Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo birža

sveikos, noriu paklausti ar priklauso kokia kompensacija uz darzeli jeigu as stoviu darbo birzoje pasalpa gaunu? su vyru nesusituoke. Bet tikriausiai, kad nepriklauso g.gif

o kazin normalu jei dar nepervede is darbo birzos pinigu? siandien jau 28d o dar pinigu pervesta nera. Pirmadienis jau 31d bet ji ne darbo diena, o sako iki menesio galo privalo ismoketi g.gif
Atsakyti
QUOTE(spanguolyte2 @ 2011 10 28, 16:18)
sveikos, noriu paklausti ar priklauso kokia kompensacija uz darzeli jeigu as stoviu darbo birzoje pasalpa gaunu? su vyru nesusituoke. Bet tikriausiai, kad nepriklauso  g.gif

o kazin normalu jei dar nepervede is darbo birzos pinigu? siandien jau 28d o dar pinigu pervesta nera. Pirmadienis jau 31d bet ji ne darbo diena, o sako iki menesio galo privalo ismoketi  g.gif

ziurint kokiam mieste gyvenat.
Atsakyti
Kilo klausimas g.gif
Jei as esu subsidijuojama, tai turiu pati pranesti, kad susiradau darba, ar apie mane pranes darbdavys DB?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 28, 21:03)
ziurint kokiam mieste gyvenat.

Siauliuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spanguolyte2 @ 2011 10 30, 20:40)
Siauliuose  smile.gif

50% jeigu vienam šeimos nariui tenka mažiau nei 1,5 (525 lt) Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų valstybės remiamų pajamų dydžio per mėnesį;
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 30 spalio 2011 - 20:43
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 30, 21:43)
50% jeigu vienam šeimos nariui tenka mažiau nei 1,5 (525 lt) Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų valstybės remiamų pajamų dydžio per mėnesį;

tai jeigu as netekejusi, vaiko tevo pajamos taip pat yra skaiciuojamos ir dalinamos is triju. o jeigu nelabai yra galimybiu is vyro puses gauti kazkokiu tai pazymu apie pajamas kazkaip galima be ju issiverst ar niekaip? g.gif
o mane vis dar neramina tas klausimas apie ismokas is darbo birzos, niekaip nesuprantu kodel man nepervede pinigu ir kaip tycia ilgasis savaitgalis... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(spanguolyte2 @ 2011 10 30, 22:14)
tai jeigu as netekejusi, vaiko tevo pajamos taip pat yra skaiciuojamos ir dalinamos is triju. o jeigu nelabai yra galimybiu is vyro puses gauti kazkokiu tai pazymu apie pajamas kazkaip galima be ju issiverst ar niekaip?  g.gif
o mane vis dar neramina tas klausimas apie ismokas is darbo birzos, niekaip nesuprantu kodel man nepervede pinigu ir kaip tycia ilgasis savaitgalis... verysad.gif

Vyro pajamu galima nerodyti,jei nesusituoke.O del birzos pinigeliu,tai paskambinkit treciadieni i birza.
Atsakyti
QUOTE(Laurita84 @ 2011 10 29, 21:57)
Jei as esu subsidijuojama, tai turiu pati pranesti, kad susiradau darba, ar apie mane pranes darbdavys DB?

Ir pati, ir darbdavys.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 10 31, 10:46)
Ir pati, ir darbdavys.

tai per 3 dienas privalot atnesti darbo sutarti
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 30, 22:44)
Vyro pajamu galima nerodyti,jei nesusituoke.O del birzos pinigeliu,tai paskambinkit treciadieni i birza.

Jei kartu vaiką augina ir vedą bendrą ūkį (minty buitis), negali nerodyti.
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2011 10 31, 12:29)
Jei kartu vaiką augina ir vedą bendrą ūkį (minty buitis), negali nerodyti.

tai vat ir galvoju, kad vis tiek prasys pazymos. Nors jeigu pvz kartu negyvenam ir vaika auginu viena vis vien manau niekam neidomu, nes vaikas teva turi
Atsakyti
QUOTE(spanguolyte2 @ 2011 10 31, 12:45)
tai vat ir galvoju, kad vis tiek prasys pazymos. Nors jeigu pvz kartu negyvenam ir vaika auginu viena vis vien manau niekam neidomu, nes vaikas teva turi

o jeigu tevas nezinia kur randasi,tai kaip tu parodisi jo pajamas.Jus gi ne pagal ta punkta prasot kompensacijos kad viena auginat vaika,o pagal ta,kad pajamos vienam seimos nariui neiseina 525 lt.
Atsakyti