Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

user posted image
o mes isigijom stai tokius vaikiskus fototapetus. piesinys didziulis, per visa siena ir atrodo tikrai labai efektingai. tikrai labai pagyvina kambari.
Atsakyti
QUOTE(Sarlly @ 2012 03 27, 17:05)
user posted image
o mes isigijom stai tokius vaikiskus fototapetus. piesinys didziulis, per visa siena ir atrodo tikrai labai efektingai. tikrai labai pagyvina kambari.

jau matau kaip maniske migdytusi ziuredama i tokia siena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2012 03 27, 20:48)
jau matau kaip maniske migdytusi ziuredama i tokia siena  doh.gif



panašiai pamąsčiau apie savus - labai intensyvus piešinys miegamui sakyčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 03 27, 20:12)
panašiai pamąsčiau apie savus - labai intensyvus piešinys miegamui sakyčiau  g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarlly @ 2012 03 27, 17:05)
o mes isigijom stai tokius vaikiskus fototapetus. piesinys didziulis, per visa siena ir atrodo tikrai labai efektingai. tikrai labai pagyvina kambari.



grazu tie fototapetai, bet savo vaikų kambaryje nelabai iseitu mums deti turi buti atvira siena, o planuose ir projektuose visos sienos kaip ir uzstatomos g.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas galės man padėti ax.gif skubiai reikia vaikui lovos, idealus variantas būtų, kad neužimtų daug vietos, o jei dar galėtų pasididinti būtų super, ir žinoma svarbiausia su patalynės dėže 4u.gif Gal patarsit kur ieškoti Kaune, norisi iš karto nusipirkti, reikia dabar miegoti blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,kazkada zadejau parodyti koki radom sprendima del vaiku kabariu sviestuvu blush2.gif tai, va, ilgai ieskojusi, supratau, kad nieko tinkamo nerandu, o tu plastikiniu man labai jau nesinorejo, norejau sviestuvo is audinio - paprasto, kad suktusi didele ekonomine lempa, nes jie turejo buti kaip pagrindinis kambario sviesos saltinis, tai nupirkome pacius paprasciausius sviestuvus ir juos mums padailino viena auksaranke mamyte pagal duotus kambariu tapetu pavyzdzius. Stalinius naktinius sviestuvelius "pritaikeme" taip pat, tik rasomuju stalu lempas jau pirkome "rimtas", beje, ju geru Lt taip pat neradome unsure.gif ,tik ziurejome, kad spalvos labai "nesipjautu".
Cia dukros kamabarys (drugelius ant sviestuvo laido mb pirko kazkada anksciau ir prikabino jau pats veliau)
user posted image
cia is arciau
user posted image
cia broliu kambario sviestuvas, dekoruotas buvo taip pat pagal tapeto spalvas ir rasta (jo dalis matosi desineje apacioje)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gliuka: 28 kovo 2012 - 14:50
Labai panasiu ir nerealiai graziu sviestuvu ideju adau cia: http://www.lumidea.lt/ . Jusu sviestuvai originalus, bet labai uzkliuvo tas nutiestas laidas...Kazkaip visai man nesiderina...
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2012 03 28, 15:55)
Labai panasiu ir nerealiai graziu sviestuvu ideju adau cia: http://www.lumidea.lt/ . Jusu sviestuvai originalus, bet labai uzkliuvo tas nutiestas laidas...Kazkaip visai man nesiderina...

Na, neturejom kitos isities, nes is pradziu buvo kambaryje pakabinti trys nedidukai sviestuveliai (jie dar matyti) kambario gale ant lubu, po to, po keliu metu supratome, kad sprendimas nevykes, kad reikia : 1. bendro gana galingo apsvietimo zaidimui kambaryje ir dar keliu atsikuru apsvietimu zonomis - 2.naktines lemputes prie lovos ir 3. stalines - rasomos lempos. Taigi, teko kazkaip atvesti laida i kambario viduri, tam ,kad ten pakabinti sviestuva, o tam reikejo arba ardyti lubaas, kas pas mus, rastiniame name su apsiltintomis lubomis jau butu reiske nemaza remonta, arba, tenkintis tokiu varintu, tai,mb bent jau ieskojo ne tokio baisaus, balto laido, pakeite ji tokiu, kuris ne taip krenta i akis blush2.gif
Na, bet dabar apsvietimo uztenka visokio ax.gif\
P.s. o Jusu nurodyta puslapi radau jau gerokai veliau, o ir kaina ju cia g.gif , na, manau ne kiekvienam ikandama, mums keturi sviestuvai atsiejo nepilnai tiek kiek, ten vienas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gliuka: 28 kovo 2012 - 15:07
QUOTE(gliuka @ 2012 03 28, 15:48)
Cia dukros kamabarys (drugelius ant sviestuvo laido mb pirko kazkada anksciau  ir prikabino jau pats veliau)
user posted image
cia is arciau
user posted image
cia broliu kambario sviestuvas, dekoruotas buvo taip pat pagal tapeto spalvas ir rasta (jo dalis matosi desineje apacioje)
user posted image

fantastiskai dailu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deme @ 2012 03 28, 15:55)
Jusu sviestuvai originalus, bet labai uzkliuvo tas nutiestas laidas...Kazkaip visai man nesiderina...

Man kaip tik tai labai patiko thumbup.gif Mes irgi turime vieną šviestuvą ne vietoje - jei būtų vaikų kambaryje, tikrai pasinaudočiau idėja.

O apskritai kambarius neprisimenu, ar gyriau, bet tikrai labai dailiai įrengta - gražu, šviesu, tvarkinga, suderinta, neperkrauta... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 28 kovo 2012 - 19:37
Gliuka, labai faina thumbup.gif bigsmile.gif
Lumidea kainos tokios sakyciau labai jau iskeltos... As kai megstu pati kazka konstruot, tai tikrai bobute rast kuri nuners (nes nerimas ne mano sritis), ar audinio gabaliuka nupirkus pazaist ar galu gale nupiest, ar dekupazint tikrai nesudetinga ir nebrangu ax.gif
Atsakyti