Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema

QUOTE(Juma81 @ 2012 10 15, 18:35)
Man siuvo Inga, radau ją Langų rūbų temoj - esu patenkinta tiek darbu, tiek kaina. Nebuvo jokių nesusipratimų, vėlavimo ir pan.
Daugiau info čia: http://www.romanetes.com/ (tuo metu dar savo tinklapio neturėjo).


Dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi užuolaidos aktualu, reikia pradėt rūpintis, nes pusė langų į gatvę, reikės iš karto kažką kabint.
ta stebuklingoji užuolaidų parduotuvė Vilniuj, prie Kalvarijų turgaus - ar ji šeštadieniais dirba? planuoju važiuot ten pažiūrėti, kad jau taip išgirta smile.gif nepatogumą tik tame matau, kad, radus ten ką patinkančio, vis tiek norėsis parsivežt namo pažiūrėti, ar tikrai tinka, tai pirmyn-atgal važinėt turbūt teks..

dar va klausimas: kaip ir iš ko gražiai padaryti baldakimą virš lovos? mano mažoji pamatė, kai internete žiūrinėjom su ja mergaičių kambarius ir užsimanė mirtinai - Mama, aš būtinai noriu lovos su tuo pūstu! doh.gif niekad tokių dalykų man nereikėjo ir net negalvojau, kad savo vaikui darysiu, bet ko dėl vaikų nepadarai, ypač jei tai suteiks jai džiaugsmo , o man - galimybę savo lovoj be jos ant galvos miegoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirksniukas: 16 spalio 2012 - 10:17
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 10 16, 11:04)


dar va klausimas: kaip ir iš ko gražiai padaryti baldakimą virš lovos? mano mažoji pamatė, kai internete žiūrinėjom su ja mergaičių kambarius ir užsimanė mirtinai - Mama, aš būtinai noriu lovos su tuo pūstu! doh.gif  niekad tokių dalykų man nereikėjo ir net negalvojau, kad savo vaikui darysiu, bet ko dėl vaikų nepadarai, ypač jei tai suteiks jai džiaugsmo , o man - galimybę savo lovoj be jos ant galvos miegoti biggrin.gif

Buna gatavu pirkti juk ax.gif , o ir pasiut is uzuolaidos tikrai nemanau, kad sudetinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 10 16, 10:27)
Buna gatavu pirkti juk  ax.gif , o ir pasiut is uzuolaidos tikrai nemanau, kad sudetinga  g.gif


gatavų mačiau Ikea ir gal dar kokiam Jyske kada g.gif bet labai baisūs jie man ten, medžiaga matosi, kad labai pigi ir atrodo labai popsiškai. man reikia gražiai, princesiškai tongue.gif viršų reikia iš vielos daryti ar kaip?ir kaip jį prie lubų pritvirtint g.gif nekokia iš manęs rankdarbių žinovė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 10 16, 11:33)
gatavų mačiau Ikea ir gal dar kokiam Jyske kada g.gif bet labai baisūs jie man ten, medžiaga matosi, kad labai pigi ir atrodo labai popsiškai. man reikia gražiai, princesiškai tongue.gif viršų reikia iš vielos daryti ar kaip?ir kaip jį prie lubų pritvirtint g.gif nekokia iš manęs rankdarbių žinovė blush2.gif


Baldakimai yra skirtingi - lengvi tiuliniai ("ateje is siltu krastu", skirti pasislepti nuo moskitu) ir tikri klasikiniai, tvirtinami ant karkasu (mediniu arba metaliniu), ant lubu arba sienos.
Metalini karkasa (su metalo lapeliais) tvirtinama prie sienos turi Dubingiai.
Ant jo kabinamas baldakimas - del tu esamu lapeliu baldakimas parisamas kaip ir uzuolaida su juostelemis/raisteliais/kaspineliais smile.gif

P.S. Mirksniuk - maciau tavo duso plyteles, ten dekoro plytelese ornamentas yra "siltos baltos"spalvos, todel ir sienu dazus rinkis "silto baltumo".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 16 spalio 2012 - 11:58
biggrin.gif

http://static.zebra....02/ciXchole.jpg
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 10 16, 11:33)
gatavų mačiau Ikea ir gal dar kokiam Jyske kada g.gif bet labai baisūs jie man ten, medžiaga matosi, kad labai pigi ir atrodo labai popsiškai. man reikia gražiai, princesiškai tongue.gif viršų reikia iš vielos daryti ar kaip?ir kaip jį prie lubų pritvirtint g.gif nekokia iš manęs rankdarbių žinovė blush2.gif


o nenori tokio, kaip cia pasakius, "butaforinio" baldakimo g.gif na kaip cia 3.26 min g.gif ir pagaminti labai lengva ir islaidos minimalios ax.gif
http://www.youtube.c...h?v=Ae4kUxPX8uU
Atsakyti
Laba dienele, senai bebuvau cia ax.gif Uzejau paklausti gal kas buve sendaikciu turguje Urme? Ieskau valgomojo stalo/kedziu, komodos, darbo stalo, indaujos - ar verta del baldu ten vaziuot? Nesinoretu su 2 men klecku trenktis be reikalo ax.gif

Buvau sita nusiziurejus, bet kol MB 'galvojo' nebeliko doh.gif Tik 1300 Lt buvo verysad.gif
Gal kur matet ka panasaus?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dzenke @ 2012 10 16, 13:01)
Laba dienele, senai bebuvau cia  ax.gif Uzejau paklausti gal kas buve sendaikciu turguje Urme? Ieskau valgomojo stalo/kedziu, komodos, darbo stalo, indaujos - ar verta del baldu ten vaziuot? Nesinoretu su 2 men klecku trenktis be reikalo  ax.gif

Buvau sita nusiziurejus, bet kol MB 'galvojo' nebeliko  doh.gif Tik 1300 Lt buvo  verysad.gif
Gal kur matet ka panasaus?
user posted image


jei ten tas kur salia vikingo isparduotuves, tai buvau, man pasirode nieko gero... kazkoks labiau komisas ten nei sendaiktynas, na nezinau... 4u.gif
Atsakyti


Aš taip pat manau, kad ten prie "Vikingo" sendaiktyne tam, nelabai gero ko užtikt galima.
Tikrinau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nebaba: 16 spalio 2012 - 17:18
QUOTE(rek @ 2012 10 16, 17:12)
jei ten tas kur salia vikingo isparduotuves, tai buvau, man pasirode nieko gero... kazkoks labiau komisas ten nei sendaiktynas, na nezinau...  4u.gif

As manau cia kalba ejo apie ta, kur bus si savaitgali. Manau ten tikrai nemazas turgus bus, ten juk suvaziuoja atseit ne tik is lt. Bet ir kainos manau pakeltos neadekvaciai. Suprantu, su tokiu mazu klecku neprivazinesi, bet vln irgi galima rast, apskritai paguglint siulyciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daffni: 16 spalio 2012 - 20:08
QUOTE(daffni @ 2012 10 16, 21:08)
As manau cia kalba ejo apie ta, kur bus si savaitgali. Manau ten tikrai nemazas turgus bus, ten juk suvaziuoja atseit ne tik is lt. Bet ir kainos manau pakeltos neadekvaciai.  Suprantu, su tokiu mazu klecku neprivazinesi, bet vln irgi galima rast, apskritai paguglint siulyciau mirksiukas.gif


esu kelis kart buvus , visai neblogu daikciuku buna . ir baldu ir lempu ,vazu ir t.t si kart manau bus nemazas nes daug reklamos
Atsakyti