Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(ziemosugnele @ 2008 08 18, 16:30)
dar iskilo klausimas, isimi pomidorus kai uzverda vanduo, tada sudedi i stiklainiukus ir uzpylus marinata kaitinti tada? blush2.gif
Taip is to uzvirto vandens juos kiaurasamciu isimi,kad kuo maziau ant ju liktu vandens,apipili marinatu ir kaitini
Atsakyti
QUOTE(neringute22 @ 2008 08 18, 18:17)
taip ir neatsake ar reikia sterilizuoti stiklainius  unsure.gif  blush2.gif


jei nieko pries..... as atsakysiu ,visi tokie tusinti produktai dedasi i ster. stiklainius
Papildyta:
QUOTE(linaa_ @ 2008 08 18, 18:18)
aš šiemet pirmą kartą dariau pomidorus želatinoje, gal galit kas pasakyti, ar būtina juos laikyti visad vėsiai, kad sustingtų želatina, ar galima tarkim prieš pat vartojimą įdėti į šaldytuvą? neturiu kur vėsios vietos, nebent šaldytuvas tik, bet tada labai daug vietos man užimtų g.gif


siaip jau zelatina nera virinama ,as nzn,pagal koki jus receptuka daret,bet zelatina turi sustingti ir kambario temperaturoj . kodel nesustingo?
Papildyta:
pomidorus statau taip: sudedu visas zoles,tada pomidorus ,nesvarbu ar raudoni ar visai zali,ar ir tokiu ir tokiu, viena karta pilu is virdulio verdanciu vandeniu ,is ju ispilu i puoda ir du kartus uzpilu marinatu.nevarkit su tais sterilizavimais.

as sterilizuoju tik grybus ,,tai butina.visa kita uzpilineju 3 kartus ,o misraines dedu i sterilius stiklainius
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(dziunka @ 2008 08 18, 20:03)
jei nieko pries..... as atsakysiu ,visi tokie tusinti produktai dedasi i ster. stiklainius
Papildyta:
siaip jau zelatina nera virinama ,as nzn,pagal koki jus receptuka daret,bet zelatina turi sustingti ir kambario temperaturoj .  kodel nesustingo?
Papildyta:
pomidorus statau taip: sudedu visas zoles,tada pomidorus ,nesvarbu ar raudoni ar visai zali,ar ir tokiu ir tokiu, viena karta pilu is virdulio verdanciu vandeniu ,is ju ispilu i puoda ir du kartus uzpilu marinatu.nevarkit su tais sterilizavimais.

as sterilizuoju tik grybus ,,tai butina.visa kita uzpilineju 3 kartus ,o misraines dedu i sterilius stiklainius

receptas iš čia, šios temos ir visur radau parašyta, kad želatiną supylus į marinatą užvirinama. na gal nesupratau kažko g.gif tiek to, sudejau į šaldytuvą, sustingo smile.gif
Atsakyti
turi kecupo labai gera recepta, gavau is super geros seimininkes, ir net ragavau, liuks:

KECUPAS

3kg pomidoru
10 galvuciu svogunu
2 stiklines cukraus
1 stikline acto 9%
5 sauktai druskos (nubraukti)
2 arbatiniai sauksteliai pipiru
1 arbatinis saukstelis cinamono
10 vienetu gvazdikeliu

produktai sumalami, viskas sudedama ir virinama 1 val laiko. galima ant pacio galo ideti krakmolo kad gautusi tirstesne mase , manau 1-2 saukstus. saip ragavau be krakmolo liuks tik skystas!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Godula @ 2008 08 18, 21:14)
turi kecupo labai gera recepta, gavau is super geros seimininkes, ir net ragavau, liuks:

KECUPAS

3kg pomidoru
10 galvuciu svogunu
2 stiklines cukraus
1 stikline acto 9%
5 sauktai druskos (nubraukti)
2 arbatiniai sauksteliai pipiru
1 arbatinis saukstelis cinamono
10 vienetu gvazdikeliu

produktai sumalami, viskas sudedama ir virinama 1 val laiko. galima ant pacio galo ideti krakmolo kad gautusi tirstesne mase , manau 1-2 saukstus. saip ragavau be krakmolo liuks tik skystas!!!!!


man kaip pradedanciai savarankiskai kazka konservuoti paaiskinkit su kuom sumalti tuos pomidorus, ta paprasta mesmale? tai kecupas gaunasi su pomidoru grudeliais? g.gif blush2.gif nepykit uz klausimus, bet nesuprantu blush2.gif

Atsakyti
su mesmale sumalt viska ir viskas, tai aisku buna seklos ir t,t jis toks stambesnis bet nera gabalais, liuks zinokit verta pabandyti!!! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Godula: 19 rugpjūčio 2008 - 12:15
QUOTE(neringute22 @ 2008 08 18, 16:17)
taip ir neatsake ar reikia sterilizuoti stiklainius  unsure.gif  blush2.gif



NEREIKIA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Godula @ 2008 08 19, 12:12)
su mesmale sumalt viska ir viskas, tai aisku buna seklos ir t,t jis toks stambesnis bet nera gabalais, liuks zinokit verta pabandyti!!! smile.gif

aisku tada viskas 4u.gif tai bandysim drinks_cheers.gif kaip sekesi butinai parasysiu ax.gif
Atsakyti
man patys skaniausi pomidorai su grietine ir svoguniukais thumbup.gif
Atsakyti
tai pirmoji partija pomidoru,paruosta i rusi... ax.gif
Atsakyti
turbut ne ten nuotraukyte imeciau ,ziuriu ,kad cia marinuoti pomidorai
Papildyta:
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 08 20, 14:07)
man patys skaniausi pomidorai su grietine ir svoguniukais thumbup.gif


o su cesnakai pabandyk irgi labai skanu....
Atsakyti
QUOTE(linaa_ @ 2008 08 18, 17:18)
aš šiemet pirmą kartą dariau pomidorus želatinoje, gal galit kas pasakyti, ar būtina juos laikyti visad vėsiai, kad sustingtų želatina, ar galima tarkim prieš pat vartojimą įdėti į šaldytuvą? neturiu kur vėsios vietos, nebent šaldytuvas tik, bet tada labai daug vietos man užimtų g.gif


nu zinot,kaip man gavosi praeitais metais su zelatina,ogi kai laikiau saldytuve,jis buvo sustinges,o kai isnesiau i rusi(kuris velnio nestas ir pamestas yra siltas doh.gif ,nes ten katilas stovi,krosnis,tai ten ir ziema ganetinai silta,o mano maos rusys akmenimis grystas,ten tai rusis thumbup.gif ).Na,norejau pasakyti,kai stovejo saldytuve,buvo zelatina sustingusi,bet kai padariau kit partija ir isnesiau i rusi,tai jie ir atsileido,o antra karta tai juk nebestingsta,deja deja unsure.gif ,bet mes visteik suvalgem,geras svoguniuku skonis,plius as dar ir paprikos gabaliuku dejau.
QUOTE(Godula @ 2008 08 18, 21:14)
turi kecupo labai gera recepta, gavau is super geros seimininkes, ir net ragavau, liuks:

KECUPAS

3kg pomidoru
10 galvuciu svogunu
2 stiklines cukraus
1 stikline acto 9%
5 sauktai druskos (nubraukti)
2 arbatiniai sauksteliai pipiru
1 arbatinis saukstelis cinamono
10 vienetu gvazdikeliu

produktai sumalami, viskas sudedama ir virinama 1 val laiko. galima ant pacio galo ideti krakmolo kad gautusi tirstesne mase , manau 1-2 saukstus. saip ragavau be krakmolo liuks tik skystas!!!!!

nu va,sita reikes gal ir man pabandyt,nes ieskau ieskau,kaip tokio ale pomidoru tyres ar kazko panasuas niekur nerandu,nes butu faina pasidaryti toki,kad paskui ziema reikia,atsiadarai,snai tiesiai i koki padaziuka ir gatavas produktas thumbup.gif ,is savu pomidorciku,nenoriu as daryti ju marinuotu,kazkaip nepatinka schmoll.gif .


Sveikos gyvos,seimininkeles 4u.gif

As ir labai visokiais marinavimais uzsiimu,pvz,agurkai su garstyciom,sparagines pupeles,Uncle bens,darzoviu misraines rolleyes.gif ..
Atsakyti