Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių plepesiai - dirbam, plušam, diskutuojam

Megi Simpson- periurejau suknutes- nematau tame jokio blogumo, man netgi labai grazu. Jei tavo butu balta, tada va jau kitas klausimas biggrin.gif Ir suknute labai grazi. Jei tau paciai taip labai baisu, na pasiklausk jaunosios ir viskas bus aisku. Jei nuotaka normali (kaip sakoma) is to bedos jokios nepadarys, dar net pasidziaugs, kad taip nutiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jogvile @ 2012 04 23, 12:36)
Megi Simpson- periurejau suknutes- nematau tame jokio blogumo, man netgi labai grazu. Jei tavo butu balta, tada va jau kitas klausimas biggrin.gif  Ir suknute labai grazi. Jei tau paciai taip labai baisu, na pasiklausk jaunosios ir viskas bus aisku. Jei nuotaka normali (kaip sakoma) is to bedos jokios nepadarys, dar net pasidziaugs, kad taip nutiko smile.gif

Aciu uz komentara ir komplimenta blush2.gif wub.gif
Zinai, bijau paklaust doh.gif juk kiekviena nori buti ta diena graziausia ir nepakartojama unsure.gif o as jai sugadinciau viska, gi jausciausi labai nekaip doh.gif nors mano suknute nu visiskai paprastute ir niekuom neypatinga unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Megi Simpson: 23 balandžio 2012 - 11:42
Megi Simpson as irgi perziurejau foto, man taip pat atrodo, kad viskas gerai 4u.gif o del nuotakos manau, kad gali jos paklausti nuomones, ji kaip tik turetu apsidziaugti, kad i ja irgi atsizvelgi mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir aš peržvelgiau sukneles, tikrai graži tavo suknelėdidis.gif ,jaunoji tikrai visai kitaip atrodys su nuometu ir šukuosena ir pan. tikrai abi skirsitės smile.gif
Nereikia labai imti į širdį, gal su panašia suknele dar kas nors iš svečių gali būti, tai ką dabar imti visų atsiprašinėti tongue.gif
Atsakyti
Na zinok tikrai pritariu merginom - grazi, nuosaikiu spalvu (kokiu as esu didele fane). Su jaunosios nu bent as tikrai niekada nesupainiociau. Ne tokia ji ir sviesi labai smile.gif Foto turetu but labai grazios, nes svies jaunosios balta, o ne svocios raudona ar oranzine thumbup.gif (nepykit, kas einat su ryskia - negaliu as saves priverst mylet tu ryskiu spalvu ne uz ka... )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 23 balandžio 2012 - 12:15
Labas 4u.gif O kas turi pasirupinti masinos ir bazinycios puosimu?Anksciau masina puosdavo pirma pamerge,o dabar? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ynka @ 2012 04 23, 12:14)
Labas 4u.gif O kas turi pasirupinti masinos ir bazinycios puosimu?Anksciau masina puosdavo pirma pamerge,o dabar? g.gif

Jei tik yra pulkas, tai ir liko pirmoji pamerge, bet juk cia irgi susitarimo reikalas. Kartais ir mamos baznycia nori puost ar seses kokios masinas. Pas mus pulko nera, tai automobili puosia jaunosios sese, o baznycia is vis nezinau kas....
Atsakyti
Nu tikrai didelis dekui, mergaites, uz komentarus 4u.gif thumbup.gif Ju man labai reikejo, nes sirdies gilumoje galvojau ta pati, kaip ir jus, bet sioks toks neramumas buvo doh.gif Dabar drasiai galesiu eiti ja matuotis, kai atsius thumbup.gif

Ziulyte, o man patinka raudona spalva, mano megstamiausia lotuliukas.gif tik vat sukneliu proginiu sios spalvos nevirskinu lotuliukas.gif

Dabar reik rimciau palankyti soliariuma, kad dereciau prie suknios biggrin.gif nesu baltaode, bet po ziemos vis tiek esu siek tiek "pablukus" hihihi.gif

Del masinu puosimo, tai cia pamergiu arba susitarimo reikalas. Mano vestuvese pirma pamerge organizavo. Bet zinau nemazai, kad jaunoji visa vestuviu floristika uzsakineja viename salone, kad deretu... Pas mus pulko nera, tai as tikrai del to nesuksiu sau galvos, nei del masinu, nei del puokstes sau irnesakyk.gif
Atsakyti
laba diena

turiu klausimeli, ant kokio tilto galima nuvykt Kaune? kai pasakiau kad vaziuosim ant to kur prie akropolio (kur nuo laisves i nemuno sala) tai jaunikio mama isdejo i paskutines dienas, ele ne ten sunu pris.... ten nieko grazaus ten jau tik nevaziuokit doh.gif po to pagalvojau apie kita (nezinau kaip vadinasi tas tiltas kur prie 3m klubo, kur toks nuozulnus) tai tada jaunoji pareiske ne ten nenori doh.gif tai pasiuliau tada eit per aleksoto tilta susinervavus blush2.gif patarkit kur dar galima? ir dar patarkit kur i gamta galima pavaziuot Kauno apylinkese? ax.gif mintyse turiu tik Raudondvario dvara doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GiLuVa @ 2012 04 23, 14:29)
laba diena

turiu klausimeli, ant kokio tilto galima nuvykt Kaune? kai pasakiau kad vaziuosim ant to kur prie akropolio (kur nuo laisves i nemuno sala) tai jaunikio mama isdejo i paskutines dienas, ele ne ten sunu pris.... ten nieko grazaus ten jau tik nevaziuokit doh.gif  po to pagalvojau apie kita (nezinau kaip vadinasi tas tiltas kur prie 3m klubo, kur toks nuozulnus) tai tada jaunoji pareiske ne ten nenori doh.gif  tai pasiuliau tada eit per aleksoto tilta susinervavus blush2.gif  patarkit kur dar galima? ir dar patarkit kur i gamta galima pavaziuot Kauno apylinkese? ax.gif  mintyse turiu tik Raudondvario dvara doh.gif

Hm... as i klausima neatsakysiu, bet paklausiu doh.gif lotuliukas.gif O tai cia ne jaunieji sugalvoja programa laisvalaikio?... blink.gif Cia pirsliu pareiga sugalvoti tiltus ir pan.? blink.gif As tai sakyciau tegu jie patys susigalvoja kur kada po ko vaziuos. Ar cia bliam, tik as tokia atsiputus sedziu, o reiketu ir man pasukti galva del tiltu-fotosesiju ir t.t.? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 23, 14:36)
Hm... as i klausima neatsakysiu, bet paklausiu  doh.gif  lotuliukas.gif  O tai cia ne jaunieji sugalvoja programa laisvalaikio?...  blink.gif  Cia pirsliu pareiga sugalvoti tiltus ir pan.?  blink.gif As tai sakyciau tegu jie patys susigalvoja kur kada po ko vaziuos. Ar cia bliam,  tik as tokia atsiputus sedziu, o reiketu ir man pasukti galva del tiltu-fotosesiju ir t.t.?  blink.gif


pasakyisu jau daug kartu girdeta fraze PAGAL SUSITARIMA doh.gif mes nieko nesitarem bet jaunoji pareiske tiesiai sviesiai mastykit kur vaziuot doh.gif nu tai ir mastau kad po to nebutu nesamoniu doh.gif per savo vestuves as tai buvau kategoriskai pasakius noriu i botanikos soda, o cia sita rupesti paliko man unsure.gif ir ziauriai pasimeciau neisgalvoju kur vaziuot doh.gif
Atsakyti
Laba svočiutės, turiu komercinį pasiūlymą biggrin.gif
Planuoju pirkti netikrą santuokos liudijimą- štai tokį
Gal kas norit jungtis? Nes šiaip labai brangiai siuntimas kainuoja. O jei bus norinčių daugiau, tai ir siuntimas mažiau kainuos blush2.gif
Atsakyti