Įkraunama...
Įkraunama...

Socialiniai reikalai UK

Sveiki!Buciau dekinga kas pakomentuuotu mano situacja...

Mes issinuomojom buta per agentura,pasirasem kontrakta metam o dabar man skambina is kitos agenturos jog musu seiminnkas nori parduoti sy buta...ti kaip dabar bus?pragyvenom cia tik savaite,tokia naujiena drebe,paklausiau,tai kaip dabar reikes mum issikelti,sako ne tik kitas landlordas bus nes jus turit sutarty,bet tai sutarty pasirases bus kitas zmogus,jei atsiras naujas seimininas tai ar ji galios.issigandau siaubngai...ar tai imanoma ar mes tiesiog busim apgauti.?
Atsakyti
QUOTE(jujuste @ 2012 01 21, 04:24)
Sveiki!Buciau dekinga kas pakomentuuotu mano situacja...

Mes issinuomojom buta per agentura,pasirasem kontrakta metam o dabar man skambina is kitos agenturos jog musu seiminnkas nori parduoti sy buta...ti kaip dabar bus?pragyvenom cia tik savaite,tokia naujiena drebe,paklausiau,tai kaip dabar reikes mum issikelti,sako ne tik kitas landlordas bus nes jus turit sutarty,bet tai sutarty pasirases bus kitas zmogus,jei atsiras naujas seimininas tai ar ji galios.issigandau siaubngai...ar tai imanoma ar mes tiesiog busim apgauti.?


Idomi situacija, bet nemanau, kad busite apgauti. Jei jau jie pasake, kad issikelti nereikes, pasikeis tik landlordas - tai taip ir bus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(briga1 @ 2012 01 15, 05:19)
man irgi panasi situoacija, tik manes kai buvau pas juos nuejus klause ar gaunu WTC ir CB .pasakiau, kad dar nieko, pasake, kad kai tik gausiu is ju laiska su paskaiciuota suma, tada jiems atnesti...jau pamaniau, kad ir HB priklausys tik kai atnesiu ta laiska, bet pries pora dienu vel gavau pora laisku, tarp ju ir council tax bill.
Tik dar nelabai gaudausi kaip kas  g.gif  gal kas supras  ax.gif

cia pirmas lapas:
user posted image
user posted image
antras lapas:
user posted image
user posted image
Papildyta:
o cia bilai  g.gif nesuprantu kodel du viens po kito atejo ir isvis susipainiojau ka cia apmokes ir ka paciai moket reiks g.gif
user posted image
ir kitas
user posted image

nieks nepakomentavo mano posto ax.gif tik norejau pasitikslinti, ar gerai supratau, kad ta suma 139.82 svaru turiu susimoketi, kadangi tai yra uz ta laikotarpi iki gruodzio 22 d kada klaiminau HB IR CTC ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briga1: 21 sausio 2012 - 17:17
Sveikos, gal kas galesit suteikti info smile.gif Labas ir whitey biggrin.gif

Mane tikrina working tax creditai ar dirbu self employed.Dauguma dokumentu turiu.3 savaites is ju prasomo laikotarpio buvau atostogose.Ar uz tai reikes grazinti permoka?
Atsakyti
QUOTE(briga1 @ 2012 01 21, 05:16)
nieks nepakomentavo mano posto  ax.gif tik norejau pasitikslinti, ar gerai supratau, kad ta suma 139.82 svaru turiu susimoketi, kadangi tai yra uz ta laikotarpi  iki gruodzio 22 d kada klaiminau HB IR CTC ? 4u.gif


Gal geriau Jus paskambinkit tiesiai tenai ir paklauskit ar Jums reikia moketi. Paaiskinki, kad nesupratot ir tiek. As visada taip darau, jei kas man neaisku. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif lapkričio mėnesį pildėm prašymą dėl house benifets. Vyras iki to laiko dirbo be perstojo 9 mėn po 40val., bet kai darbų sumažėjo davė taip sakant 3mėn. atostogas. Vasarį vėl gryžta i darbą. Aš dirbti pradėjau spalį, dirbu iki šiol bet po nedaug, 15-24val. Vyras užsiregistravo job centre, bet jam bedarbio pašalpa nepriklausė, nes per mažai išdirbęs. Tai jam job centras parašė laišką, kad galime kreiptis dėl huose benifets.
Vyras su tuo laišku nuėjo i consulą, užpildė parašką dėl huose benifets. Atėjom pasiteirauti po 2sav. Atsakymas- neturime jokio jūsų prašymo blink.gif . Nu vyras išnaujo vėl užpildė. Dar liepė atnešti bankų iškotines, peislikus.Pateikėme. Ateiname po 2sav. vėl klausti , sako nėra jūsų jokios anketos. Nu čia mano vyras ir pratrūko mad.gif Atėjo net viršininkas aiškintis. Žodžiu, rado tada jau net pirmą mūsų prašymą. Nuramino, kad viskas bus gerai, laukite atsakymo.
Vyras ir pradėjo dirbti tai šen tai ten, bet kartasi į savaitę būdavo 5 val., kartais 16 val, per agentūrą.
Nu mes jau laukiame, laukiame, ir ateina šią savaitę laiškas, daug maž-"nes buvome informuoti, kad jūs( vyras ) negaunate bedarbio pašalpos( apie tai mes patys juos informavome dar lapkritį kai nunešėme laišką iš job centro), reikia jūsų pajamų įrodymų, jei dirbate jus ar jūsų partnerė, tai reikia jūsų peislikų. "
Žodžiu , gaunasi vėl išnaujo viskas.. Aš jau sakau vyrui, tai ką kitą kartą mūsų paprašys. Man atrodo, kad jie specialiai vilkina viską. Gal yra laikas per kiek jie turi sutvarkyti tą prašymą? Jokių pašalpų negauname, pildžiau dėl vaiko pinigėlių prieš 4mėn, atsakymo ir dar jokio.
Atsakyti
QUOTE(patricija1978 @ 2012 01 22, 07:48)
Sveikutės smile.gif lapkričio mėnesį pildėm prašymą dėl house benifets...


Labas, tikrai sunku ka patart, akivaizdu, kad kiekviena taryba skirtingai elgiasi. Mes, kai Hb tvarkemes, tai sutvarke ir pradejom gaut per pusantro menesio.
Idomu tik del bedarbio pasalpos - kodel jam bedarbio pasalpa nepriklause del to, kad "mazai isdirbes"? Dabar, man atrodo, istatymai kitokie - ir nereikia buti kazkiek isdirbus. Gal kas pataisys.. g.gif As bedarbio prasiau iskart po studiju - realiai pradirbus nebuvau isvis nei kiek. Tai priklause man ta JSA.
Atsakyti
Dėl bedarbio pašalpos, tai parašė ,kad ima 2009 gegužę-2010 gegužę. O vyras dirbti pradėjo Anglijoje 2010 rugsėjį, tai parašė,kad " you have not paid enough Class 1 National Insurance Contributions". Eisime ryt į consulą žiūresime ką sakys vėl schmoll.gif
Atsakyti
butent taip. kazkiek padirbus, ziuri ar turi 'enough contribution' padares, kad gaut contribution based jsa. yra kita. income based jsa. shia duoda ishkart, esant mazoms pajamoms ir nedirbus uk.
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2012 01 22, 18:52)
Gal geriau Jus paskambinkit tiesiai tenai ir paklauskit ar Jums reikia moketi. Paaiskinki, kad nesupratot ir tiek. As visada taip darau, jei kas man neaisku.  mirksiukas.gif

as tiesiog nueisiu pas juos, nes visai salia ax.gif
Papildyta:
QUOTE(patricija1978 @ 2012 01 22, 19:48)
Sveikutės smile.gif lapkričio mėnesį pildėm prašymą dėl house benifets.

doh.gif as gruodzio 22 d. pildziau HB forma ir jau siandien gaut turiu pinigelius nuo tos dienos, nesitikejau, kad taip greit blink.gif
kaip kam pasiseka, bet jums turi priklausyti, svarbu nest visus dok. kuriu praso ir bet kokius pasikeitimus pranest, kad netektu permoku poto grazint.
Atsakyti
laba diena, gal man galetumet paaiskinti. jau pribrendome prie reikalo pasiimti vaikus i UK, nes gyvenimas per dvi salys veda is proto. prasau, patarkite, nuo kokiu dokumentu reiktu man pradeti. vienas vaikas maziukas, kitas jau 10metis, kokius dokumentus man cia reiketu atvezti, kaip registruoti i mokykla, kaip i poliklinika? gal dar ka. turime pasus, gimimo liudijimus. ar vaikus reikia registruoti nuomojamam buste?
tiek daug neaiskum. kas su vaikai atvaziavo - atsakykite!!! dabar tvarkau dokumentus CB ir taxbenefits. bet dar vis negaunam. vis dokumentus siunciame. HB tvarkysim, kai atvaziuos vaikai. bet del kitko - visai nezinau, kur ziureti. wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(patricija1978 @ 2012 01 22, 21:36)
Dėl bedarbio pašalpos, tai parašė ,kad ima 2009 gegužę-2010 gegužę. O vyras dirbti pradėjo Anglijoje 2010 rugsėjį, tai parašė,kad " you have not paid enough Class 1 National Insurance Contributions". Eisime ryt į consulą žiūresime ką sakys vėl schmoll.gif

ne prie ko tas konsulas. Skunda rasykit ir viskas. As irgi toki atsakyma esu gavus. Parasiau skunda ir po keletos men piginai jau buvo saskaitoj (uz visus 3 menesius).
Skunda rasiau labai paparastai, priminiau, kad 2009 dar buvau LT, todel nenuotabu, kad UK nieko nemokejau, ir ar galit pacituot kokiai dokumentais remiantis man neduodat isvis jokio JSA, nes as jau UK ilgiau nei 3 men ir aktyviai ieskau darbo".
is pradziu visiems ta raso, kad nepriklauso biggrin.gif paskui atsipraso, jau kai skunda gauna
Atsakyti