Įkraunama...
Įkraunama...

Jūrų kiaulytė mano mylimiausia

QUOTE(Sunreja @ 2012 04 23, 09:42)
Jazau... Koki grozi idejo...  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Tik as noreciau paziuret normaliai, o cia kitas miestas...  g.gif  Jau perziurejau skelbimus *infected*, bet ten irgi tik dideiji miestai...  unsure.gif  Pasiskaiciau, jog geriausia pirkti kiauliuka vasara, o kodel?  g.gif


gal kas nors vaziuoja pakeliui,pasiklausinekit mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 23, 10:36)
wub.gif Galvoju apie kabliuko j.k . Svarstau imt ar ne. Narvų turiu laisvų, nes mano žiurkėnai gyvena standartinių kiaulyčių narvų išmatavimuose  4u.gif . Labai jau ji graži. Maniškis sako imt jei gera būsiu  lotuliukas.gif  tai dabar sėdžiu ir galvoju ką čia daryt  blush2.gif .


imt imt,as pati imciau,bet dabar ir taip guliu su alergija ir dusuliu 3 diena,nepasiseke Limpopo su seimininke,negali jis zmonos turet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 23, 12:05)
Sveikatytės mažajai. Gal peršalo kai toki orai. Aš dvi savaitės gerklę gydaus, o kaip ryt sunku buvo taip ir yra. Jūs name gyvenat , kad tiek augintiniu?  smile.gif .

Taip nuosavam name gyvenam mirksiukas.gif triusiai laukiniai,vasara darze paleidziam tai zoles pjauti nereikia lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik vat kai vakare nesam atgal i gardeli baisiai cypia g.gif Na taip labai keisti orai,bet pranesa kad ateinanti savaitgali iki dvidesimtpenkiu pranesa laipsniu,sako jau galima eit degintis tik neperdaug nes saule baisiai aktyvi tai sakau gal Grikuti reiks isvest pavedzioti,o kaip su Pakiu daryti tai nezinau,reiks koki megstini numegsti ir tada gal nunesti panesioti i lauka lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kvietkutea*: 23 balandžio 2012 - 11:22
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 23, 11:18)
Taip nuosavam name gyvenam mirksiukas.gif  triusiai laukiniai,vasara darze paleidziam tai zoles pjauti nereikia lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tik vat kai vakare nesam atgal i gardeli baisiai cypia g.gif Na taip labai keisti orai,bet pranesa kad ateinanti savaitgali iki dvidesimtpenkiu pranesa laipsniu,sako jau galima eit degintis tik neperdaug nes saule baisiai aktyvi tai sakau gal Grikuti reiks isvest pavedzioti,o kaip su Pakiu daryti tai nezinau,reiks koki megstini numegsti ir tada gal nunesti panesioti i lauka lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Grikutis tai laisvai gali jau varyt,Limpopo jau siandien pasiseke,saulute sviecia,nes labai jis nori laukan,zviegia,kad net doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 04 23, 12:28)
Grikutis tai laisvai gali jau varyt,Limpopo jau siandien pasiseke,saulute sviecia,nes labai jis nori laukan,zviegia,kad net  doh.gif

Tik vat pas mus Birzuose baisiai bjauru siandien....Grikio dukra irgi biski prsibijo nes gal jau du kartus iki krauju suznybes pirstely buvo...Bet taip keistai ikando..ir laiko su dantim tai kol is jo dantu istrauki blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Koks pikčiurna Grikis. Tfu tfu tfu džimis kandžiojas ne išpiktumo, o iš durnumo, nes švelniai suima dantukais, bet va durnius vis narvo kampus graužia...
Atsakyti
Limpopo jei jau ka paciumpa tai ir nepaleidzia,reikia atlupt,bet man nekanda,o tik rankas laizo wub.gif
siaip zmonem nekanda,megsta sunis,kates ir Sniegelio Kardadancio noretu,bet negalima schmoll.gif
reiks eit laukan kol saule sviecia,nes gali greit baigtis grozis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 04 23, 12:44)
Limpopo jei jau ka paciumpa tai ir nepaleidzia,reikia atlupt,bet man nekanda,o tik rankas laizo  wub.gif
siaip zmonem nekanda,megsta sunis,kates ir Sniegelio Kardadancio noretu,bet negalima  schmoll.gif 
reiks eit laukan kol saule sviecia,nes gali greit baigtis grozis  unsure.gif

taip!butent!sukanda ir nepaleidzia,o Pakis tai tokio meilumo wub.gif wub.gif pirstus tik laizo laizo kaip suniukas,glaustosi miega paburkia,nu zodziu labai meilus ir apetitu nesiskundziantis jaunuolis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Matet nauja vada Lepuneli?Tas Oskaras kokio grazumo atsiziureti negaliu wub.gif wub.gif wub.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 23, 11:27)
nes,kad kai pervezate su masina is kito miesto kad nesusaltu kiauliukas mirksiukas.gif  mirksiukas.gif nes gali laisvai persalti,ar perpusti,todel geriau kai orai silti ir nevejuota kiauliuka pirkti  4u.gif  smile.gif


Tai gal dar palaukti, kol orai dar labiau susils?...

QUOTE(linete33 @ 2012 04 23, 12:14)
gal kas nors vaziuoja pakeliui,pasiklausinekit  mirksiukas.gif


Kol as rasiu, kas vaziuoja pakeliui, forume cia kas nors kitas nupirks ta grozi wub.gif O kazin, kodel parduoda? Nebuna kiaulytem streso pakeiciant namucius ir seimininkus? g.gif
Atsakyti
Nereik bijot tų orų. Jei žiema imi šieno, boksą, pledą ir rami važiuoji naujo augintinio. Jei mašina turit tai visai problemų nėr

Paaugus kiaulytė jau su savo charakteeriu. Baltutė pas mus atvažiavus visai nestresavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 04 23, 12:57)
Tai gal dar palaukti, kol orai dar labiau susils?...
Kol as rasiu, kas vaziuoja pakeliui, forume cia kas nors kitas nupirks ta grozi  wub.gif  O kazin, kodel parduoda? Nebuna kiaulytem streso pakeiciant namucius ir seimininkus?  g.gif

as jos paklausiau tai stai ka man ji atreze :
Vaikai neprižiūri, o aš tikrai nežadu užsiimti su ja. Pakankamai man darbų yra, akd dar su gyvūnais užsiiminėčiau.

as tai pakraupau blink.gif blink.gif
pirma su vaikais reikejo issiaiskinti ar tikrai yra pasiryze auginti ja,nes istikruju negalima sitaip,nusiperki gyvuna metus paaugini ir nebereikia blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kvietkutea*: 23 balandžio 2012 - 12:04
abutis visoms,

labai jau seniai rodėmės, bet paskaityt visad atbėgu bigsmile.gif tiesiog nespėjam gyvent - kažkaip reikia išmokt parą ilgesne padaryt lotuliukas.gif O kai įsibėgėjo pavasaris, tai namuose beveik ir nebūnam ax.gif

mūsų Zuzytė sveika ir gyva pavasario malonumais, t.y. šviežiais žalumynais džiaugiasi - vat taip poniutė užkandžiavo velykinių margučių žolyte biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 23, 13:03)
as jos paklausiau tai stai ka man ji atreze :
Vaikai neprižiūri, o aš tikrai nežadu užsiimti su ja. Pakankamai man darbų yra, akd dar su gyvūnais užsiiminėčiau.

as tai pakraupau blink.gif  blink.gif




Aš paprašiau, kad palaikytų kelias dienas, nes nesinori namie trijų j.k . Jei nesutiks tai nesutiks...
Papildyta:
QUOTE(mumrikas @ 2012 04 23, 13:05)



Kaip visada Zuzytė tikra gražuolė wub.gif
Atsakyti