Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

Matrica, supratau. smile.gif Dabar kai pakomentavai, atrodo, viskas lyg ir aišku. O dėl to 'atitrūkimo' yra kažkoks panašumas ar ne? Gal atskirai gyvenate, ar kur nors į kitą miestą/šalį kraustosi brolis? Diskų 10 žinau, kad su šeima susijusi, bet suklaidino, kad apversta. doh.gif

Jei kuri nors turėsite laiko ir norėsit pasipraktikuoti, būčiau labai dėkinga, jei pažiūrėtumėt, kaip artimiausiu metu klostysis mano santykiai su G, ar išvis bendra ateitis mūsų galima ir koks jo požiūris/jausmai mano atžvilgiu. blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Na gal ir del manes truputi pasipraktikuosite. Noreciau suzinoti kas man yra zmogus A? Ir kokie musu santykiai ? g.gif
Prizadu pakomentuosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nachtmahr @ 2012 01 30, 01:41)
Matrica, supratau.  smile.gif Dabar kai pakomentavai, atrodo, viskas lyg ir aišku. O dėl to 'atitrūkimo' yra kažkoks panašumas ar ne? Gal atskirai gyvenate, ar kur nors į kitą miestą/šalį kraustosi brolis? Diskų 10 žinau, kad su šeima susijusi, bet suklaidino, kad apversta.  doh.gif

Jei kuri nors turėsite laiko ir norėsit pasipraktikuoti, būčiau labai dėkinga, jei pažiūrėtumėt, kaip artimiausiu metu klostysis mano santykiai su G, ar išvis bendra ateitis mūsų galima ir koks jo požiūris/jausmai mano atžvilgiu. blush2.gif


Ištraukiau tau, bet va visos apverstos: Tauriu 10, Disku tuzas, Pasaulis
Na manau nelabai kokie tie santykiai, ir jie negali ilgai testis, nes butu saviapgaule...
Dabar kol kas neturiu daug laiko, bet veliau paziuresiu placiau, gal kuri mergaite dar ka parasys... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nachtmahr @ 2012 01 30, 00:41)
Matrica, supratau.  smile.gif Dabar kai pakomentavai, atrodo, viskas lyg ir aišku. O dėl to 'atitrūkimo' yra kažkoks panašumas ar ne? Gal atskirai gyvenate, ar kur nors į kitą miestą/šalį kraustosi brolis? Diskų 10 žinau, kad su šeima susijusi, bet suklaidino, kad apversta.  doh.gif

Jei kuri nors turėsite laiko ir norėsit pasipraktikuoti, būčiau labai dėkinga, jei pažiūrėtumėt, kaip artimiausiu metu klostysis mano santykiai su G, ar išvis bendra ateitis mūsų galima ir koks jo požiūris/jausmai mano atžvilgiu. blush2.gif


Siaip galima sakyti is esmes gyvename kartu smile.gif

Kaip artimiausiu metu klostysis santykiai su G?
Maisydama kortas pastebejau, kad krito Pentakliu riteris nuolat, tai iskarto pasirode pirmas ispudis, kad jis santykiuse nera labai linkes skubeti, jis apmasto ir apsveria ka ir kaip daryti... Neskubantis gal net ir isipareigoti... As biski, kad aiskiau butu man surpasti visa situacija ismeciau daugiau kortu, kuriu as cia visu tau nesurasysiu dabar...+ dar norejau paklausti taves ar cia nesenai nebuvo kokiu dideliu pykciu pas jumis ir net kalbu ar minciu apie santykiu nutruakima, nes krito tokios kortos kaip bokstas, kadu 10.. Nu tokios skaudzios kortos (Nes paklausiau kokie tai santykiai, kas vyksta siuo metu pas jumis)

Kardu9etas, Apv tauriu karaliene, Pentakliu riteris ir Saikingumas.... Hmz na atrodo artimiausiu metu bus cia nemazas pergyvenimas, svartstymas apie santykius, lys visokios mintys i galva :nutraukti cia juos ar ne, ryskus proto prabalaivejimas ka puikiai nurodo kardu 9etas, kad stengiamasi ziureti i situacija atvertomis akimis, taciau pati situacija ne is maloniausiu g.gif Bet man ezokvantas kazkaip sako, kad cia labiau is tavo puses visi pergyvenimai nei is jo... Tu cia labiau verki, nei jis ax.gif O saikingumas cia sakytu, kad viskas taip ir pokolkas bus kaip siuo metu yra... situacija bus tokia pati ir judes tik po biski i prieki (Jei is vis judes) g.gif Dideliu veiksmu ir pokyciu nenusimato artimiausiu metu g.gif

Ir neskiria jusu atstumas? biggrin.gif Juokingas klausimas, bet tokios kortos krito, kaip lazdu2, Likimo ratas, tokia nuomone, kad kazkaip idomiai jus bendraujate siuo metu g.gif Nu bet cia tik tarp kitko

O apie jo poziuri ir jausmus.... Sausoka situacija ir nelabai man patinka ji.. Apv tauriu riteris, DA XII, pentakliu9etas.... Nera cia ka ir daug komentuoti... ir taip aisku, jis niekur neskuba ir jam yra dabar patogu sioje situacijoje bei naudinga, nelabai jis nori rimtu cia santykiu... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matrica_2: 30 sausio 2012 - 13:10
QUOTE(Rupestinga @ 2012 01 30, 11:08)
Ištraukiau tau, bet va visos apverstos: Tauriu 10, Disku tuzas, Pasaulis
Na manau nelabai kokie tie santykiai, ir jie negali ilgai testis, nes butu saviapgaule...
Dabar kol kas neturiu daug laiko, bet veliau paziuresiu placiau, gal kuri mergaite dar ka parasys... 4u.gif


Ačiū. Iš tikrųjų viskas tęsiasi jau apie metus, bet nežinau, ar tai galima pavadinti kažkokiais santykiais.

QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 30, 13:06)
Siaip galima sakyti  is esmes gyvename kartu smile.gif

Kaip artimiausiu metu klostysis santykiai su G?
Maisydama kortas pastebejau, kad krito Pentakliu riteris nuolat, tai iskarto pasirode pirmas ispudis, kad jis santykiuse nera labai linkes skubeti, jis apmasto ir apsveria ka ir kaip daryti... Neskubantis  gal net ir isipareigoti... As biski, kad aiskiau  butu man surpasti visa situacija ismeciau daugiau kortu, kuriu as cia visu tau  nesurasysiu dabar...+ dar norejau paklausti  taves ar cia nesenai nebuvo kokiu dideliu pykciu  pas jumis ir net kalbu  ar minciu apie santykiu nutruakima, nes krito tokios kortos kaip bokstas, kadu 10.. Nu tokios skaudzios kortos (Nes paklausiau kokie tai santykiai, kas vyksta siuo metu pas jumis)

Kardu9etas, Apv tauriu karaliene, Pentakliu riteris ir Saikingumas.... Hmz na atrodo artimiausiu metu bus cia nemazas pergyvenimas, svartstymas apie santykius, lys visokios mintys i galva :nutraukti cia juos ar ne, ryskus proto prabalaivejimas ka puikiai nurodo kardu 9etas, kad stengiamasi ziureti i situacija atvertomis akimis, taciau pati situacija ne is maloniausiu g.gif Bet man ezokvantas kazkaip sako, kad cia labiau is tavo puses visi pergyvenimai nei is jo... Tu cia labiau verki, nei jis ax.gif  O saikingumas cia sakytu, kad viskas taip ir pokolkas bus kaip siuo metu yra... situacija bus tokia pati ir judes tik po biski i prieki (Jei is vis judes) g.gif Dideliu veiksmu ir pokyciu nenusimato artimiausiu metu g.gif

Ir neskiria jusu atstumas? biggrin.gif Juokingas klausimas, bet tokios kortos krito, kaip lazdu2, Likimo ratas, tokia nuomone, kad kazkaip idomiai jus bendraujate siuo metu g.gif  Nu bet cia tik tarp kitko

O apie jo poziuri ir jausmus.... Sausoka situacija ir nelabai man patinka ji.. Apv tauriu riteris, DA XII, pentakliu9etas.... Nera cia ka ir daug komentuoti... ir taip aisku, jis niekur neskuba ir jam yra dabar patogu sioje situacijoje bei naudinga, nelabai jis nori rimtu cia santykiu... schmoll.gif


Dėkui, kad netingėjai taip paanalizuoti. ax.gif Iš tikrųjų, tai labai viskas tikslu... "Tampomės" taip jau beveik metus, bet apie santykius taip niekada ir nekalbėjome... Jis žino (ar bent tikrai nujaučia), kokie jausmai yra iš mano pusės, o pats šiuo metu rimtų santykių lyg ir nenori, bet nujaučiu, kad patinku kažkiek ir aš jam. Tik gal ne tiek, kiek jis man. Kardų 9 tai nusako būtent mano savijautą šioje situacijoje.

Pykčių tiesioginių nebuvo, tiesiog ne taip seniai sužinojau vieną dalyką, mane labai supykdžiusį, tai buvo visokių minčių mesti visą šitą reikalą. Bet nieko jam apie tai nesakiau, jis turbūt net nežino, o paskui pyktis praėjo ir likau toje pačioje vietoje. ax.gif

Atstumas šiaip neskiria, bet susitinkam pastaruoju metu labai retai. O ta situacija, kad nieko lyg ir nevyksta, jau labai ilgai tęsiasi, todėl ir klausiau ar nenusimato pokyčių. Tai reiškia, viskas ir liks kaip buvę. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nachtmahr @ 2012 01 30, 13:30)
Ačiū. Iš tikrųjų viskas tęsiasi jau apie metus, bet nežinau, ar tai galima pavadinti kažkokiais santykiais.
Dėkui, kad netingėjai taip paanalizuoti.  ax.gif Iš tikrųjų, tai labai viskas tikslu... "Tampomės" taip jau beveik metus, bet apie santykius taip niekada ir nekalbėjome... Jis žino (ar bent tikrai nujaučia), kokie jausmai yra iš mano pusės, o pats šiuo metu rimtų santykių lyg ir nenori, bet nujaučiu, kad patinku kažkiek ir aš jam. Tik gal ne tiek, kiek jis man. Kardų 9 tai nusako būtent mano savijautą šioje situacijoje.

Pykčių tiesioginių nebuvo, tiesiog ne taip seniai sužinojau vieną dalyką, mane labai supykdžiusį, tai buvo visokių minčių mesti visą šitą reikalą. Bet nieko jam apie tai nesakiau, jis turbūt net nežino, o paskui pyktis praėjo ir likau toje pačioje vietoje.  ax.gif

Atstumas šiaip neskiria, bet susitinkam pastaruoju metu labai retai. O ta situacija, kad nieko lyg ir nevyksta, jau labai ilgai tęsiasi, todėl ir klausiau ar nenusimato pokyčių. Tai reiškia, viskas ir liks kaip buvę.  doh.gif



As jau zinok isivaizduoju koki tu dalyka ten suzinojai, tik nenorejau taip drasiai rasyti, kad neapsirikciau ax.gif Siaip zinok... net nezinau, jeigu tu jauti kazkokius jausmus, tai ateityje dar labiau isisvaigsi ir tikrai nemanau, kad ves i kokius santykius.. geriau mesk sita reikala ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nachtmahr @ 2012 01 30, 14:30)
Ačiū. Iš tikrųjų viskas tęsiasi jau apie metus, bet nežinau, ar tai galima pavadinti kažkokiais santykiais.
Dėkui, kad netingėjai taip paanalizuoti.  ax.gif Iš tikrųjų, tai labai viskas tikslu... "Tampomės" taip jau beveik metus, bet apie santykius taip niekada ir nekalbėjome... Jis žino (ar bent tikrai nujaučia), kokie jausmai yra iš mano pusės, o pats šiuo metu rimtų santykių lyg ir nenori, bet nujaučiu, kad patinku kažkiek ir aš jam. Tik gal ne tiek, kiek jis man. Kardų 9 tai nusako būtent mano savijautą šioje situacijoje.

Pykčių tiesioginių nebuvo, tiesiog ne taip seniai sužinojau vieną dalyką, mane labai supykdžiusį, tai buvo visokių minčių mesti visą šitą reikalą. Bet nieko jam apie tai nesakiau, jis turbūt net nežino, o paskui pyktis praėjo ir likau toje pačioje vietoje.  ax.gif

Atstumas šiaip neskiria, bet susitinkam pastaruoju metu labai retai. O ta situacija, kad nieko lyg ir nevyksta, jau labai ilgai tęsiasi, todėl ir klausiau ar nenusimato pokyčių. Tai reiškia, viskas ir liks kaip buvę.  doh.gif

O jis kartais nevedes? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 30, 13:51)
As jau zinok isivaizduoju koki tu dalyka ten suzinojai, tik nenorejau taip drasiai rasyti, kad neapsirikciau ax.gif  Siaip zinok... net nezinau, jeigu tu jauti kazkokius jausmus, tai ateityje dar labiau isisvaigsi ir tikrai nemanau, kad ves i kokius santykius.. geriau mesk sita reikala ax.gif


Didžiausias įsisvaigimas gal jau ir praėjo. Dabar lyg ir susitaikiau su tokia padėtimi. Tik šiaip sunku, nes jaučiuosi lyg ir įsipareigojusi, nelabai galiu bendrauti su kitais vaikinais, nors su anuo net nesame pora. doh.gif Bet vis dar turiu vilties, kad gal kažkas kažkada ir bus tarp mūsų...


QUOTE(laimcė @ 2012 01 30, 14:09)
O jis kartais nevedes? ax.gif


Nevedęs. smile.gif Bet kiek žinau, gan sunkiai išgyveno išsiskyrimą su buvusiąja, gal net ir dabar jos nepamiršta, nors ji jau su kitu... O ką, kortos rodo, kad kažkam įsipareigojęs?
Atsakyti
QUOTE(Nachtmahr @ 2012 01 30, 14:23)
Didžiausias įsisvaigimas gal jau ir praėjo. Dabar lyg ir susitaikiau su tokia padėtimi. Tik šiaip sunku, nes jaučiuosi lyg ir įsipareigojusi, nelabai galiu bendrauti su kitais vaikinais.

Taip,as irgi tokia. Visada jauciau kazkokia atsakomybe ir isipareigojima,net jei ir nebudavo normalaus santykio. smile.gif
Atsakyti
Sveikos.As kaip visada ka nors praziopsau doh.gif Matrica,saunuole tu,neatsistebiu,kaip viskas sklandziai pas tave-turi turbut gyslele kortoms ir...pakankamai laiko blush2.gif

O as vis suku galvele del darbuku,vis ieskausi.Viskas bus gerai ax.gif

Kalbejot apie TAIP ir NE.Kazkaip buvo Chiromante rasiusi kazkur,kad negera tokia klausimo formuluote,tai visad ir bandau vengti tokiu klausimu...Bet nepabandzius nesuzinosiu kaip tai veikia.

Galiu tada ir as paklaustui-kas man yra zmogus P?Jauciu bus sunku atspeti smile.gif

Gal kuri deliojotes metine delione,ka zada nauji meteliai? wink.gif

Nachtmahr,neleisk tu jam jausti,kad visada yra variantas,pas kuri jis gali gryzti...Pabandyk atsitraukti nuo jo,gal tada zmogus susimastys savo jausmuose,nebe taip saugiai pasijus,perkainos vertybes? 4u.gif
Papildyta:
Beje,del horoskopo zenklu-irgi galima pazaisti,tik dar nezinau kaip biggrin.gif Pamasciau,kad ydomu,kas yra Matrica pagal horoskopo zenkla-traujiau viena korta ir iskrito Kardu 10(a),kardai-oro stichija.Tu kiba dvynys?Ar atitinka ir kaip reiketu traukti?Bet turbut nesamone pasakiau,nes pati sau traukiau ir visai neatitiko blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levonce: 30 sausio 2012 - 15:29
labai malonu girdeti 4u.gif blush2.gif Tik dar laikas manau parodys ar talentinga ar ne as kaip tu sakai ax.gif Jo.. Levonce bigsmile.gif As esu dvinys.... bigsmile.gif O tu kas? Hmz... As istrauksiu tik veliau blush2.gif O laiko, as kazkaip atrandu jo, bet nebunu istisai su kortom gi, cia juk butu nesamone tik joms laika skriti, juk yra mokslai ir visa kita be to lotuliukas.gif....
Papildyta:
QUOTE(Daivulka @ 2012 01 30, 08:08)
Labas rytas 4u.gif
Na gal ir del manes truputi pasipraktikuosite. Noreciau suzinoti kas man yra zmogus A? Ir kokie musu santykiai ? g.gif
Prizadu pakomentuosiu  smile.gif


Sveika, as tau jau esu ismetusi tik veliau irgi parasysiu biggrin.gif
Papildyta:
Bet del Horoskopo as manau taip traukti yra tikrai nesamone... ax.gif blush2.gif Man dabar labiau patiko nustatinet rysi... smile.gif Tai kur kas vertingesne ir naudingesne praktika smile.gif
Atsakyti
O,Daivulkaaa praleidau,as net atgal puslapius verciau,lyg maciau,kad jos rysio niekas nenustatinejo,bet nebeuzmaciau to posto.Taigi,Daivulkaaa,iskrito:Kardu Karalius,7 Pentakliai(a.)ir 7 taures.As kaip suprantu,kortos labai aiskios krito,tik-ne man lotuliukas.gif Na,man tas Kardu Karalius,tai kaip ir su tevu asocijuojasi-grieztas,tvirtas,teisingas,autoritetingas.Tik nezinau kaip interpretuoti kitas kortas,ar kaip aprasyma apie ji ar kaip cia.Nes ji taip,tai jis pasimetes kazkoks,nebezino ko nori-ir to,ir ano,reikia susikaupti ir apsispresti...
Atsakyti