Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški apsauginiai kremai nuo saulės

Šiais metais visa šeima naudojomes tik vienu kremu - Eucerin 20 SPF (purškiamas) ir specialaus vaikiško kremo nepirkome (dukrai jau beveik 4 metai).
Bulgarijos saulę Kleo oda su šiuo kremu labai gerai atlaikė, ne vieno karto nebuvo paraudusios odelės. Bet ji yra šiek tiek tamsesne, nei mes su vyru ir greitai įgyja rudą atspalvį, tai mums tos apsaugos daugiau reikėjo nei jai.

Eucerinui jokių priekaištų neturiu, svarbiausiai kad apsaugo ir nepasidaro slydus tik įlipus į vandenį.
Atsakyti
naudojom "Kalastyna" specialiai vaikams skirtą kremuką su UVB 35 filtru. Likome labai patenkinti, nes iš kart nenusiplauna įlindus maudytis ir nereikia kiekvieną kart teplioti. Pirkome Eurovaistinėje- kaina 22,29 Lt.
Atsakyti
Microban30+
Atsakyti
Atėjus vasarai saulės spinduliai vis kaitresni ir pavojingesni.Ar tepate savo mažiukus kremu nuo saulės?Kokio stiprumo faktorių renkatės ir kokią produkciją perkate g.gif o gal naudojatės tik lietsargiu ar kepurėle g.gif Būtų įdomu pasidalinti patirtimi ir žiniomis apie tai.

aš savo dukrytę tepu Niveos kremuku,stiprumo 30 iki 50 ax.gif Maunu skrybelaitę taip pat. ax.gif
Atsakyti
VAISTINEJE MAN PATARE TAIP VISOKIAIS POPULIARIAISISIA KREMUKAIS NEPASITIKETI, PASIULE , JEI GERAI PAMENU PAVADINIMA "SPIRICH" PRODUKTA. BRANGOKAS, BET UZTAI EFEKTYVUS.
Atsakyti
Mes dar nenaudojam,slepiames vežimėlyje,bet jau reiks pirkt.Vaistinėje mačiau yra Sebamed firmos.
Atsakyti
Mes kol kas dziaugiames nestipriais saules spinduliukais be kremuko. Bet kai pasidarys kaitriau, reikes pirkti:))
Atsakyti
mes dar nepirkom kremuko , bet gydytoja patare ziureti , kad butu su naturaliais filtrais g.gif - reiks pasiteirauti vaistinej
Atsakyti
QUOTE(epika @ 2007 04 29, 17:22)
VAISTINEJE MAN PATARE TAIP VISOKIAIS POPULIARIAISISIA KREMUKAIS NEPASITIKETI, PASIULE , JEI GERAI PAMENU PAVADINIMA "SPIRICH"  PRODUKTA. BRANGOKAS, BET UZTAI EFEKTYVUS.


nu apie toki nesu girdejus g.gif beje kremus nuo saules ps mus ir drogerijoj galima isigyt.Bet daktare mus ispejo,kad tai turetu buti didziausio UV apsauginio faktoriaus mirksiukas.gif as pirkau vieno laipsnio silpnesni nei stipriausias.
O kazi ar yra vaikams specialus ar visiems toks pat.ant mano to kremo parasyta Familie.Tai manau bus seimai skirtas g.gif
Atsakyti
Pirkau vaistinėje Spirig daylong kremą su faktoriumi 25. Rašoma, kad tinka ir vaikams ir tepti reikia vieną kartą per dieną (o man norisi tepti prieš kiekvieną išėjimą į lauką). Čia tikriausiai tas, kur Epika minėjo, nes brangokas - 38 litus kainavo. Norėjau didesnio apsaugos faktoriaus, bet sakė tos firmos nėra.
Atsakyti
mes rigi dar nenaudojam blush2.gif , bet reikes greitu laiku nusipirkti, nes saulute kas diena darosi vis karstesne ir karstesne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aukse7 @ 2007 04 29, 21:17)
Pirkau vaistinėje Spirig daylong kremą su faktoriumi 25. Rašoma, kad tinka ir vaikams ir tepti reikia vieną kartą per dieną (o man norisi tepti prieš kiekvieną išėjimą į lauką). Čia tikriausiai tas, kur Epika minėjo, nes brangokas - 38 litus kainavo. Norėjau didesnio apsaugos faktoriaus, bet sakė tos firmos nėra.


Siaip vaikams sis faktorius per mazas,turi buti bent 40 g.gif biggrin.gif va siandien tycia vel prasisukau pro tuos kremus,tai daabar pas mus naujove isejus kad 50 + faktoriaus kremas purkstukas thumbup.gif superinis daiktas tik va kainele pas mus jo 12 euru blink.gif doh.gif Niveos cia taip ir parasyta ant tos pakuotes kids,nu kitokios firmos slia ir nebuvo su kids uzrasu g.gif
Ir dar siandien reportaza per tv rode apie nudegimus ir odos vezio rizika nesitepant kremais.Kdangi sule pasidarius kaip niekad aitresne ir pavojingesne,reikia butinai i tai kreipti kuo didesni demesi paskutiniais metais unsure.gif mirksiukas.gif
Atsakyti