Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

Na, kadangi aš irgi esu turėjus šią bėdą, tai pasidalinsiu savo patirtimi. Kiek ir ko bebūčiau vartojusi (žvakučių ir pan. farmacinių nesąmonių) - rezultato jokio nebūdavo. Po mėnesio problemos vėl atsinaujindavo, ir vėl - trukt už vadžių ir iš pradžių. Neapsikenčiau, ir puoliau info ieškot Supermamose lotuliukas.gif tai perskaičius belenkiek puslapių ir patarimų šia tema, padariau sau išvadą - pagrindinė problema vistik yra imuniteto silpnumas. Todėl imunitetui stiprint naudojau multivitaminus ir jogurto kapsules. Ir kol dar tik buvau pradėjus jas vartot, ta prasme kol dar jų efekto nebuvo, nusipirkau vaistinėje intymios higienos priemonių Lactacyde femina (būna ir gelis, ir tirpalas ar kažkas panašaus, kurį dar reikia su vandeniu praskiest). O atrodo jis taip, kam įdomu. Kaina jo nemaža, bet bent jau aš nuo šio savo "atradimo" neturėjau pienligės jau 3 metus. Ir net dabar nėštumo metu metu ji tfu tfu tfu neatsinaujino, ir tikiuosi neišdrįs prie manęs lįsti lotuliukas.gif O šiaip nuo to laiko visada profilaktiškai pavartoju vienokius ar kitokius vitaminus, ir jau net to prausiklio man nebereikia schmoll.gif . Todėl stiprinkit pirmiausia imunitetą ir pradžioje, kol dar jis dar pilnai nesustiprėjo, naudokit vienokias ar kitokias intymios higienos priemones iš vaistinių.
Atsakyti
Man dar tik 10 savaite eina tai zvakutes vartoti kazkaip baisu dar man. O kokiu santykiu ta soda su vandeniu reik pasidaryt gal galit pasakyt? blush2.gif
Atsakyti
Gelbekit!!! baigiu isproteti.pries savaite baigiau vaistu polyginx kursa,o vel ta nabage pienlige pasireiske. sad.gif nebezinau ka be daryt,nes jau gal 4 pakuotes sunaudojau tu vaistu,nemanau ,kad galima ilgai ,bet koki preparata naudoti.Istino ten trukineja...sad.gif(
Su soda bandziau ,bet man nieko nesigauna...
Gal kokiu nereceptiniu vaistu zinot su prieinama kaina?
Atsakyti
o man padejo macmiror zvakutes thumbup.gif
Atsakyti
O gal ka girdejot apie Feminella vagi C??? Geros??? Nes kaina tai nemaza. Idomu ar verta g.gif
Atsakyti
ne, nu žiūriiu visos dar tikit, kad yra kažkokia panacėja nuo šitos bjaurybės doh.gif Nėra jos, ir nebus, nes jūs kovojat su pasėkmėm ir net nenorit girdėt apie priežasčių šalinimą schmoll.gif Visos žvakutės ir kt. preparatai tik laikinai sumažina pasėkmių pasireiškimą, bet nustojus jas vartot anksčiau ar vėliau vistiek vėl viskas išlenda. Ir taip bus tol, kol jūsų organizmas bus palanki terpė tom zarazom veistis.
Todėl ieškokit ne vaistų pasėkmėm šalinti, bet priemonių priežastims šalinti. Kai nebus priežasčių pienligei atsirasti - nereikės ir kovoti su pasėkmėm mirksiukas.gif Žinau, ką šneku nes pati perėjau visus pragaro ratus bandydama atsikratyti šitos bjaurybės. Išbandžiau įvairių gamintojų žvakutės, tepalus ir pan. priemones, bet prie visų jų anksčiau ar vėliau organizmas pripranta, ir galutiniam variante būna krūva išleistų babkių ir rezultato lens.gif apvalus nulis doh.gif .
Atsakyti
Dalissime, tai tu ir papasakok iki galo, tai išsigydei ar ne? ir kokios dažniausiai priežastys būna, ir kaip jas panaikinti ? užsiminei ir nutilai vidury sakinio ... smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau as tu Feminella vagi C. Ten pagrindas yra vitaminas C. Paskui parasysiu ar padeda.
Atsakyti
QUOTE(Dalissime @ 2009 01 12, 09:50)

Todėl ieškokit ne vaistų pasėkmėm šalinti, bet priemonių priežastims šalinti. Kai nebus priežasčių pienligei atsirasti - nereikės ir kovoti su pasėkmėm  mirksiukas.gif Žinau, ką šneku nes pati perėjau visus pragaro ratus bandydama atsikratyti šitos bjaurybės. Išbandžiau įvairių gamintojų žvakutės, tepalus ir pan. priemones, bet prie visų jų anksčiau ar vėliau organizmas pripranta, ir  galutiniam variante būna krūva išleistų babkių ir rezultato  lens.gif apvalus nulis doh.gif .


Na, kažin ar labai jau kažkokių reikšmingų priemonių priežastims šalinti gali imtis nėštumo metu...kai pienligė atsiranda vien jau dėl pakitusių hormonų g.gif Ir kuo gali stiprint imunitetą nėštumo metu be specialių vitaminų nėštukėms? g.gif
Atsakyti
nu va ir man labai įdomiai paliko, jug nėštumas, tai ir vartoju tik vitaminus nėščiosioms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurisimo @ 2009 01 13, 22:10)
Dalissime, tai tu ir papasakok iki galo, tai išsigydei ar ne? ir kokios dažniausiai priežastys būna, ir kaip jas panaikinti ? užsiminei ir nutilai vidury sakinio ... smile.gif



QUOTE(tikinga @ 2009 01 14, 11:18)
Na, kažin ar labai jau kažkokių reikšmingų priemonių priežastims šalinti gali imtis nėštumo metu...kai pienligė atsiranda vien jau dėl pakitusių hormonų g.gif Ir kuo gali stiprint imunitetą nėštumo metu be specialių vitaminų nėštukėms? g.gif


na, čia lyg ir viską buvau surašius g.gif
O dėl hormonų - tai hormonų pokyčiai būna visoms nestuke.gif . bet pienligę turi tikrai nevisos (ir man ji irgi neatsinaujino). O imuniteto stiprinimui reikia šalia multivitaminų dar ir jogurto kapsules gerti. Kiek pamenu, jų anotacijoj nebuvo kontraindikacijų dėl nėštumo. Taip pat valgyti natūralų jogurtą. Ir aišku, nesitikėti, kad po dviejų dienų visi požymiai išnyks. Nes to nebus. Imunitetui sustiprėt reikia laiko. Per tą laiką kol stiprinsit imunitetą naudokit ir atitinkamas intymios higienos priemones perštėjimams ir niežėjimams nuimti. Tiesa, dar galima pamirkyti tamponą natūraliam jogurte ir įsidėjus palaikyti bent kelias dienas po kelias valandas. Man labai padėdavo nuimt diskomforto jausmą blush2.gif Bet šitas variantas gal labiau tinka toms,kurios jau dekrete, nes gi neisi į darbą su tokias fintais lotuliukas.gif Arba, galima visa tai susiorganizouot savaitgaliui, tada tiesiog kas kelias valandas reiktų pakeist tamponą.
Tikrai siūlau pabandyt šitą variantą. Na, nebent jūsų kantrybė ir piniginės dydis yra begaliniai.
Atsakyti
man dabar klausimas iškilo, o jei tamponą jogurte palaikius kelias valandas, argi jis neišbrinksta, kaip paskui jį beįsidėti ? ir iš vis iš kur tu pati sužinojai apie tai ? čia šiaip iš draugių ar visdėlto kokia med. sesute pasiūlė ?
Atsakyti