Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

QUOTE(raganos_shluota @ 2010 10 24, 17:21)
durnas klausimas bet jei i koldunus dedam zalia mesa (ar ne?), tai kiek minuciu reikia virti tuos koldunus? sad.gif

nusprendziau pasidaryti ir iskilo klausimas...  4u.gif


Mėsą dedu žalią. Kai nuo dugno pakyla, po 2 min. gali traukti iš puodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kurmiukė: 24 spalio 2010 - 15:29
QUOTE(Kurmiukė @ 2010 10 24, 16:29)
Mėsą dedu žalią. Kai nuo dugno pakyla, po 2 min. gali traukti iš puodo.



labai ačiū už atsakymą, nes man kžkokia paranoja, kad ta mėsa neišvirs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganos_shluota @ 2010 10 24, 15:39)
labai ačiū už atsakymą, nes man kžkokia paranoja, kad ta mėsa neišvirs biggrin.gif

išvirs kuo puikiausiai thumbup.gif vieną koldūną paragauk,,jei išviręs tai ir trauk visus iš puodo.
Atsakyti
koldunus darau pagal kazkur cia SM jau mineta recepta.
3 stiklines miltu
3 sauktai aliejaus
1 stikline verdancio vandens. gaunasi super thumbup.gif
Atsakyti
Dariau pagal Kurmiukes recepta, bet isvirus, suiro koldunai, ka ne taip dariau ir kodel? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2010 11 01, 20:07)
Dariau pagal Kurmiukes recepta, bet isvirus, suiro koldunai, ka ne taip dariau ir kodel? g.gif

Kiek laiko virete koldunus? Turbut perviret, nes as kai pakyla ir pradeda normaliai virti paverdu 3 min.
Atsakyti
Nei aš, nei mano mama namuose jų negaminam. g.gif
Jei perkam tai tik šaldytus liūtuko. thumbup.gif Labai skanūs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve... @ 2010 11 03, 17:46)
Nei aš, nei mano mama namuose jų negaminam. g.gif
Jei perkam tai tik šaldytus liūtuko. thumbup.gif  Labai skanūs ax.gif

Pirktiniai koldunai man niekados neprilygs naminiams smile.gif
Atsakyti
Per tingedienius biggrin.gif kepam aliejui koldunus is Norfos,po 2kg.sufasuoti IVAN pelmeni rezanskije,mums jie skaniausi.Zinoma pritariu,kad savom rankelem gaminti neprilygs jokiem pirktiniam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazutee: 04 lapkričio 2010 - 15:40
QUOTE(grazutee @ 2010 11 04, 15:38)
Per tingedienius biggrin.gif  kepam aliejui koldunus is Norfos,po 2kg.sufasuoti IVAN pelmeni rezanskije,mums jie skaniausi.Zinoma pritariu,kad savom rankelem gaminti neprilygs jokiem pirktiniam.


is pirktiniu, sitie tai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, pagaliau ir as pribrendau po simto metu pertraukos pasigaminti koldunu, o ypac kai turiu nauja aliuminine koldunine thumbup.gif galiu pasakyt kaip mano mama saldo koldunus, nes gamina daug o kameroj vietos mazai. zodziu, paima lentele, patiesia ant jos nepukuota virtuvini ranksluosti ir sudeda koldunus, tada uzlenkia likusi ranksluosti ir ant jo vel sudeda koldunus. svarbiausia det ne viena ant kito i sachmatiskai, nes kitaip nenuplesit smile.gif ir taip galit det bilekiek sluoksniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almantaitė @ 2010 11 08, 20:44)
Sveikos, pagaliau ir as pribrendau po simto metu pertraukos pasigaminti koldunu, o ypac kai turiu nauja aliuminine koldunine thumbup.gif galiu pasakyt kaip mano mama saldo koldunus, nes gamina daug o kameroj vietos mazai. zodziu, paima lentele, patiesia ant jos nepukuota virtuvini ranksluosti ir sudeda koldunus, tada uzlenkia likusi ranksluosti ir ant jo vel sudeda koldunus. svarbiausia det ne viena ant kito i sachmatiskai, nes kitaip nenuplesit smile.gif ir taip galit det bilekiek sluoksniu smile.gif

gera idėja thumbup.gif
Atsakyti