? Uzsienyje ta menesi nedirbo.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.