Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalbos namai augalams - 2

sveikos rasau cia prasau jusu pagalbos, atsinesiau orchideja, ten lakste balti vabaliukai, as juos isnaikynau, persimete, ant kitu orchideju, vazone laksto mazi vabaliukai, ant lapu nera, paskui kaip speju is ju pavirtsa pilki su sparnais, o salia geliu maciau, i si panasu skraidanti padarauser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 21 gegužės 2013 - 18:43
QUOTE(giedruze @ 2013 05 21, 18:38)
sveikos rasau cia prasau jusu pagalbos, atsinesiau orchideja, ten lakste balti vabaliukai, as juos isnaikynau, persimete, ant kitu orchideju, vazone laksto mazi vabaliukai, ant lapu nera, paskui kaip speju is ju pavirtsa pilki su sparnais, o salia geliu maciau, i si panasu skraidanti padarauser posted image

Paliek su Actara, daug nesiaiškindama, kas čia toks. Kažkuri iš muselių, gal iš šiltnamių užsinešė, t.y. nusipirkot su priedais. Ir visas profilaktiškai su Actara paliečiau, nes tuoj visos gėlės įnamius turės.
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2013 05 21, 15:34)
Sveiki,
gal zinote kas per liga uzpuole baltasias eglutes?
Pagelsta paruduoja, rudeniop vel sprogsta, bet veliau nudziusta sakeles.
Kuo galima nupursti?

Pavasariop apdega nuo saulės, tad purkšti nereikia. Yra du variantai- 1. persodinti į labiau pavėsingą vietą arba 2. nuo vasario vid. apdengti keliais sluoksniai agro ar kita tam skirta danga ir kokį balandžio pab. nuimti.
Papildyta:
QUOTE(ziogelis2003 @ 2013 05 17, 20:03)
na gal ir man kas patarsit 4u.gif , va kazkas puola mano flioksus, nuo apacios ruduoja  kol kas tik paprastus kaimietiskus kaip as sakau, bet prisipirkau ir rusiniu,  ar sitie kokie parazitai nesunaikins visai, gal kuo purksti? aciu 4u.gif

PANAŠU Į GRYBINĮ SUSIRGIMĄ-TAD LAPUS PAŽEISTUS- APSKABYČIAU IR SUNAIKINTI. Jei neplis, tai taip ir palikčiau, o jei vėl atsiras dėmių, tada purkšti nuo grybinių ligų fungicidiniais preparatais ar ieškoti kokių natūralių priemonių.
Atsakyti
help


gal kas zinot kas cia gali buti -sausmedzius uzpuole skruzdeles - ant sausmedziu atsirado kazkokie mazi gumbeliai, maniau kad boruzes bet kad ne nes tamsiai rudi(visokiu spalvu boruziu visgi buna) ir matau kad ant kamienu pazeista zieve, po zieve priviso kazko to kieto kaip gumbeliu. Net nzn.. ar kam nors tai buvo? Buvau uzdengusi nuo pauksciu kad nesuvalgytu uogu tinkleliu, bet dabar ziuriu kad gal geriau jau tegu pasiekia pauksciai mano krumelius. Buvau nupurskusi medelius pries pora savaiciu Actara. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2013 05 23, 12:55)

PANAŠU Į GRYBINĮ SUSIRGIMĄ-TAD LAPUS PAŽEISTUS- APSKABYČIAU IR SUNAIKINTI. Jei neplis, tai taip ir palikčiau, o jei vėl atsiras dėmių, tada purkšti nuo grybinių ligų fungicidiniais preparatais ar ieškoti kokių natūralių priemonių.


aciu, bandysiu kazka daryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nightmoon @ 2013 05 23, 15:17)
help
gal kas zinot kas cia gali buti -sausmedzius uzpuole skruzdeles - ant sausmedziu atsirado kazkokie mazi gumbeliai, maniau kad boruzes bet kad ne nes tamsiai rudi(visokiu spalvu boruziu visgi buna)  ir matau kad ant kamienu  pazeista zieve, po zieve priviso kazko to kieto kaip gumbeliu. Net nzn.. ar kam nors tai buvo? Buvau uzdengusi nuo pauksciu kad nesuvalgytu uogu tinkleliu, bet dabar ziuriu kad gal geriau jau  tegu pasiekia pauksciai mano krumelius. Buvau nupurskusi medelius pries pora savaiciu Actara. 4u.gif



radau kas uzpuole visai pamirsus apie tokia rusi buvau -Skydamariai
http://www.sodininky...iai-300x213.jpg

va tokie zarazos.
Atsakyti
NEPAMIRŠKIM APLANKYTI PUIKIOS TEMOS, gal ten rasite daugybę NATŪRALIŲ, NEKENKSMINGŲ APLINKAI receptų savo auginamų augaliukų bėdas spręsti: http://www.supermama...?...439721&st=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nijole0619: 24 gegužės 2013 - 09:18
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaska: 29 gegužės 2013 - 13:34
Hi 4u.gif

neatsimenu, kada Floros temose gyriausi... Vin bėdos man su gėlėm. Visokių gyvūnėlių atakas išgyvenu ir su jais kariauju. Bet šįkart mano Miltonia nepatenkinta kažkuo.

Gal kas žino, kuo nepražydėjimas baigsis ir ką daryti. Radau vazone mažšų sraigučių. Persodinau. Persodindama kiminų po pačiu augalu gerą guzą išpešiau, nes panašu buvo kad gali puvinys mestis. Tiesioginė saulė nepasiekia, oras nekarštas, šiaurinėje - rytinėje pusėje gyvena. Kartais langas būna praviras, bet be skersvėjo.

Lauksiu bet kokių atsakymų ir rekomendacijų ax.gif
Atsakyti
Labai prašau pagalbos, gal pavyks išgelbėti mano puikiąją medinilę cry.gif ją pirkau ermitaže pavasarį, buvo tik su dviem koteliais ir turėjo po du lapelius,, pas mane iškart pradėjo kraut po žiedelį iš kiekvieno stiebo.. bet,,, šiandien ką pamačiau pačiame žiedo viduriuko,, išsigandau:
user posted image
user posted image
user posted image

tai va,,, visas žiedelis nusėtas kažkokias baltais vabalais... gal matysis nuotraukose,,, aplipę jie visur.... taip gaila gėlytes,,, ką man daryti ??? padėkit... galvojau gal nupurkšt purškalu kur baltasparnius iš balkoninių gėlių naikinau,,?
Atsakyti
QUOTE(/orchide/ @ 2013 06 01, 12:15)
Labai prašau pagalbos, gal pavyks išgelbėti mano puikiąją medinilę  cry.gif  ją pirkau ermitaže pavasarį, buvo tik su dviem koteliais ir turėjo po du lapelius,, pas mane iškart pradėjo kraut po žiedelį iš kiekvieno stiebo.. bet,,, šiandien ką pamačiau pačiame žiedo viduriuko,, išsigandau:

tai va,,, visas žiedelis nusėtas kažkokias baltais vabalais... gal matysis nuotraukose,,, aplipę jie visur.... taip gaila gėlytes,,, ką man daryti ??? padėkit... galvojau gal nupurkšt purškalu kur baltasparnius iš balkoninių gėlių naikinau,,?


Tai miltuotieji skydamariai, būtinai izoliuokit nuo kitų gėlių, laistykit actara.. ir siulyčiau nukirpti žiedus, nes matosi kad visur tų skydamarių prilindę.. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos. Labai reikia pagalbos! Auginu kaktusus, turiu ju daug ir ivairiu. Vienas didysis-beveik dvieju metru aukscio:) bet atsitiko nelaime-uzpuole SKRUZDELES!!!!! Pasidare sau namus vazone. nezinau kauip isnaikinti. salimais vazonus irgi jau okupavo. Kitus-isnesiau i kita kambari, bet msanau ir ten atkeliaus. Kazkur skaiciau kad skruzdes naikinamos kalkem ir chlorkalkem. uzpyliau bielyznos ant kaktusu. baisu kad nenumirtu kaktusai, bet kad skruzdeles sugrauzstu irgi nesinori...sad.gif ka daryt??? pagelbekit, prasau... blush2.gif
Atsakyti