Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

man tai isvis nieko neleidzia verysad.gif g.gif

pasirodysiu nemoksa - bet kaip suprasti tai--->
"Specifiniai pageidavimai dėl ugdymo proceso organizavimo:" - kaip suprasti 4 val ir 24 val.? ka cia rinktis? blush2.gif ax.gif

jei viskas tvarkoje, tai gal nieko rinktis ir zymeti nereikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥♥♥Lunaaaa♥♥♥: 17 gruodžio 2012 - 09:05
Man jau veikia, bet kaip dabar žinoti ar šis naujas prašymas neanuliuos senojo?... juk rašo, kad neteks galios....
Atsakyti
Sistema priima parasyti nuo 2013 metu? Man tai neleidzia dar... Ka padaret, kad leistu?
As tai parasiau laiska, nes sistemoje (kaip zadejo buti) nera vaikui gimus uzrasyto darzelio, tai parasiau laiska (emeilas nurodytas delfi straipsnyje) darzeliai@vilnius.lt
Atsakyti
na man gavosi kazkas...ziuresim kaip cia iseis smile.gif priemimo data kokia nurodete? tarkime jei parasyta nuo kovo men., tai galios ir rugsejui jei vietos tuo metu nebus? ar reiketu nuo rugsejo men zymeti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥♥♥Lunaaaa♥♥♥: 17 gruodžio 2012 - 09:26


QUOTE(Soul @ 2012 12 17, 09:59)
Man jau veikia, bet kaip dabar žinoti ar šis naujas prašymas neanuliuos senojo?... juk rašo, kad neteks galios....

Naujas prasymas anuliuos sena prasyma.
Atsakyti
Man regis kad 2013 metams leis registruotis nuo 2013 sausio 2 d...
O kas pilde pas direktores prasymus ir prase vietos 2013 rugsejui, tai tie prasymai galioja ir jau suvesti i sistema, tik gali buti, kad pamatysime realia situacija po 2013 sausio 2 d. Geriau nauju nepildykite, nes anuliuos tuos senuosius, kad ir ju nematome....Geriau nuvaziuot i savivaldybe ir ten paziures, jos kazkaip mato tuos senuosius prasymus...
Atsakyti
pacioje savivaldybeje lyg ir mato, kad vaikuciai eileje. drauge ten nuo pacio ryto yra, tai sake daugiau chaoso negu aiskumo. kas turi galimybe, bent jau as patarciau nuvaziuoti i savivaldybe ir paziureti ar tikrai vaikai eileje. o man idomu, kas rase darzeliai@vilnius.lt pastu, ar gavo koki nors atsakyma... g.gif
Atsakyti
O kaip internetu patikrinti kurioje vaikas eileje???
PasirenKi rubrika "VAIKAI EILEJE" ir ismeta tuscia lapa su uzrasu "UZREGISTRUOTI VAIKAI"...
Atsakyti
QUOTE(Smuliukas @ 2012 12 17, 09:44)
Man regis kad 2013 metams leis registruotis nuo 2013 sausio 2 d...
O kas pilde pas direktores prasymus ir prase vietos 2013 rugsejui, tai tie prasymai galioja ir jau suvesti i sistema, tik gali buti, kad pamatysime realia situacija po 2013 sausio 2 d. Geriau nauju nepildykite, nes anuliuos tuos senuosius, kad ir ju nematome....Geriau nuvaziuot i savivaldybe ir ten paziures, jos kazkaip mato tuos senuosius prasymus...


tai kam ta elektroninė sistema, jei vis tiek į savivaldybę važiuoti reikia..
nes dabar kažkokia nesąmonė gaunasi - senų prašymų nesimato, bet baisu pildyti naują, kad neanuliuotų seno (jei jis dar tebeegzistuoja)
Papildyta:
QUOTE(Vasarė27 @ 2012 12 17, 10:05)
O kaip internetu patikrinti kurioje vaikas eileje???
PasirenKi rubrika "VAIKAI EILEJE" ir ismeta tuscia lapa su uzrasu "UZREGISTRUOTI VAIKAI"...


tas pats. Dėl to ir pikčiausia, kad visiškai neaiškų, ką daryt DABAR
Atsakyti
elekrtonine sistema - dar vienas nedabaigtas ir nesutvarkytas vilniaus projektas. turint laiko ir galimybes geriau nuvykti i savivaldybe. naujo prasymo geriau kol kas nepildyti, jeigu vaikuciu sistemoje nesimato. nes senasis tikrai anuliuosis jeigu uzpildysit nauja prasyma.
Atsakyti

Matyt sistemoje rodys tik 2013 sausi, nes mes praseme vietos 2013 rugsejui...o dabar kol kas rodo tik 2012 metams....tokia sistema....rodo tik tik vienus metus....o nauju tikrai nepildykite, nes anuliuos senuosius...plius man regis 2013 metams ir neleidzia kol kas pildyt (as pati bandziau pazaist ir uzpildziau 2012 gruodziui, nes kitaip neleido ir tik paskui pamaciau info, prie skyrelio dazniausiai uzduodami klausimai, kad prasymai pildyti iki 2012 birzelio ir jei prasome vietos 2013 rugsejui ir veliau, GALIOJA...)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smuliukas: 17 gruodžio 2012 - 10:16
Klausimas, o kodėl sistemoje rašo "jūs neturite vaikų" (arba jie nesuvesti į duomenų bazę). Turiu aš tą vaiką biggrin.gif ir kas gali į tą duomenų bazę suvesti?.. nes nerandu tokio lauko, kad pati įrašyti galėčiau..

Beje, kaip suprantu, jei prašymas rašytas 2011 metais, kad lankyti nori nuo 2012 metų rugsėjo, tai jisai nepersikėlė į naują sistemą (o persikėlė tik tiek, kur nurodyta, kad nuo 2013 nori lankyti?)?..
Atsakyti