Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

brūkštelėsiu į až.
Atsakyti

inc, tavo virtuvė gerokai didesnė ir talpesnė apačia 4u.gif mūsų apačią užsima technika: orkaitė, šaldytuvas, šaldiklis ir indaplovė. Dėl erdvės išsaugojimo labai nenorėjom daryti per visą auškštį kolonos.


Man labai grazi Jusu virtuve. Kainos net bijau klausti blush2.gif
As norejau paklausti del Jusu sprendimo ( wub.gif ) saldytuva daryti apacioje. Mano vyras man irodineja,kad nesamone,kad nepatogu,kad jam keliais vaiksciot reikes... Tikiu,kad nera taip blogai,kaip jis cia man aiskina. Juk patogu?

Atsakyti
Seku ir aš šią temą, nors namus jau kaip ir įsirengus. Bet tobulėti vsiada galima biggrin.gif
Tik va dažytos plokštės daugiau nebesirinkčiau - vaikai apdaužo doh.gif
Atsakyti
Aš tai galvoju, kad ta šaldytuvo padėtis priklauso nuo gyvenimo būdo. biggrin.gif Asmeniškai, pakankamai daug gaminu, mažas vaikas namie, todėl ir šaldytuvą rinkomės beveik 200 litrų, su nuline zona. Bet jis tikrai gigantas, tai šaldytuvas apačioje daug gražesnis sprendimas. Būtinai pasidalinsiu savuoju virtuvės projektu, kai jis bus baigtas. Bet viskai taaaiiip lėtai juda.

Lachese, minėjai, kad kitus baldus darysitės patys. O minkštą dalį? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2012 01 17, 12:09)
Tik va dažytos plokštės daugiau nebesirinkčiau - vaikai apdaužo  doh.gif


Kaip tik sukau galvą, ar gerai padarėm, kad pasirinkom fasadus ir stalviršį su HPL, tai jūsų pamąstymas apie MDF apsidaužymą labai laiku. Kažkaip niekur nerandu pavyzdžių LT, kad būtų darę ne tik stalviršį su HPL, bet ir fasadus visus.
Na, bus kaip bus:)
Atsakyti
oi mergaite...netycia uzklydau pas jus ir tokiu groziu prisiziurejau wub.gif wub.gif
imetu ir as savo virtuve pasirodit ax.gif Virtuve gal nevisai i jusu tema...pas mane labiau Country, bet gal ir prie Vintage tiks biggrin.gif cia tik pati pradzia, dabar dar labai daug kas padaryta, bet vis nepafotkinu blush2.gif
Atsakyti
Joana Agota, mes taip pat galvojam apie HPL fasadą. Jis tvirtesnis, o kaina mažesnė 4 kartus. Aišku, briaunos ne taip gerai atrodo, bet manau, kad geri baldininkai padarys kokybiškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pro: 17 sausio 2012 - 13:17
QUOTE(Pro @ 2012 01 17, 13:12)
Joana Agota, mes taip pat galvojam apie HPL fasadą. Jis tvirtesnis, o kaina mažesnė 4 kartus. Aišku, briaunos ne taip gerai atrodo, bet, manau, kad geri baldininkai padarys kokybiškai.


Rimtai HPL kaina 4 kartus mažesnė už MDF? Mes HPL renkamės,nes norėjom fasadų iš beržo faneros, bet baltos, tai nelabai ir buvo iš ko rinktis, kaip tą baltą spalvą gauti.
2200lt kaina padidėjo lyginant su tokia pačia, bet iš MDF. Bet čia visą kainą kelia turbūt fanera.
Atsakyti
Aha, atsiprašau, sumakliavojau čia su tom kainom kažką kaip reikalas. doh.gif Tikrai, faneros durelės ne iš pigiųjų.
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2012 01 17, 13:10)
oi mergaite...netycia uzklydau pas jus ir tokiu groziu prisiziurejau wub.gif  wub.gif
imetu ir as savo virtuve pasirodit ax.gif  Virtuve gal nevisai i jusu tema...pas mane labiau Country, bet gal ir prie Vintage tiks biggrin.gif  cia tik pati pradzia, dabar dar labai daug kas padaryta, bet vis nepafotkinu blush2.gif

Grazu thumbup.gif ir kokie faini du draugeliai - juodas ir baltas - ten kazkur sedejo biggrin.gif Tik biski nepatiko "dariniai" ant sienos blush2.gif ten drambliukai ir geles ar kas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2012 01 17, 13:10)
oi mergaite...netycia uzklydau pas jus ir tokiu groziu prisiziurejau wub.gif  wub.gif
imetu ir as savo virtuve pasirodit ax.gif  Virtuve gal nevisai i jusu tema...pas mane labiau Country, bet gal ir prie Vintage tiks biggrin.gif  cia tik pati pradzia, dabar dar labai daug kas padaryta, bet vis nepafotkinu blush2.gif


savotiška 4u.gif labai jau toli nuo skandinavisko stiliaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2012 01 17, 15:20)
Grazu  thumbup.gif ir kokie faini du draugeliai - juodas ir baltas -  ten kazkur sedejo  biggrin.gif Tik biski nepatiko "dariniai" ant sienos  blush2.gif ten drambliukai ir geles ar kas?  g.gif

drambliukai neprigijo, tai emem juos lauk. darem ale gelias, viduj plyteliu gabaliukai tokie kaip prie krosneles. as juos ilgai tobulinau, dabar labai susiliejo su siena....tai nerezia akies jau mirksiukas.gif

QUOTE(maja7 @ 2012 01 17, 15:52)
savotiška  4u.gif  labai jau toli nuo skandinavisko stiliaus ax.gif

nu as cia labiau pri Vintage taikiau blush2.gif
Atsakyti