Įkraunama...
Įkraunama...

Darsonvalis

Na ,man sakė kosmetologė .Bet žinot ,kiek žmonių tiek nuomonių mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif Kaip manot, ar galima darsonvali naudot ant odos, linkusios i kuperoze? Na, ryskiu pozymiu dar ner, kaip pvz., kapiliaru tinklelis, ber sioks toks didesnis odos "ruzavumas" yra, veidas greit parausta, jei ikaistu

Ir dar - ar zenklus skirtumas tarp tikrojo darsonvalio aparaciuko ir derma wand? Gal kuri zinosit... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 03 21, 21:04)
Sveiki smile.gif Kaip manot, ar galima darsonvali naudot ant odos, linkusios i kuperoze? Na, ryskiu pozymiu dar ner, kaip pvz., kapiliaru tinklelis,  ber sioks toks didesnis odos "ruzavumas" yra, veidas greit parausta, jei ikaistu

Man asmeniskai neisauke jokiu kapiliaru, o darsonvalio proceduras dare reguliariai n metu.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 03 22, 00:35)
Man asmeniskai neisauke jokiu kapiliaru, o darsonvalio proceduras dare reguliariai n metu.

Tikiu, kad pats negali isprovokuot kazkokiu problemu atsiradima, jei ju organizme nera genetiskai uzprogramuota, bet jei matomu pozymiu dar ner, bet kazkokios uzuomazgos jau jauciamos... g.gif Kaipo veido smarkus raudonavimas, kaitimo jausmas, bendras fonas - sioks toks vizualus spalvos skirtumas nuo kaklo odos... unsure.gif Ar su tokia oda kas nors darotes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 03 22, 12:01)
Tikiu, kad pats negali isprovokuot kazkokiu problemu atsiradima, jei ju organizme nera genetiskai uzprogramuota, bet jei matomu pozymiu dar ner, bet kazkokios uzuomazgos jau jauciamos...  g.gif Kaipo veido smarkus raudonavimas, kaitimo jausmas, bendras fonas - sioks toks vizualus spalvos skirtumas nuo kaklo odos...  unsure.gif Ar su tokia oda kas nors darotes?  4u.gif

Mano butent tokia oda. Darsonvali dariausi paauglysteje, o kapiliarai pradejo lysti praejus gal keturiems metams po paskutines proceduros. Manau butu isprovokaves per tiek proceduru rolleyes.gif
Atsakyti
Aciuks smile.gif Gal tada bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Ar nepakenksiu naudodama zonoms,kur arciau pavirciaus yra kapiliaru tinklas?
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 03 21, 22:04)


Ir dar - ar zenklus skirtumas tarp tikrojo darsonvalio aparaciuko ir derma wand? Gal kuri zinosit...  ax.gif


Ir5 mane domintu atsakymas smile.gif
Atsakyti
Jau pabandziau smile.gif Na, sakyciau, is pirmo zvilgsnio ir pojuciu analogas... g.gif Tik kad mazesnis ir gal silpnesnis. Tokie patys dilgciojimai, tas pats kvapas atsiranda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 04 balandžio 2012 - 20:03
as ir bandziau, tai derma wand man visai nepatiko. darsonavislis daug veiksmingesnis
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2012 04 07, 13:16)
as ir bandziau, tai derma wand man visai nepatiko. darsonavislis daug veiksmingesnis

Gali but smile.gif Matyt, panaudotas pats principas, bet pats aparaciukas toks na labai jau portatyvinis ir silpnesnis

Beje, gal kuri buvot radusi, kaip daznai galima atlikt procedura darsonvaliu? Ir ar cia tik kaip koki kursa pasidaryt, o po to pertrauka, ar galima nuolat po labai trumpai? (nekalbu apie pavienius iskilusius spuogus, tuos jau pagal butinybe, kol nesudzius, klausiu apie kompleksine odos prieziura)
Atsakyti
QUOTE(Tomana @ 2012 04 07, 13:16)
as ir bandziau, tai derma wand man visai nepatiko. darsonavislis daug veiksmingesnis

Kuom butent-veiksmingesnis?
Atsakyti