Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Manu, kad cia kazkas kit, o ne IS ax.gif Sveikatos Tavo mamytei 4u.gif
Atsakyti
Cia gal koks gripas uzpuole, o mums persalus visada sveikata pablogeja doh.gif net ir sveikas zmogus nepaeina su tokia temperatura sad.gif Man kai buvo pirma ataka as turejau temperaturos 37,5 , bet klausiau daktaru ar nuo IS, tai nieko neatsake schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mel@nija @ 2012 06 20, 16:43)

Manau, kad tai labiau susikaupe skysciai, nei IS ataka 4u.gif
Sveikatos Jusu mamytei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai uz palaikyma 4u.gif siandien psikabejau telefonu mamai tai pasake jog perveze vakar i Panevezi ja tai dare echo vidaus organu, viska isziurejo..pasirodo jai slapimas uzsilaike pusleje, tai soko delto temperatura..dabar kateterizuoja...stebi paeme tyrimus...tikiuosi susinormalizuos ta pusles veikla prades vaistus vartoti ir isleis namucio 4u.gif
jai pries du metus buvo pablogejimas tai tuo metu kateterizavo...kai gulejo Vilniuj santariskese Kizlaitiene nelabai tikejo jog mama gales be kateterio gyvent bet kazkaip terapijoj po gydymo ambulatorinio tai susitvarke..kzkiek laiko grizus panaudojo kateteri is viskas...siaip daznai i tulika laksto...vaista uzlaikanti gerdavo nakciai kad nereiktu kilotis daug kartu 4u.gif na tikiuosi susitvarkys ta veikla slapimo pusles..o labiausiai dziaugiuosi kad ne IS progresavo cia nors sita beda mamai atsirado per pasutini pablogejima IS tik pasireske po beveik dvieju metu vel.

Gal kuriai nors is jusus yra bedos su slapimo nelaikynu? mano mama pajutus turi iskart eiti nes kitaip avarija....ir tas uzsilaikymas irgi IS pasekme...gal kuri kasdien kateterizuojates?
Atsakyti
Dar norejua jusu paklausti gulit Urologijos skyriuje saergant issietine galima gauti masazus?kadangi guli Panevezyje seimos gydytoja esanti Kupiskyje nepagelbes tuo klausimu..tai cia urologas kuris gydo gali paskirti masazus..nes mama guli butu gerai raumenims masazai,..idomu ar yra tokia galimybe...ar cia reikia prasyti neurologo kolsuntacijos?
Atsakyti
QUOTE(mel@nija @ 2012 06 21, 16:24)
vaista uzlaikanti gerdavo nakciai kad nereiktu kilotis daug kartu 4u.gif 


g.gif yra tokiu vaistu?
Atsakyti
apie jusu mama atsakyti nieko negaliu, labai gaila, tikrai neisivaizduoju nei kaip nei ka reiketu daryti.

o as toookia beda apturejau! o dieve- galvojau numirsiu vakar. manau, kad gal salutinis poveikis capaxono? tik susileidau, praejo gal 6 sekundes ir iskarto karstis ispyle, spaude krūtinėje, pradejo dusinti, net issigandau kad nebegalesiu ikvepti. sirdis taip tuksejo, veida pradejo skaudeti, tempti, atrodo istino. paskui valanda laika saltis purte, taip drebejau, kad pasakyt nieko negalejau. bijau siandien leistis vaistus. gal nuo ju? nezinau kas cia pasidare? ka daryti..? beveik panikoj sedziu..!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(sypsena000 @ 2012 06 25, 12:06)
apie jusu mama atsakyti nieko negaliu, labai gaila, tikrai neisivaizduoju nei kaip nei ka reiketu daryti.

o as toookia beda apturejau! o dieve- galvojau numirsiu vakar. manau, kad gal salutinis poveikis capaxono? tik susileidau, praejo gal 6 sekundes ir iskarto karstis ispyle,  spaude krūtinėje, pradejo dusinti, net issigandau kad nebegalesiu ikvepti. sirdis taip tuksejo, veida pradejo skaudeti, tempti, atrodo istino. paskui valanda laika saltis purte, taip drebejau, kad pasakyt nieko negalejau. bijau siandien leistis vaistus. gal nuo ju? nezinau kas cia pasidare? ka daryti..?  beveik panikoj sedziu..!!!!!!!!

man viena vieninteli karta yra taip buve. leidaus irgi copaxone, bet manau tai ne del jo g.gif greiciau tai netinkamas susileidimas.
taip pat dusino, atrode oro nera is ko ikvept, karstis begalinis, bet po kurio laiko praejo.
Atsakyti
QUOTE(sypsena000 @ 2012 06 25, 14:06)
apie jusu mama atsakyti nieko negaliu, labai gaila, tikrai neisivaizduoju nei kaip nei ka reiketu daryti.

o as toookia beda apturejau! o dieve- galvojau numirsiu vakar. manau, kad gal salutinis poveikis capaxono? tik susileidau, praejo gal 6 sekundes ir iskarto karstis ispyle,  spaude krūtinėje, pradejo dusinti, net issigandau kad nebegalesiu ikvepti. sirdis taip tuksejo, veida pradejo skaudeti, tempti, atrodo istino. paskui valanda laika saltis purte, taip drebejau, kad pasakyt nieko negalejau. bijau siandien leistis vaistus. gal nuo ju? nezinau kas cia pasidare? ka daryti..?  beveik panikoj sedziu..!!!!!!!!


Sveikutes (-i) visos (-i) smile.gif
Siuo klausymu, galiu papasakoti as.... tai pat leidausi copaxone, isvada - panikos priepuolis...man regis net prie pasalinio poveikio parasyta...pirma karta kaip tai ivyko buvau viena, visi simptomai kaip jus ir rasete, jau buvau puolus kviestis greitaja... doh.gif antra ir trecia karta buvo salia vyras, nepatikesit as jam sakau dustu, gelbek, negaliu, daryk ka nors...jis puola mane guldyti, kelia galva ant keliu pagalviu ir kaip as apsiraminau jis klause manes "kas tau buvo", atpasakojau pojucius, o jis man sako, kad nieko man nebuvo, nebuvau nei raudona nei kokio simptoma, kad kas su manimi vyktu.... tas jausmas, skausmas buvo mano viduje, pasiskundus neurologams - panikos priepolis, nors jokiu baimiu, jauduliu pries leidimus nejutau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S@gi: 25 birželio 2012 - 14:30
Sveikos, priimsit naujoke?
Norejau paklausti, kiek laiko turi praeiti po pirmos atakos, kad vel atsigautu pojuciai? Galva jau lyg ir praeina skaudenti (punkcijos pasekmes), bet svaigulys trecia savaite nepraeina, kaip girta unsure.gif Gydymo kolkas jokio neskyre, pagulejau ligoninej su trim lasinem solumedrolio ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 06 26, 11:50)
Norejau paklausti, kiek laiko turi praeiti po pirmos atakos, kad vel atsigautu pojuciai? Galva jau lyg ir praeina skaudenti (punkcijos pasekmes), bet svaigulys trecia savaite nepraeina, kaip girta  unsure.gif 


Sveika, man pirmą kartą taip buvo- 2 mėnesius vaikščiojau kaip girta, tiksliau būna tokia būsena kai žmogus įsistebeilija į vieną tašką ir negali žvilgsnio atitraukti- tai va tokia būsena.
viskas praėjo ir nepasikartojo smile.gif
Atsakyti
o as toookia beda apturejau! o dieve- galvojau numirsiu vakar. manau, kad gal salutinis poveikis capaxono? tik susileidau, praejo gal 6 sekundes ir iskarto karstis ispyle, spaude krūtinėje, pradejo dusinti, net issigandau kad nebegalesiu ikvepti. [/quote]
čia tikrai nuo copaxone- sakė gyd., nes man buvo kitoks priepolis: tik susileidau ir po 5 sekundžių pradėjo kažkoks niežulys eiti per padus, lyt.organus , akys aptino baisiai su niežuliu ir lūpos sutino, bet kažkaip neišsigandau- Tavegilio išgėriau ir nuėjau miegot rolleyes.gif . Rytą akys dar buvo paburkusios ir skaudžios- tą dieną nesileidau, o vėliau nieko nebebuvo. Vilniuj gyd. paklausiau kas čia per bajeriai- tai sako nieko tokio- gali būti nuo jų taip.
Atsakyti