Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Svočiučių plepesiai - dirbam, plušam, diskutuojam
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Planuojančių pašnekesiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Megi Simpson
QUOTE(GiLuVa @ 2012 04 23, 14:44)
pasakyisu jau daug kartu girdeta fraze PAGAL SUSITARIMA  doh.gif  mes nieko nesitarem bet jaunoji pareiske tiesiai sviesiai mastykit kur vaziuot doh.gif  nu tai ir mastau kad po to nebutu nesamoniu doh.gif  per savo vestuves as tai buvau kategoriskai pasakius noriu i botanikos soda, o cia sita rupesti paliko man unsure.gif  ir ziauriai pasimeciau neisgalvoju kur vaziuot doh.gif
*

Bet tai cia jau sakau yra pirsliu sokdinimas doh.gif O jai paskiau dar kazkas nepatiks, ka jus sumaset, kas bus? blink.gif Kazkokia nuotaka siaubune, sakyciau biggrin.gif Jai, jau jums sita reikala patikejo, tai ir darykit, kaip sumastet, nes kitaip kiekviena zingsni kritikuos unsure.gif

QUOTE(Jogvile @ 2012 04 23, 14:49)
Laba svočiutės, turiu komercinį pasiūlymą biggrin.gif
Planuoju pirkti netikrą santuokos liudijimą- štai tokį
Gal kas norit jungtis? Nes šiaip labai brangiai siuntimas kainuoja. O jei bus norinčių daugiau, tai ir siuntimas mažiau kainuos  blush2.gif
*

Tai cia reik, kad butu vietines svociutes is jusu miesto rolleyes.gif
liepacka
Megi Simpson, as nemaytau tavo suknios. ar glusa ir nerandu paste, ar jau istrynei?
Megi Simpson
QUOTE(liepacka @ 2012 04 23, 15:12)
Megi Simpson, as nemaytau tavo suknios. ar glusa ir nerandu paste, ar jau istrynei?
*

istryniau blush2.gif bet jai nori galiu AZ asmeniskai imest biggrin.gif
zivkeee
o man Raudondvario dvaras nlb per rikstynas dukrytes ten fotkinomes tai ten remontai buvo dideli pasidomekit kad db nebutu nes vaizdas nekoks
siaip dauguma jaunieji renkasi kur nori varyt mes per savas varem i pazaisli ten fotosesija daremes ir dar prie jachtklubo nes ten su jachta plaukiojom man grazu botanikos sode yra graziu tilteliu nuotraukom
liepacka
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 23, 15:14)
istryniau  blush2.gif  bet jai nori galiu AZ asmeniskai imest  biggrin.gif
*

imesk. noriu
GiLuVa
smile.gif+2012 04 23, 14:56-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 04 23, 14:56)
per Panemunės, nuo gegužės kaip tik uždaryt žada. 
Jei geras oras, tas Raudondvario dvaras visai neblogai kad ir kokiem žaidimukam, esu vienas vestuves ten fotografavus.
*

jo jo per Panemunes doh.gif o tai gerai atkrenta ir jis tai gales eit per aleksoto cool.gif doh.gif
as ten ir buvus viena kart per draugu vestuves, labai patiko, vietos daug, aplinka gera.... bet esu girdejsu kad ten restauruoja kazka g.gif reiks palekt kuria diena pasiziuret kokia ten situacija ax.gif

QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 23, 15:01)
Bet tai cia jau sakau yra pirsliu sokdinimas  O jai paskiau dar kazkas nepatiks, ka jus sumaset, kas bus?  :: Kazkokia nuotaka siaubune, sakyciau  Jai, jau jums sita reikala patikejo, tai ir darykit, kaip sumastet, nes kitaip kiekviena zingsni kritikuos 

*

patikek as jauciuosi butent taip sokdinama doh.gif jie daug ka sako nedaryk, nereik, nemetyk pinigu, bet daug kas gaunasi kad sugalvoju o jie ispeikia doh.gif kaip kad su balandziais tai gerai kad ju neuzsakiau, pasirodo ji ju bijo ir neduok Dieve mes uzsakytume..... dabar su tuo tiltu doh.gif nu zodziu uzduoti sunkia turiu, pirmas blynas bus (kai busim pirsliais) bet tikiuosi kad neprisvils ax.gif

beje labai pasigirt noriu kad siandien ateina mano sukneles bigsmile.gif uzsisakiau is ebay net dvi biggrin.gif

ir va jau kaip ir i gala visi manuo ruosiniai.....

siandien viena zaidima sugalvojau blush2.gif gal kam pravers, zaidimas lauke, nupirkau laaabai ilgus siaudeliu, pamerge vienam gale laikys baliona, o pabrolys pus, kai pripus pamerges atsistos toliau, o pabroliai su musiu mustuku stums baliona pas pamerge (antra zaidimo dalis skolinta) ax.gif

po to stalo ispirkima baigiu pasidaryt, dariausi pagal kazkuri scenariju kur miltu maisas, zirniu maisas ir t.t. tai viska desiu i tokius medziaginius permatomus maiselius (dovanu maisiukai kur su sniuriukais) ir pririsau etiketes kas jame yra, na kam rodziau tai labai visiems patiko.... siaip tikrai gerai atrodo miltu maisas, o jame koks tik saukstas miltu biggrin.gif nu bet visgi tai maisas biggrin.gif pasidariau etiekte BONKA BALTOS..... na kai busiu viska iki galo padarisu galesiu parodyt gal kam pravers.......
Megi Simpson
QUOTE(liepacka @ 2012 04 23, 15:18)
imesk. noriu
*

Yra 4u.gif
ziulyte
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 23, 12:40)
Ziulyte, o man patinka raudona spalva, mano megstamiausia  lotuliukas.gif  tik vat sukneliu proginiu sios spalvos nevirskinu  lotuliukas.gif

*

Man ir ji patinka, tik ne suknioj hihihi.gif

Ojeje, sudetinga galvot, kur vaziuosi. O tai jus bent is Kauno? Bent zinot kur ten vaziuot imanoma? Man butu sakes, jei taip pareikstu. Nors pati esu gimus ir uzaugus Kaune, bet jau beveik 15 metu gyvenu Vilniuj ir nieko nebezinau kur ten tam Kaune vaziuot...
Pazaislis grazu su jachtklubu drinks_cheers.gif As pati tuokiausi Kauno Rotusej. Paskui fotosesija darem prie Kauno pilies. Graziu foto buvo. Per klasiokes vestuves varem i Rumsiskes - buvo jaunieji uzsake ta programele, kur pasakoja senas tradicijas. Siaip visai patiko. Botanikos sode esam buve ziema, vasario men - liuks buvo, nes tokiu metu kazkur kazka gamtoj nuveikt sudetinga, o ten silta. Be to jaunoji laukesi. Nesaldem jos. Na kas ten dar tam Kaune g.gif Aleksoto tiltas bent tais laikais buvo labai judrus, tai man ten tas nesimas jaunosios apipintas masinu burzgimu nelabai... Raudondvaryje neesu buvus. Daug jaunuju vaziuodavo fotografuotis i Aleksoto kalno apzvalgos aikstele. Kai kurie keldavosi funikulieriumi (kazi jis dar tebeveikia, ar jau psio, uzsilenkes yra...).
Nu ir viskas jauciu, nes apie Kauna vanduo yra tik Mariose ir Lampedziu karjere. Upiu daug - Neris, Nemunas, Nevezis. Ka as zinau, gal paziurekit kokia Birstono krypti - ten graziu vietu yra, bet jei sventimo vieta ne i ta puse, laiko reik daug turet. Kazkokia yra atodanta ant Mariu kranto. Gal ten kur surasit. Kleboniskio miskas, takai, bet ten sunynas juodas... Silo tiltas, bet cia jauciu tas remontuojamas Panemunes g.gif doh.gif (dievuleliau, jau nebezinau ne kaip kas vadinas... kokia geda...)
Zodziu. Tikiuosi mano jaunieji man tokios uzduoties neduos doh.gif O o jei duos, kai nutisiu, tai mazai nepasirodys lotuliukas.gif
GiLuVa
QUOTE(ziulyte @ 2012 04 23, 15:29)
Ojeje, sudetinga galvot, kur vaziuosi.
*

o aciu biski bent sviesuliuku i galva sove biggrin.gif 4u.gif nea aleksoto tiltas tai netinka, bet jau zinai kai taip issidirbineja ir nieks netinka tai ant juoko ir pasakiau apie aleksoto tilta biggrin.gif blush2.gif
as esu pati iis kauno, bet kazkaip nelabai kada reikejo tokiu vietu, tai nelabai domedavausi, o dabar pasimetimas juodas doh.gif

ne i tema bet kaip Kaune griaudzioja ir zaibuoja blink.gif as bijau blush2.gif tikiusoi tokai diena nebus geguzes 5 diena biggrin.gif
Auksaklaupė
Sveikos, moterytės,
Aš ne svočia, o jaunoji, bet dažnai apsilankau pas Jus pasirankioti idėjų. Norėčiau Jūsų pasiteirauti apie jaunųjų pasitikimą. Žinau, kad pasitikimą su duona ir druska daro tėvai (?), bet mes nenorim tos duonos ir druskos smile.gif gal kuri moterytė matė / girdėjo / organizavo kokį nors kitokį pasitikimą? Arba gal, jei jaunieji nedarė tos duonos ir druskos, tai gal matėte kokių originalesnių idėjų, kaip jaunieji grįžta iš fotosesijos? Ar taip paprastai ateina ir įsilieja į svečių būrį>? lotuliukas.gif
pilveliukas
na va pastuke radau ideta pedukes, gal galit apsviesti kur jos naudojamos:)
taip pat nei viena neatsaket del zvakiu ir pasakos ...kas cia per reikalas?smile.gif
Smalsute2
Mes Kaune tuokėmės prieš aštuonis metus, buvom ant to kalno, kur apžvalgos aikštelė (turbūt Aleksoto, aš Vilnietė, visiškai Kaune nesigaudau blush2.gif ) ir botanikos sode.

Man šitos vestuvės irgi Kaune nusimato, tai labiausiai neramu dėl to, ką veikti, jei kartais lytų. Per savo vestuves buvom numatę į tokį muziejėlį užvažiuoti, jei ką, bet jis dabar visai nepakeliui. Gal žinot ką Kaune veikia vestuvininkai prastu oru? mirksiukas.gif
hi :)
QUOTE(zivkeee @ 2012 04 23, 14:16)
o man Raudondvario dvaras nlb  per rikstynas dukrytes ten fotkinomes tai ten remontai buvo dideli pasidomekit kad db nebutu nes vaizdas nekoks
*

na aš tai apie parką, o ne patį dvarą. g.gif Nors šiaip, jei jau gamta sužaliavus ar dar geriau - ir sužydėjus tai ir ta pati Santaka ir senamiestis ir daug kas tinka. Pas mus tas Raudondvaris buvo tiesiog viena iš programos dalių, sustojimas, o ne kažkokia spec. fotosesijos vieta. Na bet tai buvo seniau, kas ką ten remontuoja ir koks bendras vaizdas nežinau.

QUOTE(GiLuVa @ 2012 04 23, 14:24)
*

Yra dar HES'o tiltas. lotuliukas.gif
QUOTE(Auksaklaupė @ 2012 04 23, 14:57)
Arba gal, jei jaunieji nedarė tos duonos ir druskos, tai gal matėte kokių originalesnių idėjų, kaip jaunieji grįžta iš fotosesijos? Ar taip paprastai ateina ir įsilieja į svečių būrį>?  lotuliukas.gif
*

Su pica ir marihuana. bigsmile.gif

Šiaip tai pačios vestuvės gi dabar bais neoriginalus dalykas. hihihi.gif

O simboliai tai labai gražūs, jei juos skaitai... Apskritai tai gerbiant tėvus, reiktų palikti jiems pasirinkti, kaip jie patys nori savo vaikus pasitikti.
Barboraaa
smile.gif+2012 04 23, 16:00-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 04 23, 16:00)
Su pica ir marihuana.  bigsmile.gif

Šiaip tai pačios vestuvės gi dabar bais neoriginalus dalykas.   hihihi.gif

O simboliai tai labai gražūs, jei juos skaitai... Apskritai tai gerbiant tėvus, reiktų palikti jiems pasirinkti, kaip jie patys nori savo vaikus pasitikti.
*

lotuliukas.gif gera idėja.
Laurisimo
smile.gif+2012 04 23, 17:00-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 04 23, 17:00)
Su pica ir marihuana.  bigsmile.gif

Šiaip tai pačios vestuvės gi dabar bais neoriginalus dalykas.  hihihi.gif

*

Su pica ir marihuana lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Sutinku su hi, palikite tėveliams sutikimą, nes nieko geresnio už šiuos palinkėjimus nerasite, tai šventi žodžiai wub.gif
GiLuVa
smile.gif+2012 04 23, 16:45-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 04 23, 16:45)

Yra dar HES'o tiltas.  lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif aciu uz minti biggrin.gif lotuliukas.gif

oi geras tas su pica ir marichuana biggrin.gif balsu kvatojau biggrin.gif

puosiu pintine savo, trukumas minciu ir ideju juodas doh.gif gal kas turit foto kokiu? ar ideju? pasidalinkit ka ax.gif prasau ax.gif
ziulyte
Istorija apie 4 zvakes:
Keturios žvakės ramiai degė ir pamažu tirpo. Buvo taip tylu, kad girdėjosi, kaip jos kalba. Pirmoji sakė:
- ,, AŠ ESU RAMYBĖ. Deja, žmonės nemoka manęs išsaugoti. Manau, kad man nelieka nieko kito, tik užgęsti..."
Ir šios žvakės liepsnelė užgeso.
Antroji sakė:
- ,, AŠ ESU TIKĖJIMAS. Deja, esu niekam nereikalinga. Žmonės nenori nieko apie mane žinoti, todėl nėra prasmės man toliau degti."
Vos tai ištarė, padvelkė lengvas vėjelis ir užpūtė žvakę.
Labai nuliūdusi trečioji žvakė kalbėjo:
-,, AŠ ESU MEILĖ. Nebeturiu jėgų daugiau degti. Žmonės manęs nevertina ir nesupranta. Jie neapkenčia tų, kurie juos myli labiausiai - savo artimųjų." Ilgai nelaukdama ir ši žvakė užgeso.
Staiga į kambarį įėjo vaikas ir pamatė tris užgesusias žvakes. Išsigandęs jis sušuko:
- ,, KĄ JŪS DAROTE?! JŪS TURITE DEGTI- AŠ BIJAU TAMSOS!!!"
Tai ištaręs pravirko. Susijaudinusi ketvirtoji žvakė tarė:
-,, NEBIJOK IR NEVERK! KOL AŠ DEGU VISUOMET GALIM UŽDEGTI IR KITAS TRIS ŽVAKES. AŠ ESU VILTIS."
Susijaudinęs ir ašarų pilnomis akimis vaikas paėmė vilties žvakę ir uždegė kitas.

Brangieji, Jūs katik perėmėte iš savo tėvų šeimos židinio ugenelę, todėl mes jums linkime, kad jūsų širdyse niekada neužgestų viltis ir kiekvienas Jūsų, visada savo širdyse, kaip tas vaikas, atrastų vilties kibirkštėlę, kuri uždegtų tikėjimą, ramybę ir meilę. Taigi Mes jums norime padovanoti šias keturias žvakes, visada prisiminkite, kad ir kaip bus sunku, nepraraskite savo širdyse vilties.

Auksaklaupe, gal sis vaizdelis kokiu ideju suteiks http://www.youtube.com/watch?v=aZ31JZOb5so
Marichuana ir pica zinoma be konkurencijos lotuliukas.gif

Heso tilta irgi buvau prisiminus, kai rasiau apie Kauna lotuliukas.gif

Pintines - man i aki kritusios yra 3. LiLeDovile buvo imetus grazia, paskui kita su rugiagelem dirbtinom puosta buvo, bet neberandu ir trecia, puosta organza ir gelytem - irgi neberandu. Reik knist senas temas...

Va su rugiagelem radau user posted image

Va ir LiLeDovile krepsi radau user posted image
Hm, bet žinokit tas pasakojimas man atrodo tai jau pritemptas prie vestuvių, nes šiaip asmeniškai su juo susiduriu advento metu ir jis labai dažnai siejamas su advento vainiku, kuriame kaip tik ir dega 4 žvakės.
Gražus jis aišku, kaip ir iš teksto neutralus atrodo, jei nesuvedi, kad su advento vainiku siejama, bet kai žinai kuriuo laikmečiu jo daugiausia gali rast ir kur labiausiai taikomas tai kiek keista. g.gif Na gal čia kaip kam, man asmeniškai tai adventinis/kalėdinis pasakojimas...
ziulyte
smile.gif+2012 04 23, 18:10-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 04 23, 18:10)
Hm, bet žinokit tas pasakojimas tai jau labai žiauriai pritemptas prie vestuvių, nes šiaip būdavo naudojamas pasakojime apie advento vainiką, kuriame dega 4 žvakės.
Gražus jis aišku, kaip ir iš teksto neutralus atrodo, jei nesuvedi, kad su advento vainiku siejama, bet kai žinai kuriuo laikmečiu jo daugiausia gali rast ir kur labiausiai taikomas tai kiek keista.  g.gif
*

Daug kas tempiama prie vienokiu ar kitokiu temu. Cia kaip visad - atsirenkam kiekviena pagal save mirksiukas.gif Man kazkaip nekilo mintis knistis ir su kazkuo ta teksta suvedinet. Tiesiog grazi, man negirdeta istorija ir tiek. Turbut nudurneciau, jei kiekvienam zingsniui imciau ieskot prasmes ar dar ko doh.gif Jau ir taip rupesciu per akis, atmesta del vienu ar kitu priezasciu ideju irgi kruvos... Zodziu... Sudetinga... Lengviausia nieko nedaryt ir eit sveciu - cia faktas.

Advento zvakiu reiksme ir simbolika:
http://vejai.wordpress.com/2009/11/29/adve...duotys-vaikams/
Tai, kad aš niekur nesiknisu, tiesiog su tuo tekstu jau n metų susiduriu per adventą. Kas su advento vaniku nesusiduria, tas gal nė nepastebi, bet kai susiduri tas skaičius tiesiai šviesiai ir kalba būtent apie jo žvakes. Pasidalinau savo pastebėjimu ir tiek. Lyg dabar nusikaltimas, kad pasakiau, jog tai pastebėjau...

Žiū. :]

Ten (kur idėjot nuorodą) mano blogas :}
Oficialūs pavadinimai taip, kiti, bet tame pasakojime yra ne oficialūs pavadinimai, o tiesiog graži aliuzija į jį. Kaip jūs norit, taip naudokit aišku, gi niekas nedraudžia. Tiesiog mane nustebino toks jo panaudojimo būdas ir tiek, kuom ir pasidalinau.
ziulyte
Tai cia tik vizualiai 4 zvakes ir tiek... Nezinau, as taip giliai neizvelgiu. Advento zvakes turi savo spalvas, uzdegamos irgi atitinkamai. Kur cia asociacijos g.gif Man asmeniskai 2 skirtingi dalykai ir tiek. Na bet cia man 4u.gif

Hi, jei ten tavo blogas - tai gaudyk baliona 4u.gif Gerai skaitosi, issamu, ko bloguose kazkaip pasigentu paskutiniu metu.

As uzsiknisau su knygos spausdinimu galutinai... doh.gif Sunkiai man su ja cia kazkaip. Einu sendint ir ziuret kas is viso to gausis doh.gif O dar virselius nezinau su kuo daryt... Ojojoj, iklimpau...

Beje, Bijola kepa ir grybukus. Maciau pripakuota stovi - cia kam reikejo keptu grybuku, tai ju galima gaut ne tik pas babule smile.gif
GiLuVa
QUOTE(ziulyte @ 2012 04 23, 19:06)

Va su rugiagelem radau user posted image

*

nu grazus labai net thumbup.gif
Dėkui, ziulyte, nieko ten daug nėra...
ziulyte
QUOTE(pilveliukas @ 2012 04 23, 15:11)
*

Kokios ten pedutes? Jei tik peda kaire ir desine - naudojama isperkant nuotaka (aisku, sugalvot daug kur galima). Kiek teko skaityt, tai delioja jas ant laiptu iki jaunosios duru ir liepia jaunikui sakyt komplimentus ar dar ka lipant ant tu peduciu ar renkant jas...
Na o jei ten tokios kur dvi aukstyn, dvi zemyn ir pan - tai vaizdas pro rakto skylute pristatomas antroj dienoj pries suri aptariant nakti wink.gif
Nelabai as ju kur radau panaudot, tai net nezinau katros ten jos paste pas mus idetos 4u.gif
Deiman
Sveikutės smile.gif
QUOTE(pilveliukas @ 2012 04 23, 16:11)
taip pat nei viena neatsaket del zvakiu ir pasakos ...kas cia per reikalas?smile.gif
*

Kadangi vestuvės buvo vienos dienos, aš naudojau išlydint jaunuosius miegoti. Pasakiau, kad čia maždaug yra pirmosios nakties instrukcija ar kažkas panašaus mirksiukas.gif Visus tuos lapus suklijavau vieną po kitu, žodžiu ilgas toks lapas žemyn gavos. Svečiams ir jauniesiems patiko smile.gif O paštuke randasi "deiman vestuvių scenarijuje"
zivkeee
Panos snd suznojau kad antra diena nebus muzikantu gal galit patart nuo ko ta antra diena pradet atda ir kuo uzimt gal daugiau zaidimu tada reik?
ziulyte
QUOTE(zivkeee @ 2012 04 23, 20:54)
Panos snd suznojau kad antra diena nebus muzikantu gal galit patart nuo ko ta antra diena pradet atda ir kuo uzimt  gal daugiau zaidimu tada reik?
*

Pas mus irgi ju nebus.
Antra diena bus pirtis ir laisva programa, tik pusryciaut visi prie stalo dar susirinksim. Netgi kelt nebus kam. Sake jaunieji padaryt dienotvarke ir iskabins sveciu kambariuose. Ryte irasys valanda, kada visi renkasi. Nuo ryto pasirinks turbut lengva klasikine muzika ir nieks nevers tu sveciu keltis, jei nenores...
Susedus uz stalo ir bus proga paskanaut surio (jie patys jo nori) bei isventint juos i seimininkus. Daugiau nieko ir nedarysiu. Gal jei bus nusipelsniusiu, dar atiduosiu likusias dovaneles ir teveliams atminimui po dovanele. Viskas. Dziausim pirsliu rubus ant vinies ir varysim pirtintis thumbup.gif
zivkeee
QUOTE(ziulyte @ 2012 04 23, 23:03)
Pas mus irgi ju nebus.
Antra diena bus pirtis ir laisva programa, tik pusryciaut visi prie stalo dar susirinksim. Netgi kelt nebus kam. Sake jaunieji padaryt dienotvarke ir iskabins sveciu kambariuose. Ryte irasys valanda, kada visi renkasi. Nuo ryto pasirinks turbut lengva klasikine muzika ir nieks nevers tu sveciu keltis, jei nenores...
Susedus uz stalo ir bus proga paskanaut surio (jie patys jo nori) bei isventint juos i seimininkus. Daugiau nieko ir nedarysiu. Gal jei bus nusipelsniusiu, dar atiduosiu likusias dovaneles ir teveliams atminimui po dovanele. Viskas. Dziausim pirsliu rubus ant vinies ir varysim pirtintis  thumbup.gif
*

o ka tam isventinimui zadi duot ? anksciau budavo veliuma nuima ir skarele ten deda bet kaip suprantu jau be veliumo bus
ziulyte
QUOTE(zivkeee @ 2012 04 23, 21:54)
o ka tam isventinimui  zadi duot ? anksciau budavo veliuma nuima ir skarele ten deda bet kaip suprantu jau be veliumo bus
*

As jau kelis kart rasiau, bet gal neatkreipei demesio.
Aisku, kad jokio veliumo nebus ir tas isventinimas skamba labai jau oficialiai. As paprasciausiai pasakysiu, kad esat nauja seima, todel neisvengiamai jus uzpuls buitis. Jaunajai perleisiu dalele savo patirties verdant ir kepant ir iteiksiu pacios surinta, sumaketuota ir irista receptu knyga (kaip tik dabar prie jos ir vargstu, nes buvo labai sunku ja atspausdint, vakar sendinau kava ir margancovke, dabar dziuna, dar laukia irisimo darbai), o jaunikiui iteiksiu keramine plytele su ju seimos inicialais su ta intencija, kad statydamas naujus namus ja panaudotu pagal paskirti. Tai ir viskas. Nieko mandro.
Mamoms padarysiu po nediduka saldainiu medeli, kad jaunieji tevu namuose visad pasisaldintu gyvenima, o teveliams net nezinau ka - kol kas mintis sukasi apie koki kinziuka ar desra. Kaip tik penktadieni isvaziuojam i Lenkija. Paziuresiu, gal ten kazkas uzklius uz akies. Faktas tas, kad teiksiu valgoma dovana, kad nestovetu kampe ir nedulketu. Alkoholio nenoriu, nes jaunikio tetis negeria visai, o dovanas noriu teikt vienodas. Tai sioks toks galvos skausmas kol kas. Jau sarasiuka susidariau, ko Lenkijoj turiu pasidairyt. Ziuresiu kaip ten seksis, nes tu lietuviu isgirtu zemu kainu as amziais ten nerandu (mat keliones tikslas yra ne apsipirkt, o pakeliaut, tai stojam ten, kur patogu, o ne kur pigu, ypac turint omeny, kad vaziuojam su nemazu gabaritu kemperiu). Zodziu, tokios mano mintys. Reik dar mazu sampano buteliuku - Lietuvoj ju kaina ispudinga - tas pats, ka pirkt normalu sampana. Jei lenkuose nerasiu normaliu kainu, pirksiu gal vyna, o ne sampana jauniesiems i laukneseli. Dar galvos skausmas ka pilt i buteli su uzrasu Svecius linksminanti. Jis butu vartojamas anta diena prie surio. Tikrai zinau, kad stipraus alkoholio nepilsiu. O ka zmones gertu is silpno - galva nenesa. As pati tu likeriu visu negeriu bei trauktiniu, bet gal jos ten kaip tik ir tiktu... Ka galvojat g.gif
Skorpe
ziulyte, as gal pilciau zinok kaip tik koki kremini likeriuka, kaip neva isrugomis, likusiomis po surio spaudimo, ivardinciau;) arba kaip nors su jaunuju medaus menesiu suvesciau, kad va dabar menesi tai tik saldus gerimai gausis ar kazka panasaus..man va koks kreminis prie surio visai tiktu;)
Daiviss1
Noriu paklausti kai vaišinat piršlio krauju, ar pačios ką nors į tą degtinę įmaišot, ar pavyzdžiui įsipilat kokį brendį ir vaišinat. Nes seniau kiek pamenu, bent jau pas mus žemaitijoje, tą degtinę sutaisydavo taip , kad ji būtų kuo neskanesnė, na pridėdavo kokių karčiųjų pipirų.
solkra
Štai toks krepšys mano 4u.gif

user posted image

o čia turinys, aišku jį dar papildysiu ir ant saldainių uždėsiu jaunųjų taures... ax.gif

user posted image
Papildyta:
O mes tai bažnyčia iš vakaro puošime patys t.y. jaunoji, aš ir jaunosios sesės (pirmosios pamergės rolleyes.gif ). Taip pat reiks papuošti ir šventimo salę ir dar pirmąją mašiną (kadangi pirmoji mašina bus mūsų, tai galėsime papuošt iš vakaro) o pulko papuošim jau kitą rytą. Bet kaip reiktų papuošt pulko mašinas, jei mes susitinkam visi bažnyčioj??? g.gif Reiks turbūt papuošimus atiduot pamergėm, kad pasipuoštų pačios... g.gif
Papildyta:
O čia mano vokeliai, kuriuose bus prizai, (jais papuošime vieną salės sieną,)
Dar atskirai.....
user posted image
O čia jau kartu...
user posted image
Papildyta:
Va Jėzau, va Jėzau.... Tikiuosi mano jaunoji čia nesilanko.... mastau.gif
liepacka
ziulyte, solkra oi koki liuks darbeliai. as dar iki tokiu nepriejau
ziulyte
Aukštaitijoje irgi prišlio krauja makaluodavo - kas darydavo su pipirais, kas labai saldų, net tirštą, kas dar ko prigalvodavo...
Krepšys gražus wub.gif
Mašinos - pas mus panaši situacija. Pas jauniki atvažiuojam mudu su vyru, o ten jau lauks autobusiukas. Persėdam į jį ir lekiam pas jaunąją. Porų nėra, bet jaunoji visą šitą rūpestį užkrovė savo jauniausiai sesutei. Jaunoji gyvena visai šalia bažnyčios, tai mes ten eisim pėsti. Autobusiukas bus prie bažnyčios, tai gal sesute nusimuilins truputį anksčiau iš ceremonijos ir papuoš. Juolab, kad tik 1 autobusiukas ir puoš simboliškai...
Turiu du vaikučius, kurie kažką gero nuveikt galėtų, ale vis nesugalvoju ką. Mano dičkis ir sesės mergaitė - porelė kaip tik... Žiedlapių bažnyčios viduj gi nebarstysi. Gal kokius žiedus nešt jiems duot. Nebežinau...

Liepacka, pintines NE MANO. Cia tik mano nuziuretos blush2.gif
Solkra, labai grazus vokeliai wub.gif
solkra
Merginos čia tos kurios kepėjos gal norit šitokio krepšiuko hihihi.gif

user posted image

galima vietoj tų cukrinių braškių įdėti grybukus hihihi.gif

user posted image

Ačiū merginos už pagyras... blush2.gif

Papildyta:
Vauč kokie torčiukai... wub.gif

user posted image
ziulyte
Vaje kokie groziai wub.gif Nu tas krepselis, tai fantastika...
Megi Simpson
O as galvoju ar isviso puosti krepsi g.gif Man labaiu patinka grinas vaizdas, negu su gelytem ar dra kuom... bet tikriausiai reikes kazka minimaliai sugalvot. Gyvom gelem per brangu, dirbtinu nemegstu, gal kokiu pora kaspinuku prie rankenos ir bus gerai biggrin.gif

Dabar jeskau kokio grazaus swarovskio auskaru modeliuko, kad tokie masyvesni butu, ar su kutosais ar kaspineliu, bet nieko patinkancio nerandu verysad.gif Galvoju plaukus i kuoduka ar kazka panasaus, tai reik akcento doh.gif
Smalsute2
Solkra, o kur tą popierinę gėlę krepšui pirkai ir ramunėles vokeliams? Aš kol kas tik viską skaitau ir susirašinėju, ką reikia nusipirkti, nes dar nespėjau po parduotuves pasibastyti, tai vaikai suserga, tai vėl kas doh.gif Dar reik ir krepšiukų paieškoti ir plastmasinių taurių šampanui.

Labai ačiū, Ziulyte, už žvakių istoriją, gal ji ir susijusi su adventu, bet skaitosi labai gražiai ir šiltai, manau galima ir vestuvėse panaudoti. drinks_cheers.gif

Jei kam reikia marškinėlių su nuotraukoma ar užrašais, dabar kaip tik yra akcija labainoriu.lt mirksiukas.gif Yra akcija ir dangaus žibintams, galvojau užsakinėsiu, bet kad ten kaina su akcija beveik tokia pati kaip kitur be akcijos bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 24, 11:14)

Dabar jeskau kokio grazaus swarovskio auskaru modeliuko, kad tokie masyvesni butu, ar su kutosais ar kaspineliu, bet nieko patinkancio nerandu  verysad.gif  Galvoju plaukus i kuoduka ar kazka panasaus, tai reik akcento  doh.gif
*

Pabandyk pažiūrėti www.moonlight.lt, aš kažkada ten dairiausi, tai man pasirodė, kad gražių modeliukų yra mirksiukas.gif
Papildyta:
Ar visos ruošiatės tėveliams po dovanėlę įteikti? Nes kituose pasakojimuose kažkaip to neužfiksavau.

Nors per mūsų vestuves, pamenu mamoms po šalikėlį dovanojo, tėvams jau nepamenu ką g.gif
Laurisimo
Solkra, vokeliai tai fantastiški thumbup.gif wub.gif , o kam jie skirti, o kas bus viduje, papasakok daugiau blush-anim-cl.gif
Megi Simpson
QUOTE(Smalsute2 @ 2012 04 24, 12:22)
Pabandyk pažiūrėti www.moonlight.lt, aš kažkada ten dairiausi, tai man pasirodė, kad gražių modeliukų yra mirksiukas.gif

Papildyta:
Ar visos ruošiatės tėveliams po dovanėlę įteikti? Nes kituose pasakojimuose kažkaip to neužfiksavau.

Nors per mūsų vestuves, pamenu mamoms po šalikėlį dovanojo, tėvams jau nepamenu ką g.gif
*

Aciu, ziurineju rolleyes.gif

Oooo... na gal as tikrai is medzio iskritus, bet man atrodo, kad cia jaunuju rupestis padeka ir dovanos tevams g.gif Isviso kaip kuo daugiau paskaitau, tuo labiau susibalamutiju doh.gif as visad galvojau, kad pirsliu pareigos yra islydejimo kazkokios detales, zaidimukai, pasirasyti baznycioje, CMB, ir ivairiu pramogu organizavimas, zaidimu... na dar auka baznycioje, tortas, suris, saldainiai-sampanas sveikintojams (bet vis tik cia ir prie jaunuju rupescio labiau), bromoms stepresnis, stalo ispirkimai ir pan. dalykeliai... O cia jus ir pramogas, tiltus organizuojat, apdovanojimus visokius... blink.gif Nu net nezinau... unsure.gif
Papildyta:
Paprotinkit, ka ax.gif
ziulyte
Megi Simpson, auskariuku labai fainu yra pas mano pazistama, bet ji fb, jauciu tau foto nerodys... Kaip tik su kutosais ka tik dare, ir su kaspineliais... As gal surinksiu ir imesiu i pastuka.

Ka turi ir ko neturi pirsliai daryt, cia zinai, nieks tikrai ir nepaprotins. Kaip matai, kas kaip susitaria.
Nuo senu laiku pirsliu rupestis buvo visa svente nuo... iki. Dabar gi pas kiekvienus vis kitaip.
Dovaneles is tikruju yra jaunuju paroblema, bet mano yra labiau simbolines, kaip sventes uzbaigimo momentas ir tiek. Jos nera privalomos pirsliams.
Faktas tas, kad reik kuo daugiau kalbet su jaunaisiais - ko jie tikisi, ka jie isivaizduoja, nes kartais vienu ir kitu vazduotes smarkiai prasilenkia... Be to kaip tarkim mano atveju - yra sveciu, norinciu padaryt kai kuriuos dalykus ir pan.
GiLuVa
laba

vakar gavau taip ilgai lauktas sukneles, ir ka istiko sokas sad.gif dideles abi, viena net gerais dviem dydziais doh.gif bet siandien jau isveziau siuvejai, kai sueme, kaip turetu atrodyt tai pasaulis atrodo nusvito biggrin.gif blush2.gif ir gavosi kita beda abi atrodo graziai ir nebezianu kuria reiks issirinkt biggrin.gif

pintine vakar narpliojau, meginau puost bet nezianu ar graziai gavosi ax.gif geda rodyt biggrin.gif

ryt meginsiu vaziuot uzsisakyt puokste, noriu su frezijom, bet labai brangu su jom. o kaip jus darot ar derinates puokste prie aprangos ar prie pulko? g.gif
Smalsute2
Merginos, dar reikia jūsų pagalbos-bandau susidėlioti scenarijų -kaip jūs darote, kada būna dovanų teikimas , jau užkandus ar iškart atvykus?

Ir kada komendantus renkant-irgi prieš valgant ar jau po?

Gal kas turite pasižadėjimų tortui didesnį skaičių pasižadėjimų? Nes vienam scenarijuj radau, bet ten mažai, visiems svečiams neužteks ax.gif
Megi Simpson
Oi, mergikes, atbegu pas jumi pasidziaugti bigsmile.gif Gavau siandien savo suknute, nu pasimatavau, tai kaip nulieta thumbup.gif Dydis idealiai atitinka, tik per (.)(.) galetu but placiau, kad galeciau po koki greifruta isidet blush2.gif lotuliukas.gif nes mazoki atrodo, bet kaip nors biggrin.gif Na, bereikalo pergyvenau, kai uzsidejau, tai net neprimena jaunosios suknutes schmoll.gif bet pati sau patinku blush2.gif ir bateliokai labai tinka thumbup.gif zodziu, laimes pilnos kelnes, dabar reik auskarus derinti. Ziulyte, visai noreciau modeliuku paziurineti 4u.gif

QUOTE(GiLuVa @ 2012 04 24, 17:01)
jau isveziau siuvejai, kai sueme, kaip turetu atrodyt tai pasaulis atrodo nusvito biggrin.gif blush2.gif  ir gavosi kita beda abi atrodo graziai ir nebezianu kuria reiks issirinkt biggrin.gif

pintine vakar narpliojau, meginau puost bet nezianu ar graziai gavosi ax.gif  geda rodyt biggrin.gif
*

Nu va, kaip smagu thumbup.gif rodyk abi, prabalsuosim lotuliukas.gif

Sita ir rodykis ax.gif As sian pridejau prie suknios savo pintine, tai man grazu ir nepuosta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Smalsute2 @ 2012 04 24, 17:09)
Merginos, dar reikia jūsų pagalbos-bandau susidėlioti scenarijų -kaip jūs darote, kada būna dovanų teikimas , jau užkandus ar iškart  atvykus?

Ir kada komendantus renkant-irgi prieš valgant ar jau po?

Gal kas turite pasižadėjimų tortui didesnį skaičių pasižadėjimų? Nes vienam scenarijuj radau, bet ten mažai, visiems svečiams neužteks ax.gif
*

Man kazkaip logiskiausia pries sedant uz stalo padaryti sveikinimus ir dovanu teikima 4u.gif

Komendantus kiek veliau, pirma papasakosim kur buvom, pakelsim tosta uz jaunosius, tada uz tevelius, uzkasim ir rinksim valdzia manau.

As radau kazkiek pastuky, bet ne prie scenariju, o kazkaip atskirai gal pazadu korteles vadinosi g.gif
GiLuVa
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 24, 17:55)
Oi, mergikes, atbegu pas jumi pasidziaugti  bigsmile.gif Gavau siandien savo suknute, nu pasimatavau, tai kaip nulieta  thumbup.gif  Dydis idealiai atitinka, tik per (.)(.) galetu but placiau, kad galeciau po koki greifruta isidet  blush2.gif  lotuliukas.gif  nes mazoki atrodo, bet kaip nors  biggrin.gif  Na, bereikalo pergyvenau, kai uzsidejau, tai net neprimena jaunosios suknutes  schmoll.gif bet pati sau patinku  blush2.gif ir bateliokai labai tinka  thumbup.gif  zodziu, laimes pilnos kelnes, dabar reik auskarus derinti. Ziulyte, visai noreciau modeliuku paziurineti  4u.gif

Nu va, kaip smagu  thumbup.gif  rodyk abi, prabalsuosim  lotuliukas.gif
Sita ir rodykis  ax.gif  As sian pridejau prie suknios savo pintine, tai man grazu ir nepuosta  biggrin.gif

*

uchu kaip smagu thumbup.gif
as ir kai parsinesiu is siuvejos sukneles sokinesiu is laimes ax.gif o jums pasirodysiu kai pataisys, nes dabar be rysio atrodo ax.gif

noreciau gauti pastuko slaptazodi, galima ? ten tada ikelsiu foto kaip atrodau ir su netaisytom sukniom biggrin.gif ax.gif

na enu nufotkinsiu kasika, galesit ispeikt tada bus negaila isardyt ax.gif blush2.gif
Jogvile
Kaip smagu dziugias zinias skaityti smile.gif
As jau baigineju savo laikrastuka printinti- tai vienas dideeeeelis darbelis bus baigtas
GiLuVa
stai mano krepsys ax.gif

user posted image

suknele mano bus arba melyna arba violetine, geltona burbuliuka dejau nes truko cinkelio biggrin.gif o vidu klojau tokia spalva nes kitokios neturejau doh.gif blush2.gif
ziulyte
Nu gi visai grazus tas krepsys 4u.gif

Megi Simpson, imeciau i pasta keleta pvz. Su bantukais jau istrinti jos darbeliai. Pagrinde eina kutosai arba gan ilgi is karoliuku. Paziurek.

Kitoj zinutej prisegiau man suverta apyranke ir auskarus blush2.gif

GreenEyes
Sveikos,

nebepamenu jau ar rasiau jums, bet gavosi taip, kad liepa viena vesele, o rugseji dar vieni draugai paprase pirsliauti, tai darbelio bus, nes speju tas pats scenarijus netiks, nes norai tuetu buti kiti, nors gal bent dali panaudosiu to ka pasiruosiu, nes kitaip nzn, dar diena atgal MB jubiliejus, tai viai nebeaisku ka daryti doh.gif ot papuoliau biggrin.gif

QUOTE(Jogvile @ 2012 04 24, 17:21)

As jau baigineju savo laikrastuka printinti- tai vienas dideeeeelis darbelis bus baigtas
*

norejau paklausti ir taves ir kitu kas daro laikrasscius ar zurnalus, negi darot kiekvienam sveciui ar porai? juk gautusi tikrai nemaza suma uz spausdinima g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.