Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Diglė @ 2008 08 18, 06:12)
Agurkų - pomidorų mišrainė žiemai

1 kg agurkų
1 kg pomidorų
1 kg svogūnų
kelios paprikos (nebūtinai, bet jos čia labai tinka)
1 stiklinė aliejaus
0,5 stiklinės 9 proc. acto
0,5 stiklinės cukraus
3 šaukštai druskos

Daržoves supjaustyti griežinėliais, sudėti likusius produktus, išmaišyti ir patroškinti apie 20 min. Dėti į stiklainius, uždaryti dangteliais.

thumbup.gif va kaip tik db ir padariau sita jusu misraine 4u.gif db troskinasi viskas ax.gif kvapas ir skonis tikrai visai nieko, manau bus labai skanu ziema thumbup.gif
Atsakyti
Zaliu pomidoru receptas:
4kg zaliu supjaustytu pomidoru uzpilame saltu vandeniu ir kaitiname iki uzvirimo,vos uzvirus graziai kiaurasamciu visus pomidorus isdeliojam i stiklainius.
Marinatas:
1l vandens,
1 stikline acto,
1 stikline cukraus,
3 saukstai druskos,
4 saukstai aliejaus,
Prieskoniai pagal kiekvieno skoni.
Po to reikia pakaitinti 15 min ir uzdarau.
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2008 08 18, 06:12)
Agurkų - pomidorų mišrainė žiemai

1 kg agurkų
1 kg pomidorų
1 kg svogūnų
kelios paprikos (nebūtinai, bet jos čia labai tinka)
1 stiklinė aliejaus
0,5 stiklinės 9 proc. acto
0,5 stiklinės cukraus
3 šaukštai druskos

Daržoves supjaustyti griežinėliais, sudėti likusius produktus, išmaišyti ir patroškinti apie 20 min. Dėti į stiklainius, uždaryti dangteliais.



o sterilizuoti reikia, virinti stiklaini su misraine kazkiek ? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 08 18, 11:38)
Zaliu pomidoru receptas:
4kg zaliu supjaustytu pomidoru uzpilame saltu vandeniu ir kaitiname iki uzvirimo,vos uzvirus graziai kiaurasamciu visus pomidorus isdeliojam i stiklainius.
Marinatas:
1l vandens,
1 stikline acto,
1 stikline cukraus,
3 saukstai druskos,
4 saukstai aliejaus,
Prieskoniai pagal kiekvieno skoni.
Po to reikia pakaitinti 15 min ir uzdarau.

o kaip kaitinti? kokia procedura?(niekada nedariusi, pirmi metai blush2.gif )
ir kaip pjaustyti pomidorus?
Atsakyti
Pomidorus pjaustau dzniausiai i keturias dalis.Cia as surenku tuos zalius,kurie dazniausiai jau neprinoksta.Kaitinu dideliame puode patiesiu ant dugno koki ranksluosteli,nededu stiklainiu ant gryno dugno.Sustatau stiklainiukus i puoda(dangteliais neuzsuktais tik pridengtais)pripilu vandenio taip kad tik truputi apsemtu stiklainiukus,nes kai pradeda virti vanduo kyla gali pritaskyti stiklainiukus,pakaitinu uzvirus 15 min ir sandariai uzdarau,apverciu stiklainelius aukstyn kojom ir siltai apdangstau,po paros nusinesu i rusi
Atsakyti
Sveikos,

Gal kartais kuri darote ar turite recepta kaip padaryti namini pomidoru padaza? Cia radau tik viena astru cesnakini, gal dar koks yra? g.gif butu labai malonu, jei kas pasidalintu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziemosugnele @ 2008 08 18, 08:36)
thumbup.gif  va kaip tik db ir padariau sita jusu misraine 4u.gif  db troskinasi viskas ax.gif  kvapas ir skonis tikrai visai nieko, manau bus labai skanu ziema thumbup.gif


Aš taip pat daug pomidorų turiu, tai kaišau visur, šiemet pirma karta šita mišraine bandžiau, tai gavosi thumbup.gif reikės daugiau pasidaryti, o man svarbiausiai lengva pasidaryti ir laiko nedaug užima ir labai skanu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(ziemosugnele @ 2008 08 18, 09:53)
o kaip kaitinti? kokia procedura?(niekada nedariusi, pirmi metai blush2.gif )
ir kaip pjaustyti pomidorus?



Supiliau į puoda ir pakaitinau apie 30 min ir supisčiau į stiklainiukus ir užsukiau. Viskas.
Papildyta:
sterilizuoti nereikia. Paprasta ir skanu thumbup.gif Esu ragavusi pas pažistama, tai labai patiko.
Atsakyti
Na šiemet tikrai daug pomidorų, tai kaip ir kiekvienais metais dariausi su česnako skiltelėmis ir dar mamytė davė vieną receptuką kuriuo noriu pasidalinti su Jumis 4u.gif
1 ltr. vandens 1 šaukštas druskos, 1 šaukštas cukraus, 1 lauro lapelis, 3 pipiriukai.
Išverdame marinatą ir šiek tiek atvėsiname. Į stiklainius dedame griežinėliais pjaustytus svogūnus ir krapo šakelę, sudedame prinokusius pomidorus (galima ir supjaustyti). Tada užpilame marinatą ir kaitiname 15-20 min nuo užvirimo.
Pati ragavau tai labai patiko, pabandykite gal ir jums šis receptukas tiks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 08 18, 11:58)
Pomidorus pjaustau dzniausiai i keturias dalis.Cia as surenku tuos zalius,kurie dazniausiai jau neprinoksta.Kaitinu dideliame puode patiesiu ant dugno koki ranksluosteli,nededu stiklainiu ant gryno dugno.Sustatau stiklainiukus i puoda(dangteliais neuzsuktais tik pridengtais)pripilu vandenio taip kad tik truputi apsemtu stiklainiukus,nes kai pradeda virti vanduo kyla gali pritaskyti stiklainiukus,pakaitinu uzvirus 15 min ir sandariai uzdarau,apverciu stiklainelius aukstyn kojom ir siltai apdangstau,po paros nusinesu i rusi


aciu labai 4u.gif einu atsirinksiu pomidorus ir eisiu daryti smile.gif
QUOTE(Diglė @ 2008 08 18, 12:57)
Aš taip pat daug pomidorų turiu, tai kaišau visur, šiemet pirma karta šita mišraine bandžiau, tai gavosi  thumbup.gif  reikės daugiau pasidaryti, o man svarbiausiai lengva pasidaryti ir laiko nedaug užima ir labai skanu  drinks_cheers.gif

Papildyta:
Supiliau į puoda ir pakaitinau apie 30 min ir supisčiau į stiklainiukus ir užsukiau. Viskas.
Papildyta:
sterilizuoti nereikia. Paprasta ir skanu  thumbup.gif  Esu ragavusi pas pažistama, tai labai patiko.

aha, man irgi patinka kad greitai ir lengvai gaminasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 08 18, 11:58)
Pomidorus pjaustau dzniausiai i keturias dalis.Cia as surenku tuos zalius,kurie dazniausiai jau neprinoksta.Kaitinu dideliame puode patiesiu ant dugno koki ranksluosteli,nededu stiklainiu ant gryno dugno.Sustatau stiklainiukus i puoda(dangteliais neuzsuktais tik pridengtais)pripilu vandenio taip kad tik truputi apsemtu stiklainiukus,nes kai pradeda virti vanduo kyla gali pritaskyti stiklainiukus,pakaitinu uzvirus 15 min ir sandariai uzdarau,apverciu stiklainelius aukstyn kojom ir siltai apdangstau,po paros nusinesu i rusi

dar iskilo klausimas, isimi pomidorus kai uzverda vanduo, tada sudedi i stiklainiukus ir uzpylus marinata kaitinti tada? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2008 08 18, 06:12)
Agurkų - pomidorų mišrainė žiemai

1 kg agurkų
1 kg pomidorų
1 kg svogūnų
kelios paprikos (nebūtinai, bet jos čia labai tinka)
1 stiklinė aliejaus
0,5 stiklinės 9 proc. acto
0,5 stiklinės cukraus
3 šaukštai druskos

Daržoves supjaustyti griežinėliais, sudėti likusius produktus, išmaišyti ir patroškinti apie 20 min. Dėti į stiklainius, uždaryti dangteliais.


taip ir neatsake ar reikia sterilizuoti stiklainius unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
aš šiemet pirmą kartą dariau pomidorus želatinoje, gal galit kas pasakyti, ar būtina juos laikyti visad vėsiai, kad sustingtų želatina, ar galima tarkim prieš pat vartojimą įdėti į šaldytuvą? neturiu kur vėsios vietos, nebent šaldytuvas tik, bet tada labai daug vietos man užimtų g.gif
Atsakyti