Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

O kaip pildant prasyma pasizymeti pirmenybe, kad pirmas vaikas jau lanko darzeli? Pildydama nemaciau tokio punkto, o kai uzregistravau, raso, kad broliu/seseru nera doh.gif
Atsakyti
na ka, zinios is savivaldybes. visgi kisau maze i nesyne ir nukurem su truliku ax.gif eile tokia jau nemenka, alia ilgai nelaukiau, buvau ryte, tai jos ten po to jau kviete is eiles, o ne pagal numeriukus. kazi kodel g.gif
zodziu buvom sunu 2011 kova darzelyje uzrase lankyti nuo 2012 rugsejo. nepakliuvom. kitur i laisvas nebepildziau. tai sake persikele, ir pasake darzelio pavadinima - tai tikiu. sistema man per jokia narsykle nieko nerodo. kelintas eileje nezinau, nebepaklausiau. buvo 7 vasara is 2011 gimimo. nes eiles pagal gimimo metus buvo tada.
tai dar jiem nurodytu emailu parasiau, kad duomenu e-paslaugose prisijungus nera ir uzklausiau kelintas eileje. kazi ar atsakys ir kada g.gif
na svarbiausia, kad prasymas perkeltas i 2013 rugseji, negavus 2012 rugseji vietos. man kolkas to uztenka, o ten rodo, nerodo ju ta klibandti sistema - nesvarbu kolkas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dushianerami: 17 gruodžio 2012 - 12:11
Man pavyko, ten kai renkiesi kalba, reikia paspaudti PRIDETI, tada leidzia rinktis darzelius.
uzregistravau - bet sansu kaip matau ir vel jokiu:(
Atsakyti
O man viskas veikia smile.gif
Tik pasirinkus kalba, reikia paspausti Prideti, tada leidzia darzelius rinktis. Ir metus 2013 duoda...
Jau net patvirtinima el pastu gavau, kad prasymas pateiktas.
Atsakyti
Darzelius tai leidzia rinktis, bet kad ju ne visi, nera pvz. ,,Gintarelio" ir daug kitu...
Atsakyti
QUOTE(esta_esta @ 2012 12 17, 12:29)
Darzelius tai leidzia rinktis, bet kad ju ne visi, nera pvz. ,,Gintarelio" ir daug kitu...

Gintarelis Verkiu sen? Pas mane jis yra.

O gal kas aiskinotes toki klausima - ar galima bus papildomus darzelius kazkaip dadeti, nes mes, pvz, tik i viena uzsirase.
Atsakyti
QUOTE(drugei @ 2012 12 17, 12:14)
O man viskas veikia smile.gif
Tik pasirinkus kalba, reikia paspausti Prideti, tada leidzia darzelius rinktis. Ir metus 2013 duoda...
Jau net patvirtinima el pastu gavau, kad prasymas pateiktas.

... Tik kazkodel mano pusantru metu kleckas pretenduoja i 3-4 metu grupe... Gali but, kad del to, kad brolis lanko ta grupe? Negi ji ikels pas didesnius... g.gif
Atsakyti
QUOTE(drugei @ 2012 12 17, 13:34)
... Tik kazkodel mano pusantru metu kleckas pretenduoja i 3-4 metu grupe... Gali but, kad del to, kad brolis lanko ta grupe? Negi ji ikels pas didesnius...  g.gif

siaip gal neturetu taip buti g.gif o jus kai pildet pasirinkot pirmenybe del 1 vaiko? nes man tai nerodo, kad vyresnelis eina i ta pati darzeli doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aniri* @ 2012 12 17, 12:33)
O gal kas aiskinotes toki klausima - ar galima bus papildomus darzelius kazkaip dadeti, nes mes, pvz, tik i viena uzsirase.

man atrodo, kad negalima.. nes skaitysis, kaip naujo prasymo pildymas..
mes irgi tik i viena pildem.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2012 12 17, 12:44)
man atrodo, kad negalima.. nes skaitysis, kaip naujo prasymo pildymas..
mes irgi tik i viena pildem..  unsure.gif

4u.gif as irgi taip galvoju doh.gif
Bet tai isdure cia biski. Nes kai pakeite sita tvarka nauja, tai buvo rasyta, kad VISI tures rasyti prasimus per nauja, ir prasymus galima bus rasyti tik tais metais, kuriais vaika planuojama leisti i darza. Todel mes jau i kitus darzus ir nebesirasem doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aniri*: 17 gruodžio 2012 - 13:03
QUOTE(*Aniri* @ 2012 12 17, 13:53)
4u.gif  as irgi taip galvoju  doh.gif
Bet tai isdure cia biski. Nes kai pakeite sita tvarka nauja, tai buvo rasyta, kad VISI tures rasyti prasimus per nauja, ir prasymus galima bus rasyti tik tais metais, kuriais  vaika planuojama leisti i darza. Todel mes jau i kitus darzus ir nebesirasem  doh.gif


Jie isdure ne viena karta. Isure, kai galejai papildyt darzelius iki 5, o is tikruju anulavosi senas prasymas. Isdure, kai sia vasara paskelbe laisvas vietas, kurios nebuvo laisvos ir kai pretendavusiems i jas vel gi panaikino sena prasyma. Isdure dabar tuos, kurie neskaito kasdien savivaldybes puslapio ir isitikine, kad prasyma pildyt galima tik nuo sausio 2 d., o ne dabar, ir ramiai sau laukia.
As manau isdurs dar ne karta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nasturcija: 17 gruodžio 2012 - 13:10
mes irgi vienam tik padave. bet geriau vienas, paduotas 2011, nei 3-5 darzeliai, 2012 gale, ania?smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nasturcija @ 2012 12 17, 14:09)
Jie isdure ne viena karta. Isure, kai galejai papildyt darzelius iki 5, o is tikruju anulavosi senas prasymas. Isdure, kai sia vasara paskelbe laisvas vietas, kurios nebuvo laisvos ir kai pretendavusiems i jas vel gi panaikino sena prasyma. Isdure dabar tuos, kurie neskaito kasdien savivaldybes puslapio ir isitikine, kad prasyma pildyt galima tik nuo sausio 2 d., o ne dabar, ir ramiai sau laukia.
As manau isdurs dar ne karta.

i papildomas vietas bandanr irgi anuliavo?? eina sau.gerai kad nepildem. ne vienas mum arti nebuvo
Atsakyti