Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 19, 23:33)
Stazas ir taip nesikaupia,kaupiasi tik tada kai gaunat bedarbio pasalpa.O del ko jus birzoj stovit?nes jeigu negaunat jokiu soc.pasalpu ir kompensaciju jums nera reikalo dabar stot i birza,stosit kai ateis laikas bedarbio pasalpa gaudineti.

as jau internetu uzsiregistravau, o ryt pas konsultante pasiskyriau jau... Na, ka ,manau, nebeatsauksiu registracijos, kad ir internetu g.gif doh.gif Teiks eit?
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2011 10 20, 09:11)
as jau internetu uzsiregistravau, o ryt pas konsultante pasiskyriau jau... Na, ka ,manau, nebeatsauksiu registracijos, kad ir internetu  g.gif  doh.gif  Teiks eit?

man atrodo galima atsisakyti,ar nera ten tokios funkcijo,kad anuliuoti registracija.
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 10 20, 08:16)
Jau trečią mėnesį gausiu iš biržos didžiausią pašalpą, o po to ją mažina ateinančius mėnesius, ar ne? Dėkoju.

taip mažina 3mėn. 650 poto po 563 (čia man taip paskaičiuota)
Papildyta:
QUOTE(brashke77 @ 2011 10 20, 09:46)
nerandu, ko gero, nera  unsure.gif  pabandysiu pasiskambint jiems smile.gif
labai aciu  4u.gif

aš registravausi internetu ir galvojau tikrai ,kad prisiregistravus,o pasirodo kai nuvykau į biržą sako aš jūsų nematau prisiregistravusios,tai išmušė taloną į eilę hihihi.gif tai gal ir jums taip,tada nebūtų ko pergyvent,nes ir aš su devyniais striokais lėkiau kaip nurodyta per 5 dienas nuo prisiregistravimo
Atsakyti
Gal kas patars 4u.gif Įmonė, kurioje šiuo metu dirbu, stabdo veiklą 5 metams. Ar man priklausys biržos pašalpa? Ar galiu iš anksto registruotis biržoje, jei tiksliai žinau, kad būsiu atleista nuo kito mėn 1 dienos?
Atsakyti
Laba diena.Gal galite padeti.Mano draugas uzsiregistravo darbo birzoje,isbuvo joje pusantro menesio ir issiunte i darba,pasalpa uz menesi gavo,dirbti pradejo nuo 15 dienos,uz 15 dienu pasalpos negavo,tai cia jau galima galvot kad tie pinigeliai jau "plauke"?Ar pagal viska juos privalo ismoketi?Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(erikiukas:) @ 2011 10 21, 10:09)
Laba diena.Gal galite padeti.Mano draugas uzsiregistravo darbo birzoje,isbuvo joje pusantro menesio ir issiunte i darba,pasalpa uz menesi gavo,dirbti pradejo nuo 15 dienos,uz 15 dienu pasalpos negavo,tai cia jau galima galvot kad tie pinigeliai jau "plauke"?Ar pagal viska juos privalo ismoketi?Aciu uz atsakyma.

Juos privalo sumoketi kita men,nes moka uz praeita menesi,o ne uz einama.
Atsakyti
http://www.15min.lt/...nius-194-175935
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 10 21, 12:38)
Niekas nežino? unsure.gif

Jei turite 18mėn stažą per paskutinius 36mėn, išmoka jums priklausys.
Papildyta:
Gal kas padės, o kaip ldb puslapyje pažiūrėti ar išmokėta pašalpa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monera: 21 spalio 2011 - 12:51
QUOTE(monera @ 2011 10 21, 14:02)
Jei turite 18mėn  stažą per paskutinius 36mėn, išmoka jums priklausys.
Papildyta:
Gal kas padės, o kaip ldb puslapyje pažiūrėti ar išmokėta pašalpa?

Reikia prisijungti LDB prie elektroninės bankininkystės ir tada užeiti ant paslaugu suvestinė. Gal ka suprasit blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, nezinau daugiau, kur rasyt, bet skelbima radau ldb.lt. Ten parasyta :"Asmuo bus darbinamas per rotacijos priemonę.". Gal zinote ka tai reiskia? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2011 10 23, 10:17)
Sveikos, nezinau daugiau, kur rasyt, bet skelbima radau ldb.lt. Ten parasyta :"Asmuo bus darbinamas per rotacijos priemonę.". Gal zinote ka tai reiskia?  unsure.gif

http://www.ldb.lt/TD...borotacija.aspx
gal cia paskaitikit.
Atsakyti
Gal kas gali papasakoti kaip viskas vyksta DB? tongue.gif Situacija tokia, draugas jau metai DB-je, vis atidedavo "pasimatymus" kas du men. Sekanciam kartui jau sake, kad duos kazkokius lapus pildyt ar ka ten g.gif Pats nelabai suprato, as tuo labiau biggrin.gif Kaip supratau, tai reiks, kad darbdavys pazymetu ar tinkamas darbui ar ne g.gif O pas darbdavius BD siuncia, ar pats turi ieskotis? (Na cia as taip pati ismasciau biggrin.gif) Tai vat idomu pasidare kaip kas ten vyksta g.gif
Atsakyti