Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Filmai, filmai, filmai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Triumfante
De gelukkinge huisvrouw - drama, tokia neeiline, sunki.
Balanda
Pažiūrėjau "Trauma" ir atėjau čia pasiklaust, jei kas matėt - apie ką tas filmas ? doh.gif lotuliukas.gif Dar taip nebuvo,kad peržiūrėčiau ir iki galo nesuvokčiau,kas vyko ir kaip baigėsi doh.gif Jei nesunku, geltonai parašykit ax.gif Kas ten buvo tikra,kas jo vaizduotėje ir išvis,kur jis ten pačiam filmo gale buvo ? (dar vertimas prastas irgi neprisidėjo prie aiškumo doh.gif )
De NeKasė La Depresė
Vakar ziurejau SHAME .Na man visada patinka ziureti istorijas kuriose pateikiamos giliausios ,jautriausios zmogaus bedos.MAn patiko,bet tikiu,kad ne kiekviena suzaves.Pacios problemos pateikimas man padare ispudi 4u.gif
Evelincik
QUOTE(Versmė @ 2012 04 25, 11:36)
Peržiūrėjau Another year, patiko. Puikiai atskleistas vienišumo portretas.
*

drinks_cheers.gif Puikus filmas.Kokia silta ir jauki pora Tomo ir Dzeri biggrin.gif O jau Mary Mary,gaila kaip moteriskes buvo,bet labai patiko kaip suvaidino .Gaila I.Staunton mazai leido pasirodyt,patiko ji man Vera Drake filme
lilget
Paskutiniai matyti "The Help" fainas filmas, bet jau praejo pora dienu ir atsisedus rasyt, mastau kaip ten buvo, tad toks ilgai neuziliekantis, bet ideja super wub.gif
Ir vakar iki galo perziurejau "Perfect Sense" , pabaigusi ziureti filma maniau, kad paciai greit viskas truks, toks keistas jausmas, bet kadangi sampano buvau prigerus ir ziauriai nusikalus tai pasibaigus filmui smygau, o siandien jis man atrodo geras filmas, bet ne kazkoks wou, tai tiek 4u.gif
zuvyte26
Martha Marcy May Marlene (2011)
Patiko, bet tikrai nesužavėjo.
Šiame filme pasakojama apie merginą, pakliuvusią į sektą. Ir kaip tai paveikė jos psichiką. Rodomas žiaurus žmonių elgesys, kvaili, pačio vado sugalvoti įsitikimai, kuriuos jis kala į kitų galvas. Pabaiga negali būti laiminga, nes mergina jau sužalota. Mano manymu, filmui pritrūko priežasčių, motyvacijos, šiek tiek priešistorės apie pačią sektą. Gal todėl kai kur buvo kilę klaustukų. Bendra prasme, nesigailiu, kad žiūrėjau, nes patinka filmai, kuriuose yra psichologinių vingių/psichinių sutrikimų turinčių žmonių.
Šio filmo pamokymas galbūt būtų toks - saugokitės sektų, nebūkit patiklūs. Nes štai kas nutinka, kai ypač dar jaunas žmogus patenka į tokių nesveikų žmonių ratą.
katilina
QUOTE(Ne kas @ 2012 04 28, 23:20)
Vakar ziurejau  SHAME .Na man visada patinka ziureti istorijas kuriose pateikiamos giliausios ,jautriausios zmogaus bedos.MAn patiko,bet tikiu,kad ne kiekviena suzaves.Pacios problemos pateikimas man padare ispudi  4u.gif
*

Aš būsiu iš tų, kurių nesužavėjo (švelniai tariant). Pusę filmo dar neblogai sužiūrėjau, vis laukiau, kada išaiškės didžioji problema, sužinosiu kažką labai svarbaus- pvz. kokią nors paslaptį, kodėl viskas yra taip kaip yra. Bet pasirodė, kad priklausomybė nuo sekso ir yra ta problema. Antrą filmo pusę kuo toliau, tuo sunkiau buvo ištempti, išskyrus kelias vietas, visai nedomino ir buvo nuobodu. Sesers poelgis irgi buvo nuspėjamas, kažko panašaus laukiau, tik maniau, kad ji mirs. Ir vis prieš akis iškildavo scenos iš "American psycho"- kažkuo man šie filmai labai panašūs pasirodė.

Kas tikrai patiko- aktorių vaidyba, bet jos neužteko, kad filmas paliktų didesnį įspūdį. Nežinau, gal po visų liaupsių šiam filmui per daug iš jo tikėjausi, buvau pasiruošusi likti giliai sujaudinta, bet nieko panašaus nepatyriau (nors čia turbūt priklauso asmeniškai nuo kiekvieno žiūrinčio). Ne taip seniai mačiau kitą filmą apie tą pačią priklausomybę (The last run), kuris nors ir buvo prastesnis, bet bent jau sugebėjo priversti bjaurėtis, o šis paliko mane visai abejingą (na beveik abejingą, nes kažkiek užjaučiau pagrindinius veikėjus)- kažkoks per daug sterilus tokiai temai pasirodė.

Vat tokios mano mintys ką tik pažiūrėjus, gal po kurio laiko nuomonė šiek tiek pasikeis, bet tikrai nedaug.
gyva_ugnis
Mano nuomonė apie Shame panaši į Katilinos. Tikėjaus kažko gudresnio. Į filmo pabaigą tos sekso scenos jau gerokai atsibodusios buvo.
Galadrielė
Dar vieneri metai (2010)/ Another Year - vienas pačių taikliausių, gyvenimiškiausių ir šilčiausių šiųmetinio Kino Pavasario filmų, šiuo metu besisukantis kino teatro „Skalvija“ ekrane. Tiek kuriama atmosfera, tiek spalvine gama tai itin šilta ir jauki juosta, paremta tvirtais dialogais, spinduliuojanti meilę, pasitikėjimą ir šeimyninę santarvę bei turinti glaudų ryšį su kitais realistiškumu alsuojančiais režisieriaus Mike Leigh filmais.
Juostą „Dar vieneri metai“ būtų galima pavadinti itin harmoningu filmu, primenančiu tobulai išlygintus marškinius, tačiau labiausiai liūdina, jog režisierius filme nepateikia jokios staigmenos, jokio netikėtumo ar siurprizo. Sunkoka nusakyti filmo auditoriją, tačiau tikėtina, jog šis filmas patiks gyvenimiškų juostų mėgėjams ir netgi puikiai tiks peržiūrai kartu su visa šeima (auginantiems vyresnio amžiaus vaikus). Jis tiks lėtos tėkmės filmų mėgėjams, niekur neskubantiems žmonėms ir tiems, kas lėtą filmo tempą ir jo statiškumą įvardina kaip privalumą.

Didelio įspūdžio nepadarė, tačiau žiūrėti buvo įdomu ir miela. Aplodismentai Lesley Manville, įkūnijusiai Merę, kurią tiesiog sunku pamiršti thumbup.gif
Galadrielė
user posted image
brangiakaile
na ka pasiziurejau ir as ta "Geda". buvau prisiskaicius neigiamu atsiliepimu,bet vistiek labai smalsu buvo. man tai nuobodus filmas.. isivaizdavau,kad bus pilna sekso scenu,panasiai kaip Nimfones uzrasuose,bet nebuvo jau tiek daug.. pavaizduotas vos ne eilinio vyro gyvenimas. neizvelgiau tame bedos... filmo mintis man pasirode kvailoka.
Masako
QUOTE(Evelincik @ 2012 03 25, 21:18)

o jei dar Evelyne Brochu sokancia isivaizduot  wub.gif
user posted image

Pagalvojau, kad labai tave primena bigsmile.gif Ir dar Evelyne cool.gif
Laba diena 4u.gif
laTulipe
QUOTE(katilina @ 2012 04 29, 21:44)
Ir vis prieš akis iškildavo scenos iš "American psycho"- kažkuo man šie filmai labai panašūs pasirodė.

Kas tikrai patiko- aktorių vaidyba
*

Man aktorių vaidyba irgi patiko.
Ir dėl American Psycho negaliu nepritarti. Kai kuriose vietose taip ir iškildavo Bale'o veidas iš kurios nors minėto filmo scenos.

O iš neseniai matytų verta paminėti šiuos (jei kas nematėt, pažiūrėkit):
Zwartboek / The Black Book (2006) - apie žydaitę antrojo pasaulinio karo metais. Jos slėptuvę susprogdina, todėl ji privalo slėptis kitur. Na, ir ten viskas rutuliojasi iki keršto, meilės ir pan. Man patiko. Vis prieš akis išlįsdavo Inglourious Basterds (šis nepaprastai patiko), nes kaip ir panašios abi žydaitės, jų situacijos. Ypač ta pažeminimo scena sukėlė daug jausmų. Ir netgi užsinorėjau, kad viskas baigtųsi holivudiškai, nors šiaip jau būna, kad kaip tik norisi nelabai gražios pabaigos (tikriausiai niekada nepamiršiu, kaip pasibaigus Pearl Harbor užsinorėjau, kad būtų žuvęs ne kažkuris iš tų dviejų vaikinukų, o būtent mergina lotuliukas.gif blush2.gif )

The Machinist (2004) - puikus filmas, tik kad gal per daug viskas išaiškinta. Bet įtampos ir klaustukų filmo metu tikrai netrūksta. Na, ir pagr. aktoriaus vaidyba labai patiko (bet nieko kito iš Ch. Bale ir nesitikėjau).
Triumfante
Patiko Things we lost in the fire (2007). Liudnas, bet grazus filmas.
Triumfante
Nuobodokas filmas pasirode Another year (2010), toji Meri primine viena pazystama, gaila kai zmogus taip pasimetes.
Evelincik
QUOTE(Masako @ 2012 04 30, 19:36)
Pagalvojau, kad labai tave primena bigsmile.gif  Ir dar Evelyne cool.gif
Laba diena 4u.gif
*

Uiiijjjj,gerai butu hihihi.gif matau tik ausu panasia forma laugh.gif
QUOTE(Triumfante @ 2012 05 01, 15:38)
Patiko Things we lost in the fire (2007). Liudnas, bet grazus filmas.
*

Kitu filmu sios rezisieres neziurejot? good.gif
Triumfante
QUOTE(Evelincik @ 2012 05 01, 22:40)
Kitu filmu sios rezisieres neziurejot? good.gif
*

Ne, gal turite ka pasiulyti? 4u.gif

klementyna
QUOTE(Triumfante @ 2012 05 01, 18:49)
Nuobodokas filmas pasirode Another year (2010), toji Meri primine viena pazystama, gaila kai zmogus taip pasimetes.
*

Man buvo gaila Meres. gyvenimas nenuspejamas ir nezinai kaip susiklostys likimas. atrodo nedidele klaida, ivykis ir gyvenimas pasisuka kardinaliai. jei silpnesnis zmogus, gali buti sunku paciam susitvarkyti, ypac jei nera seimos, palaikanciu zmoniu. siaip filmas patiko, bet truko pagrindines temos, isrutuliojimo, vystimo. tiesiog pavaizduota nedidele keliu zmoniu gyvenimo atkarpa.
Triumfante
La délicatesse(2011), tai galiu pasakyti jog nieko kito ir nesitikejau, toks kaip balinta kava.
Papildyta:
QUOTE(klementyna @ 2012 05 01, 23:40)
truko pagrindines temos, isrutuliojimo, vystimo. tiesiog pavaizduota nedidele keliu zmoniu gyvenimo atkarpa.
*

Todel man jis ir paliko nuobodumo jausma, noretusi daugiau isigilinimo, viskas parodyta labai pavirsutiniskai, kaip kad man kaimyne papasakotu kitos kaimynes gyvenima, kuris tikiu butu su daugiau prieskoniu.
Papildyta:
Dabar planuoju ziureti Madres e hijas(2009).
Galadrielė
QUOTE(Triumfante @ 2012 05 02, 00:36)
Ne, gal turite ka pasiulyti?  4u.gif
*

Būtinai pasižiūrėkite In a Better World 4u.gif
Triumfante
QUOTE(Galadrielė @ 2012 05 02, 08:09)
Būtinai pasižiūrėkite In a Better World 4u.gif
*

Pasirodo si turiu parsissiuntusi bigsmile.gif , tik vis nepaziuriu, bandysiu kuri vakara paziureti. 4u.gif
Evelincik
QUOTE(Triumfante @ 2012 05 01, 23:36)
Ne, gal turite ka pasiulyti?  4u.gif
*

Man ir Efter brylluppet patiko
QUOTE(Triumfante @ 2012 05 01, 23:53)
Dabar planuoju ziureti Madres e hijas(2009).
*

Mandrai uzvadinot smile.gif Neblogas ir sis
netobula
QUOTE(katilina @ 2012 04 25, 21:01)

Kalbant apie
"We need to talk about Kevin"- nelabai sutikčiau, kad didžiausia vaiko problema buvo dėmesio stoka, ir dėl to visas tas jo "kerštas". Nemažai vaikų nepatiria tokios tėvų meilės, kokios jie norėtų, bet Kevino elgesys- visiškas kraštutinumas. Tik aš čia rašau filmo nemačiusi, vien perskaičiusi knygą, kurioje, kiek man aišku, pačiam skaitytojui reikia nuspręsti, kaip buvo iš tikrųjų- ar visa kaltė tenka tėvams (ypač motinai), ar tiesiog vaikas jau toks gimė- visiškas blogio įsikūnijimas. Man susidarė įspūdis, kad labiau antrasis variantas. Bet filme gal kitaip viskas nušviečiama.

Labai teisinga pastaba. Aš taip pat skaičiau knygą dar prieš pasirodant filmui. Ir susidariau panašų įspūdį - vaikas buvo mylimas, jam tikrai tėvai skyrė pakankamai dėmesio. Knygoje labai išsamiai atskleidžiami mamos išgyvenimai, jos mintys, jausmai, požiūris. Ir jie nieko bendro neturi su nemeile, neapykanta vaikui. Filme tėvai atrodo pasimetę, tik žaidžiantys šeimą, nelabai suvokiantys, kam reikalingi vaikai, ką apskritai su jais daryti, praleista daug svarbių niuansų. Filmą žiūrėjau su vyru, tai daugelį vietų, kiek atsiminiau iš knygos, patikslinau, paaiškinau išsamiau. Labai abejoju,ar man būtų patikęs filmas (įtariu, būtų nepalikęs didelio įspūdžio...), jei nebūčiau skaičiusi knygos. Man filmas, priešingai kitiems pagal romanus sukurtiems filmams, tik labai gražiai papildė knygą.
Evelincik
Koki filmo personaza izvelgiat sioje palaidineje?
user posted image
labanaktukee
Pride and Prejudice (2005) paskutinis mano matytas filmas ir labai geras wub.gif girdejau, kad kazkada ji rode per lnk smile.gif
amijė
Nesenai žiūrėjau "Red Dog", tikrai labai patiko smile.gif) ir juokiausi daug ir ašarą nuridinau skruostu smile.gif
Evelincik
Presume coupable/Guilty Isivaziduokit,jus eilinis zmogus,turit zmona ir vaikus,miegat sau ramiai nakti,kai netiketai i duris paskambina policija ir tave su zmona arestuoja uz pedofilija ir savo vaiku zaginima blink.gif Kaip atlaikyt tokia neteisybe,zeminancius tardymus,kalejima,gyvenimas zlugo.....
Filmas paremtas tikra istorija,kai daug zmoniu buvo neteisetai apkaltinti pedofilija,ir viskas del jauno teisejo,siekiancio tiesiog greiciau isnarpliot byla ir keliu kvailu zmoniu,duodanciu melagingus parodymus doh.gif

The beast Kazkodel daug nesitikejau is sio danu filmo,gal imdb ivertinimas itakojo,bet patiko labai,negalejau akiu atitraukt.Aciu operatoriui uz tai :)Labai grazu.
O siuzetas gan paparstas,bet pateiktas neprastai,kiek savotiskai.Parasytas per kelias naktis,nufilmuotas per kelias savaites,rezisieriaus bute su very low budget,bet rezultatas patiko.
Jei trumpai,tai tiesiog meiles istorija :)Tik ne ta banali,holivudiska,su happy endu
Triumfante
Vakar ziurejau Noviembre dulce (2001) - grazi muzika, jausminga ir nuostabios dovanos Jai... wub.gif smile.gif
katilina
QUOTE(Triumfante @ 2012 05 05, 14:49)
Vakar ziurejau Noviembre dulce (2001) - grazi muzika, jausminga ir nuostabios dovanos Jai...  wub.gif  smile.gif
*

O kodėl ne Sweet november? g.gif smile.gif

Cairo time (2009)- amerikietė atvyksta į Kairą aplankyti čia dirbančio vyro. Tačiau šis darbo reikalais kokią savaitę užtrunka kitoj vietoj, todėl moteriai kompaniją palaiko buvęs jo bendradarbis- vietinis vyras. Tarp šių gana skirtingų žmonių greitai užsimezga draugystė, o gal ir kai kas daugiau.

Filmas labai gražus savo vaizdais ir muzika, lėtas, bet nenuobodus, jausmingas ir šiaip malonus žiūrėti- daugiausia dėl puikios aktorių poros (Patricios Clarkson ir Alexanderio Siddigo). Mačiau iškart po "Gėdos", tai man jis buvo tikra atgaiva.

We bought a zoo (2011)- kažko daug iš jo nesitikėjau, tai ir nenusivyliau. Mielas, optimistiškas filmas visai šeimai. Jei ir buvo trūkumų, jie per daug neerzino.

Takers (2010)- visai neblogas veiksmo filmas apie plėšikus ir policininką, bandantį sukliudyti jų didžiajam apiplėšimui. Užteko ir veiksmo scenų, ir dramos, ir aktoriai ne patys blogiausi. Žodžiu, neišpeikiu.

Coco Chloee
Aš prieš keletą dienų žiūrėjau INTOUCHABLES, tai likau patenkinta ir visai kitaip pradėjau mąstyti po šio filmo. Filmas, turintis gilią prasmę ir perteikia tai su humoro kai kuriose vietose.
Dar taip pat, THE VOW žiūrėjau šiandieną ryte, nes sirgti noras užėjo, tai nieko kito ir neliko, kaip tik gulėti lovoje ir lepintis filmu, tai vat.. 4u.gif

Prietarai
We bought a zoo - kaip jau ir minejo, siltas, lengvas filmas vakarui. Sakyciau is to zanro kai nori paziureti filmas, bet nenori apsikraut galvojimu.
Innocence - siek tiek man pedofilija persmelktas filmas, kurio esmes taip ir nepagavau. Nors nufilmuotas estetiskai, bet man visa laika nesvariai viskas atrode, kiek erzino net. Nezinau ar patiko ar ne, toks filmas apie kuri daug ko pasakyt negaleciau, bet paziureti buvo verta. Gal yra maciusiu ir norinciu paaiskint kas ten ir del ko? smile.gif
Triumfante
Ziurejau Zloradstvo (2010) - didziaja filmo dali asarojau. Dziaugiuosi dar labiau jog gyvenu ir tos minutes su artimaisiais dar brangesnes. wub.gif
Evelincik
QUOTE(Triumfante @ 2012 05 06, 17:48)
Ziurejau Zloradstvo (2010) - didziaja filmo dali asarojau. Dziaugiuosi dar labiau jog gyvenu ir tos minutes su artimaisiais dar brangesnes.  wub.gif
*

cia rusu filmas?
eliss
Su malonumu pažiūrėjau Sommersby 1993,buvo įdomu stebėt visą tą tabako augimo ciklą,tik nesitikėjau tokios pabaigos rolleyes.gif
Triumfante
QUOTE(Evelincik @ 2012 05 06, 18:50)
cia rusu filmas?
*

Radau originalu pavadinima El mar ajeno 4u.gif Ispanija.
Triumfante
Siandien jausmingu filmu diena, nuostabus, sirdi palietes filmasmy sister“s keeper . wub.gif
Evelincik
QUOTE(Triumfante @ 2012 05 06, 19:10)
Radau originalu pavadinima El mar ajeno  4u.gif Ispanija.
*

per si ir as daug asarojau smile.gif

vakar gera(labai) filma ziurejau.Puse metu gulejo kompe ir tylejo,kad jis toks geras smile.gif DeUsynlige/Troubled water Iskart sakau,jei ieskot lengvo/veiksmo filmo,sis netiks.
2 jauni vaikinai prie kavines pagrobia vezimeli su kudikiu,ir taip susikloste aplinkybes,kad vaikas del nelaimingo atsitiko zusta.Praejo kazkiek laiko,vienas vaikinas iseina is kalejimo ir isidarbina vargoninku vienoje baznycioje.Vaikinas bando kurt nauja gyvenima,taciau viena diena baznycioje ji atpazista zuvusio vaiko mama....
Filmas padalintas pusiau,pirma mums rodo visa situacija vaikino akimis,kita zuvusio vaiko mamos.Sunku buvo but kazkieno vieno puseje,supranti ir zuvusio vaiko mama,ir ta vaikina,juk istiesu,ne visi zudikai monstrai,kartais tai tiesiog susiklosciusios aplinkybes
Nelengvas filmas,visa filma lyg su akmeniu ant sirdies ziurejau,bet pabaigoj nepalieka sunkumo,ir ta vargonine muzika tokia stebuklinga wub.gif
Lindra
Patiko filmas Sibiro kirpėjas (1998) wub.gif
o gal žinot, kur galima rasti titrus? tinka angliški, ar net mišrūs - anglų-rusų.
klementyna
perziurejau Filma WORLDS APART ( du pasauliai). tikrai vertas demesio rimtas filmas.

Filmas atskleidžia apie 7 mln. žmonių visame pasaulyje vienijančio religinio judėjimo – Jehovos liudytojų pasaulį. Dramos scenarijų įkvėpė tikra istorija, kurią N.A. Oplevas perskaitė dienraštyje. Realiame gyvenime kelerius metus trukusius įvykius kino juostoje režisierius „sutalpino“ į du mėnesius. R. Mynster suvaidintos Saros pečius užgula sudėtingi sprendimai, kai ji susiduria su jehovistų įsitikinimams prieštaraujančių jausmų lavina. Jeigu septyniolikmetė paklausys širdies balso ir neatstums doktrina netikinčio Teiso, ji, remiantis griežtais Jehovos liudytojų principais, daugiau nebegalės matytis su artimaisiais. Paslapčiomis su mylimuoju susitikinėjanti Sara laiko sąžinės, tikėjimo, ištikimybės ir aistros egzaminą.

Sirana
QUOTE(Lindra @ 2012 05 09, 14:13)
Patiko filmas Sibiro kirpėjas (1998)  wub.gif
*

Nuostabus wub.gif drinks_cheers.gif

Neseniai kino teatre pažiūrėjom "Gatvės šokiai-2", sunku vietoje nusėdėti tokį filmą žiūrint. clap.gif Tačiau, deja, be šokių daugiau praktiškai nulis...
Evelincik
QUOTE(klementyna @ 2012 05 09, 18:07)
perziurejau Filma WORLDS APART ( du pasauliai). tikrai vertas demesio rimtas filmas.

Vakar irgi si ziurejau smile.gif

Pamenu laikus,kai pasto dezutes luzdavo nuo tokio slamsto ir kaip jie izuliai skambinedavo i duris doh.gif
user posted image

Beje,ziurejot su subtitrais?Paciam gale,kai raso,kad Sara daugiau nelanko sektos susirinkimu ir nebendrauja su seima,buvo lyg dar vienas sakinys,bet mano subtitruose neisverte,galvoju gal ten buvo parasyta ar ji gyvena su vaikinu ar ne?
Versmė
QUOTE(Evelincik @ 2012 05 05, 09:33)
The beast Kazkodel daug nesitikejau is sio danu filmo,gal imdb ivertinimas itakojo,bet patiko labai,negalejau akiu atitraukt.Aciu operatoriui uz tai :)Labai grazu.
O siuzetas gan paparstas,bet pateiktas neprastai,kiek savotiskai.Parasytas per kelias naktis,nufilmuotas per kelias savaites,rezisieriaus bute su very low budget,bet rezultatas patiko.
Jei trumpai,tai tiesiog meiles istorija :)Tik ne ta banali,holivudiska,su happy endu
*

Nufilmavimas tikrai super, šiaip pirmą kartą iš skandinaviškų filmų, o jų žiūrėta tikrai nemažai, matau, kad būtų tiek dėmesio skirta apšvietimui, fokusavimui, detalėms. Toks fotografinis filmas. Man visai patiko, o antroji pusė pareiškė, kad sugadinau vakarą cool.gif
klementyna
Beje,ziurejot su subtitrais?Paciam gale,kai raso,kad Sara daugiau nelanko sektos susirinkimu ir nebendrauja su seima,buvo lyg dar vienas sakinys,bet mano subtitruose neisverte,galvoju gal ten buvo parasyta ar ji gyvena su vaikinu ar ne?
*

[/quote]
buvo parasyta, kad ji istojo i universiteta studijuoti berods anglu kalbos. tai vel parodo, kad ji "atsiciukino", nes pries tai net mokykla zadejo mesti. o tokioms sektoms tik ir reikia neissilavinusiu zmoniu. as irgi iki galo nesupratau, ar ji liko su draugu. bet kad ji pabaigoje vaziavo traukiniu, is to sprendziu, kad liko, nes pas ji visada traukiniu vaziuodavo.
ne tik nuo tokiu sketu reikia begti kuo toliaau, bet ir nuo visokiu asmenybes tobulejimo kursu. nesakau, kad viis blogi, bet ten yra didelis smegenu plovimas, kur palaipsniui atskiria nuo seimos, ir isgrezia visus pinigelius. jei bandai trauktis, gali baigtis mirtimi, arba bent jau vasaros 5. zinau viena toki zmogu iklimpusi, gerai, kad seima istrauke, nes jam jau buvo liepta visu issizadeti. bet vasaros 5 ilgai gulejo, ir vaistus dar ilgai gers. o zmogus nuejo i asmens tobulejimo kursus. va.
-čiobrelis-
Paskutinis peržiūrėtas American psycho - tikėjausi kažko baisesnio ir šlykštesnio, pamenu iš knygų temos buvo komentarų visokių... Patiko!

Žiūriu lygino kažkas šiek tiek su Shame, siųsiuos jį šiandien smile.gif

Ai o dar kažkurią dieną su draugu sukvailiojom (nes apskritai tokio žanro nemėgėjai ir nežiūrovai) ir American Pie tą naujausią pažiūrėjom, nesąmonė kažkokia biggrin.gif
klementyna
vakar perziurejau DETACHMENT. Labai graziai nufilmuotas ir pateiktas filmas. pradzia kiek nepatiko, is pradziu net neuzkabino, ir nieko nesupratau. veliau isivaziavo ir paliko tikrai gera ispudi. jei pasakyti apie ka filmas, net nezinau tiksliai apie ka. apie gyvenima apskritai. su kokiomis problemomis susiduriavaikai, mokyotjai mokykloje. ir apskritai zmoniu elgesys, gyvenimo budas itakotas suzalotos vaikystes. http://www.imdb.com/title/tt1683526/

taip pat ziurejau WE NEED TO TALK ABOUT KEVIN. daug cia apie ji jau kalbeta, nieko naujo nepasakysiu, kaip tik geras, stiprus, rimtas filmas. asmeniskai nemanau, kad toki vaiko elgesi itakojo vien tik motinos elgesys. taip ji filme pasirode apskritai saltas zmogus, gal nemokantis bendrauti, ar prieiti prie zmoniu, parodyti demesi, meile ir suluma, kuria man atrodo ji turejo. bet kazin ar vien tik demesio, meiles stoka galejo issaukti toki vaiko elgesi. jis juk jaute jai neapykanta nuo pat mazumes. tikriausiai cia taip ir liks atviras klausimas.
pats naujausias AMERICAN PIE. na api ji daug nereikia komentuoti ir tiketis is jo kazko tokio. tiesiog kai nesinori nieko rimto, ir kad nereiktu mastyti.
Prietarai
Vera Drake - labai jaudinantis filmas, nuoširdus ir gražus. sujaudino ir įsiminė. labai rekomenduoju, nes labai gražu žiūrėti vien į pagrindinę aktorę, kuri tokia geraširdė, kad taip ir norisi apkabint. smile.gif
Triumfante
QUOTE(aistuliaa @ 2012 05 10, 10:20)
Ai o dar kažkurią dieną su draugu sukvailiojom (nes apskritai tokio žanro nemėgėjai ir nežiūrovai) ir American Pie tą naujausią pažiūrėjom, nesąmonė kažkokia  biggrin.gif
*

Mes kazkuri vakara irgi ziurejome, tai sakyciau, kad studenciokams ji ir ziureti. smile.gif

Laukiu nesulaukiu sio vakaro, turiu keleta laukianciu...
katilina
Young adult (2011)- tikėjausi iš jo daugiau. Visai neužkabino. Vis laukiau, kada pajusiu nors kiek simpatijos pagrindinei veikėjai, bet nieko panašaus neatsitiko. Tuščias filmas, kaip ir ji pati.

Morning glory (2010)- nors apie vidurį buvo kiek nuobodu pasidarę, pabaigus manau, kad tai visai neblogas filmas. Daugiausia turbūt dėl Rachel McAdams energijos ir žavios šypsenos.

Dirty girl (2010)- filmas apie du nepritapėlius moksleivius- mokyklos kekšę ir storulį gėjų- suporuotus vienam keistam mokslo projektui. Apie jų kelionę/pabėgimą vienu svarbiu tikslu, apie problemas su tėvais ir apie draugystę, kurios nė vienas iš jų nesitikėjo. Smagus, nelabai rimtas filmas su trupučiu juodo humoro. Ne kiekvieno skoniui, bet man visai patiko.

Vanishing on 7th street (2010)- mistinis siaubo trileris/drama. Siaubo man ten nelabai buvo, dramos šiek tiek. Mistikos netgi per daug- labai nemėgstu, kai visiškai niekas nepaaiškinama. Čia kaip tik toks variantas.
Evelincik
Paziurejau S.Bier filma Brødre ir amerikieciu perdirbini Brothers
Siuzetas abieju identiskas,tiesa sakant,ir 95%scenu ir dialogu tap pat.Amerikieciai nieko naujo neinese i si filma,tiesiog pakeite aktorius ir nukopijavo viska.
2 broliai,vienas pavyzdingas,karininkas,turi grazia seima,myli savo zmona.Kitas toks biski prie nevykeliu,kaip tik iseina is kalejimo uz banko apiplesima.Vyriausiajam(karininkui) tenka vykt su uzduotim i Afganistana,kurios metu juos apsaudo ir nebera jokiu ziniu is jo.Tuo tarpu jo zmona suarteja su jaunesnuoju broliumi ,kai netiketai grizta vyras..........
Galiu pasakyt,kad abi versijos vertos demesio,pirma paziurejau amerikieciu,tai paliko gera ispudi.Abiejuose filmuose nepatiko pagrindines aktores,toks jausmas,kad vienodai jom buvo,ar zuvo vyras,ar gyvas grizo schmoll.gif
Anemona
Sveikos, 4u.gif

senokai jau cia buvau. Perziurejau tai, apie kokius filmus pasisakete ir paleidau siustis Vera Drake, o ir pati noreciau pasidalinti keliais paskutiniais matytais filmais, kurie patiko ir kuriuos tikrai verta pamatyti. Vienas is ju REIKALAI BRIUGEJE. Pirma ketvirtadali paziurejusi filma jau buvau benurasanti, nes letokas ir nuobodokas pasirode. Taciau as labai klydau ir ivykiai siame kriminaliniame filme pradejo rutuliotis labai mikliai. Filme daug graziu vaizdu, savotisko jumoro ir net veiksmo pakanka. Jis ne visiems patiks, bet man labai geras. Patariu paziuret toms, kam norisi gero, europinio, neholivudinio detektyvo.
Kitas puikus matytas filmas CRAZY. Filmas sukurtas rezisieriaus Jeano Vallee ty to paties sukurusio Cafe de Flore. Filmas apie 60uosius, homoseaksualu vaikina, jo seima, seksualumo, saves , laimes paieskas. Nors filmas ir apie homoseaksualu arba tiklsiau biseksualu bica, bet tai daznai nuplaukia antra plana. Turetu patikti daug kam, net tiems kam nepatinka filmai apie gejus. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.