Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 25, 13:54)
Žodžiu papasakok kas per situacija aš noriu paveizet bigsmile.gif


Neziurejai? smile.gif
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 29, 11:32)

Kas man yra zmogus J? smile.gif  Nagi, traukite kas netingi, visoms pakomentuosiu bigsmile.gif

PEntakliu 4 ap., Vezejas ap, Imperatore ap, Pentakliu 5ap.
Idomios kortos ir dar apverstos doh.gif biggrin.gif Nesusigaudau, bet kazkodel man asociacija kyla su kazkokiu buvusiu draugu. Na kazkoks zmogus, kuris nepateisino tavo lukesciu..gal buves vaikinas g.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2012 01 29, 11:48)
Neziurejai? smile.gif

PEntakliu 4 ap., Vezejas ap, Imperatore ap, Pentakliu 5ap.
Idomios kortos ir dar apverstos  doh.gif  biggrin.gif Nesusigaudau, bet kazkodel man asociacija kyla su kazkokiu buvusiu draugu. Na kazkoks zmogus, kuris nepateisino tavo lukesciu..gal buves vaikinas  g.gif


Dar ne, bet paziuresiu..i AZ parasyk man oki 4u.gif
Atsakyti
Kas matricai yra žmogus J?

Diskų karalius (apv.) - Kalavijų karalienė - Diskų 10 (apv.)

ir traukiau kiekvienai kortai po papildomą:

Diskų 4 - Saikingumas (apv.) - Skeptrų 7 (apv.)


Toks pirmas įspūdis, kad šis žmogus traukiasi ar jo jau nebėra tavo gyvenime, bet tu desperatiškai mėgini jį išlaikyti prie savęs. Arba esi apsėsta minčių apie jį, bet išorėje to stengiesi neparodyti (Kalavijų karalienė). Paskutinės kortos Diskų 10 (apv.) ir Skeptrų 7 (apv.) lyg ir rodo tą ryšių trūkimą, išsiskyrimą, bet tuo pačiu ir bandymą juos išlaikyti...

Tai gal tikrai koks buvęs vaikinas? Kažkaip sudėtingai čia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 01 29, 11:12)
Šiaip įdomu, prie lazdų tūzo rašo kad tai kūrybinio tipo (meninio) darbas arba projektas, ar taip?

Tep, kūrybinis ax.gif
Man irgi krito lazdų tūzas, o dėl finansinio atlygio - Kvailys g.gif
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 29, 11:32)
Kas man yra zmogus J? smile.gif  Nagi, traukite kas netingi, visoms pakomentuosiu bigsmile.gif

Bemaišant iškrito Kardų Pažas, ištraukiau Lazdų Karalių-Kardų5-Pentaklių Pažas.
Kažkada buvai davusi pastabą, kad kai krenta dvaro kortos, traukti papildomai, nu bet aš kažkaip neįsikertu, ko klaust daugiau doh.gif
Tai vat, čia man atrodo jaunikaitis toks neprastas, jaunas, ambicingas, atkaklus, perspektyvus ir t.t. Bet jis kažkoks keistas, negali susitaikyti su jo polėkiu, žingeidumu. Susidaro įspūdis, kad jis liežuviu daugiau mala, nei realiai veikia. Labai dinamiška asmenybė - nenustygsta vietoj, trykšta entuziazmu, bet tai gali labai varginti, nes jis nemoka nusileisti, pralaimėti Bendraujant su juo - išdidumas ne pati geriausia išeitis unsure.gif Nors šiaip atrodo tikrai perspektyvus ir daug žadantis wub.gif
Visos kortos rodytų kaip ir jauniklį, bet niekaip nesuprantu, kaip tą Lazdų Karalių įpaišyt... g.gif Šiaip tai prisijungčiau prie merginų ir sakyčiau, kad čia simpatija kokia tais ax.gif Tik su juo jautiesi nejaukiai, gal net nevertinama, todėl nematai jokių perspektyvų jūsų santykiams rolleyes.gif
Atsakyti
ziuriu visoms vyriska lyti rodo, as badziau speti, kai tik perskaiciau klausima, pirma mitis buvo dede, bet pajutau, kad tai toliau kazkas nuo taves ir tolsta, tai apsistojau ties pusbroliu smile.gif puse brolio - taip pat, pamacius merginu kortas, neneigciau, kad tai tolstantis draugas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biellka: 29 sausio 2012 - 17:00
Kas matricai yra zmogus J?
Man krito, pentakliu karalius, pentakliu 8 (ap.), zvaigzde (ap.), pasaulis (ap)
Mano nuomone, tai galetu buti kazkoks globejas vyresnis asmuo, gal remejas ar dede, taciau jis be galo skupus. Tu is jo tikejaisi paramos, o jis paprasciausiai tave apgavo. Bet nevertetu labai nusiminti, nes kolkas dar neisauso tavo diena, tau reikia dar palaukti smile.gif
Atsakyti
Idomiai idomiai.. Dar palauksiu komentaru, gal kuri dar nores istraukti, o paskui as jau veliau i vakarop parasysiu smile.gif Kas sis zmogus yra man
Atsakyti
O beje, ar naudojate "Taip ir Ne" technikas? Ar pasiteisina?

Pirmoji, kokią naudojau buvo tokia: Sugalvodavau klausimą, prasidedantį "Ar.." ir traukdavau tris kortas. Jei ištrauktos visos būdavo tiesios, reiškia, atsakymas tikrai TAIP. Jei visos apverstos - tikrai NE. Jei pvz dvi tiesios, viena apversta, tai toks nevisai garantuotas TAIP ir t.t. Taip pat, pačiose kortose bandydavau įžvelgti atsakymą, jei TAIP, tai kaip ten viskas įvyks, o jei NE, tai kodėl ne. Na, manau, dauguma tikrai šį būdą žinote. smile.gif Paskui radau ir kitokių, su 5 kortomis, su visokiais išskaičiavimais ir t.t.

Kokių dar žinote "Taip ir Ne" technikų/išdėstymų, kuriuos būtų verta išbandyti?
Atsakyti
QUOTE(Nachtmahr @ 2012 01 29, 19:40)
O beje, ar naudojate "Taip ir Ne" technikas? Ar pasiteisina?

Pirmoji, kokią naudojau buvo tokia: Sugalvodavau klausimą, prasidedantį "Ar.." ir traukdavau tris kortas. Jei ištrauktos visos būdavo tiesios, reiškia, atsakymas tikrai TAIP. Jei visos apverstos - tikrai NE. Jei pvz dvi tiesios, viena apversta, tai toks nevisai garantuotas TAIP ir t.t. Taip pat, pačiose kortose bandydavau įžvelgti atsakymą, jei TAIP, tai kaip ten viskas įvyks, o jei NE, tai kodėl ne. Na, manau, dauguma tikrai šį būdą žinote. smile.gif Paskui radau ir kitokių, su 5 kortomis, su visokiais išskaičiavimais ir t.t.

Kokių dar žinote "Taip ir Ne" technikų/išdėstymų, kuriuos būtų verta išbandyti?

Matrica lyg kažkada rašė, kad taip bando mirksiukas.gif Bet ar apskritai galima formuluoti klausimą, į kurį būtų tik TAIP arba NE atsakymai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2012 01 29, 20:28)
Matrica lyg kažkada rašė, kad taip bando  mirksiukas.gif  Bet ar apskritai galima formuluoti klausimą, į kurį būtų tik TAIP arba NE atsakymai?  g.gif



Siaip didzioji dauguma siulo vengti tokiu klausimu su forlmuluote ""AR''.. As jeigu noriu atsakymo as kazkaip kitaip suformuluoju klausima ir man kuo puikiausiai atsako.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2012 01 29, 20:28)
Matrica lyg kažkada rašė, kad taip bando  mirksiukas.gif  Bet ar apskritai galima formuluoti klausimą, į kurį būtų tik TAIP arba NE atsakymai?  g.gif



Čia, tarkim, dar kitas būdas su 5 kortomis, nekreipiant dėmesio į apsivertusias. Mažųjų Arkanų lyginės kortos reiškia TAIP, nelyginės - NE. Didieji Arkanai - TAIP, Dvaro kortos - NE.

Iš tikrųjų nežinau ar galima taip formuluoti klausimus. Bet iš kitos pusės, pačiose kortose juk vis tiek gauni platesnį atsakymą su aplinkybių ir priežasčių paaiškinimu...
Atsakyti
Kaip suprantu daugiau norinciu nebus. Tai oki ateinu su komentararais.. Kortos kai kurioms krito labai teisingos... Tik tiesiog nepavyko susieti... Zmogus J yra mano brolis smile.gif


QUOTE(SOWELU @ 2012 01 29, 11:48)
PEntakliu 4 ap., Vezejas ap, Imperatore ap, Pentakliu 5ap.
Idomios kortos ir dar apverstos  doh.gif  biggrin.gif Nesusigaudau, bet kazkodel man asociacija kyla su kazkokiu buvusiu draugu. Na kazkoks zmogus, kuris nepateisino tavo lukesciu..gal buves vaikinas  g.gif


Nezinau nustatant rysi su asmeniu kortomis...as kazkaip ziuriu bendra konteksta, kad ir apversta korta as ziuriu bendrai kazkaip biggrin.gif Na, tikiuosi supratote ka turiu omenyje...Tai gal galejai ziureti, kad krito Imperatore- cia gali rodyti mano motiniska rupesti. Tai uzuomina gali buti lotuliukas.gif As buciau susijusi, is tavo kortu nezinodama, kad tai gal kokia mociute g.gif
QUOTE(Nachtmahr @ 2012 01 29, 15:54)
Kas matricai yra žmogus J?

Diskų karalius (apv.) - Kalavijų karalienė - Diskų 10 (apv.)

ir traukiau kiekvienai kortai po papildomą:

Diskų 4 - Saikingumas (apv.) - Skeptrų 7 (apv.)
Toks pirmas įspūdis, kad šis žmogus traukiasi ar jo jau nebėra tavo gyvenime, bet tu desperatiškai mėgini jį išlaikyti prie savęs. Arba esi apsėsta minčių apie jį, bet išorėje to stengiesi neparodyti (Kalavijų karalienė). Paskutinės kortos Diskų 10 (apv.) ir Skeptrų 7 (apv.) lyg ir rodo tą ryšių trūkimą, išsiskyrimą, bet tuo pačiu ir bandymą juos išlaikyti...

Tai gal tikrai koks buvęs vaikinas? Kažkaip sudėtingai čia.  g.gif



Pentakliu 10 gali irgi buti nuoroda ir labai aiski, kad tai seimos narys.... Kardu Karaliene gal reikstu tai, kad as tam zmogui esu linkusi pamokslauti, ir jauciuosi uz ji virsesne, kardu karaliene tai juk karalieniu karaliene.. Kuri labai rimta yra lotuliukas.gif
QUOTE(simoselis @ 2012 01 29, 16:44)

Bemaišant iškrito Kardų Pažas, ištraukiau Lazdų Karalių-Kardų5-Pentaklių Pažas.
Kažkada buvai davusi pastabą, kad kai krenta dvaro kortos, traukti papildomai, nu bet aš kažkaip neįsikertu, ko klaust daugiau  doh.gif
Tai vat, čia man atrodo jaunikaitis toks neprastas, jaunas, ambicingas, atkaklus, perspektyvus ir t.t. Bet jis kažkoks keistas, negali susitaikyti su jo polėkiu, žingeidumu. Susidaro įspūdis, kad jis liežuviu daugiau mala, nei realiai veikia. Labai dinamiška asmenybė - nenustygsta vietoj, trykšta entuziazmu, bet tai gali labai varginti, nes jis nemoka nusileisti, pralaimėti  Bendraujant su juo - išdidumas ne pati geriausia išeitis  unsure.gif  Nors šiaip atrodo tikrai perspektyvus ir daug žadantis  wub.gif
Visos kortos rodytų kaip ir jauniklį, bet niekaip nesuprantu, kaip tą Lazdų Karalių įpaišyt...  g.gif Šiaip tai prisijungčiau prie merginų ir sakyčiau, kad čia simpatija kokia tais  ax.gif  Tik su juo jautiesi nejaukiai, gal net nevertinama, todėl nematai jokių perspektyvų jūsų santykiams  rolleyes.gif



Pazai pazai ..... Tai turbut ir nurodo, kad jis yra vaikas, nes brolis yra jaunesnis uz mane
QUOTE(Daivulka @ 2012 01 29, 17:52)
Kas matricai yra zmogus J?
Man krito, pentakliu karalius, pentakliu 8 (ap.), zvaigzde (ap.), pasaulis (ap)
Mano nuomone, tai galetu buti kazkoks globejas vyresnis asmuo, gal remejas ar dede, taciau jis be galo skupus. Tu is jo tikejaisi paramos, o jis paprasciausiai tave apgavo. Bet nevertetu labai nusiminti, nes kolkas dar neisauso tavo diena, tau reikia dar palaukti smile.gif

Hmz cia biski jau sunkiau pakomentuoti kortas.. Krito DA XXI o man si korta tiek tiesi tiek gera pasireiskia tuo, kad tas zmogus yra kazkuom labai labai artimas
Papildyta:
QUOTE(Nachtmahr @ 2012 01 29, 20:50)
Čia, tarkim, dar kitas būdas su 5 kortomis, nekreipiant dėmesio į apsivertusias. Mažųjų Arkanų lyginės kortos reiškia TAIP, nelyginės - NE. Didieji Arkanai - TAIP, Dvaro kortos - NE.

Iš tikrųjų nežinau ar galima taip formuluoti klausimus. Bet iš kitos pusės, pačiose kortose juk vis tiek gauni platesnį atsakymą su aplinkybių ir priežasčių paaiškinimu...


Nachtmahr (Bet tavo nickas tai sunkus... lotuliukas.gif )

Dėl tų technikų... Matai kaip yra su tom ,,sistemom''.... Yra labai daug tarologu, tarologu -megeju, dar yra ir siaip sau niekam tikusiu tarologu, kurie savo sistemas susikuria patys ir jas naudoja bei pritaiko praktikoje...(Deliones ir t.t) Tai yra tik jų sugalvotos sistemos... Tačiau neaišku ar tau tos sitemos tiks ir ar šnekės tau tą patį ką ir jiems ir kiek tame bus tiesos... Aš siūlyčiau nežiūrėti šitų video ir aklai nesiremti.. smile.gif Bent jau mano tokia nuomonė Iš visų man Video kiek esu mačiusi, tai patiko tik vienas vyras kuris šneka ir kuris pasakoja... Ten biški taip rimčiau jis man atrodo ir pats stilius visai kitoks yra Tikiuosi supratai ką norėjau pasakyti lotuliukas.gif
Atsakyti