Įkraunama...
Įkraunama...

Opinis kolitas

Labutis merginos,
kur pradingusios, kaip gyvenat?? kaip sekasi???
sad.gif o as vis dar dirbu....virsvalandziu nerealiai......si menesi apie 200val isdirbtu gali gautis....nzn, kaip kovot su savo valdzia......verkiau vel visa diena......i vakara tik apsiraminau....ryt zinoma iseigine dave, o po to...nzn, kaip bus.....pavargau....
Atsakyti
[quote=LaiLa25,2006 06 19, 18:46]
Labutis merginos,
kur pradingusios, kaip gyvenat?? kaip sekasi???
sad.gif o as vis dar dirbu....virsvalandziu nerealiai......si menesi apie 200val isdirbtu gali gautis....nzn, kaip kovot su savo valdzia......verkiau vel visa diena......i vakara tik apsiraminau....ryt zinoma iseigine dave, o po to...nzn, kaip bus.....pavargau....

Sveikos merginos wub.gif

Užjaučiu, Laila, kad tau tiek tenka darbe išbūti, o ta mergina, kurią pavaduoji kaip jaučiasi g.gif Svarbiausia tik nesinervink tiek, žiūrėk savo sveikatytę mirksiukas.gif
Man taip pat ne kas, nes mano mažoji stipriai serga. Patyrė labai stiprų emocinį sukrėtimą, kuris sutrikdė viską. Vežiau pas nervų gydytoją, paskyrė mėnesiui daug ir stiprių raminančių. šiandien jau truputėlį geriau.
Atsakyti
QUOTE
Užjaučiu, Laila, kad tau tiek tenka darbe išbūti, o ta mergina, kurią pavaduoji kaip jaučiasi  Svarbiausia tik nesinervink tiek, žiūrėk savo sveikatytę    Man taip pat ne kas, nes mano mažoji stipriai serga. Patyrė labai stiprų emocinį sukrėtimą, kuris sutrikdė viską. Vežiau pas nervų gydytoją, paskyrė mėnesiui daug ir stiprių raminančių. šiandien jau truputėlį geriau.


sveikos as tai labai uzsiemusi siuo metu po poliklynikas varineju tai sveikatytes reikalus vis tvarkau,
o kas tavo mergytei skaistule kas ja taip sukrete kad tokius stiprius raminamus reikia gerti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 06 20, 18:51)
sveikos as tai labai uzsiemusi siuo metu po  poliklynikas varineju tai sveikatytes reikalus vis tvarkau,
o kas tavo mergytei skaistule kas ja taip sukrete kad tokius stiprius raminamus reikia gerti blink.gif


Sveikos merginos wub.gif 4u.gif
Kaip jums sekasi g.gif Lynkute, ar buvai Vilniuje, kokios naujienos. Aš nuo liepos 1d. iki rugpjūčio 25 d. neturėsiu interneto doh.gif bet kitaip neišeina.
Mano mergaičiukei jau žymiai geriau, gal kada per skypę papasakosiu kas jai nutiko.
Atsakyti
labukas skaiste 4u.gif
o kodel tau atjungs interna? g.gif as vakar buvau pas gydytoja vilniuj apziurejo prisidaviau daug tyrimu ir echoskopu apziurejo pasake kad 8 ml. skysciu yra gimdoje tai yra labai daug dar lauksim kitu tyrimu g.gif

aciu dievui kad tavo mergyckai geriau wub.gif labai dziaugiuosi 4u.gif o kaip tau sekasi?
Atsakyti
Sveikos Sirgaliukes! Uzsukau pasiziuret, kaip gyvenat!

QUOTE(LaiLa25 @ 2006 06 19, 17:46)
Labutis merginos,
kur pradingusios, kaip gyvenat?? kaip sekasi???
sad.gif o as vis dar dirbu....virsvalandziu nerealiai......si menesi apie 200val isdirbtu gali gautis....nzn, kaip kovot su savo valdzia......verkiau vel visa diena......i vakara tik apsiraminau....ryt zinoma iseigine dave, o po to...nzn, kaip bus.....pavargau....


LaiLa25, su musu ligom tik ir nervintis, taip gi niekad nepasveiksim doh.gif Nusiramink su tom asarelem!

QUOTE(skaistė @ 2006 06 20, 12:57)
Man taip pat ne kas, nes mano mažoji stipriai serga. Patyrė labai stiprų emocinį sukrėtimą, kuris sutrikdė viską. Vežiau pas nervų gydytoją, paskyrė mėnesiui daug ir stiprių raminančių. šiandien jau truputėlį geriau.


Kaip baisiai nuskambejo verysad.gif Laikykis!

QUOTE(lynkute @ 2006 06 23, 16:57)
labukas skaiste 4u.gif
o kodel tau atjungs interna? g.gif as vakar buvau pas gydytoja vilniuj apziurejo prisidaviau daug tyrimu ir echoskopu apziurejo pasake kad 8 ml. skysciu yra gimdoje tai yra labai daug dar lauksim kitu tyrimu g.gif 


O ka dar sako daktarai? Kaip kraujas Tavo, Lynkute? Koks nusedimas? Ar tyrimus ir del zarnyno dareisi ar tik gimdos echo?

O as tai zinokit idomiai jauciuosi- Prednizolonas padejo atsigauti, bet tuo paciu ir vieni nervai- negaliu ziuret i save veidrodyje! Siaubas kazkoks! Zandai kaip begemoto, o pilvas kaip nescios! verysad.gif O labiausiai nervina, kai kiekvienas sutiktas zmogeliukas sako man, kaip as pasitaisiau, kokie zandukai papilneje ir taip toliau! Nors priaugau tai apie 3-4kg po to , kai po gimdymo visus 20kg numeciau. Aisku, tie keli kilai netrukdo, bet nervina, kai nuo kazkokio prednizolono gereja apetitas, puciasi zandai ir zmones tokius "fainus" komplimentus zarsto blink.gif Ir aiskink paskui kiekvienam, kad cia laikina, as tokia ilgai nebusiu ir pan.
Per du pastaruosius menesius sumazinau prednizolono doze nuo 6tabl iki 4tabl ir organizmas iskart pajuto, nors kraujuko nepasirode (tfu tfu tfu), bet kartais buna gleiviu ir siaip visokie pilvo gurguliavimai uzeina, atrodo, kad tos zarnos vibruoja ten blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(indra @ 2006 06 12, 20:06)
ax.gif labas esu čia naujokė bet labai sudomino jusu pokalbis apie opinį kolitą sergu jau 3 metai
iš tikrųjų tai iki paskutinio stengiuosi be prednizolono bet neišeina dabar vėl geriu ...  o kai jį geri tai nieko gero vartoju jau antra karta o kiek dažnai jus ji vartojate man jau žiuriu gaunasi rudeniop ir pavasarį bet sakau gal aš be reikalo gal reiktu kenteti  wub.gif


Sveika prisijungus! O kaip gi kenteti?! As irgi kentejau iki paskutinio, kol daktare vos neatsisake manes gydyti, nes buvo jau labai blogai verysad.gif

QUOTE(indra @ 2006 06 14, 17:29)
Labutis

malonu su Jumis bendrauti, Šaunuolės Jūs
Na taip pabandysiu aš tas vaistazoles ir gal visos pasveiksim    biggrin.gif
jei bus gerai bet manau tai užtruks dar gerus kokius 2 metus , o kol kas geriu prednezoloną ir viskas,
dabar skambinau gydytojai tai siūlė gal ligoninėje pagulėti bet nematau tokio didelio poreikio na ka ten kita padarys vis tiek tas pats
bet turiu pastebėjimą kad  bent jau pirmą kartą kai Predn. vartojau tai visai nesustambėjau na susireguliavo svoris ir tiek  tikiuosi ir dabar labai nepaveiks (reikia pabelsti)
kas dėl maisto tai niekaip negaliu pastebėti nuo ko man pasidaro blogiau manau kad vis tiek kažkas padaro savo darbą ir maistas ne visada užkliūna nors be abejo saugausi stengiuosi nevartoti daržovių (ypač kopūstų) vieną kart darbe buvau iškritusi iš padų nuo jų tai daugiau ir nevalgau


Jei tik 2 metus- tai butu gerai, mane daktarai prigasdino, kad cia visam gyvenimui verysad.gif
O vat del maisto tai man irgi daug klausimu kilo, anksciau valgiau viska ir tiesiog BET KA- buvo blogai, kai laukiausi, o tuo labiau, kai maitinau maziuka savo- labai ziurejau savo maista- alkoholio nei laso ir siaip sveikai gyvenau. Ir kas is to.... Vistiek buvo labai blogai.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE
O ka dar sako daktarai? Kaip kraujas Tavo, Lynkute? Koks nusedimas? Ar tyrimus ir del zarnyno dareisi ar tik gimdos echo?    O as tai zinokit idomiai jauciuosi- Prednizolonas padejo atsigauti, bet tuo paciu ir vieni nervai- negaliu ziuret i save veidrodyje! Siaubas kazkoks! Zandai kaip begemoto, o pilvas kaip nescios!  O labiausiai nervina, kai kiekvienas sutiktas zmogeliukas sako man, kaip as pasitaisiau, kokie zandukai papilneje ir taip toliau! Nors priaugau tai apie 3-4kg po to , kai po gimdymo visus 20kg numeciau. Aisku, tie keli kilai netrukdo, bet nervina, kai nuo kazkokio prednizolono gereja apetitas, puciasi zandai ir zmones tokius "fainus" komplimentus zarsto  Ir aiskink paskui kiekvienam, kad cia laikina, as tokia ilgai nebusiu ir pan.  Per du pastaruosius menesius sumazinau prednizolono doze nuo 6tabl iki 4tabl ir organizmas iskart pajuto, nors kraujuko nepasirode (tfu tfu tfu), bet kartais buna gleiviu ir siaip visokie pilvo gurguliavimai uzeina, atrodo, kad tos zarnos vibruoja ten


sveikute senai buvai pas mumi wub.gif pas mane irgi taip vibruoja zarnos,atrodo kad jos susisuka ir tada atsiranda skausmas pilve doh.gif siaip tai man echo dare gimdos skysciai negerai ir toks jausmas kad slapimo pusle pilna tempia vilvo apacia.ir tas tustinimas toks po truputy uzknisa is proto veda.,bet kaip nors iskesiu .
Atsakyti
kur jus visos dinge g.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
o kaip jums nustate ta opini koalita g.gif ar po zarnyno tyrimo?
jei taip tai ar biopsijos neme darydamas daktaras ta tyrima g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 06 28, 18:33)
kur jus visos dinge g.gif


Sveikos merginos wub.gif wub.gif wub.gif

Tikrai visos pradingusios, ne Lailos nebesimato bei skype išjungtas. Norėjau dar šiandien jums parašyti, nes jau rytoj interneto nebeturėsiu, tai nebus kaip doh.gif Bet pažadu, rugpjūčio gale vėl susirašysim mirksiukas.gif Svarbiausia, tik jūs nepradinkit niekur mirksiukas.gif Na ką, šaunios jums vasaros thumbup.gif ir nesirkit mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif tikrai nesimato auuuuuu. blush2.gif

na nieko skaistule susikalbesim veliau o mes tikrai nedingsim. tongue.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
penktadieni dariausi rektoskopija ,tai dar nezinau koks atsakymas tik penktadieni bus g.gif
o kaip jum sekasi kur prapuolet visos laila kurtu dingusi? g.gif kaip tau sekasi?
Atsakyti