Įkraunama...
Įkraunama...

Socialiniai reikalai UK

Labas visoms,ieskau pagalbos galbut kas susiduret su panasia problema.Zodziu skyriames su vyru verysad.gif turim dvieju metu suneli.Anglijoj jau pusantru metu vasara dirbau keturis menesius vel zadu sugryst i darba atsivesiu mama kad dabotu vaikeli,tik bijau kad nepragysvensiu is algos,ar man priklausys kazkokios lengvatos ar pasalpos,be vaiko pasalpos ja gaunu.Ar sunku dirbant per agentura vienisai mami issinuomoti buta?aciu uz atsakymus nes nebezinau ka daryti.
Atsakyti
QUOTE(Moga @ 2012 01 24, 16:10)
santuokos liudijimo vertimas praverte del NI pokalbyje, o vaiko gimimo liudijimo del CB. kolkas tiek.

Visur lietuviski dokai buvo,visur suprato kas tai ir nereikejo jiokiu vertimu ar pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moga @ 2012 01 24, 15:10)
santuokos liudijimo vertimas praverte del NI pokalbyje, o vaiko gimimo liudijimo del CB. kolkas tiek.

as kai pirma kart siunciau, tai tik originala, jokio vertimo, ir viskas tvarkoj, uzskaite smile.gif del NI tik paklause santuokos datos, o pacio dok. neturejau dar ...gal kaip pas ka papuoli g.gif
Atsakyti
Verčiausi tik popierius apie savo sveikatą,nes turiu bėdų. šitie vertimai tikrai buvo naudingi. O neprireikė nei santuokos liud. vertimo,nei gimimo liud. viskas tiko lt ax.gif tai manau tik bereikalingas pinigų išmetimas į balą už vertimus.
Atsakyti
Laba diena,

ateinu su klausimu (sorry, jei kartojuos n-taji karta - neturiu laiko skaityti) blush2.gif

* ar norint tvarkytis pasalpas reikia butinai buti isdirbus UK 3 men.?

* ar norint prasyti pasalpos namui (neatsimenu kaip ten vadinasi blush2.gif ) reikia buti isdirbus 1 metus?

* ar tvarkantis turi buti butinai prisiregistraves prie gyvenamosios vietos? Ta prasme ar butinai kurio nors vardu turi buti namas? O jei gyvenam tokiam name, kur ant kito zmogaus namas? g.gif

kolkas tiek.. aciu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
gal galetumete mane apsviesti. mama su vaiku 1,5 metu isvaziavus i UK lapkricio men ir kaip sake ten bando tvarkytis pasalpas,bet kol kas dar nieko negauna. db tokia situacija,kad cia Lt atnese 97,5 lt uz gruodzio men ir nezinom ka daryt.ar sie pinigeliai jiems priklauso ar ne?ar nereiks paskui ju grazinti,jei ji ten tvarkosi?
Atsakyti
QUOTE(utikuciuke @ 2012 01 25, 11:33)
gal galetumete mane apsviesti. mama su vaiku 1,5 metu isvaziavus i UK lapkricio men ir kaip sake ten bando tvarkytis pasalpas,bet kol kas dar nieko negauna. db tokia situacija,kad cia Lt atnese 97,5 lt uz gruodzio men ir nezinom ka daryt.ar sie pinigeliai jiems priklauso ar ne?ar nereiks paskui ju grazinti,jei ji ten tvarkosi?

Jei LT gauna 97 litus,kiek zinau cia Child Benefit'u negaus ax.gif Reikia Lietuvoje nutraukti.
Papildyta:
QUOTE(*Bitė_Ritė* @ 2012 01 25, 10:59)
Laba diena,

ateinu su klausimu (sorry, jei kartojuos n-taji karta - neturiu laiko skaityti) blush2.gif

* ar norint tvarkytis pasalpas reikia butinai buti isdirbus UK 3 men.?

* ar norint prasyti pasalpos namui (neatsimenu kaip ten vadinasi blush2.gif ) reikia buti isdirbus 1 metus?

* ar tvarkantis turi buti butinai prisiregistraves prie gyvenamosios vietos? Ta prasme ar butinai kurio nors vardu turi buti namas? O jei gyvenam tokiam name, kur ant kito zmogaus namas?  g.gif

kolkas tiek.. aciu blush2.gif  4u.gif

Reikia buti atvykus i UK daugiau nei pries 3 men ir dirbti(gali ir trumpesnis laikas buti)
Kad gauti Housing benefitus reikia tureti nuomos sutarti savo arba vyro vardu.Kitu zmoniu vardu sutartis netinka.1 metu buti isdirbus nereikia.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif reikia skubios pagalbos verysad.gif
Mergaites dirbu tik savaitgaliais po 16 valandu. Iseina 96£/sav. Kiek zinau,iki 100£ neatskaiciuoja nieko.Taciau pas mane darbe yra menesinis atlyginimas. Ir man perveda 389£. O tada nuo tos sumos turi atskaiciuoti ar ne? juk cia net maziau nei minimumas unsure.gif Nes man darbas vietoj tu 389 pervede tik 300£ g.gif
Atsakyti
QUOTE(* viva* @ 2012 01 25, 22:40)
Sveikos 4u.gif reikia skubios pagalbos verysad.gif
Mergaites dirbu tik savaitgaliais po 16 valandu. Iseina 96£/sav. Kiek zinau,iki 100£ neatskaiciuoja nieko.Taciau pas mane darbe yra menesinis atlyginimas. Ir man perveda 389£. O tada nuo tos sumos turi atskaiciuoti ar ne? juk cia net maziau nei minimumas unsure.gif Nes man darbas vietoj tu 389 pervede tik 300£ g.gif


Kartais pradeda atskaičiuoti, nes neteisingą kodą įmonė taiko, bet tuos pinigus arba pati įmonė jum sugrąžins greitu metu, jeigu pakeis mokesčių kodą, arba pati galėsit susigrąžinti balandžio mėnesį smile.gif
Atsakyti
Maciau nuo 2012 balandzio Tax Code 747L bus keiciams i 810L.Vadinasi neapmokestinama suma bus iki 8105 svaru per metus ax.gif t.y 156£ per savaite.
100 neapmokestinamu svaru buvo labai seniai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2012 01 26, 08:56)
Maciau nuo 2012 balandzio Tax Code 747L bus keiciams i 810L.Vadinasi neapmokestinama suma bus iki 8105 svaru per metus  ax.gif t.y 156£ per savaite.
100 neapmokestinamu svaru buvo labai seniai  ax.gif

dekui Jums labai. Gal galetumete duoti nuoroda kur tai yra parasyta,nes neirodau darbdaviams nieko doh.gif jie nuo 389£ atskaiciavo 89£!!!!
Atsakyti
QUOTE(* viva* @ 2012 01 26, 10:30)
dekui Jums labai. Gal galetumete duoti nuoroda kur tai yra parasyta,nes neirodau darbdaviams nieko doh.gif jie nuo 389£ atskaiciavo 89£!!!!

Jum nieko irodineti ir nereikia.Jei pradejote dirbti UK neseniai,tai mokesciu inspekcija tikriausiai jums uzdejo laikina tax code.Koks jusu yra ant payslip'o?Po balandzio menesio galesite viska susigrazinti ir turesite normalu mokeciu nuskaiciavimo koda.
Atsakyti