Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški apsauginiai kremai nuo saulės


Aš irgi ilgoki sukau galvą kokį apsauginį kremą pirkti, nes dauguma skirti vaikams virš 2-3 metų. Savo mažiukui visgi radau ir nupirkau Eucerin kids, SPF 25. Jis tinka kūdikiams nuo 6 mėn. Nepigus (apie 43 lt), bet nebuvo kitos išeities ax.gif
Atsakyti
sveikos, 4u.gif
mums dabar 9 men ir mes, kad nenudegtume naudojame kolastynos vaikiska krema su 25 apsauga. Mums tiko ir kvapas malonus, ir vaikiuko neberia, ir vandeniui atsparus ir kaina nedidele. mums jis thumbup.gif
Atsakyti
5men. maziukui psilo balzama jau galima naudoti. tikrai geras dalykelis. pries pora metu pati buvau labai smarkiai nudegusi, pabandziau tai thumbup.gif
Atsakyti
Kai aš ieškojau vaikams kremo nuo saulės, tai vos galo negavau - skaičiau kaip durna visų kremų etiketes, kur sudėtis parašyta, kad mane tenkintų smile.gif Ir parduotuvėse skaičiau, ir kitų žmonių turimus skaičiau - nepaklausi gi Avon konsultantės, ar įeina į jų siūlomą kremą Titanium Dioxide ir Zinc Oxide smile.gif Šitie, anot protingų žmonių (nu aš pati tai ne žinovė), privalo būt teisingam kreme nuo saulės (tikiuosi, nesumaišiau) blush2.gif Dar norėjau, kad kokio pantenolio būtų...

Tai radau vienintelį, atitinkantį standartus: Eucerin junior, SPF 15. Tiesa, turim ir Eucerin Kinder, SPF 30... Tai jau tuos ir pirksiu, kitokių jau neieškosiu. Tingiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Coja @ 2006 06 17, 18:28)
CLINIANS SUN Bambini SPF 30  thumbup.gif
labai gerai susigeria, nelimpa  ax.gif

Aš šitą kaip tik Šiauliuos prieš baidarių žygį nupirkau.Likom patenkinti,purškiamas labai patogu,o ir gerai apsaugojo net mūsų raudonai mėgstntį įdegt tėtuką bigsmile.gif Ale einu dar jame to cinko ir titanio paieškosiu,gal yr bigsmile.gif
Atsakyti
aš savo mažių tepu MICRO BAN 30+, Farmos vaistinėje pirkau thumbup.gif pradėjau tepti kai tik ankstyvą pavasarį pirma kaitri saulutė pasirodė, o tai buvom nuvažiavę į sodąvaikas aprengtas dar šiltai,o žandai taip nudegė, kad baisu pasidarė, tai iš karto ir pirkau kremą.

tarpkitko man eurovaistinės aptarnavimas visai nepatiko, toks įspūdis, kad jos ten nieko nežino, net kokias prekes turi, o farmos vaistinėje esančioje Jaruzalės Hiper Rimi vaistininkė iškart patarė arba microban30+, arba sebamed kūdikių linijos apsauginį kremuką, ir dar išpradžių pasiteiravo koks leliaus amžius, ir patarė iš pradžių pabandyti ant nedidelio plotelio patepti ir stebėti ar reaguoja ar ne, jei ne tai galima drasiai tepti visą.

o dėl gydytojų ir kaikurių mamų nuomonės, kad iki metų tepti apsauginiu kremuku nereikia, tai nesutinku, tik ne šiais laikais, kai tokia agresyvi saulė, šiaip ir pavėsyje esant galima nusvilti - savo kailiu patyriau.
Atsakyti
Buvom prie juros - pries Jonines. Galiu drasiai pasakyti, kad nuo saulutes gelbejo tik pavesis ir kremukas nuo saules. Tepiau su Eucerin vaikams/kudikiams. Siaip jis vienas is brangiausiu, todel manau, kad neblogas, tik man nepatiko vienas dalykas - jis toks gana tirstas ir sunkokai isigeria i oda. O kadangi mano mazgis ne is tu, kuriems labai jau patinka kremais tepliotis, tai biski teko pasikankint.
Dabar naudojam Nivea purskiama krema vaikams/kudikiams - super kremukas! Jis tokios melsvos spalvos, staigiai isigeria i odyte, labai malonaus kvapo ir patogus naudoti! Maximoje apie 34 litus kainuoja
Atsakyti
[quote=mamsik,2006 06 28, 12:03]
Kiek pamenu, kūdikiams iki 6 mėn.išvis nerekomenduojama jokių apsauginių kremų, bepanthen tikrai nesaugo nuo saulės spindulių. schmoll.gif
Taip, deja tokiem mažiems vaikučiams nerekomenduoja kremu nuo saules, nes jų odele dar nesusiformavusi( bent taip man aiškino , kad vaikų oda formuojasi iki 6 METU g.gif ), todel reikia buti pavesyje ir kiek imanoma vengti tiesioginių saules spindulių. Na kur tu sulaikysi tokį 2 - 6 metų vaiką pavėsį ??? doh.gif - taigi laksto visur... O kas liečia vit D, tai jusų vaikučiai gauna jį papildomai su maistų ir turbūt naudojate šį vitaminą rachito profilaktikai 4u.gif
O tas skaičius reiškia, kiek jus galite buti saulutėje. Kaip žinot, yra skirtingi odos tipai, tai lietuvių dažniausiai turi 1-2 tipo odą: 1 tipo odos savininkai sauleje be apsaugos gali būti tik 5 min., 2 - 10 min.( tai yra odą pati šį laiką gali apsisaugoti). Taigi šį skaičių reika dauginti iš skaičiaus, nurodyto ant buteliuko - tai išeina, kad jei SPF 20, tai pirmo tipo žmones su šią priemone gali buti tik tai 1 val 40 min., antro tipo atitinkamai 3 val 20min. Taigi kuo didesnis SPF, tuo ilgiau galit buti sauleje. O dar mamytes nepamirškit, kad būtina pažiurėti, ar priemonė apsaugo ir nuo UVA ir nuo UVB spindulių. 4u.gif Geru jums atostogų ir oro vonių 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
NIVEA SUN CHILDREN'S thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif svarbu kad atsparus vandeniui ir SPF 35
Atsakyti
mes nusipirkom Garnier kids 40 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingele @ 2006 06 19, 15:36)
mes kaip tik vakar isbandem NIVEA SUN 50+ vaikams...tikrai labai veiksmingas ir atsparus vandeniui plius...buvom prie juros, tai as maziu patepiau pries einant i saule ir poto gal kas pora valandu, tai siandien jokio paraudimo ar nudegimo, sakytum, kad niekur nebuvom, o saulute taip mane nukepino  blush2.gif  ax.gif

mums taippat NIVEA KID'S patinka, ir svarbiausia kad atsparus vandeniui, mes turim 35+ ,tikrai veiksmingas, jau kelis kartus buvom prie juros, tai pirma karta mane saulutė nukepino, nors prieš tai kelis kartus buvau soliariume, o mažiliu nieko thumbup.gif
Atsakyti
Mes naudojam Spirig firmos Microsun 20. Man labai patinka, nes ten emulsija. Emulsija geriau nei kremas. Kaina apie 31-32 Lt Bet reikia labai mazo kiekio. Tikrai nenusivyliau thumbup.gif Kiek teko dometis, nera reikalo vaikams per didelio faktoriaus tepti. Musu klimato zonoje pakanka 20-25. Jeigu jau i tropikus vaziuojate, tada galima iki 35, bet max vaikui galima 38. Sebamed turi nebloga kremuka SPF 38 vaikams. Bet as nebandziau. Ir be abejo geriau naudoti fizini, o ne chemini filtra 4u.gif Cia man labai ismanantis zmogus taip patare ax.gif
Atsakyti