Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

Išbandžiau šiandien taip išgirtą Kurmiukės tešlą smile.gif thumbup.gif tikrai neveltui pagyros. Nors aš labai nemėgstu iš miltų gaminti, bet šį kart patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte83 @ 2010 09 10, 21:54)
Taip verdu, kepti nebandziau is sios teslos gamintu koldunu


O kiek laiko verdate? Ir kokį įdarą dedate?
Atsakyti
ar jums si tesla nedziuva? man ilgiau pastovejus apdziuva visas virsus, na nelaikau lb ilgai kol padarau koldunus likusi dalis teslos apdziuva, nors ir uzdengiu g.gif
Atsakyti
Sveikos.Norėčiau pasitikslinti tą išgirtą kurmiukės koldūnų receptą.Ten rašo 3 stiklinės miltų, stiklinė vandens.Sakykit man neišmanėlei stiklinė tai 200 ml ar 250????
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 10 13, 16:47)
Sveikos.Norėčiau pasitikslinti tą išgirtą kurmiukės koldūnų receptą.Ten rašo 3 stiklinės miltų, stiklinė vandens.Sakykit man neišmanėlei stiklinė tai 200 ml ar 250????



O koks skirtumas? Viską matuokite su viena stikline ir proporcijos bus tokios pačios. Jei noriu daugiau tešlos imu ir stiklinę didesnę.
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2010 02 19, 12:29)
Ačiū Ačiū už pagyrimus aciuks.gif Malonu, kad vakariene pavyko  bigsmile.gif Beje, siai teslai geriau naudoti ne Extra ar karaliskus, o tuos pigesnius auksciausios rusies miltus (skaiciau, kad kazkam kieta gavosi, taip gali buti, jei extra miltai, jie brinksta). Ir dar- miltus deti be kaupo, ir matuoti tuo pat puodeliu, kaip ir vandeni  smile.gif

Sakyk KURMIUKE o vanduo turi but karstas virintas ar saltas?
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 10 15, 19:39)
Sakyk KURMIUKE o vanduo turi but karstas virintas ar saltas?


Reikia užpilti VERDANČIU (t.y. labai labai karštu) vandeniu.
Papildyta:
QUOTE(valldute @ 2010 10 12, 12:58)
ar jums si tesla nedziuva? man ilgiau pastovejus apdziuva visas virsus, na nelaikau lb ilgai kol padarau koldunus likusi dalis teslos apdziuva, nors ir uzdengiu  g.gif


Aišku, kad džiūva... CVisos tešlos džiūva, tai yra normalu. Jei nenori, kad džiūtų - patepk aliejumi.
Atsakyti
Aciuuuu Kurmiuke uz nuostabia koldunu tesla thumbup.gif
Pirma diena dariau tik is 1/3 normos, pabijojau kad nepavyks.
Idara dariau su virtom bulvem ir viriau 5-6 min, uzpiliau lasinuku svogunu padaziuku.

Atsakyti
As irgi dekoju Kurmiukei uz faina tesla koldunu thumbup.gif super, kad nelimpa prie ranku ....zho, siuuuuuper kalduniukai gavosi smile.gif achiu 4u.gif
Atsakyti
vakar pirma karta dariau koldūnus pagal kurmiukės receptuka,ir išėjo thumbup.gif padariau net 90 koldūnų lotuliukas.gif (gal dar daugiau būciau padariusbet ant kojų jau čiut pastovėjau lotuliukas.gif lotuliukas.gif )šiaip aš nemėgstu koldūnus bet šituos valgiau net pirštukus apsilaižydama blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mikimauze @ 2010 10 23, 14:42)
vakar pirma karta dariau koldūnus pagal kurmiukės receptuka,ir išėjo  thumbup.gif  padariau net 90 koldūnų  lotuliukas.gif (gal dar daugiau būciau padariusbet ant kojų jau čiut pastovėjau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif )šiaip aš nemėgstu koldūnus bet šituos valgiau net pirštukus apsilaižydama  blush2.gif  rolleyes.gif


As irgi dariau, bet niekaip iki 90 neistempiau biggrin.gif Idomu kokio jie dydzio? Aaaa, tikriausiai kaip siuvimo pirstukai lotuliukas.gif
Atsakyti
durnas klausimas bet jei i koldunus dedam zalia mesa (ar ne?), tai kiek minuciu reikia virti tuos koldunus? sad.gif

nusprendziau pasidaryti ir iskilo klausimas... 4u.gif
Atsakyti