Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

QUOTE(Deissy @ 2010 08 12, 20:25)
zalia, bet plonai ideti.
i farsa idedu kapoto svoguniuko, druskytes, pipiru.

dar plius stikline-puse stiuklines kefyro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2010 08 12, 21:08)
dar plius stikline-puse stiuklines kefyro  smile.gif

O kam kefyras, ka jis daro ?
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 08 12, 22:23)
O kam kefyras, ka jis daro ?

kefyras "suriša" farsa, o kepimo metu nuo jo mesa tampa minkstesne.
Atsakyti
Nu va padariau cebureku su sia skaniaja tesla 4u.gif I vidu dejau paprikas, kapoto cesnako, pievagrybiu ( kita karta nedesiu, nes skonis visiskai nesijaucia) , ivairiausiu prieskoniu,farso dar kiausini imusiau , kad viskas sukibtu 4u.gif bet tesla pasakiska, labai skani 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 08 13, 14:16)
Nu va padariau cebureku su sia skaniaja tesla  4u.gif  I vidu dejau paprikas, kapoto cesnako, pievagrybiu ( kita karta nedesiu, nes skonis visiskai nesijaucia) , ivairiausiu prieskoniu,farso  dar kiausini imusiau , kad viskas sukibtu  4u.gif  bet tesla pasakiska, labai skani  4u.gif

Nusprendziau ir as issikepti cebureku, nes koldunai su Kurmiukes tesla labai patiko thumbup.gif Bet ceburekai man nelabai patiko, tesla gavosi kietoka, tai skrandis man sunkiai suvirskino..As kepiau keptuveje ipylus apie 1 cm aliejaus, gal turejo pilnai apsemti visa cebureka ir tada butu gavusi gal minkstene tesla g.gif
Atsakyti
man labiau patiko ceburekai, nei koldunai pagal Kurmiukes recepta smile.gif
Atsakyti
Man irgi labai patiko Kurmiukes tesla thumbup.gif dabar tik tokia ir darau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte83 @ 2010 08 31, 22:11)
Man irgi labai patiko Kurmiukes tesla  thumbup.gif  dabar tik tokia ir darau  4u.gif

Bet jus tikriausiai verdat?
Mano tesla buvo traski, tokia sunkoka skrandziui..
Atsakyti
Sveikos, koldūnų mėgėjos. Taip, man irgi labai patiko Kurmiukės tešla. Jau senokai ją gaminu: svarbiausia, kad labai smagiai minkosi (prie rankų nelimpa), išvirusi nebūna kieta. Bet ... Ar čia tik man taip gaunasi, ar ir kitoms? Išvirę koldūnai būna tokie tarsi patežę, tarsi glitūs. Nepatinka man tai. Bandžiau plikyti tik pusę miltų, paskui tik trečdalį. Vistiek tas pats. Pasidalinkit patirtim. Gal tokią problemą galima išspręsti.
Atsakyti
QUOTE(lugnė @ 2010 09 06, 23:06)
Sveikos, koldūnų mėgėjos. Taip, man irgi labai patiko Kurmiukės tešla. Jau senokai ją gaminu: svarbiausia, kad labai smagiai minkosi (prie rankų nelimpa), išvirusi nebūna kieta. Bet ... Ar čia tik man taip gaunasi, ar ir kitoms? Išvirę koldūnai būna tokie tarsi patežę, tarsi glitūs. Nepatinka man tai. Bandžiau plikyti tik pusę miltų, paskui tik trečdalį. Vistiek tas pats. Pasidalinkit patirtim. Gal tokią problemą galima išspręsti.

Sveiki 4u.gif zinokit man kitaip g.gif Koldunai isvirti butu idealus, nei kieti labai nei patyze, darau viska pagal nurodymus. Vandenuka verdanti dedate, t.y. karsta ?
Atsakyti
QUOTE(lugnė @ 2010 09 06, 23:06)
Sveikos, koldūnų mėgėjos. Taip, man irgi labai patiko Kurmiukės tešla. Jau senokai ją gaminu: svarbiausia, kad labai smagiai minkosi (prie rankų nelimpa), išvirusi nebūna kieta. Bet ... Ar čia tik man taip gaunasi, ar ir kitoms? Išvirę koldūnai būna tokie tarsi patežę, tarsi glitūs. Nepatinka man tai. Bandžiau plikyti tik pusę miltų, paskui tik trečdalį. Vistiek tas pats. Pasidalinkit patirtim. Gal tokią problemą galima išspręsti.

Pritariu del Kurmiukes teslos thumbup.gif , taciau man ji gaunasi minksta ir todel ja naudoju tik koldunam su virtu idaru. T.y. virtiniams, su grybais, nes si tesla praktiskai neverdama, o iskyla viskas ir reikia traukti is puodo. Jei tiktai bandau pavirti - viskas issileidzia. O su zalia mesa darau paprasta tesla, kuria reikia pavirti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 09 01, 16:23)
Bet jus tikriausiai verdat?
Mano tesla buvo traski, tokia sunkoka skrandziui..


Taip verdu, kepti nebandziau is sios teslos gamintu koldunu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergyte83: 10 rugsėjo 2010 - 21:14