Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

QUOTE(giedre* @ 2008 11 19, 00:50)
sveikutes, as tai pienlige susigydziau su tais naujaisiais winalite iklotais  thumbup.gif . Rasykit i az kam idomu.

isnyko visi nemalonumai..su siais Love Moon iklociukais.. thumbup.gif
dabar pati jau platint pradejau,drauges..ir giminaites atsidziaugt negali...o is pradziu..mane iskoneveike..kad tipo tokius pinigus i kly..kisi blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Ziuriu visos temos vistiek atveda iki Winalite iklotu thumbup.gif Saunuoles moterys ,kurios apie tai drasiai kalbat biggrin.gif Tokios naujoves jau seniai negirdejau ,ir taip susizavejau ,kad nedelsdama pasirasiau sutarti su kompanija mirksiukas.gif Gydomieji iklotai plius puiki verslo galimybe - kas gali buti geriau?? vacation1.gif Mano AZ pasiruosusi priimti visus jusu klausimus ir pageidavimus apie siuos iklotus ir sia kompanija mirksiukas.gif
Atsakyti
As aptinku keistu ishskyru jau kuris laikas, bet nezinojau kas tai yra.. pries pora dienu buvau pas daktare tai pasake jog infekcija unsure.gif bet tik liepe gerti daug vandens bei spanguoliu sulciu ir sake jei skysciai nenuplaus tai tuomet teks naudoti vastus. g.gif

ash nezinau ar man tikrai pienlige nes neniezti.. unsure.gif tik tos ishskyros taip nervina fu doh.gif
Atsakyti
na as naudojau macmiror,lomexina,gynocaps,medetku tepala,ploviau su soda,bet nieks nepadeda,ir taip nuo 6nestumo men. gerai,kad gimdymas po poros dienu,tikiuosi praeis g.gif dabar cesnaka kisu i maksti,nu siek tiek nuima niezejima,bent jau galiu uzmigti smile.gif
Atsakyti
man gine Micogal israse g.gif
nzn, tikiuosi greit pavyks issivaduot nuo sito nenormalaus jausmo bash.gif
Atsakyti
Man tai daktare profilaktiskai israse Polygynax zvakuciu - tai aisku antibiojotikas. Nes mane pastoviai pienlyge puola. Bet ji naudoju kas trecia diena. Dar pasiule naudoti gerasias bakterijas zvakuciu pavidalu, gerajai mikroflorai palaikyti. Kai baigsiu reikes paklausti ka toliau daryti, nes pries gimdyma reikia butinai issigydyti, kad gimdymo metu neapkresti vaikelio.
Atsakyti
baigiau naudoti macmiror žvakutes, kada galima pradėti mylėtis? 4u.gif ar nekenks jeigu jau po paros tai padarysi?
Atsakyti
QUOTE(ccamile @ 2008 12 10, 22:40)
baigiau naudoti macmiror žvakutes, kada galima pradėti mylėtis? 4u.gif ar nekenks jeigu jau po paros tai padarysi?


aga, man irig labai idomu, kaip mylejimosi reikalai, tuo laikotarpiu kai zvakutes naudoji ir po to? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tian @ 2008 12 11, 08:36)
aga, man irig labai idomu, kaip mylejimosi reikalai, tuo laikotarpiu kai zvakutes naudoji ir po to? unsure.gif



Na as tai palaukiu kokia para kol makstis issivalo,ta prasme kol isbega visi vaistukai, nes kuri laika dar geltonai tepa, o po to jau i trasa
smileysex.gif
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2008 12 11, 14:44)
Na as tai palaukiu kokia para kol makstis issivalo,ta prasme kol isbega visi vaistukai, nes kuri laika dar geltonai tepa, o po to jau i trasa
smileysex.gif

na aš ir galvoju kad po paros kai jau ne geltona, nuo žvakučių galima ir apie tai pagalvoti, ane?
Atsakyti
Efektyviausias pienligės gydymas tada, kai yra praplaunama su soda, o po to naudojamos makšties ovulės. Išbandyta smile.gif
Atsakyti
Labas likimo draugės, ir kokių tik problemų dievulis mums nepagailėjo. Viena iš jų pienligė. Bet dabar tai jau nėra didelė bėda, ji tikrai nesunkiai išgydoma su Winalite gydomaisiais įklotais. Šitai galiu garantuoti. Pati naudojau ir kelioms draugėms jau padėjo. Jeigu ką domina plačiau, parašykite į elektroninį paštą <mama2lai@gmail.com > Pasidalinsiu savo patyrimu. Pasiskaityti galite tinklapyje www.winalite.ru, ten išsamiai aprašyta tik rusų kalba. Yra ir angliškas puslapis bet tikslaus adreso nežinau. Sėkmės smile.gif .
Atsakyti