Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

O man vyras lova specialiai yra pritaikęs ir nuo puses kuno lova yra pakeltu galvugaliu, nes miegoti ant keliu pagalviu sudetinga, pastoviai nuguliu spranda ar pan. O , kad nepirkti, nes tai ne pigu, tai pasidarbavo ir padare pats. Taip jau miegu antrus metus ir tai tikrai padeda 4u.gif Tam reikalui yra pirkti specialiu groteliu ivariuose ciuziniu bei lovu salonuose. Pigiausios kainuoja apie 200 Lt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 23 balandžio 2013 - 07:41
QUOTE(Smilla @ 2013 04 21, 17:39)
Na, tu raminanciu ivairiu buna. BEt kiek laiko juos vartoti? sugerus nustatyta doze, kas po to? As jau baigiau savo gerti, ir baisu, kad neatisnaujintu...
O jums gumulas ir nebeatsirado? Ar vis dar geriat vaistus?


Man neatsinaujino. As geriau apie 2,5 men, kol neissisprende visokios problemos, nors is tikro tas gumulas dingo su pirma isgerta tablete ir daugiau nebepasirode. Jau praejo beveik 4 metai . Bet kadangi esu labai jautri ir seniau kentedavau nuo PA, buvo kazkada, kad negaledavau kasnio nuryti, atrodydavo , kad su kiekvienu kasniu springstu biggrin.gif Ir nebegalvokit apie ta gumula, nes tuoj vel isikalbesite ji sau 4u.gif Svarbiausia nebijoti.
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2013 04 23, 11:16)
Man neatsinaujino. As geriau apie 2,5 men, kol neissisprende visokios problemos, nors is tikro tas gumulas dingo su pirma isgerta tablete ir daugiau nebepasirode. Jau praejo beveik 4 metai . Bet kadangi esu labai jautri ir seniau kentedavau nuo PA, buvo kazkada, kad negaledavau kasnio nuryti, atrodydavo , kad su kiekvienu kasniu springstu biggrin.gif  Ir nebegalvokit apie ta gumula, nes tuoj vel isikalbesite ji sau  4u.gif Svarbiausia nebijoti.

ačiū biggrin.gif Aš jau irgi stengiuosi negalvoti, nes jaučiu dali isiteigiu sau ax.gif

Atsakyti
Sveikos,
jau beveik savaitė kaip sumažinau pantoprozolio dozę (gėriau ryte 40mg tabletę), dabar geriu 20 mg. Kai gėriau stipresnę jau kaip ir viskas gerai buvo, tik sumažinau viskas grįžta atrodo doh.gif tik užvalgau tai arba rūgštis, arba deginimas ir pastovus sunkumas arba skausmas "duobutėj". Ką daryt patarkit, daktarė liepė mažint, bet reiškia dar nesusitvarkė ten man jei tokie pojūčiai... ir pastoviai baltai apsinešęs liežuvis ar jums taip nebūna?
Įkyrėjo jau tokia būsena, kada grįšiu į normalias vėžes g.gif
Atsakyti
QUOTE(PO @ 2013 04 23, 16:04)
Sveikos,
jau beveik savaitė kaip sumažinau pantoprozolio dozę (gėriau ryte 40mg tabletę), dabar geriu 20 mg. Kai gėriau stipresnę jau kaip ir viskas gerai buvo, tik sumažinau viskas grįžta atrodo doh.gif tik užvalgau tai arba rūgštis, arba deginimas ir pastovus sunkumas arba skausmas "duobutėj". Ką daryt patarkit, daktarė liepė mažint, bet reiškia dar nesusitvarkė ten man jei tokie pojūčiai... ir pastoviai baltai apsinešęs liežuvis ar jums taip nebūna?
Įkyrėjo jau tokia būsena, kada grįšiu į normalias vėžes g.gif

O kaip miegat? Ta prasme, ar pasikelusi lovugali? Labai padeda drinks_cheers.gif Is po nakties bent jau nebuna sunkumo ir deginimo.
O siaip nepaguosiu, nes as vaistu negeriu, o visi simptomai sugrizo doh.gif Ir liezuvis baltas, kaip varske aptrauktas, ir gerklej gumulas pastovus, ir toks ispudis, kad net liezuvis istines doh.gif Uzeina, ima galva svaigti, o jei is vakaro ka bunu rimciau valgius(pvz, saslyku), tai kita diena kaip girta be koordinacijos sliauzioju doh.gif Ir prakaituoju stipriai, ir sirdis perplaka.
Tik vienu jau raminuosi, kad cia nemirtina, nebeuzeina PA, nebeuzkyla spaudimas. thumbup.gif Kai suzinojau liga ir ja isisamoninau,susigyvenau su ja, visus nervus susitvarkiau be raminamuju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 24, 07:20)
O kaip miegat? Ta prasme, ar pasikelusi lovugali? Labai padeda drinks_cheers.gif Is po nakties bent jau nebuna sunkumo ir deginimo.
O siaip nepaguosiu, nes as vaistu negeriu, o visi simptomai sugrizo doh.gif Ir liezuvis baltas, kaip varske aptrauktas, ir gerklej gumulas pastovus, ir toks ispudis, kad net liezuvis istines doh.gif Uzeina, ima galva svaigti, o jei is vakaro ka bunu rimciau valgius(pvz, saslyku), tai kita diena kaip girta be koordinacijos sliauzioju doh.gif Ir prakaituoju stipriai, ir sirdis perplaka.
Tik vienu jau raminuosi, kad cia nemirtina, nebeuzeina PA, nebeuzkyla spaudimas. thumbup.gif Kai suzinojau liga ir ja isisamoninau,susigyvenau su ja, visus nervus susitvarkiau be raminamuju thumbup.gif

Tai vel tau pablogejo verysad.gif O kai buni kaip girta, nebuna sumisimo ar proto aptemimo? Nemoku paaiskinti, man kartais uzeina kazkas nerealaus, nesuvokiu realybes kai svaigsta galva.
Atsakyti
QUOTE(*vandene* @ 2013 04 24, 18:25)
Tai vel tau pablogejo  verysad.gif O kai buni kaip girta, nebuna sumisimo ar proto aptemimo? Nemoku paaiskinti, man kartais uzeina kazkas nerealaus, nesuvokiu realybes kai svaigsta galva.

Ne, nebuna. Pirmiausia, tai stengiuosi nevalgyti to, ko negalima. Jei jau sugriesijau su kokiais saslykais/misrainem/silkem ir kita diena ima suktis/svaigti galva, ta diena stengiuosi gerti laaaabai daug vandens, kad visi toksinai issiplautu, valgyti tik koses. Tai jau link vakaro bunu sveikutele, be sukiniu drinks_cheers.gif
Pabandyk, kai buna tas nerealybes jausmas, daugiau isgerti skysciu 4u.gif
O siaip GERLas-tai sezonine liga, linkusi atsinaujinti drinks_cheers.gif Kiek cia paskaiciau, kiek is giminaiciu suzinojau, tai GERLo paumejimas buna rudeni ir pavasari. Va kazkaip rudeni save labai prisiziurejau, tai ir jauciausi puikiai, net patikejau, kad liga pasitrauke visam laikui, o stai per ziema leidau sau visko, atauginau visus numestus kg, tai ir "nubudo" vel simptomai doh.gif
Atsakyti
Taip pagalvojau gal per mazai deguonies gauna smegenys, tai svaigsta galva. Pasirodo jie daugiausiai sunaudoja deguonies bigsmile.gif O skrandis lygtais susitvarke smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
mano 4,5 metu mergaitei nustate skrandzio refliuksa. Dar zarnos neryjo, bet simptomai atitinka. Kol kas gydomes jau menesi gastrotuss baby sirupu. Rugstis jau lyg nekyla, po sirdim durimu ir nesiskundzia,bet mane labiausia gasdina dusimas. Sako oro gurksnis gerklej... Paskaiciusi cia, pamaciau, kad daugumai taip yra.. gal patarsit ka vaikui galima duoti, kad to gumulo nejaustu verysad.gif
Pas gydytoja tik po menesio, o ji sake, dusimo nuo to neturetu buti, bet cia paskaicius, matau, kad gali... Gal neteisingai paaiskinau as jai... Ir dar pilvuko skausmai vis uzeina pavalgius aplink bamba... pastebiu , kad nuo to kai daugiau pavalgo. Bet as jau neisgalvoju kuo ja ir maitinti, nes nieko beveik negalima , o dar turiu nedavalgiusia palikt, nes is kart skausmas... O valgyt praso.. jau nezinau ka toliau ir daryti, gal cia patarsit, nes vaiku skiltyje neradau su tokiais simptomais serganciu sia liga
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2013 05 08, 18:34)
Sveikos  4u.gif
mano 4,5 metu mergaitei nustate skrandzio refliuksa. Dar zarnos neryjo, bet simptomai atitinka. Kol kas gydomes jau menesi gastrotuss baby sirupu. Rugstis jau lyg nekyla, po sirdim durimu ir nesiskundzia,bet mane labiausia gasdina dusimas. Sako oro gurksnis gerklej... Paskaiciusi cia, pamaciau, kad daugumai taip yra.. gal patarsit ka vaikui galima duoti, kad to gumulo nejaustu  verysad.gif
Pas gydytoja tik po menesio, o ji sake, dusimo nuo to neturetu buti, bet cia paskaicius, matau, kad gali... Gal neteisingai paaiskinau as jai... Ir dar pilvuko skausmai vis uzeina pavalgius aplink bamba... pastebiu , kad nuo to kai daugiau pavalgo. Bet as jau neisgalvoju kuo ja ir maitinti, nes nieko beveik negalima , o dar turiu nedavalgiusia palikt, nes is kart skausmas... O valgyt praso.. jau nezinau ka toliau ir daryti, gal cia patarsit, nes vaiku skiltyje neradau su tokiais simptomais serganciu sia liga
aciu  4u.gif

o jus nedarete pilvo ehoskopija, mano dukrai pilva skauda aplink bamba visada, valgo tai mazai, viduriukai visada uzkieteje.Dabar padare pilna pilvo ehoskopija, ir atrado , kad pilvo limfmazgiai padideja kelis kartus doh.gif , o musu vidaus gydytoja nenorejo duoti siuntimo tyrimams, sako issigalvoji viska, bet per vargus issireikalavau , ir ka dabar gydomes.
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2013 05 08, 18:43)
o jus nedarete pilvo ehoskopija, mano dukrai pilva skauda aplink bamba visada, valgo tai mazai, viduriukai visada uzkieteje.Dabar padare pilna pilvo ehoskopija, ir atrado , kad pilvo limfmazgiai padideja kelis kartus doh.gif , o musu vidaus gydytoja nenorejo duoti siuntimo tyrimams, sako issigalvoji viska, bet per vargus issireikalavau , ir ka dabar gydomes.

Ne, dabar nedareme pilvo echoskopijos,bet pries pora metu darem, sake, kad kazkiek padideje limfmazgiai, bet turbut nuo temperaturos ir tt. Nes tuo metu ir temperatura buvo. O ka tai reiskia padideje limfmazgiai? kazka negero? wub.gif Viduriai ir mums uzkieteje..
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2013 05 08, 19:00)
Ne, dabar nedareme pilvo echoskopijos,bet pries pora metu darem, sake, kad kazkiek padideje limfmazgiai, bet turbut nuo temperaturos ir tt. Nes tuo metu ir temperatura buvo. O ka tai reiskia padideje limfmazgiai? kazka negero? wub.gif  Viduriai ir mums uzkieteje..
aciu  4u.gif

nu labai manes negasdino, bet israse vaistu, o limfmazgiai padidejo sako del to, kad viduriukai uzkieteje ir zarnynas tempiasi, vienu zodziu ir gerai cia nieko nera, po menesio vaziuosim vel ehoskopuotis,.
Atsakyti