Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliečiai stato svajonių namus

sveiki 4u.gif
QUOTE(Dovis @ 2012 01 04, 16:57)
Nes Zojux nusprende kam tiek investuoti, jei pati gali isvalyti. Maniskis irgi skeptiskai ziurejo,nu kam juk zmona gali isvalyti. Bet dabar pakeite nuomone, nes zmona ne tik indaplove. biggrin.gif


o man irgi nepatinka daiktai kazka darantys, bet nepadarantys iki galo g.gif tiek ir tas robotas, palengvina kazkiek, bet...mes rengemes centrine dulkiu sistema, pati aisku nesiurbs (neturim dar talpos), bet man tai patrauklesnis dalykas smile.gif


QUOTE(Agnestar @ 2012 01 05, 12:41)
Blyn blyn, kokia mes kalida padarem...nenusivedem vamzdeliu duju balionui i rusi  doh.gif dbr teks kazkur virtuviniam ta baliona ipaisyti sad.gif(((((((((((((


Jusu busima virtuve didele, tai spintele nusimatyti balionui, manau visiskai buss neproblema bigsmile.gif
Atsakyti
Rendi, mes ir sistema turim, tik va paciap siurbliui nepribrestam niekaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 01 09, 15:58)
Priminkit, kur kita jusu temute? a?  g.gif


Bendraminciuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuzinas @ 2012 01 09, 13:27)
prisisnekejai  thumbup.gif  I siu metu dienotvarke tai jau itraukiau.. drinks_cheers.gif As priminsiu biggrin.gif



i man pasvilpkit biggrin.gif kai gert aisit
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2012 01 07, 00:00)
Paklausinek Dovis, pas ja tikrai geras architektas, projektas labai apgalvotas, praktiskas ir isbaigtas mirksiukas.gif



Dekui uz informacija wink.gif
Atsakyti
Siandien knisausi prie svetaines lipduko doh.gif siaip ne taip ivekiau, foto albume mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 01 10, 23:37)
Siandien knisausi prie svetaines lipduko  doh.gif  siaip ne taip ivekiau, foto albume  mirksiukas.gif



labai graziai tvarkotes sunuoliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 01 10, 23:37)
Siandien knisausi prie svetaines lipduko  doh.gif  siaip ne taip ivekiau, foto albume  mirksiukas.gif


Lipdukų maniakė biggrin.gif Kur dar planuoji klijuoti?
Gerai tas ebay, nematyti lipdukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2012 01 11, 10:13)
Lipdukų maniakė  biggrin.gif Kur dar planuoji klijuoti?
Gerai tas ebay, nematyti lipdukai  thumbup.gif

Neber kur daugiau klijuot, nebent svetainej dar viena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2012 01 10, 00:30)
sveiki  4u.gif
Jusu busima virtuve didele, tai spintele nusimatyti balionui, manau visiskai buss neproblema bigsmile.gif

Nebus nebus, bet man jo teip ten nesinorejo, o pamirsau doh.gif

QUOTE(litunas @ 2012 01 10, 18:47)
i man pasvilpkit biggrin.gif kai gert aisit

Na bet vyrai vyrai..O moteru i kompanija jau nereikia , ar ne smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2012 01 11, 15:09)
Nebus nebus, bet man jo teip ten nesinorejo, o pamirsau  doh.gif
Na bet vyrai vyrai..O moteru i kompanija jau nereikia , ar ne smile.gif))



Vyrai bijo savo zmonu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2012 01 11, 08:11)
Vyrai bijo savo zmonu smile.gif


Nu vyriokiai, kaip super mamoj sedet tai zmonu nebijot, o kai pasikviesti i susitikima , tai zmonu bijot.... ai jai jai tongue.gif
Atsakyti