Įkraunama...
Įkraunama...

Darsonvalis

Sveikos ,ir man labai smalsu kaip sekasi Marakesh naudoti tą įsigytą darsonvalį mirksiukas.gif
Sakykit ,o jūs siuntėtės ar ten vietoj pirkot ?
Nes aš bandysiu gal užeiti pas juos g.gif pažiūrėsiu kaip jis gyvai atrodo g.gif gal duos pabandyti g.gif nes labai jau mažai info tinklapyje.
Aš esu jį naudojus sanatorijoje galvai masažuoti .Tai labai padėjo ,labai suaktyvina kraujotaką .Man galva ,ar galvos oda tokia lyg apmirus buvo ,nejausdavau pakaušio ,tai po 10 procedurų viskas praėjo .Su šukomis šukuodavo galvą ir per pečius perbraukdavo . O dar geras efektas ,kad labai plaukai paaugo .Prieš išvažiuojant apsikirpau ,po 10 dienų gryžus vėl reikėjo kirptis biggrin.gif
O kosmetologė mano naudoja spuogiukams "pačirškint" biggrin.gif .Irgi superinis daikčiukas ,jei koks spuogelis toks jau "užsidegęs " ,tai po darsonvalio jis jau gatavas biggrin.gif
Atsakyti
Uzsisakiau internetu, dar negavau smile.gif
Atsakyti
Baltarusiska Daronvali nepirkite. Labai greitai visi angaliai nustojo normaliai veikti. Bandysiu ieskoti Darsonval Korona. Kiek skaicau jis geriausias.
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 02 25, 15:18)

Nemokamai dar ir pristato bigsmile.gif itariu,kad reikes pirksti is cia...
O jus savaji jau bandet?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 03 08, 14:50)
Nemokamai dar ir pristato bigsmile.gif  itariu,kad reikes pirksti is cia...
O jus savaji jau bandet?



taip, fainuolis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 03 08, 15:29)
taip, fainuolis thumbup.gif


thumbup.gif na reiks turbut ir man susigundyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 03 08, 15:29)
taip, fainuolis thumbup.gif

Gal gali detaliai papasakoti,kaip naudoji ji veidui?
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 03 08, 16:29)
taip, fainuolis thumbup.gif


o tuo aparatu procedūrą pati sau darote ar reikia kad kažkas padėtų? g.gif nes irgi mąstau tokį isigyti bet vis kažkaip dvejoju.. unsure.gif ax.gif
Papildyta:
Kazi kokia garantija duoda lietuviai?
[/quote]

domėjausi, tai sakė suteikia pusės metų garantiją 4u.gif ne taip ir daug... g.gif
Atsakyti
taip, pati darausi, nieko ten mandro biggrin.gif pries tai kazkuri mergina labai aiskiai aprase, kaip juo naudotis smile.gif
Atsakyti
Merginos , o žinot ,kad naudojant veidui reikia naudoti atitinkamas priemones kartu su darsonvaliu ? Aliejukai ,tepaliukai ir panašiai .Kitaip jis neefektyvus .
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2012 03 21, 16:53)
Merginos , o žinot ,kad naudojant veidui reikia naudoti atitinkamas priemones kartu su darsonvaliu ? Aliejukai ,tepaliukai ir panašiai .Kitaip jis neefektyvus .

Kosmedos pardavejai sake,kad naudojant su kaukemis ir kremais yra kita darsonvalio paskirtis,nei ant odos be nieko. Abiem atvejais efektas, pasak ju, yra.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 03 21, 17:07)
naudojant su kaukemis ir kremais yra kita darsonvalio paskirtis



kokia? ir kaip tas naudojimas atrodo? bruzinti per kauke? g.gif
Atsakyti