Įkraunama...
Įkraunama...

Jūrų kiaulytė mano mylimiausia

QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 23, 13:07)
Aš paprašiau, kad palaikytų kelias dienas, nes nesinori namie trijų j.k . Jei nesutiks tai nesutiks...
Papildyta:
Kaip visada Zuzytė tikra gražuolė  wub.gif

taip,reikia tada kazkokiam geram zmogui pasiulyti,nes labai faina kiauliuke istikruju,o ar galetum atsiusti nuoroda kur ten is prieglaudos grauzikus atiduoda? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 23, 13:09)
taip,reikia tada kazkokiam geram zmogui pasiulyti,nes labai faina kiauliuke istikruju,o ar galetum atsiusti nuoroda kur ten is prieglaudos grauzikus atiduoda? 4u.gif



Kauno lese
http://lese.lt/lt/le...astis/news.6726
Dabar dar vilniuje sos gyvūnuose yra juodas triušis gyvenęs laiptinėje


P.s kauno lesėj naujas triušiukas, kurio naujienose dar nèra http://www.gyvunuglo...lt/main/g.44611
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 23 balandžio 2012 - 12:16
baisu kai sitiek nereikalingu gyvunu,triusiukai aisku Velykom pridovanoti,o ,kad vaikai rupinsis gyvunu tiketis naivu,atsakomybe suaugusieji prisiima,o sheltukei prieziuros tai reikia g.gif

Zuzytes
grazumas wub.gif wub.gif wub.gif ,o va musu sesija is lauko siandien blush2.gif
radome gelyciu graziu ir boruzele 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Limpopo kasytès lb tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 04 23, 13:27)
baisu kai sitiek nereikalingu gyvunu,triusiukai aisku Velykom pridovanoti,o ,kad vaikai rupinsis gyvunu tiketis naivu,atsakomybe suaugusieji prisiima,o sheltukei prieziuros tai reikia  g.gif

Zuzytes
grazumas  wub.gif  wub.gif  wub.gif ,o va musu sesija is lauko siandien  blush2.gif
radome gelyciu graziu ir boruzele  4u.gif


įtariu, ten boružėlė surado Limpopo.
Atsakyti
mumrikai, kokia grazute wub.gif wub.gif wub.gif

O is visu graziausias man Limpopo blush2.gif Tegul kitos neisizeidzia, bet jis man pats paciausias wub.gif O tos kasytes kaip jam tinka biggrin.gif Nesipriesina segtukams? biggrin.gif
Reikia ieskot man butent sitos veisles grazuoles/-io, o beje, ka geria rinktis: patineli ar patele?

dincek2006, matau jus is Siauliu, kokia auginat? Gal jau atsivede ir pardavinejat netycia? 4u.gif Gal tokia kaip Limpopo? bigsmile.gif
Atsakyti
Limpopo net susigedo pagyru gaves blush2.gif nesipriesina jis segtukams,tik spalva pagal jo pomegius turi but ,kitaip issilupa per sekundes ,nesuprantu kaip lotuliukas.gif o merinukai ir texeliukai panasus,texeliuku tik plaukas ilgesnis, Grikis irgi toks kaip Limpopo tik jaunesnis,o siaip abu kopijos.
Boruzele pagalvojo,kad Limpopo gelyte ir taip isipainiojo vilnoj,kad turejau istraukt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
jei laikysit viena,tai patineli,man jie meilesni ax.gif ,o jei noresit daugiau,tada mergaites geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 23 balandžio 2012 - 13:18
Labutės, mergytės 4u.gif

QUOTE(Sunreja @ 2012 04 23, 09:47)
Sveikos, jau senai galvojau apie juru kiaulyte, tai pagaliau pribrendo reikalas ir noriu pirkti    Sakykit, o kur Siauliuose butu imanoma ju apziureti? As noreciau ilgaplaukes    Vaikystej turejau juru kiaulyte, pamenu ta miela jos kvyksejima  Kadangi rimtesnio gyvuno neturiu galimybes isigyti, tai imsiu juros kiaulyte  Kur jus pirkot savasias? Gal neverta ieskoti savam mieste, o vaziuoti tiesiai i veislyna? 

Labu, labu 4u.gif O, kaip smagu, kad vis daugiau iš Šiaulių prisijungia bigsmile.gif

QUOTE(kabliukas @ 2012 04 23, 10:18)
Atsiprašau už OT... ***Parduodama Sheltie veislės jūrų kiaulytė*** Amžius 1m. Draugiška, pripratinta prie rankų.

Kokia gražutė wub.gif

QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 23, 12:40)
Koks pikčiurna Grikis. Tfu tfu tfu džimis kandžiojas ne išpiktumo, o iš durnumo, nes švelniai suima dantukais, bet va durnius vis narvo kampus graužia...

Mano mergiotės tai kažkaip dar narvo neniokoja, dar nei vienas nenukentėjome biggrin.gif

QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 23, 12:53)
Matet nauja vada Lepuneli?Tas Oskaras kokio grazumo atsiziureti negaliu

Taip, vis užsuku pasižiūrėt, kiek grožių wub.gif

QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 04 23, 13:03)
as jos paklausiau tai stai ka man ji atreze :
Vaikai neprižiūri, o aš tikrai nežadu užsiimti su ja. Pakankamai man darbų yra, akd dar su gyvūnais užsiiminėčiau.
as tai pakraupau
pirma su vaikais reikejo issiaiskinti ar tikrai yra pasiryze auginti ja,nes istikruju negalima sitaip,nusiperki gyvuna metus paaugini ir nebereikia

Pritariu, bet ne visi apie tai pagalvoja, gaila, kad taip rolleyes.gif
Dukra norėjo kiauliukų, bet rūpinuos aš, man patinka gyvūnėliai wub.gif

QUOTE(mumrikas @ 2012 04 23, 13:05)
mūsų Zuzytė sveika ir gyva pavasario malonumais, t.y. šviežiais žalumynais džiaugiasi - vat taip poniutė užkandžiavo velykinių margučių žolyte biggrin.gif

Gražuolytė Zuzytė, kiek skanėstų gavo wub.gif

QUOTE(linete33 @ 2012 04 23, 13:27)
o va musu sesija is lauko siandien 
radome gelyciu graziu ir boruzele

Labai fainos nuotraukytės, o ypač su boružėle plaukuos wub.gif Rado draugę biggrin.gif

QUOTE(Sunreja @ 2012 04 23, 14:06)
dincek2006, matau jus is Siauliu, kokia auginat? Gal jau atsivede ir pardavinejat netycia?  4u.gif  Gal tokia kaip Limpopo?  bigsmile.gif

Pas mane auga merino ir peruvian veislės mergytės mirksiukas.gif Meri šią savaitę turi atsivesti leliukų, ji merino veislės, panaši į Limpopo, tik su karūna ant pakaušio, garbanoti plaukiukai, bet trumpesni mirksiukas.gif O dėl pardavimo nieko negaliu pasakyti, žiūrėsim kiek atsives ir ko, patikrinsim, kad būtų sveikučiai, juk ir pas mamytę turi mėnesiuką pabūti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2012 04 21, 22:02)
šiandieninės Baltutės nuotraukos


Labai grazi seimynele biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(wilmusia @ 2012 04 22, 18:32)
Bus bus vaikučių  ax.gif  Du tai tikrai, Penktadienį vakare pirmą kart judesius pajutom, mano vaikai net studijavo, kaip aktyviai jie spardosi pilvelyje per abu šonus. 

Dziaugiuosi thumbup.gif .Lauksim mazyliu pasirodant 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vilkra @ 2012 04 21, 22:46)
Merginos, o kaip dėl Grand Meeto Ąžuolyne? Galim ir kokiam kitam parkelyje? Orus tai žada liuksiškus?

Gaila,kad Kaune.Mums per toli biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gintare29 @ 2012 04 22, 20:05)
maniskis mire taip ir nepadejo operacija teko ir toliau maitint su svirkstu ant galo matesi net nebenorejo dantys sukasdavo vakar pasiguldziau sale i lovyte ryte prabudau prie pagalves islindes nebegyvas matyt atejo atsisveikinti. nu padariau ka galejau  cray.gif sendien nusipirkau mergaite


Uzjauciu verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(giekab @ 2012 04 22, 20:44)
Čiukas jau atsiaugino dantukus, o ėda kaip didelis, nė kiek nenusileisdamas mergaitėm. wink.gif Nors jei gyventu kartu su mergaitėm, tai tuoj jam Margutė parodytų kas vadovauja valgymo paradui biggrin.gif

Dziaugiuosi,kad viskas susitvarke thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kabliukas @ 2012 04 23, 10:18)
Atsiprašau už OT... ***Parduodama Sheltie veislės jūrų kiaulytė*** Amžius 1m. Draugiška, pripratinta prie rankų. Ilgaplaukė. Neišlepinta, maitinama daržovėmis ir sausu graužikams skirtu pašaru. Parduodama be narvo, tik kiaulytė. Kaina 20lt.
user posted image

Is kokio veislyno kiaulyte? g.gif
Papildyta:
QUOTE(mumrikas @ 2012 04 23, 13:05)
abutis visoms,

labai jau seniai rodėmės, bet paskaityt visad atbėgu bigsmile.gif  tiesiog nespėjam gyvent  - kažkaip reikia išmokt parą ilgesne padaryt  lotuliukas.gif  O kai įsibėgėjo pavasaris, tai namuose beveik ir nebūnam  ax.gif

mūsų Zuzytė sveika ir gyva pavasario malonumais, t.y. šviežiais žalumynais džiaugiasi - vat taip poniutė užkandžiavo velykinių margučių žolyte biggrin.gif

Negaliu atsigrozet wub.gif
Papildyta:
QUOTE(linete33 @ 2012 04 23, 13:27)
radome gelyciu graziu ir boruzele  4u.gif

Limpopo vel medzioja wub.gif
Atsakyti
Man rašè, kad ji pirkta iš žmonių 4u.gif . Tai turbūt be dokų
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 04 23, 14:15)
Limpopo net susigedo pagyru gaves  blush2.gif nesipriesina jis segtukams,tik spalva pagal jo pomegius turi but ,kitaip issilupa per sekundes ,nesuprantu kaip lotuliukas.gif  o merinukai ir texeliukai panasus,texeliuku tik plaukas ilgesnis, Grikis irgi toks kaip Limpopo tik jaunesnis,o siaip abu kopijos.
jei laikysit viena,tai patineli,man jie meilesni  ax.gif ,o jei noresit daugiau,tada mergaites geriau  mirksiukas.gif


Aha, maciau albume dar ir marga ilgakasi wub.gif Nu bet Limpopo groziu grozis wub.gif Nesiruosia palikuoniu tureti? biggrin.gif Kaip jo veisle konkreciai vadinasi? 4u.gif

As galvoju viena laikyti ax.gif Bet kaip keista, kad patineliai meilesni, gi gamtoj atvirksciai buna... g.gif

QUOTE(dincek2006 @ 2012 04 23, 14:43)
Labutės, mergytės  4u.gif
Labu, labu  4u.gif  O, kaip smagu, kad vis daugiau iš Šiaulių prisijungia  bigsmile.gif
Pas mane auga merino ir peruvian veislės mergytės  mirksiukas.gif  Meri šią savaitę turi atsivesti leliukų, ji merino veislės, panaši į Limpopo, tik su karūna ant pakaušio, garbanoti plaukiukai, bet trumpesni  mirksiukas.gif O dėl pardavimo nieko negaliu pasakyti, žiūrėsim kiek atsives ir ko, patikrinsim, kad būtų sveikučiai, juk ir pas mamytę turi mėnesiuką pabūti  mirksiukas.gif


O kur jus pirkot saviskes? 4u.gif
Atrodo noris cia ir dabar kiauliuko, na bet pakentesiu, kad gauciau toki, kokio noriu. Labai lauksiu jusu vados 4u.gif Vistiek idesit foto, o gal ir isileisit, kai ugtels, apziureti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 04 23, 15:28)
Aha, maciau albume dar ir marga ilgakasi  wub.gif  Nu bet Limpopo groziu grozis  wub.gif  Nesiruosia palikuoniu tureti?  biggrin.gif  Kaip jo veisle konkreciai vadinasi?  4u.gif

As galvoju viena laikyti  ax.gif  Bet kaip keista, kad patineliai meilesni, gi gamtoj atvirksciai buna...  g.gif


wub.gif wub.gif Limpopo tikras grazuolis,jis tekselis,mes ir tokio norim,reik pas lenkus vaziuot bigsmile.gif Su pasivaiksciojimu jam pasiseke,dabar tai bent zaibai ir griaustiniai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristuleb: 23 balandžio 2012 - 15:56