Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(mamulioka @ 2012 10 16, 20:44)
Tai kodel dar svejojat?  ax.gif Smagu, vadinasi nesudetingas atvejis, metu metais nesiot nereikes, o dar ir sutaupysit...  mirksiukas.gif

mamulioka, labas 4u.gif
ir Tave dantukų bėdos kankina? nešioji breketus ar tik galvoji apie juos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 16, 20:19)
mamulioka, labas 4u.gif
ir Tave dantukų bėdos kankina? nešioji breketus ar tik galvoji apie juos?  4u.gif

Sveikute ;-) Oi, manes geriau neklauskit, dantys lygus, bet va sakandis... doh.gif Vis nepribrestu, nes lauktu jauciu arba ilgametis breketu devejimas, kas mano darbe gal nelabai palanku, nes sneket daug reikia, bijau galetu trukdyt, arba operacija, arba ir tas, ir anas, ir dar kas nors "smagaus" :-) Dabar uzsiimu savisvieta bei kaupiu informacija
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 10 16, 21:27)
Sveikute ;-) Oi, manes geriau neklauskit, dantys lygus, bet va sakandis...  doh.gif Vis nepribrestu, nes lauktu jauciu arba ilgametis breketu devejimas, kas mano darbe gal nelabai palanku, nes sneket daug reikia, bijau galetu trukdyt, arba operacija, arba ir tas, ir anas, ir dar kas nors "smagaus" :-) Dabar uzsiimu savisvieta bei kaupiu informacija

ir aš informacijos kaupimo stadijoje, deja, pas mane kreivoki dantukai ir pagaliau pribrendau breketams...irgi galvoju, kad nepakenktų darbo paieškoms jie, nes nešiot gi porą metų minimum reiks... g.gif bet reikia, nes iltinis viršuj gan smarkiai pakrypęs į vidų, jei ne jis, net negalvočiau apie breketus, bet dabar, deja, trukdo man jis gyventi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 16, 20:32)
ir aš informacijos kaupimo stadijoje, deja, pas mane kreivoki dantukai ir pagaliau pribrendau breketams...irgi galvoju, kad nepakenktų darbo paieškoms jie, nes nešiot gi porą metų minimum reiks... g.gif bet reikia, nes iltinis viršuj gan smarkiai pakrypęs į vidų, jei ne jis, net negalvočiau apie breketus, bet dabar, deja, trukdo man jis gyventi doh.gif


Ellaja, o kokius tu breketus ruosiesi detis?Nes man tai jau galva skauda nuo galvojimo kokius isrinkti.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal yra cia merginu is ALYTAUS susidejusiu breketus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 16, 20:32)
ir aš informacijos kaupimo stadijoje, deja, pas mane kreivoki dantukai ir pagaliau pribrendau breketams...irgi galvoju, kad nepakenktų darbo paieškoms jie, nes nešiot gi porą metų minimum reiks... g.gif bet reikia, nes iltinis viršuj gan smarkiai pakrypęs į vidų, jei ne jis, net negalvočiau apie breketus, bet dabar, deja, trukdo man jis gyventi doh.gif

Hm..Kokie juokingi jusu pamastymai, apie trukdyma darbui smile.gif Oj kiek zinau dirbandciu, ieskanciu darbu su breketais. Manau daug geriau ieskot darbo su breketais nei su kreivais dantim biggrin.gif Juk netrukdo jie nei darbui, nei kalbejimui smile.gif Tad pasiruosit ir pirmyn 4u.gif 4u.gif

O del breketu rusies as nesiojau paprastus metalinius ir jei jums tikrai gydytoja nesiulo kitu tuos ir deciau, nes beligaturiniai skirti jau sudetingesniems atvejams, o mesti pinigelius keramikiniams ar safyrinimas jei dukra neturi jokiu kompleksu del ju irgi neverta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2012 10 16, 22:24)
Hm..Kokie juokingi jusu pamastymai, apie trukdyma darbui smile.gif Oj kiek zinau dirbandciu, ieskanciu darbu su breketais. Manau daug geriau ieskot darbo su breketais nei su kreivais dantim biggrin.gif Juk netrukdo jie nei darbui, nei kalbejimui smile.gif Tad pasiruosit ir pirmyn  4u.gif  4u.gif

O del breketu rusies as nesiojau paprastus metalinius ir jei jums tikrai gydytoja nesiulo kitu tuos ir deciau, nes beligaturiniai skirti jau sudetingesniems atvejams, o mesti pinigelius keramikiniams ar safyrinimas jei dukra neturi jokiu kompleksu del ju irgi neverta smile.gif

Na, kaip cia pasakius :-) As mokytoja. Manau, ne kiekviena mokytoja perkopus 30meti isdris uzsidet breketus bei su jais pries vaikus svepluot mirksiukas.gif Na bet tiek to, yra dar ir kitokiu dalyku, kaip pvz kreiva nosies pertvara, butu neprasminga pradet taisymus, nepatvarkius kvepavimo
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 10 16, 22:29)
Na, kaip cia pasakius :-) As mokytoja. Manau, ne kiekviena mokytoja perkopus 30meti isdris uzsidet breketus bei su jais pries vaikus svepluot  mirksiukas.gif Na bet tiek to, yra dar ir kitokiu dalyku, kaip pvz kreiva nosies pertvara, butu neprasminga pradet taisymus, nepatvarkius kvepavimo

Oje turejau ir mokytoja ir destytoja su breketais smile.gif viena pazystu firmos direktoriu kuris budamas virs 40m. O dar ir pries kokius 8m. Susidejo breketus,tada tai buvo dar naujove. O siaip su safyriniais maziau jus pastebes. O ir nesvepluojama su breketais smile.gif ryzkites.man asmeniskai pakeite gyvenima i geraja puse jie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 10 16, 20:32)
ir aš informacijos kaupimo stadijoje, deja, pas mane kreivoki dantukai ir pagaliau pribrendau breketams...irgi galvoju, kad nepakenktų darbo paieškoms jie, nes nešiot gi porą metų minimum reiks... g.gif bet reikia, nes iltinis viršuj gan smarkiai pakrypęs į vidų, jei ne jis, net negalvočiau apie breketus, bet dabar, deja, trukdo man jis gyventi doh.gif

Nu jau... kudie pakenks darba pajieskom? As va, ieskojau darba, buvau pokalby su "papuosta"sypsena i kaip manai- ogi gavau darba. Kaip as sakau- geram darbuotojui i dantis neziur! Darbdavys yr siauraprotis jei jam kliuda i pokalbi atejusia zmogaus breketai.

QUOTE(mamulioka @ 2012 10 16, 22:29)
Na, kaip cia pasakius :-) As mokytoja. Manau, ne kiekviena mokytoja perkopus 30meti isdris uzsidet breketus bei su jais pries vaikus svepluot  mirksiukas.gif Na bet tiek to, yra dar ir kitokiu dalyku, kaip pvz kreiva nosies pertvara, butu neprasminga pradet taisymus, nepatvarkius kvepavimo

Su breketais nezvepluoji. Nebent su elastikais reik but, tai kartais garsas biski ant svilpima gaunas.
Mana darbe i daug bendraut reik. Ma nusispjaut ka zmones pamislys. Svarbiausia as daug grazesne sypsena turesiu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasidada @ 2012 10 16, 19:40)
Sveikos, ketvirtadieni vaziuojam dukrai deti breketu.bet niekaip neapsisprendziam kokius detis? gydytoja mums siulo paprasciausius metaliunius, nes ji sako, kad cia lengvas atvejis, sakandis geras tik dantukai kreivi, ir ji sako, kad geriau pinigeliu skirtuma investuoti i ka nors kita, o ne i breketus.laukiu jusu nuomoniu.Aciu


Tai ir dėkitės metalinius smile.gif nebent norisi, kad nesimatytų jų rolleyes.gif

Aš pati į pabaigą nešiojimo metalinių, jei sukčiau laiką atgal, manau vis tiek metalinisu dėčiausi..
Atsakyti
QUOTE(Rasidada @ 2012 10 16, 22:14)
Ellaja, o kokius tu breketus ruosiesi detis?Nes man tai jau galva skauda nuo galvojimo  kokius isrinkti.

iš pradžių galvojau, kad dėsiuos metalinius, bet dabar vis labiau pamąstau, kad reiktų viršuje beligatūrinių...na, bet čia tik mano pamąstymai, žiūrėsiu, ką ortodontė patars smile.gif

QUOTE(kramtuskee1 @ 2012 10 16, 23:24)
Hm..Kokie juokingi jusu pamastymai, apie trukdyma darbui smile.gif Oj kiek zinau dirbandciu, ieskanciu darbu su breketais. Manau daug geriau ieskot darbo su breketais nei su kreivais dantim biggrin.gif Juk netrukdo jie nei darbui, nei kalbejimui smile.gif Tad pasiruosit ir pirmyn  4u.gif  4u.gif

na, gal Jums ir juokinga, nes Jūs jau tai patyrėte ir žinote, kad jie netrukdo darbui ar jo paieškoms mirksiukas.gif o man, kaip dar tik besiruošiančiai šiam žingsniui, visokių baimių iškyla smile.gif

QUOTE(Flegma @ 2012 10 17, 01:15)
Nu jau... kudie pakenks darba pajieskom? As va, ieskojau darba, buvau pokalby su "papuosta"sypsena i kaip manai- ogi gavau darba. Kaip as sakau- geram darbuotojui i dantis neziur! Darbdavys yr siauraprotis jei jam kliuda i pokalbi atejusia zmogaus breketai.
Su breketais nezvepluoji. Nebent su elastikais reik but, tai kartais garsas biski ant svilpima gaunas.
Mana darbe i daug bendraut reik. Ma nusispjaut ka zmones pamislys. Svarbiausia as daug grazesne sypsena turesiu.  rolleyes.gif

man irgi atrodo, kad geras darbdavys nekreips dėmesio, ar tie dantys ''papuošti'' ar ne...bet, žinai, gyvenant mažame mieste ir dar su tokia specialybe, kur už būvį reikia kovot, tai nori nenori, imi ir prisigalvoji visko smile.gif bet aš tvirtai pasiryžus apsibreketuot, ilgiau nebegaliu su tokiais dantukais gyvent, norisi po 25 gyvenimo metų pagaliau plačiai nusišypsot biggrin.gif
Atsakyti
Be abejo, viska gerai sakot smile.gif Bet kai nakti kvepuoji ne per burna (del to tas smakras dar labiau pavaziaves, negu buvo tarkim paauglystej), visos pastangos sutvarkyt sakandi bus bergzdzios. Beje, esu ir apie tai skaicius, ne mano asmeniniai pamastymai wink.gif Tai vat gal kitamet po pertvaros korekcijos jau ir pradeciau
Atsakyti