Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 37

QUOTE(emilly @ 2012 06 22, 13:40)
Jomajo,tikejaus ,kad tas nesiskaito,as dabar vien uogom ir gyva  doh.gif
Jokiu budu nesakau,kad ji bloga,viskas man joje tinka,tik neprosal butu ir gerbiamo Caso konsultacija  ax.gif
Aciu nida  4u.gif ,uzsirasiau tu vaistuku pavadinima.Ventolina turiu,ne velnio negelbeja jis manes  unsure.gif Dar toki Miflonide gydytoja buvo israsiusi irgi nemacija  verysad.gif Jau pavargau kiekviena diena koseti iki vemimo,tai jau tapo kasdienybe.Baisu kai lauke toks priepolis uzeina,asaros bega,ziaugcioju,zmones ziuri..et.. unsure.gif

Labas. Uogas ir vaisius tikrai galima valgyti, tik patartina atsisakyti bananu ir vynuogiu, nes juose daugiausiai cukraus. O del kosulio, ar nemanai, kad galetu buti jis nervinio pobudzio. Mano vienas pazystamas irgi kosedavo iki vemimo. Atliko daug tyrimu, daug vaistu bande, o galu gale nustate, kad nuo nervu, streso. Dabar jau jam viskas susitvarke. 4u.gif
Atsakyti
Emily ,zinau ta kosuly iki viemimo,man buvo pries diagnozes nustatyma...o ka gydytojai sako del kosulio? ar cia del gydymo? kaip salutinis gal? o gal kad dabar vyksta pokyciai nuo chemijos plautyje? ar sako kad koks virusinis-infekcinis?
ACC gerk gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(VyteVytule @ 2012 06 21, 16:16)
As ir vel-pasikartojau kraujo tyrimus-vel visi zymenys normoj. Dabar kartosiuos po menesio. Jausmas puikus.
Wobe Mucos man labai sutvarke virskinima. Kaip sio preparatp atstove teige, tai ir yra pagrindine sio preparato funkcija. Tai ne gydomoji nuo vezio priemone, bet imuniteto stimuliatorius, paprastai tariant, neleidziantis toms lastelems lengvai dirbti savo darbo. O organizma igalinantis pakovoti stipriau. Kadangi vienu metu AngioCell ir WobeMucos naudoti negalima, tai dabar pavartosiu pastaraji.

sveikutes,

mano vyrui tokia pati diagnoze kaip ir tavoji skrandzio vezys 3st, siuo metu lasina jam 3 chemija, norejau paklausti kokia chemija tau skyre? Kaip jauteisi po chemijos, chemoterapiaute sake, kad 2 ir 3 sunkiausios, o kaip tau buvo?
Apie wobe mugose, mums patare viena pazystama gydytoja, bet kaip pasitarem su savo chematerapiaute, tai kazkaip ji skeptiskai i tai paziurejo, tipo papildu yra daug ir tipo jie gali mazinti chemijos poveiki, tai kazkaip taip ir neapsisprendem jo pirkti, beje jei naudoji wobw mugose, tai kur ji perki Lietuvoje, ar kur kitur(Austrijos, vokietijoj)?

Dar klausimas jusu , carsili jums rekomendavo chemoterapiaute, ar jus ji pacios nusprendet naudoti, kazkaip mano vyro chemoterapiaute labai nekalbi, nieko nerekomenduoja, apskritai kai vyras atvaziavo i trecia chemija , tai nieko net nepaklause kaip vyras jautesi po antrosios chemijos namie, kazkaip davem ir 100lt pacioj pradzioj, gal mazai kad taip nekalba, kazkaip keista g.gif
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2012 06 23, 21:45)
sveikutes,

mano vyrui tokia pati diagnoze kaip ir tavoji skrandzio vezys 3st, siuo metu lasina jam 3 chemija, norejau paklausti kokia chemija tau skyre? Kaip jauteisi po chemijos, chemoterapiaute sake, kad 2 ir 3 sunkiausios, o kaip tau buvo?
Apie wobe mugose, mums patare viena pazystama gydytoja, bet kaip pasitarem su savo chematerapiaute, tai kazkaip ji skeptiskai i tai paziurejo, tipo papildu yra daug ir tipo jie gali mazinti chemijos poveiki, tai kazkaip taip ir neapsisprendem jo pirkti, beje jei naudoji wobw mugose, tai kur ji perki Lietuvoje, ar kur kitur(Austrijos, vokietijoj)?

Dar klausimas jusu , carsili jums rekomendavo chemoterapiaute, ar jus ji pacios nusprendet naudoti, kazkaip mano vyro chemoterapiaute labai nekalbi, nieko nerekomenduoja, apskritai kai vyras atvaziavo i trecia chemija , tai nieko net nepaklause kaip vyras jautesi po antrosios chemijos namie, kazkaip davem ir 100lt pacioj pradzioj, gal mazai kad taip nekalba, kazkaip keista g.gif

Man buvo taikyta tokia schema: Cisplatina, epirubicinas, kapacitabinas (Xeloda). Pirmi du kartai buvo lengvoki. Po trecios visa savaite nei gerti, nei valgyti negalejau. Vos is lovos islipdavau. Sulasino skysciu ir pagerejo. Ketvirta irgi buvo sunki. Labai pykindavo. Budavo labai silpna. Beveik visas dienas po savaite praleisdavau lovoje. Penkta ir sesta jau buvo lengvesnes. Pirmas dvi-tris dienas buvo sunku, paskui greitai pageredavo. Aisku, po savaites stipriai krisdavo leukocitai ir neutrofilai-du kartus iki sekacios chemijos leisdavausi neupogena. Pries kiekviena chemija ir dar dvi dienas is eiles gerdavau nuo pykinimo Emend'a. Zinoma, dar suleisdavo ir Zofran'a. Hemaglobinas nuo 130 nukrito iki 97. Valgiau labai daug uogu-litrais. Po trecio chemijos karto supratau, kad per prievarta turiu gerti skyscius(ta ir dariau; pasistatau prie lovos pora puodeliu vandens su citrina ir prisiverciu po maza gurksni isgerti). Taip isvengiau sekancius kartus dehidratacijos. Kad nors ka tomis pirmomis savaitemis ideciau i burna, prasydavau paruosti ka nors kepto( netgi keptu bulviu ar mesytes). Nes net pagalvoti apie garintus kotletus ir darzoves negalejau. Ir labai daug miegodavau. Praktiskai miego rezimas budavo savaite po lasinimo. Del papildu-nevartojau jokiu, nors Ruolia sake, kad tarpuose tarp lasinimu gerciau selena ir propoli. Geriau gyslociu ir garsvu arbatas. Kiekviena ryta( kai galedavai valgyti) valgydavau ir tebevalgau grikiu kose su rugiu selenom bei salto spaudimo linu semenu aliejumi. Kai jau is lovos po savaites issiropsdavau, tuomet labai daug vaiksciodavau.
Dar, mano nuomone, didele reiksme turi nusiteikimas. Kai po 3-iojo sunkaus karto supratau, kad privalau gerti nors po lasa skyscio, valgyti nors po kasni, kad ir kaip nesinoretu, 5 ir 6 kartas praejo lengviau. Ir dar idomus dalykas-kai silasino 5'a karta, trecia diena turejau vaziuoti i Kauna krepsinio finalines varzybas. Pagal ankstesniu pocheminius kartus apie tai ne pasvajoti negaleciau, nes trecia diena paprastai budavau kosmose. Taciau sau visa laika kartojau, kad esu stipri, kad vaistukai greitai atlikit savo darba, iszudykit tuos parazitus ir as turesiu jegu nuvaziuoti bei stebeti varzybas. Taip ir buvo. Zinoma, jega netrysko, vaziuojant negalejau kalbeti, nes pykino. Bet jau varzybose ir po ju jauciausi gerai. Tai stai kokia proto galia:)
Vasara geras laikas-daug naturaliu vitaminu, tai juos ir reikia vartoti. Nes rugsties man labai norejosi. Del Carsil-man gydytoja patare vartoti Livosil.
jei turite daugiau klausimu-klauskite, mielai pasidalinsiu savo asmenine patirtimi.
O kaip vyras jauciasi, kaip jo markeriai? Ar jau dare patikrinimus?
Manau, kad labai daug duoda ir nusiteikimas. Nes po 3 karto supratau, ka butina daryti, kad
Papildyta:
QUOTE(braske01 @ 2012 06 23, 21:45)
sveikutes,

mano vyrui tokia pati diagnoze kaip ir tavoji skrandzio vezys 3st, siuo metu lasina jam 3 chemija, norejau paklausti kokia chemija tau skyre? Kaip jauteisi po chemijos, chemoterapiaute sake, kad 2 ir 3 sunkiausios, o kaip tau buvo?
Apie wobe mugose, mums patare viena pazystama gydytoja, bet kaip pasitarem su savo chematerapiaute, tai kazkaip ji skeptiskai i tai paziurejo, tipo papildu yra daug ir tipo jie gali mazinti chemijos poveiki, tai kazkaip taip ir neapsisprendem jo pirkti, beje jei naudoji wobw mugose, tai kur ji perki Lietuvoje, ar kur kitur(Austrijos, vokietijoj)?

Dar klausimas jusu , carsili jums rekomendavo chemoterapiaute, ar jus ji pacios nusprendet naudoti, kazkaip mano vyro chemoterapiaute labai nekalbi, nieko nerekomenduoja, apskritai kai vyras atvaziavo i trecia chemija , tai nieko net nepaklause kaip vyras jautesi po antrosios chemijos namie, kazkaip davem ir 100lt pacioj pradzioj, gal mazai kad taip nekalba, kazkaip keista g.gif

Wobe Mucos siunciuosi is Vokietijos.1 vnt kaina 97 Eur., perkant 3 vnt atsiuncia nemokamai ir pritaiko nuolaida. 1vnt kaina iseina apie 330 Lt. Jei aktualu, persiusiu link'a.
Papildyta:
Ir dar-cisplatina ir epirubicina man sulasindavo per viena diena, o Xeloda gerdavau namie. Xeloda pirkdavome, nes tabletemis gerti man buvo patogiau, o be to ir ligoninej nereikedavo guleti.
Atsakyti
Na kad nesiseka, tai nesiseka. Vakar vakare issitraukiau erke doh.gif taip susinervinau. Paskambinau ryte i infekcine ligone, isdesciau savo beda, tai pasake stebeti, nes dabar nieko padaryti negali. Tai dabar tris savaites papildoma rupesti sirdyje turesiu, uzsikretusi erke buvo ar ne. Kai saugaisi, tai kaip tycia kas nors atsitinka, o dar rytoj chemija turi lasinti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Iruce30 @ 2012 06 24, 11:40)
Na kad nesiseka, tai nesiseka. Vakar vakare issitraukiau erke doh.gif  taip susinervinau. Paskambinau ryte i infekcine ligone, isdesciau savo beda, tai pasake stebeti, nes dabar nieko padaryti negali. Tai dabar tris savaites papildoma rupesti sirdyje turesiu, uzsikretusi erke buvo ar ne. Kai saugaisi, tai kaip tycia kas nors atsitinka, o dar rytoj chemija turi lasinti verysad.gif

Chemija nukele, nes neatsistate kraujas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Iruce30 @ 2012 06 25, 10:44)
Chemija nukele, nes neatsistate kraujas verysad.gif

Savaite nukelti chemija nieko baisaus. Man po kiekvieno suleidimo kraujo rodikliai krisdavo labai stipriai. Nutraukdavau vaistu vartojima ir leisdavausi Neupogen'a. Po dienos kitos vel tesdavau vaistu gerima.
Atsakyti
QUOTE(VyteVytule @ 2012 06 25, 17:16)
Savaite nukelti chemija nieko baisaus. Man po kiekvieno suleidimo kraujo rodikliai krisdavo labai stipriai. Nutraukdavau vaistu vartojima ir leisdavausi Neupogen'a. Po dienos kitos vel tesdavau vaistu gerima.

Man tai neleido nieko papildomai vartoti schmoll.gif
Atsakyti
labas vakaras. Ryt pirmoji chemija. kaip pasiruosti? sako pavalgyk, o vemt nebus ka. Kiti sako nevalgyk, pabadauk, kad kepenims apkrova ko mazesne butu. kokios jus patirties turit siuo klausimu g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(VyteVytule @ 2012 06 24, 08:14)
Man buvo taikyta tokia schema: Cisplatina, epirubicinas, kapacitabinas (Xeloda). Pirmi du kartai buvo lengvoki. Po trecios visa savaite nei gerti, nei valgyti negalejau. Vos is lovos islipdavau. Sulasino skysciu ir pagerejo. Ketvirta irgi buvo sunki. Labai pykindavo. Budavo labai silpna. Beveik visas dienas po savaite praleisdavau lovoje. Penkta ir sesta jau buvo lengvesnes. Pirmas dvi-tris dienas buvo sunku, paskui greitai pageredavo. Aisku, po savaites stipriai krisdavo leukocitai ir neutrofilai-du kartus iki sekacios chemijos leisdavausi neupogena. Pries kiekviena chemija ir dar dvi dienas is eiles gerdavau nuo pykinimo Emend'a. Zinoma, dar suleisdavo ir Zofran'a. Hemaglobinas nuo 130 nukrito iki 97. Valgiau labai daug uogu-litrais. Po trecio chemijos karto supratau, kad per prievarta turiu gerti skyscius(ta ir dariau; pasistatau prie lovos pora puodeliu vandens su citrina ir prisiverciu po maza gurksni isgerti). Taip isvengiau sekancius kartus dehidratacijos. Kad nors ka tomis pirmomis savaitemis ideciau i burna, prasydavau paruosti ka nors kepto( netgi keptu bulviu ar mesytes). Nes net pagalvoti apie garintus kotletus ir darzoves negalejau. Ir labai daug miegodavau. Praktiskai miego rezimas budavo savaite po lasinimo. Del papildu-nevartojau jokiu, nors Ruolia sake, kad tarpuose tarp lasinimu gerciau selena ir propoli. Geriau gyslociu ir garsvu arbatas. Kiekviena ryta( kai galedavai valgyti) valgydavau ir tebevalgau grikiu kose su rugiu selenom bei salto spaudimo linu semenu aliejumi. Kai jau is lovos po savaites issiropsdavau, tuomet labai daug vaiksciodavau.
Dar, mano nuomone, didele reiksme turi nusiteikimas. Kai po 3-iojo sunkaus karto supratau, kad privalau gerti nors po lasa skyscio, valgyti nors po kasni, kad ir kaip nesinoretu, 5 ir 6 kartas praejo lengviau. Ir dar idomus dalykas-kai silasino 5'a karta, trecia diena turejau vaziuoti i Kauna krepsinio finalines varzybas. Pagal ankstesniu pocheminius kartus apie tai ne pasvajoti negaleciau, nes trecia diena paprastai budavau kosmose. Taciau sau visa laika kartojau, kad esu stipri, kad vaistukai greitai atlikit savo darba, iszudykit tuos parazitus ir as turesiu jegu nuvaziuoti bei stebeti varzybas. Taip ir buvo. Zinoma, jega netrysko, vaziuojant negalejau kalbeti, nes pykino. Bet jau varzybose ir po ju jauciausi gerai. Tai stai kokia proto galia:)
Vasara geras laikas-daug naturaliu vitaminu, tai juos ir reikia vartoti. Nes rugsties man labai norejosi. Del Carsil-man gydytoja patare vartoti Livosil.
jei turite daugiau klausimu-klauskite, mielai pasidalinsiu savo asmenine patirtimi.
O kaip vyras jauciasi, kaip jo markeriai? Ar jau dare patikrinimus?
Manau, kad labai daug duoda ir nusiteikimas. Nes po 3 karto supratau, ka butina daryti, kad
Papildyta:

Wobe Mucos siunciuosi is Vokietijos.1 vnt kaina 97 Eur., perkant 3 vnt atsiuncia nemokamai ir pritaiko nuolaida. 1vnt kaina iseina apie 330 Lt. Jei aktualu, persiusiu link'a.
Papildyta:
Ir dar-cisplatina ir epirubicina man sulasindavo per viena diena, o Xeloda gerdavau namie. Xeloda pirkdavome, nes tabletemis gerti man buvo patogiau, o be to ir ligoninej nereikedavo guleti.

vyrui lasina istisai 5 dienas cisplatinum-FU ilgalaike infuzija, doze 10mg.
Seip palyginus su jusu aprasytais potyriais mano vyras jauciasi puiikia, namie valgydavo gerai, tik va ligonineje, tai nieko beveik negali valgyti, jei tik kazka suvalgo noriai, eina iskart vemti doh.gif , lovoj tikrai neguli, kiekviena ryta su dviraciu vazineja, manksta daro,..na tikiuosi ir po kitu kartu taip bus.
Apie jokius markerius negirdejau is jo, net nesako koks kraujas jo , nieko nezinom nei koks chemoglobinas dabar, nei kiek leukocitu g.gif .
Jei galti imeskit man i az ta nuoroda del wobe muse.
Del carsilio klause, sake kad gali vartoti, o del vitamino D , sako, kad nieko nera girdeja, kad jis imunitetui padetu g.gif , ar as kazka netaip supratau g.gif
Papildyta:
QUOTE(damke11 @ 2012 06 25, 21:50)
labas vakaras. Ryt pirmoji  chemija. kaip pasiruosti? sako pavalgyk, o vemt nebus ka. Kiti sako nevalgyk, pabadauk, kad kepenims apkrova ko mazesne butu. kokios jus patirties turit siuo klausimu g.gif ?

manau gali normaliai valgyt, beje per pirma mano vyro visai nepykino. O per sia , treciaja ,chemija, tai net kai gulejo ligonineje, pradzioj kol nuodu neleidzia, jis valge kaip tik kaip reikiant , tipo kol galiu reik valgyt, va tik jau kai lasino tuos nuodus, tik tada jam viskas smirda, ypac kotletai.
Atsakyti
QUOTE(damke11 @ 2012 06 25, 20:50)
labas vakaras. Ryt pirmoji  chemija. kaip pasiruosti? sako pavalgyk, o vemt nebus ka. Kiti sako nevalgyk, pabadauk, kad kepenims apkrova ko mazesne butu. kokios jus patirties turit siuo klausimu g.gif ?

Kokią chemiją gavai? Aš pavalgydavau lengvus pusryčius, nes važiuodavau ryte į VUOI. Paskui apie trečią grįždavau. Galima ką nors užkąsti , jei organizmas nieko prieš, grįžus. TEN niekada nenorėdavau, o mano kolegė, kuri gydėsi kartu su manim, suvalgydavo obuolį, mandariną.
QUOTE(braske01 @ 2012 06 25, 20:58)
...kai lasino tuos nuodus, tik tada jam viskas smirda, ypac kotletai.

Man po antros irgi viskas kas troškinta, smirdėjo....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 25 birželio 2012 - 22:42
Dėl Wobe mugos.

Daviausi po internetą, ieškodama angliškai kokios tikresnės info apie šį preparatą. Ir nieko aiškiai nesupratau. Lyg ir taip, lyg ir nelabai. Tai, ką rašo lietuviškai, skamba gerai. Tiesa, Lryte yra str,, kad pas mus jis vadinamas vaistu, o Vakarų Europoje - maisto papildu ir pas mus 12 kartų brangesnis.

Neaišku, ar galima vartoti gydymo metu, ar tik prieš jį ir po jo, kai kur kalbama, kad sumažina chemo ir radiacijos šalutinius efektus. Kai kurios studijos rodė, kad stabdė metastazes, ilgino gyvenimą, kitos vėl nelabai. Vis dėlto bent jau anglų kalba neradau jokio tvirto ir argumentuoto straipsnio apie jo naudą.

Gal kas skaito vokiškai? Vis dėlto jis brangus, taip norėtųsi kokios pagrįstos nuomonės.
Atsakyti