Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: GERL ir visa kita
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Dulsija
QUOTE(Ponia Delovej @ 2013 08 25, 10:34)
Sveikos 4u.gif
o ar gali taip buti : rugstys nekyla, nueinu del gerkles paraudimo , persejimo ir nuolatinio krenkstimo pas daktare, ta sako , kad man GERL.Liepe gerti Nolpaza.Nu ka zinau...Pageriau, jauciu kad skrandis nelabai dirbti panoro.O viskas prasidejo nuo virusinio bronchito kuri gyde antibiotikais... doh.gif
*

Tiesa pasakius man labia panasi situacija, as rugsciu irgi nejauciu, bet gumulas gerklej buna, gerkle paraudusi, norisi krenkti, pakimusi bunu...nzn man si liga buvo diagnozuota 'is akies' be jokiu tyrimu, tik nupasakoju simptumus, jau beveik men geriu omeprozol rytais, zymiai pagerejo, bet va viena diena neisgeriau tai buvo vel lb bloga...tai nzn kiek man ji dar cia gert reiks. man dar ausi pradeda skaudet sad.gif(( nors maisto as nesisaugau, valgau beveik viska dabar .
Smilla
QUOTE(Dulsija @ 2013 08 26, 11:15)
Tiesa pasakius man labia panasi situacija, as rugsciu irgi nejauciu, bet gumulas gerklej buna, gerkle paraudusi, norisi krenkti, pakimusi bunu...nzn man si liga buvo diagnozuota 'is akies' be jokiu tyrimu, tik nupasakoju simptumus, jau beveik men geriu omeprozol rytais, zymiai pagerejo, bet va viena diena neisgeriau tai buvo vel lb bloga...tai nzn kiek man ji dar cia gert reiks. man dar ausi pradeda skaudet sad.gif(( nors maisto as nesisaugau, valgau beveik viska dabar .
*

Du menesius tai reikia gert maziausiai.
JOGA
QUOTE(Dulsija @ 2013 08 26, 09:15)
*

Is ausies refliukso skyscius gerai isvalo Gelomirtol Forte, esu ne karta juos taip issivalius per kokia savaite , tik gerti reikia po 3-4 kapsules i diena, kol viskas suskysteja is per ausi arba per nosi issipuciat- issivalot. Jis zolinis ir lsbai geras, man ji Lor rekomendavo.
Ponia Delovej
Man ryte buna uzsikimsusi nosis .Be jokios slogos.Pabundu - uzsikimsus, atsikeliu - viskas susitvarko.O ausi tai ir man "kabina" truputi, tokia kaip ir nieztinti, kaip ir jautresne..O kai pasakiau, kad ir tulzies pusles neturiu , tai sake, kad senatvej krenksiu ne taip kaip dabar - tris kartus atsikrenksiu iki noresiu viena zodi pasakyti ir burna amzinai bus sausa.Nu ka zinau.Nereikia, kad glostytu kaip maza, bet sitaip pasakyt...o gal as jautri biggrin.gif Valgyt tai noriu visko , bet dabar jau kaip ir bijau.Dar pagersiu nolpaza savaite ir jei niekas cia man nesikeis, ieskosiu kokio kito daktaro , nes toj mus provincijoj nieko gero nera.Ryt suzinosiu paselio rezultatus, gal ne tik gerl , bet dar koks grybas islis.O sitaip gerai as gerkles uzdegima gydziausi - spiritiniu pikiu, svogunais su medum, citrina, vit.c, eveloru...dar pasijuoke, sako gali eiti atlapota gerkle, cia tau ne jokia angina , saliko nereikia.
Ir dar - as vis atsikrenksciu baltu arba skaidriu tokiu tasiu seiliu, ne atkosciu , o atsikrenksciu.Man atrodo , kad jos stovi kazkur gerklej ar ryklej , atrodo kad duotu kas su kokiu vandens pilnu svirkstu , isplautu viska ir butu ok.Negi tikrai ir tai nuo GERL? g.gif
sena pažįstama
QUOTE(Ponia Delovej @ 2013 08 26, 12:48)
Man ryte buna uzsikimsusi nosis .Be jokios slogos.Pabundu - uzsikimsus, atsikeliu - viskas susitvarko.O ausi tai ir man "kabina" truputi, tokia kaip ir nieztinti, kaip ir jautresne..O kai pasakiau, kad ir tulzies pusles neturiu , tai sake, kad senatvej krenksiu ne taip kaip dabar - tris kartus atsikrenksiu iki noresiu viena zodi pasakyti ir burna amzinai bus sausa.Nu ka zinau.Nereikia, kad glostytu kaip maza, bet sitaip pasakyt...o gal as jautri biggrin.gif Valgyt tai noriu visko , bet dabar jau kaip ir bijau.Dar pagersiu nolpaza savaite ir jei niekas cia man nesikeis, ieskosiu kokio kito daktaro , nes toj mus provincijoj nieko gero nera.Ryt suzinosiu paselio rezultatus, gal ne tik gerl , bet dar koks grybas islis.O sitaip gerai as gerkles uzdegima gydziausi - spiritiniu pikiu, svogunais su medum, citrina, vit.c, eveloru...dar pasijuoke, sako gali eiti atlapota gerkle, cia tau ne jokia angina , saliko nereikia.
Ir dar  - as vis atsikrenksciu baltu arba skaidriu tokiu tasiu seiliu, ne atkosciu , o atsikrenksciu.Man atrodo , kad jos stovi kazkur gerklej ar ryklej , atrodo kad duotu kas su kokiu vandens pilnu svirkstu , isplautu viska ir butu ok.Negi tikrai ir tai nuo GERL? g.gif
*

O jums gastroskopija dare?
O nerugstini GERLa irgi turiu. Ir du menesius omeprozoli geriau, ir gerkle pastoviai smaugianti ar ka prarijusi buciau, ir nosis rytais uzsikimsusi(cia nuo pieno produktu, pabandykit ju kuriam laikui atsisakyti). Lovos kojugali pakelkit 40laipsniu kampu, tada ausys praeis skaudeti 4u.gif Vieni deda ten knygas, o as tai mazylio ciuzinuka is loveles issiemiau, jam nebereikia, sulanksciau per puse ir pasidejau po krutines lasta, kad miegociau siek tiek pasikelusi-ausys praejo, o ir gerkle nebeskauda thumbup.gif
Jei jums tikrai GERLas, tai toks kompresas dar labiau ta GERLa erzina. Nei svoguno, nei pikio, net nuo citrinos kuri laika reiktu susilaikyti. Labai gerai gerkle gydo saltalankio aliejus.
Smilla
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 08 26, 14:20)
). Lovos kojugali pakelkit 40laipsniu kampu, tada ausys praeis skaudeti 4u.gif
*

Galvugali. Jeigu kojas pakels, kazin, ar bus naudos biggrin.gif biggrin.gif
sena pažįstama
QUOTE(Smilla @ 2013 08 26, 14:28)
Galvugali. Jeigu kojas pakels, kazin, ar bus naudos  biggrin.gif  biggrin.gif
*

Oi, blyn, ne ta parasiau lotuliukas.gif Galvugali, galvugali drinks_cheers.gif
Ir dar pamirsau parasyti, kad atsikrenkstimas baltomis gleivemis rodo per dideli pieno produktu vartojima. Kai darau kefyro iskrovos dienas, tai irgi krensciu baltomis gleivemis mirksiukas.gif
Ponia Delovej
aciu, mergaites 4u.gif
tyrimu jokiu nedaryta, nes nezinojau kad verta, kadangi galvojau gerkles problemos.Tai LOR tik ir paziurejo.Pieno produktu isvis nevalgau , man neskanu jokie - varske, jogurtas, grietine, suris...Sian valgiau sumustini su kumpiu , kavos, slyvu ir riesutu.Aisku dar bus plyta sokolado , dar mesos prigriebsiu, valgyt tai noriu , tuo labiau , kad man nieko neskauda tam virskinimo trakte.Todel ir metausi tarp ligu.Perskaiciau , kad bronchitas gali atsirasti nuo gerl.Nes viskas prasidejo nuo virusinio bronchito ir pasibaige gerkles skausmu , deginimu, net gomurys buvo demem pametytas...o ar prakaituojama nuo gerl?Nes as nuo bronchito gavus antibiotiku prakaitavau dar pora menesiu dienom, neistisai , bet budavau tokia saltu prakaitu nuejus visa, dabar sumazejo.Daktarai tai tik peciais guzciojo , sako nzn nuo ko , o sena vaistininke sake , kad nuo antibiotiku.Dabar jau maziau prakaituoju. ypac kai ka dirbu sode ar vairuoju.
renatele2828
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 08 26, 12:30)
Oi, blyn, ne ta parasiau lotuliukas.gif Galvugali, galvugali drinks_cheers.gif
Ir dar pamirsau parasyti, kad atsikrenkstimas baltomis gleivemis rodo per dideli pieno produktu vartojima. Kai darau kefyro iskrovos dienas, tai irgi krensciu baltomis gleivemis mirksiukas.gif
*

Labas merginos kuom galima gyditi skrandzio uzdegima. be linu semenu uzpilu saltalankio aliejumi arbatas geriu pradedant ramunelem ir taip toliau . nospos nuo skausmo bet kuom dar nes skausmas butent vidury duobutej nubaigs mane . ir tas sakusmas toks nuduriantis ir gan stiprei isprotet galima isgeriu siltesnios arbatos atrodo kad isplikau skrandy nebesuprantu ant kiek ten pazeistas jis yra . dabar net ir kosiu saukstas peilis skrandzuj .
JOGA
QUOTE(renatele2828 @ 2013 08 26, 13:10)
Labas merginos kuom galima gyditi skrandzio uzdegima. be linu semenu uzpilu saltalankio aliejumi arbatas geriu pradedant ramunelem ir taip toliau . nospos nuo skausmo bet kuom dar nes skausmas butent vidury duobutej nubaigs mane . ir tas sakusmas toks nuduriantis ir gan stiprei isprotet galima isgeriu siltesnios arbatos atrodo kad isplikau skrandy nebesuprantu ant kiek ten pazeistas jis yra . dabar net ir kosiu saukstas peilis skrandzuj .
*

100 proc. turi opa, greiciau varyk i vaistine pirk omeprozolio, o jei pinigai leidzia tai nexiumo 40 mg ir prie pusrycius kasdien gerk, nes pradesi kraujais spjaudytis.
renatele2828
QUOTE(JOGA @ 2013 08 26, 14:24)
100 proc. turi opa, greiciau varyk i vaistine pirk omeprozolio, o jei pinigai leidzia tai nexiumo 40 mg ir prie pusrycius kasdien gerk, nes pradesi kraujais spjaudytis.
*

Tai kad as jau n-metu omeprozoly geriu ryt ir vakare po 40mg . greiciausiai ir bus ta opa bet kameros ryti kazkaip nebesinori jau . ryt darbo diena pas mus skambinciuos seimistei . as visad turiu letiny gastrita ir jobana bakterija skrandy tai dar gryzta senos opos to betruko nu ir kazi kaip jos susiformuoja jei nepiknaudziauji neleistinais gaminiais ? alhoholiu ir rukalais ? nieko kaip nors nebeturiu arbatos ajaru saknu reiks paieskoti pardese gal kuri tures . pries kelis metus mama buvo uztaisiusi su topoliu su degtine padejo labai ir nuo to karto nebepasikartojo uzmirsau kokie slykstus skausmai fuj .
denaxa
QUOTE(Dulsija @ 2013 08 26, 11:15)
*

O koks tikslas gerti vaistus,jei nereguliuojama mityba? kam tada dar papildomai nuodyti organizma,jei vis tiek nera tikslo pasveikti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(JOGA @ 2013 08 26, 16:24)
*

Jai reikia ne i vaistine varyt,o pas gydytojus...ir kuo greiciau...tokie simptomai ne tik prie opos buna...
Ponia Delovej
Va dar ka radau GOOGLEJ:
GERL yra būdingų simptomų
- rėmuo, atpylimai rūgštimi, endoskopijos metu
neretai nustatomas ezofagitas. Dažniausias ir specifiš-
kiausias GERL būdingas simptomas yra rėmuo.
-----------------------------------------------------
GRRL neretai pasireiškia
virškinimo sistemos sutrikimams nebūdingais simptomais
- užkimimu, kąsniu” ryklėje, ryklės perštėjimu,
krenkštimu, gausių ir (ar) tirštų gleivių susikaupimu
ryklėje ir nosiaryklėje.
----------------------------------------------------------
tai man ir pasireiskia visi tie GRRL (GERKLES IR RYKLES REFLIUKSO LIGA), o ne GERL.Tai dabar klausimas ar gerti man nolpaza ir kitus rugstis mazinancius , jei negrauzia skrandzio ir begeriant tuos vaistus netgi virskinimas suprastejo?Jauciu , paklausiu savo daktares, tai sakys ko atejai , jei tokia protinga ... g.gif
renatele2828
QUOTE(Ponia Delovej @ 2013 08 27, 07:51)
Va dar ka radau GOOGLEJ:
- rėmuo, atpylimai rūgštimi, endoskopijos metu
neretai nustatomas ezofagitas. Dažniausias ir specifiš-
GRRL neretai pasireiškia
virškinimo sistemos sutrikimams nebūdingais simptomais
- užkimimu, kąsniu” ryklėje, ryklės perštėjimu,
krenkštimu, gausių ir (ar) tirštų gleivių susikaupimu
ryklėje ir nosiaryklėje.
tai man ir pasireiskia visi tie GRRL (GERKLES IR RYKLES REFLIUKSO LIGA), o ne GERL.Tai dabar klausimas ar gerti man nolpaza ir kitus rugstis mazinancius , jei negrauzia skrandzio ir begeriant tuos vaistus netgi virskinimas suprastejo?Jauciu , paklausiu savo daktares, tai sakys ko atejai , jei tokia protinga ... g.gif
*

Labutis o prie kokios ligos dar tokie simtomai buna ? gavau laika pas seimiste siandien vaziuosiu pasiziureti ka ji man cia papasakos ? galvoju jei butu opos naktim turetu skaudeti man neskauda nakti ir jei nejudu maziau skauda bet jei vaikstau ar dirbu ka nors ragai ypac kai lankstausi . arba uzmirsau tuos skausmus arba tokiu dar neturejau nepamenu . arba vel nauja liga isisvyste . verysad.gif
renatele2828
QUOTE(renatele2828 @ 2013 08 27, 09:05)
Labutis o prie kokios ligos dar tokie simtomai buna ? gavau laika pas seimiste siandien vaziuosiu pasiziureti ka ji man cia papasakos ? galvoju jei butu opos naktim turetu skaudeti man neskauda nakti ir jei nejudu maziau skauda bet jei vaikstau ar dirbu ka nors ragai ypac kai lankstausi . arba uzmirsau tuos skausmus arba tokiu dar neturejau nepamenu . arba vel nauja liga isisvyste .  verysad.gif
*

Na ka gryzau is savo seimistes nezino kas man yra siuncia y ligonine bet pirma turiu pabandyti isgerti naujus vaistus Fluconazole 50mg 1kart dienoj ir jei nesumazes skausmai iki ketvirtadienio skambintis jai ir ji suskambic su ligonine . Greiciausiai atsirazo zaizdu skrandy jos zodzai . tai esu nesuprantanti . gal kam taip yra buve kas cia prikibo prie manes .
ADREV
QUOTE(Ponia Delovej @ 2013 08 27, 09:51)
Va dar ka radau GOOGLEJ:
- rėmuo, atpylimai rūg�timi, endoskopijos metu
neretai nustatomas ezofagitas. Dažniausias ir specifi�-
GRRL neretai pasirei�kia
vir�kinimo sistemos sutrikimams nebūdingais simptomais
- užkimimu, kąsniu” ryklėje, ryklės per�tėjimu,
krenk�timu, gausių ir (ar) tir�tų gleivių susikaupimu
ryklėje ir nosiaryklėje.
*

tai cia ir yra GERL, tik cia isplestas pavadinimas.
renatele2828
QUOTE(ADREV @ 2013 08 28, 07:31)
tai cia ir yra GERL, tik cia isplestas pavadinimas.
*

Labas mergaites kaip jus jauciates . Man skausmai nepraina suima net ir visa zarnyna . Tokie spazmai kad suriecia isitiesus neistveriu . Kaip galvojat kaip sau padet .
sena pažįstama
QUOTE(renatele2828 @ 2013 08 29, 00:42)
Labas mergaites kaip jus jauciates . Man skausmai nepraina suima net ir visa zarnyna . Tokie spazmai kad suriecia isitiesus neistveriu . Kaip galvojat kaip sau padet .
*

Kai mamai skaudejo skrandi, gere ji Duspatalin
http://www.infomed.lt/vaistai/duspatalin_2...0000147454.html
4u.gif
ADREV
QUOTE(renatele2828 @ 2013 08 29, 00:42)
*

butinai nueiti pas gydytoja, o gerti kas ka pasako nerekomenduoju,.
renatele2828
QUOTE(ADREV @ 2013 08 29, 17:55)
butinai nueiti pas gydytoja, o gerti kas ka pasako nerekomenduoju,.
*

labu nera galimybes ir nusipirkti vaistu nes ne LT gyvenu . o pas gyditoja buvau nieko nepasake doro tik gal zaiszdos atsivere skrandy . ir jei neparaeis skausmai sius y ligonine . siandien skambinaus tai liepe sugerti vaistus kuoriuos israse ir pasiskambinti kitoj savaitej . tokios naujienos . skausmai nesiliauja vis net prakaitas ispila . jauciu uzdegimas yra nedaugiau arba zaisdos .
neuzmirstuole
Sveikos,

Man irgi nustatyta GERL diagnozė, bet žarnos aš nerijau, kadangi mane kankina tik baisus diskomfrotas - kamuolys gerklėj, kažkoks kaip ir sunkumas skrandyje. Skausmų, 3*tfu, nebuvo. Tik kartais paskausta kairį šoną, bet gydytojai dėl to nieko pasakyti negali. Echo daryta, be pakitimų. Dabar aš kažkur prieš 3 savaites susirgau. Skaudėjo gerklę, buvau žiauriai užkimus. LOR nustatė balso stygių uždegimą, buvo prasti kraujo tyrimai. Nusėdimas 32. Geriau antibus, dabar gerklės neskauda, balsas atsistatė, bet vakar pridaviau kraują, o nusėdimas 38.
Klausimas - ar gali būti dėl skrandžio ? Jei ten koks uždegimas ? Nuolat geriu Controlock 20 mg. vaistus. Beje, išrašė Santariškių Gastroenterologijos skyriaus vadovas. Sakė, kad gerti galima visą gyvenimą. Dabar vat, kad ir vaistų išgėriau, bet kamuolys gerklėj yra ...
MeiLLi
Sveikos. Ar gali nuo refliukso būti viduriavimas, galvos skausmas ir toks silpnumas, kad atrodo nualpsiu? Vakar buvau pas gydytoją tai ta sako refliuksas kaltas, bet aš galvoju gal kokią žarnyno infekciją pasigavus, nes ir vyras paviduriuoja, pykina... g.gif dvi savaitės gaivaliojuos, bet , kad geriau būtų nėr tik tai, ad bent kažkiek sugebu pavalgyt. Geriu omeprazolį, motiliumą, erceflora duo. Gal iki pirmadienio pagerėjimo bent kokio sulauksiu doh.gif
Tresor
QUOTE(renatele2828 @ 2013 08 30, 00:20)
labu nera galimybes ir nusipirkti vaistu nes ne LT gyvenu . o pas gyditoja buvau nieko nepasake doro tik gal zaiszdos atsivere skrandy . ir jei neparaeis skausmai sius y ligonine . siandien skambinaus tai liepe sugerti vaistus kuoriuos israse ir pasiskambinti kitoj savaitej . tokios naujienos . skausmai nesiliauja vis net prakaitas ispila . jauciu uzdegimas yra nedaugiau arba zaisdos .
*

Kantrybe gelezine turit smile.gif
Prie tokiu skausmu negerciau jokiu nospu, reikia leidziamu nuo skausmo, kam ta sudirginta skrandi dar alinti su tokiais vaistais nuo skausmo, tik suerzinsit labiau. Griezta dieta ir jokio streso, bei pakartoti skrandzio tyrima.
Papildyta:
QUOTE(MeiLLi @ 2013 08 31, 18:09)
Sveikos. Ar gali nuo refliukso būti viduriavimas, galvos skausmas ir toks silpnumas, kad atrodo nualpsiu? Vakar buvau pas gydytoją tai ta sako refliuksas kaltas, bet aš galvoju gal kokią žarnyno infekciją pasigavus, nes ir vyras paviduriuoja, pykina... g.gif dvi savaitės gaivaliojuos, bet , kad geriau būtų nėr tik tai, ad bent kažkiek sugebu pavalgyt. Geriu omeprazolį, motiliumą, erceflora duo. Gal iki pirmadienio pagerėjimo bent kokio sulauksiu  doh.gif
*

Pas mane visas virskinimas sutrikes, gargaliuoja zarnynas, viduriai tai uzkieteja, tai minksti. Uzburtas ratas..
sena pažįstama
QUOTE(MeiLLi @ 2013 08 31, 18:09)
Sveikos. Ar gali nuo refliukso būti viduriavimas, galvos skausmas ir toks silpnumas, kad atrodo nualpsiu? Vakar buvau pas gydytoją tai ta sako refliuksas kaltas, bet aš galvoju gal kokią žarnyno infekciją pasigavus, nes ir vyras paviduriuoja, pykina... g.gif dvi savaitės gaivaliojuos, bet , kad geriau būtų nėr tik tai, ad bent kažkiek sugebu pavalgyt. Geriu omeprazolį, motiliumą, erceflora duo. Gal iki pirmadienio pagerėjimo bent kokio sulauksiu  doh.gif
*

Siaip tai gali, daktarai dar duoda tokia diagnoze DZS-dirgliosios zarnos sindromas. Per daug rugsties pilve-ir pati vandeniu varau doh.gif Jei tik nevalgau rugsciu produktu-net uzkieteja.
Bet jei ir vyras bloguoja, tai tada GERLas nekaltas, ziurekit, koki virusa pasigavot arba bakterija(salmonelioze, jersinioze, silegelioze ir t.t.) 4u.gif Tada daug gerti mineralinio vandens(negazuoto), smecta, gerosios bakterijos. 4u.gif
dolee
sveikutes 4u.gif
renatele, sveikatos didels, ir kad greiciau aprimtu skausmai....

O as pati ir kankinuosi, eina sau jau nk buvo, aprime,... o dar vel vakar net uzmikt negalejau kaip kairi sona po sonkaulsiai, lyg ties duobute skrandi tokiais dygsniai, net kairi sona pilvo, ir viskas i nugara juosiasi.... nospos isgeriau ir aprimo ir tik tada uzmigau... sian vel sukabyta sonas, nors maziau... siaip grauzia gerkle, net nosi grauzia rugstys, kad vajetus..... aisq pati prisidariau, nes valgiau traskuciu, alkoholio ragavau ir brukniu uogienes, tai peilis man dar.... bet kaip sunku rugstis gydydtis, bijau kad kokiu zaisdu nebutu, o ryt zarna ir nera noro, eina sikt.... ar gali gerk tokiuos skausmus sukelti? as jau nerisu.... man anksciau maziau jausdavosi, daugiau kasnio jutimas, seiletekis didesnis, nu seiliu burnoi ir tirstos.. dar kitaip.... bet vistiek viska dzs nuraso.... bijau kad nedasivaryciau visai....
Odna
Sveikos,

Kiek daug cia klausimu... ir as noriu paklausti wub.gif Ar nuo Gerl pucia pilvuka, daug atsirugstama? Pas mane vakarais nuolat pilvukas kaip balionas buna... Ka daryti, vartoti, kad lengviau kiek butu?
Dekui 4u.gif
Smilla
QUOTE(Odna @ 2013 09 11, 14:47)
Sveikos,

Kiek daug cia klausimu... ir as noriu paklausti wub.gif  Ar nuo Gerl pucia pilvuka, daug atsirugstama? Pas mane vakarais nuolat pilvukas kaip balionas buna... Ka daryti, vartoti, kad lengviau kiek butu?
Dekui 4u.gif
*

Prie GERL dažnai atsirugstama.
Dėl vidurių pūtimo nežinau.
Ka daryti? Nevalgyti draudžiamų produktų biggrin.gif
MeiLLi
Aš dar neatsigaunu. Rytais atrodo galėčiau ugnim spjaudytis, kad net lūpos dega , liežuvis visas baltas, neina atsiriaugėt arba riaugėju kaip kiaulytė , o galva taip sukas, kad atrodo dar biškiuką ir nugriūsiu . Blogiausia, kad negaliu į studijas eit, nes negaliu susikaupti per tokią savijautą . Geriu rytais omprazolį 20mg, bet gal vakarais stipriausio receptinio raniberlo išgert? Blogiausia, kad gydytojai nuraśo viską nervam, bet kai tyriaus skrandį buvo rastas refliuksas. Kartais galvoju, kad gal tikrai eit pas psicho, ber iš kitos pusės mama ir brolis turi problemų su skrandžiu... Ką Jūs valgot? Aš vakar vakare dariau baltą mišrainę ir taip agurko užsimaniau, negerai, bet nesilaikiau. Avižinė košė man visai rūgštis kelia, o daržovienės vėl į wc varo, žarnas raižo...virtos dešrelės vėl visokio š pilnos. Džiuvėsiais ir bananais gyva nebūsiu , bet valgant viską dažnai tenka merdėt ant sofos .
Smilla
Meilli, as pastebejau, kad jei vakare pries miega kazka suvalgau, tai ryte jau gumulas gerklej, krenkstimas ir t.t. Tai stengiuos grieztai vakare pavalgyt 18 val ir viskas. Daugiau nieko i burna, net vandens.
As pvz rytais valgau avizine kose be pieno (jo negalima, nebent lieso 1proc.)
Pietums bet ka, ka gaminu seimynai. BEt gydytoja sake, geriausia darzoves visokias, tik garintas, troskintas, ne zalias.
Jokiu raugintu, rukytu gaminiu.
Is zaliu darzoviu tinka agurkas, kopustas lygtais.
Cia buvo imete kazkas toki maisto sarasa, ka galima, ko ne.
Is kruopu - grikiai, ryžiai, avizos.

Kiaulienos negalima.
Batonu, kepiniu negalima.
Pabandykit miegot pasikelus stipriai pagalve ir is vakaro dar vaistu rugsti mazinanciu. Man israse Ranitidina (receptinis) vakarui.
MeiLLi
Raniberl 300mg turiu tik ar rytais negeriat omperazolio ? Aš jau nežinau kokiais kiekiais ką gert, nes visa burna po ryto kaip išdeginta. Ompeprazolis visai nepadeda ir nesumażina rytinio kartumo . Išsiviriau vakar bulvių tai gal eisiu tų bent užvalgyt per pietus. Pas mus n dienų buvo valgoma lazanija su krūva pomidorų tai gal tie mane dabaigė.

Ačiū, paieškosiu sarašiuko, nes atrodo, kad nieko negalima valgyt
sena pažįstama
QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 13, 12:20)
Raniberl 300mg turiu tik ar rytais negeriat omperazolio ? Aš jau nežinau kokiais kiekiais ką gert, nes visa burna po ryto kaip išdeginta. Ompeprazolis visai nepadeda ir nesumażina rytinio kartumo . Išsiviriau vakar bulvių tai gal eisiu tų bent užvalgyt per pietus. Pas mus n dienų buvo valgoma lazanija su krūva pomidorų tai gal tie mane dabaigė.
*

Pomidorai grieztai negalimi, kaip ir paprikos schmoll.gif Jokiu astriu darzoviu, prieskoniu negalima(ridikeliai, cesnakai, svogunai, cili ir t.t.) Maistas turi buti dietinis, na kaip kad ligonines valgyklose kad duoda. Is mesos-tik vistienos krutinele ir tai tik virta ar troskinta, net nemarinuota, net nekepta orkaitej schmoll.gif Jokiu sulciu, jokiu vynu/alaus/brendzio/jokio limonado.
Nieko kepto, nieko astraus, nieko riebaus, nieko saldaus.

O galvos svaigimus, nemalonius pojucius nuims jums tik lasaline 4u.gif Pasiprasykit seimos daktaro, kad skirtu stacionariai, patikekit manim, nereiks jokio psichiatro drinks_cheers.gif Mane juk jau irgi siunte pas psichiatra, kol "nesedau ant grieztos dietos" ir kol nepralasino lasalines. Nezinau, kodel jauni daktarai pries tas lasalines, bet uzkuria jos zmogaus organizma vel naujam kvepavimui, baigesi visi svaigimai, ausu spengimai, smarve is burnos, baigesi pojutis kaip girtos, koordinacijos praradimas. Draugei baigesi ir alpimai. Zodziu, jei daktarai nenori israsyti lasaliniu, tai pati privaciai pasistatykit. Pati lasaline su NaCl ir gliukoze kainuoja tik netoli 10lt, bet pastatymas namuose visur skirtingai, gali ir 30 litu, o gali ir 60lt kainuoti. Ir jei pijokai sugeba issiblaivinti namuose su lasalinem, patikekit, del geresnes sveikatos nebijokite tos lasalines ir pasistatykit. Va jei ir po 5 dienu ir lasaliniu statimo nepraeis svaigimai, dusimai, sirdies permusimai, vadinasi, priezastis ne GERLe, o daugiau psichine, tada taip, keliaukit pas psichiatra 4u.gif
*vandene*
Sveikos
Issitirkite ar neturite alergijos. Mano kolege kankinosi skrandzio pilvo skausmais apie metus laiko, budavo PA. Papuole pas gera gydytoja kuri liepe pasidaryti tyrimus nuo alergijos. Buvo alergiska gliutenui kuris yra visuose kvieciuose, rugiuose, mieziuose. Tai jokiu miltiniu patiekalu. Atsisakius siu produktu po keliu menesiu susitvarke skrandis, zarnynas. Dabar dziaugiasi gyvenimu. Ir as sau itariu, siandien ryte pridaviau tyrimus del alergijos. Nes nuo miltiniu patiekalu pradeda dusinti, smaugti, skrandi grauzia remuo.
Papildyta:
QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 13, 11:20)
Aš dar neatsigaunu. Rytais atrodo galėčiau ugnim spjaudytis, kad net lūpos dega ,  liežuvis visas baltas, neina atsiriaugėt arba riaugėju kaip kiaulytė , o galva taip sukas, kad atrodo dar biškiuką ir nugriūsiu . Blogiausia, kad negaliu į studijas eit, nes negaliu susikaupti per tokią savijautą . Geriu rytais omprazolį 20mg, bet gal vakarais stipriausio receptinio  raniberlo išgert? Blogiausia, kad gydytojai nuraśo viską nervam, bet kai tyriaus skrandį buvo rastas refliuksas. Kartais galvoju, kad gal tikrai  eit pas psicho, ber iš kitos pusės mama ir brolis turi problemų su skrandžiu... Ką Jūs valgot? Aš vakar vakare dariau baltą mišrainę ir taip agurko užsimaniau, negerai, bet nesilaikiau. Avižinė košė man visai rūgštis kelia, o daržovienės vėl į wc varo, žarnas raižo...virtos dešrelės vėl visokio š pilnos. Džiuvėsiais ir bananais gyva nebūsiu , bet valgant viską dažnai tenka merdėt ant sofos .
*

Dziuvesiai yra blogai, sunkiai virskinamas tai kelia rugstis. Daugiau kosyciu, sriubyciu, troskiniu. Venk miltiniu patiekalu.
Smilla
QUOTE(MeiLLi @ 2013 09 13, 12:20)
*

AS dabar negeriu, menesi geriau. Siaip jei gersi tik omeprazoli, bet maista valgysi bet koki, tai kokia nauda? As manau, kad gal reikia ir tai, ir tai derinti.
Geriausiai jauciausi, kai pradejau gydyma - geriau Omeprazoli, ir labai grieztai maitinausi. Tai is visu simptomu buvo tik likes gumulas gerklej.

Kai sako, mums dieta... mums dar blogiau, nes tiems, kam dieta, gali valgyti kalna darzoviu, vaisiu,,, o mums is to saraso dar daugiau nei puse produktu reikia isbraukt doh.gif

Kavos irgi negalima 4u.gif

Nuo nervu gali buti toks kaip smuginis ir trumpalaikis efektas. Man karta buvo, kad is vakaro su MB susipykom... pasinervijau ir ryte atikeliau su tokia gerkle, kad jausmas ir skausmas buvo, lyg kas kumsciu i kakla butu daves... tai supratua, kad vakaryksciai nervai padare savo. Ir po to po 2-3 dienu praejo.

Vienu zodziu, patarciau labai grieztai pabandyti ir savaite pasimaitinti. Parduotuveje ziureti atiketes, kad butu kuo sveikesnis, kokybiskesnis maistas (mums tokio reikia), ekologiskas... Turetum pajausti pagerejima 4u.gif 4u.gif 4u.gif
tali3
Sakykit, per kiek laiko nolpaza 20 turi pradet veikt? 4u.gif
sena pažįstama
QUOTE(tali3 @ 2013 09 18, 14:05)
Sakykit, per kiek laiko nolpaza 20 turi pradet veikt? 4u.gif
*

O kiek jau geriat? biggrin.gif
Kai as geriau dvi savaites ir nejutau jokio pagerejimo, mane daktarai "nuramino", pasake, kad gerejimas prasideda tik po 5-6 savaiciu doh.gif
tali3
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 09 18, 14:11)
O kiek jau geriat? biggrin.gif
Kai as geriau dvi savaites ir nejutau jokio pagerejimo, mane daktarai "nuramino", pasake, kad gerejimas prasideda tik po 5-6 savaiciu doh.gif
*

mane g.gif baisiai remuo grauzia jau savaite,tai vakar vaistinej dave nolpaza,ryte isgeraiau ir laukiu kada cia pageres
trude
Sveikos,
Vakar nustatė išvaržą, anksčiau vargau su refliuksu, bet išvaržos nebuvo. Dabar ji jau yra verysad.gif Ar nuo to gali pastoviai griaužti liežuvį ir lūpas. liežuvis iš šonų ir galiukas raudonas, po lūpa viršutine griaužia tarpais. Prieš kelias savaites atsibusdavau su tokia rūgštim burnoj blink.gif Kosulys prasidėjo, net neįsivaizduoju kas gali būt toliau. verysad.gif paskutiniu metu buvau labai įsutempus, bet esu turėjusi ir didesnių stresų, bet taip nebuvo, kad daeitų iki burnos ir nepadėtų vaistai. geriau emoprozolį, o dabar nolpaza, net nežinau ar geriau schmoll.gif ar ta išvarža gali didėti ir ką daryti su tuo stemplės išvarža, ji dabar 3cm. g.gif
Smilla
QUOTE(trude @ 2013 09 19, 10:55)
Sveikos,
Vakar nustatė išvaržą, anksčiau vargau su refliuksu, bet išvaržos nebuvo. Dabar ji jau yra verysad.gif Ar nuo to gali pastoviai griaužti liežuvį ir lūpas. liežuvis iš šonų ir galiukas raudonas, po lūpa viršutine griaužia tarpais. Prieš kelias savaites atsibusdavau su tokia rūgštim burnoj blink.gif Kosulys prasidėjo, net neįsivaizduoju kas gali būt toliau.  verysad.gif paskutiniu metu buvau labai įsutempus, bet esu turėjusi ir didesnių stresų, bet taip nebuvo, kad daeitų iki burnos ir nepadėtų vaistai. geriau emoprozolį, o dabar nolpaza, net nežinau ar geriau schmoll.gif ar ta išvarža gali didėti ir ką daryti su tuo stemplės išvarža, ji dabar 3cm. g.gif
*

Isvarza kiti operuojasi. Negydant lygtais gali issivystyti vežys. Paskaitykite daugiau internete, nemazai info 4u.gif 4u.gif
uarda
QUOTE(trude @ 2013 09 19, 09:55)
Sveikos,
Vakar nustatė išvaržą, anksčiau vargau su refliuksu, bet išvaržos nebuvo. Dabar ji jau yra verysad.gif Ar nuo to gali pastoviai griaužti liežuvį ir lūpas. liežuvis iš šonų ir galiukas raudonas, po lūpa viršutine griaužia tarpais. Prieš kelias savaites atsibusdavau su tokia rūgštim burnoj blink.gif Kosulys prasidėjo, net neįsivaizduoju kas gali būt toliau.  verysad.gif paskutiniu metu buvau labai įsutempus, bet esu turėjusi ir didesnių stresų, bet taip nebuvo, kad daeitų iki burnos ir nepadėtų vaistai. geriau emoprozolį, o dabar nolpaza, net nežinau ar geriau schmoll.gif ar ta išvarža gali didėti ir ką daryti su tuo stemplės išvarža, ji dabar 3cm. g.gif
*

As irgi turiu isvarza apie 4 cm.. Pirma karta, kai atliko gastrofibroskopija, ja ir nustate, sake, kad igimta. Antra karta, kai tyre, apie isvarza neuzsimine. Sureguliavus mityba, nejauciu nei rugsties burnoj, nei kitokiu negalavimu, nors anksciau buvo ir dusulys, ir zaizdos burnos gleivineje del rugsties, ir kosejau naktimis ir t.t.. Dabar issitirus gydytojas paminejo, kad isvarza labai didele ir ateityje butinai reikes ja operuoti, nes jos linkusios suvezeti.
trude
QUOTE(Smilla @ 2013 09 19, 11:02)
Isvarza kiti operuojasi. Negydant lygtais gali issivystyti vežys. Paskaitykite daugiau internete, nemazai info  4u.gif  4u.gif
*

O medikamentinis gydymas jau nebeefektyvus?
gydytojas užsiminė, kad vaistai jau reikalingi kitokie prie išvaržos, tie standartiniai rūgštį mažinantys neefektyvūs, o prie jų pripratus daugiau žalos nei naudos. bet kadangi buvau užsiregistravus tik tyrimui, tai manęs nekonsultavo. Reiks vėl eit pas jį konsultuotis unsure.gif
tali3
Na ka,liko tik viena nolpazos tablete,o remuo kaip grauze taip ir grauzia,renne is burnos neistraukiu o pas gyd.tik spalio 2,gal yra kokie dar vaistai,uzkniso juodai,taip dar niekad nebuvo unsure.gif
JOGA
nepagailek pinigeliu ir pasiprasyk vaistinej 10 tableciu 40 mg nexiumo
ps. Nolpaza - man tai didelis SH.......kuris nieko nepadeda. nexiumas - brangus , bet superinis.
dar gali isgelbeti Lanzul 30 mg. jis gelbejo mane daug metu
Nuo isvarzos vezys nebutinai turi issivystytis, nesekt cia panikos..... taip gali atsitikti, kaip ir su bet kuria kuno vieta. turiu isvarza ir nesuku galvos, tik vienas dalykas - niekada nepersivalgau thumbup.gif
tali3
QUOTE(JOGA @ 2013 09 23, 20:19)
ps. Nolpaza - man tai didelis SH.......kuris nieko nepadeda. nexiumas - brangus , bet superinis.
Nuo isvarzos vezys nebutinai turi issivystytis, nesekt cia panikos..... taip gali atsitikti, kaip ir su bet kuria kuno vieta. turiu isvarza ir nesuku galvos, tik vienas dalykas - niekada nepersivalgau  thumbup.gif
*

Gaila,kad nesulaukus atsakymu nuliekiau i vaistine,dave Panogastin 20mg,gerti ryte,ir Ranitidin 300 mg,gerti vakare. Mergates kokie jusu atsiliepimai apie situos vaistus

P.S. apie Lanzul tai graziai parasyta
JOGA
Kiekienam reikai atrasti savo vaistukus, gal jums, tai ka nusipirkote - puikiai pades ir vsikas bus ok... o gal turesite bandyti ir bandyti.
Man, pvz. Panogastin labai nepatiko....
bet kiekvienam savo.
Eighteen
Taip, kiekvienam savo. Man Panogastin tiko, kaip ir kitų firmų pantoprozolis (Ispraalox, Controloc), o nuo omeprozolio būdavo blogai: skaudėdavo galvą, dingdavo apetitas verysad.gif
trude
Aš esu visai pasimetus blink.gif

http://www.moteris.lt/sveikata/rugstys-ir-...a.d?id=59663296

Kur yra tiesa unsure.gif
o aš pradedu galvot, kad apskritai man ne nuo refliukso tas burnos deginimas, o kaip tik nuo vitaminų stokos, imuniteto susilpnėjimo. unsure.gif išvarža ti buvo tikriausiai, neatsirado ji per kelias dienas, o vat burna jau mėnuo dega doh.gif

maja23
Sveikos, turiu ir as GERL. o nuo jo gali pakilti temperatura? 37.4?...
*vandene*
QUOTE(JOGA @ 2013 09 23, 20:19)
Nuo isvarzos vezys nebutinai turi issivystytis, nesekt cia panikos..... taip gali atsitikti, kaip ir su bet kuria kuno vieta. turiu isvarza ir nesuku galvos, tik vienas dalykas - niekada nepersivalgau  thumbup.gif
*

Kiek laiko sergi? Ar buna ilgu tarpu kai gerai skrandziui?
JOGA
Sergu apie 6-7 metus. Po to, kai issigydziau Heliko bakter pilory bakterija, pries kokius 3 metus, pasikoreagavau lovugali (miegu pakelta galva nuo juosmens) ir perpratau produktus nuo kuriu buna atkritimai, geri periodai buna isties labai ilgi menesiu menesiais. Kitas dalykas, jei tik pajuntu kad tai vel atejo - pora dienu pasireguliuoju mytyba, jei reikia isgeriu vaistuka ir vel viskas ok, nes man skrandzio rugstis taip pat reikalinga gelezies pasisavinimui, todel rusgti mazinancius geriu minimaliai, jei tik visai apsileidziu.
Dar, praktikuoju Sudzok tasku spaudyma delne, ko deka beveik visa nestuma nereikejo vaistu, o ir tai dabar padeda pasigydyti bet kokius atkritimus ir kartais tikrai nereikia vaistuku, na nebent suciulpiu nakciai Renee smile.gif Sekmes smile.gif
ps. "Šlagą: viso esu rijus 5 kartus smile.gif)) Išvaržą irgi turiu...sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Karolinan80 @ 2013 09 27, 18:48)
Sveikos, turiu ir as GERL. o nuo jo gali pakilti temperatura? 37.4?...
*

Negali, nesamone, nebent turite ziauriai isdegusia gerkle arba gera zaizda skrandyje,gera gastrita ir t.t. nuo ko jau eina uzdegimas ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(trude @ 2013 09 24, 12:06)
Aš esu visai pasimetus  blink.gif

http://www.moteris.lt/sveikata/rugstys-ir-...a.d?id=59663296

Kur yra tiesa unsure.gif
o aš pradedu galvot, kad apskritai man ne nuo refliukso tas burnos deginimas, o kaip tik nuo vitaminų stokos, imuniteto susilpnėjimo.  unsure.gif išvarža ti buvo tikriausiai, neatsirado ji per kelias dienas, o vat burna jau mėnuo dega doh.gif
*

ka padaryciau jusu vietoje, pasidaryciau bendra kraujo tyrima ir CRB, ir butu matyti ar tai tiesiog kokia bacila i gerkle isimete.
Tada pabandyciau savaite sesti ant dietos ir rytais gerti plykitus maltus linu semenis, o pries kiekviena valgyma, kokiam pusvaladziui isgerciau pora saukstu saltalankio aliejaus. Ziurekit maista. Savaites- dvieju tikria pakaks, kad sugytu gleivine, jeigu ja isdegimo skrandzio rugstis, o jeigu tai ne GERL - eiti pas gydytoja nuo seimos iki LOR.
Dar vienas labai svarbus dalykas - GERL simtomai buna lygiai tokie pat ir tada, kai pas zmogu truksta skrandzio rugsties, taip pat kyla rugstis ir dega gerkle. Gal cia jusu beda? Yra daug variantu, kaip pasitikrinti.... eksperimentuokite smile.gif Beje, saltalankio aliejus visada sugydo visas gleivines - ji tikrai pagerkite, nes tai ir puikus vitaminu saltinis ir super gydo gleivine.
sena pažįstama
QUOTE(JOGA @ 2013 09 28, 15:48)
*

Prie visko pasirasau drinks_cheers.gif Pats GERLas tikrai neduoda tokios temperaturos schmoll.gif Vadinasi, organizme yra infekcija. Juk tai gali buti eilinis persalimas ar gripas drinks_cheers.gif Salia GERLo drinks_cheers.gif
Ir jokiu stebuklingu vaistu tikrai nera, reikia labai atsirinkti maisto produktus, man irgi nebuvo lengva, ale ismokau. Tik pajauciu, kad zigzagais vaikstau, kad gerkle smaugia ar ausyse spengia-tuoj "ant dietos sedu" drinks_cheers.gif Pora dienu pasilaikau-ir praeina viskas vel iki kito karto.
Ir saltalankio aliejus ant tuscio skrandzio ryte stebuklus daro. drinks_cheers.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.