Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

QUOTE(Rudens vaikas @ 2012 12 17, 11:24)
Klausimas, o kodėl sistemoje rašo "jūs neturite vaikų" (arba jie nesuvesti į duomenų bazę). Turiu aš tą vaiką biggrin.gif ir kas gali į tą duomenų bazę suvesti?.. nes nerandu tokio lauko, kad pati įrašyti galėčiau..

Beje, kaip suprantu, jei prašymas rašytas 2011 metais, kad lankyti nori nuo 2012 metų rugsėjo, tai jisai nepersikėlė į naują sistemą (o persikėlė tik tiek, kur nurodyta, kad nuo 2013 nori lankyti?)?..



Prie sistemos reikia jungtis tuo asmens duomenimis, kuris rase prasyma darzeliuose. Musu atveju siuo klausimu rupinosi tevelis, del to man prisijungus visiskai tuscia, o jam matosi fraze "uzregistruoti vaikai"
Atsakyti
Totali betvarke ir tiek... man vistiek puse info nerodo, laiska rasiau ir skambinau, siandien aisku neprisiskambint ten, bet jau praeita savaite visa info pazadejo perduot, bet iki siol to nepadare i el pasta jokio atsakymo dar negavau, reiks vaziuot i vieta...
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža_ @ 2012 12 17, 10:27)
Prie sistemos reikia jungtis tuo asmens duomenimis, kuris rase prasyma darzeliuose. Musu atveju siuo klausimu rupinosi tevelis, del to man prisijungus visiskai tuscia, o jam matosi fraze "uzregistruoti vaikai"


pas mus irgi tėvelio vardu tvarkyti reikalai, bet fražę "užregistruoti vaikai" matosi pas abu. Ir vis tiek pas abu beviltiškai tuščia bigsmile.gif
Atsakyti

QUOTE(Saulėgrąža_ @ 2012 12 17, 10:27)
Prie sistemos reikia jungtis tuo asmens duomenimis, kuris rase prasyma darzeliuose. Musu atveju siuo klausimu rupinosi tevelis, del to man prisijungus visiskai tuscia, o jam matosi fraze "uzregistruoti vaikai"


Kad ir vyro vardu jungiantis nieko nėra.. Ir vyras vaikų neturi biggrin.gif Nors pirmąkart prašymą popierinį dar darželyje teikė jis.
Be to, dar ir vyras registruotas kitame LT gale, o aš kartu su maže VLN. Ot būtų bajeris, dar jei išvis Žemaitijos kaimo daržui priklausysim, jei pagal vyrą žiūrės doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža_ @ 2012 12 17, 11:27)
Prie sistemos reikia jungtis tuo asmens duomenimis, kuris rase prasyma darzeliuose. Musu atveju siuo klausimu rupinosi tevelis, del to man prisijungus visiskai tuscia, o jam matosi fraze "uzregistruoti vaikai"


jam tik fraze "uzregistruoti vaikai" martosi ar ir pats sarasasas kazkoks...?
Atsakyti
rudens_vaikas, darzelis priklausy pagal tai kur esat vaiko gyvenama vieta deklarave 4u.gif

merginos, kokiu telefonu skambinat i savivaldybe? g.gif as randu tik emaila...

skambinau i darzeli, nes man kaip ir kitoms cia merginoms nerodo jokiu duomenu apie uzregistravima, nors mes esam 11 metais darzelyje uzsiregistrave, tai darzely sake, kad jie perdave duomenis, tai ji man pati paziurejo eile, bet labai idomu nes darzelio eile su savivaldybes eile nesutampa lotuliukas.gif pvz darzelyje mes 37, o savivaldybej 24 biggrin.gif bet esme tame, kad bet kuriuo atveju nepakliunam i darzely, nes lopselyje nuo 2 - 3 metu formuoja tik viena grupe, tai max 21 vaika priima doh.gif sulauksim vietos tik i darzeli nuo 3 metu doh.gif o durniausia, kad pildyti kitiems i kitus 4 darzelius neapsimoka, nes ir i ta pirma kur uzsiregistravom pateksim i gala doh.gif tai teks namie dar metelius pasedet unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

man eiles rodo, bet kai einu registruoti, tai neleidzia rinktis darzeliu....
Galetu parasyti prie naujienu, jei dar kazkas siandien neveikia...
Bet tai gerai kad vakar paskaiciau kad nuo 12.17, o ne 01.02 kaip visada skelbe.
Gal zinot savivaldybej tel.???
Atsakyti
Tada nieko nesuprantu biggrin.gif musu visa seima registruota toje pacioje vietoje, bet pas vyra matomas uzrasas "uzregistruoti vaikai" (daugiau nieko), o pas mane tas langas visai tuscias.

I darzeli skambinau ir as. Pasake kurioje vietoje esam pagal ju sarasus. Taip pat paminejo, kad jie savivaldybes sistemoje vaiku sarasus mato tik pagal abecele, tai negalejo pasakyti kurioje vietoje ten esame(!?). Bet patare nuvykti i savivaldybe ir patvirtinti, kad tikrai norite tos vietos darzelyje. Ta ir ketinam padaryti antroje dienos puseje.

Lauksim atsiliepimu is tu, kas jau bendravo su savivaldybes atstovais smile.gif

Kantrybes mamytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža_ @ 2012 12 17, 10:56)

I darzeli skambinau ir as. Pasake kurioje vietoje esam pagal ju sarasus. Taip pat paminejo, kad jie savivaldybes sistemoje vaiku sarasus mato tik pagal abecele, tai negalejo pasakyti kurioje vietoje ten esame(!?). Bet patare nuvykti i savivaldybe ir patvirtinti, kad tikrai norite tos vietos darzelyje. Ta ir ketinam padaryti antroje dienos puseje.




kaip suprasti, patvirtinti, ar tikrai tos vietos norime?? o tai jei nenuvyksim ir nepatvirtinsim, ką, sugalvos, kad nenorim? Juk pateiktas prašymas, akivaizdu, kad norim...
truputį jau pradeda nervas imti su šita "tvarka"
Atsakyti
As is tu, kurios dar vis krapstosi po sia nesamone su nauja tvarka. Mes nepatekom i darzeli nuo rugsejo. Buvau savivaldybeje gal 10 kartu. Kasdiena buvo po naujiena, net siutas eme. Toks ispudis kad sistema veikia pati sau ir nieks jos nekontroliuoja ir nezino kodel pvz. mes tam tikroje vietoje.
Turiu vilties pakliut nuo sio rugsejo, nes per ta laika tapom ir daugiavaikiais.
O dabar visos info darau print screen ir visus klausimus uzduodu rastu, ka galima padaryt ir internetu. Kad butu medziaga teismui, nes jie vis labiau vercia mane apie tai galvot.
Papildyta:
QUOTE(Rudens vaikas @ 2012 12 17, 11:24)
Klausimas, o kodėl sistemoje rašo "jūs neturite vaikų" (arba jie nesuvesti į duomenų bazę). Turiu aš tą vaiką biggrin.gif ir kas gali į tą duomenų bazę suvesti?.. nes nerandu tokio lauko, kad pati įrašyti galėčiau..

Beje, kaip suprantu, jei prašymas rašytas 2011 metais, kad lankyti nori nuo 2012 metų rugsėjo, tai jisai nepersikėlė į naują sistemą (o persikėlė tik tiek, kur nurodyta, kad nuo 2013 nori lankyti?)?..


duomenys gaunami is gyventoju registro. Man iorgi taip buvo, skambinau informatikams, sutvarke.
Papildyta:
Be tu oficialaus telefono 211 2074, jei nerodo vaiku, skambinkit informatikams tel. 2112191

del vietos ir panasiai, adnministratore duomenu bazes tel. 2112510.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nasturcija: 17 gruodžio 2012 - 11:22
Man neleidžia parašyti 2013 metų. Rašo, kad prašymai priimami tik einamiems metams. Kai įvedu šios dienos datą, neleidžia pasirinkti darželių doh.gif

Skambinau į savivaldybę 8:30val tel. 85 211 2425 ir 85 211 2029. Labai maloniai pasakė, kad viskas veiks maždaug po valandos. Aišku , kad neveikia. Dabar telefonų jau nebekelia. Smagu biggrin.gif
Atsakyti
Ir nekels telefonu, ten bardakas totalus, pati pratupejau vir 3 val. su virtine piktu mamyciu. Bet bent jau viska issiaiskinau. Siulau vaziuoti tenais, nes laikas slenka ne jusu naudai jei noresit kazka koreguoti...
Atsakyti