Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams - 2

Pinaviju lapai nuo stiebo apacios ima dengtis oranziniais taskuciais, toliau nueina skylem ir nudziusta - KA DARYTI? Nuskabiau tuos pazeistuosius palikdama gal po 3- 4 virsutinius lapelius, bet nemanau kad tai iseitis> norisi augalo su visais sveikais ir graziais lapais ax.gif
Atsakyti
Sveiki, šiandien pastebėjau parazitus ant riešutmedžio - prie lapų gyslų pridėta kažko, skruzdės vaikšto, nieko joms nedaro. Kas čia, kaip kovoti, kuom purkšti? Ačiū.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2013 06 13, 09:29)
Sveiki, šiandien pastebėjau parazitus ant riešutmedžio - prie lapų gyslų pridėta kažko, skruzdės vaikšto, nieko joms nedaro. Kas čia, kaip kovoti, kuom purkšti? Ačiū.
user posted image
user posted image

Kiaušinėlių lyg tai pridėta kokio padaro. Panaudoti Actara ir baigta jiems. Gal labai nelaukti, kol išsiris kirmėlės.
Atsakyti


gal galite pagelbeti kas cia mano augalus is vidaus eda????http://public.fotki....2851.html#media
Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2013 06 18, 18:40)
gal galite pagelbeti kas cia mano augalus is vidaus eda????http://public.fotki....2851.html#media

Kokie augalai? Reikėtų ne tokios blizgančios nuotraukos ir išsamaus apibūdinimo.
Atsakyti
SOS. Kokia zaraza mano medeli apstojo. Kuom gelbėti blink.gif
user posted image
Ir tokiu pilni lapai,dar tokiu nesu mačiusi. Viduj kažkas labai smulkaus
Atsakyti
QUOTE(Saulyte8 @ 2013 06 27, 18:27)
SOS. Kokia zaraza mano medeli apstojo. Kuom gelbėti blink.gif
user posted image
Ir tokiu pilni lapai,dar tokiu nesu mačiusi. Viduj kažkas labai smulkaus

Pas mane irgi, bet ir pernai buvo. Gumbiniai uodeliai ar gumbavapsvės, reikia pagūglenti
Atsakyti
QUOTE(Saulyte8 @ 2013 06 27, 19:27)
SOS. Kokia zaraza mano medeli apstojo. Kuom gelbėti blink.gif
Ir tokiu pilni lapai,dar tokiu nesu mačiusi. Viduj kažkas labai smulkaus

man įprastas vaizdas. Vieną medį galų gale nupjovėm (nes dar ir išsigimė), o kitą, jei netingiu, purškiu pvz. KARATE. Šie medžiai, pagooglinus, yra labai opūs, labai linkę į ligas. Deja. Kadangi mano tas kitas likęs medelis yra toliau nuo akių, tai šiemet nieko jam nebedariau blush2.gif , nors ta probleme yra nuosekliai kiekvienais metais.
Tad jei nerasite rimto sprendimo gydymui, aš net siųlyčiau panaikinti šį medelį ir sodinti kitą augalėlį 4u.gif
Atsakyti
Pas mane jis jau penkti metai,bet taip nera buve dar. pirmi metai taip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2013 06 13, 11:29)
Sveiki, šiandien pastebėjau parazitus ant riešutmedžio - prie lapų gyslų pridėta kažko, skruzdės vaikšto, nieko joms nedaro. Kas čia, kaip kovoti, kuom purkšti? Ačiū.


Man tai I amarus panasu, o skruzdes juos ir atnesa, zinoma kad jiems nieko nedarys
Atsakyti
QUOTE(*barbora* @ 2013 07 07, 19:48)
Man tai I amarus panasu, o skruzdes juos ir atnesa, zinoma kad jiems nieko nedarys

nesuprantu tų skruzdžių - koks joms tolkas blink.gif , kas čia per jų misija?
Bet dar tą patį (ar sekantį) vakarą nupurškiau ir viskas iki šiol yra tvarkoj - dingo moment.
Atsakyti
Skruzdės amarų neatneša, o smaguriauja jų išskiriamu skysčiu. Jei matote ant augalo skruzdžių karavanus-reiškia yra amarų.
Atsakyti