Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XX

QUOTE(simoselis @ 2012 02 06, 23:03)
Ne tėtis, pagyvenęs  ax.gif

Super, kokios kortos buvo?

schmoll.gif

Nei mama, nei vaikas, bet globos aspektas labai ryškus  blush2.gif

Tai tėvų draugas, su kuriuo kažkada teko užsienyje gyventi. Prikiaulino jis man, apkaltino nebūtais dalykais ir iki šiol nesuprantu už ką  doh.gif  Su MB spėjam, kad iš pavydo gal, nu bet kad pavydėt lyg ir nebuvo ko  unsure.gif
Bandžiau sužinoti tikrąsias to priežastis ir kuo jam užkliuvau  rolleyes.gif


Zinok nepamenu kokios, tik pirma korta atsimenu...Žynė, o kt nepamenu...skleroze man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 02 07, 09:58)
Zinok nepamenu kokios, tik pirma korta atsimenu...Žynė, o kt nepamenu...skleroze man  doh.gif



Mergaites, gal kuri galetumet padiol kortas kas sieja zmogu A su G kokie rysiai ir.t.t. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 02 07, 13:20)
Mergaites, gal kuri galetumet padiol kortas kas sieja zmogu A su G kokie rysiai ir.t.t. Aciu  4u.gif

Kas sieja zmogu A su G?
Krito Pentakliu Karalius (a), kvailys, kardu 5(a), papildomai pasaulis, beaisant pentakliu pazas.
Na as sakyciau kad tai du giminaiciai, vienas vyresnis ir subrendes, autoritetingas, o kitas jaunas, nepazines pasaulio, ieskantis savo vietos po saule ir bandantis visus keliu. O santykiai tokie kaip ir nelabai kokie. Cia galetu buti tevas ir sunus, tik tas sunus dabar gal itin maistaujantis.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulka: 07 vasario 2012 - 19:54
Gal galit išmesti kortas.
Rytoj arba ketvirtadienį noriu užsiimti tokia veikla, ir mane domina ar galiu tikėtis teigiamų rezultatų?
Ir kuri diena būtų perspektyvesnė trečiadienis ar ketvritadienis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fehu: 07 vasario 2012 - 19:55
QUOTE(matrica_2 @ 2012 01 31, 20:48)
Ok jei kam dar idomu pasirode tokia praktika tai ismeskite kortas:

Kas man yra zmogus G?
Kas man yra zmogus R?
Kas man yra zmogus M?
ax.gif

Kas yra zmogus G?
Likimo ratas, Zynys, Bokstaa.
Pirma mintis iskarto atejo, kad mokytojas, tevas ar kazkoks autoritetas, gal vresnis draugas....Va pasiskaicius iskilo kitas vaizdas gal koks partneris su kuriuo buvo sajunga o po to staigios skyrybos, skaudzios... 4u.gif

Kas yra zmogus G?
Iskrito laimes ratas ir tuscia korta.
Vel man siejasi su sajunga kazkokia, gal simpatija, o tolimesni santykiai neaiskus nes nenori deliotis. Arba tu pati nenori, kad mes zinotumeme juos:)

Kas yra zmogus M?
Kardu7, Skeptru 2 (a), Skeptru Tuzas, kardu 4
Na va cia ir pasimeciau, kortos kaip ior neatskleidzia kas cia. Na kazkos asmuo kuris siuo metu isgyvena sunkumus, jam reikia vienatves, jis bega nuo minios, gal koks tavo globotinis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivulka @ 2012 02 07, 20:41)
Kas sieja zmogu A su G?
Krito Pentakliu Karalius (a), kvailys, kardu 5(a), papildomai pasaulis, beaisant pentakliu pazas.
Na as sakyciau kad tai du giminaiciai, vienas vyresnis ir subrendes, autoritetingas, o kitas jaunas, nepazines pasaulio, ieskantis savo vietos po saule ir bandantis visus keliu. O santykiai tokie kaip ir nelabai kokie. Cia galetu buti tevas ir sunus, tik tas sunus dabar gal itin maistaujantis.... g.gif


Na paziurejus kortas man sove mintis - skola g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2012 02 08, 11:12)
Na paziurejus kortas man sove mintis - skola  g.gif


Na kazkuria prasme abi mergaites esat teisios... 4u.gif veliau placiau pakomentuosiu...
Aciu kurios paziurejot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2012 02 08, 10:12)
Na paziurejus kortas man sove mintis - skola  g.gif

Dabar kažkodėl pagalvojau gal vaikas kokių skolų prisidirbęs, na tie visi SMS kreditai ir panašiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 02 08, 12:06)
Na kazkuria prasme abi mergaites esat teisios... 4u.gif veliau placiau pakomentuosiu...
Aciu kurios paziurejot mirksiukas.gif


Kazkaip atrodo kad rysys yra tarp moters ir vyro, nu abu ne jaunikliai, vyras gal zymiai vyresnis zilais plaukais.Ne vyras ir zmona bet giminaiciai gal bet kazkokia skola tarp ju ir pastrigusi situacija abiems nesanti ziaurumo jausma, bet nejudanti is vietos kol kas.. ka as zinau man taip sviecia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ezokvantė @ 2012 02 08, 13:04)
Kazkaip atrodo kad rysys yra tarp moters ir vyro, nu abu ne jaunikliai, vyras gal zymiai vyresnis zilais plaukais.Ne vyras ir zmona bet giminaiciai gal bet kazkokia skola tarp ju ir pastrigusi situacija abiems nesanti ziaurumo jausma, bet nejudanti is vietos kol kas.. ka as zinau man taip sviecia  lotuliukas.gif


Cia yra tevas ir dukra, dukra nepilnamete tik tiek, kad seima kartu negyvena, jis ja islaiko... Bet yra abejoniu del to, kad vyriski graziai isdure ir jam pritaise dukra... tik va toj vietoj nzn ar tikrai taip...bent jau visa gimine ir kaimynai taip kalba, kad mergaite jam ne dukra, o jis ja islaiko kaip savo dukra...
Atsakyti
QUOTE(Rupestinga @ 2012 02 08, 12:55)
Cia yra tevas ir dukra, dukra nepilnamete tik tiek, kad seima kartu negyvena, jis ja islaiko... Bet yra abejoniu del to, kad vyriski graziai isdure ir jam pritaise dukra... tik va toj vietoj nzn ar tikrai taip...bent jau visa gimine ir kaimynai taip kalba, kad mergaite jam ne dukra, o jis ja islaiko kaip savo dukra...

Maniau kad sunus g.gif Nu jo abi teisios is esmes. Sunku dar tas kortas perprasti...
Atsakyti
QUOTE(Daivulka @ 2012 02 08, 14:24)
Maniau kad sunus  g.gif  Nu jo abi teisios is esmes. Sunku dar tas kortas perprasti...


Na taip sudetinga, as irgi tik pradedancioji...
Atsakyti