Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

Edgarita, sveika prisijungus... unsure.gif

Merginos, paaiškinkit ar man nuo viso GERL ir kitų skrandžio bėdų gali svaigti galva? Būna momentų, kai net akys raibuliuoja, jaučiuosi silpnai ir kažkokia "išėjus"... Ar čia dar kokia nesamonė bus prikibus ir ieškot bėdų kitur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dudute @ 2013 08 13, 19:44)
Edgarita, sveika prisijungus... unsure.gif

Merginos, paaiškinkit ar man nuo viso GERL ir kitų skrandžio bėdų gali svaigti galva? Būna momentų, kai net akys raibuliuoja, jaučiuosi silpnai ir kažkokia "išėjus"... Ar čia dar kokia nesamonė bus prikibus ir ieškot bėdų kitur? g.gif

Itariu, kad gali. Man buna, kad svaigsta.
Sena pazistama pasakojo, kad jai irgi svaigo 4u.gif
Atsakyti
merginos,o kaip kovojat su tuo gerkles isplikimu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edgarita @ 2013 08 13, 20:15)
merginos,o kaip kovojat su tuo gerkles isplikimu? g.gif

Nelabai suprantu, o kaip tau tas gerkles isplikymas pasireiskia?
Atsakyti
QUOTE(Dulsija @ 2013 08 13, 20:29)
Nelabai suprantu, o kaip tau tas gerkles isplikymas pasireiskia?

na man visa rykle atrodo kaip isplikus..jei ryju ka tai isvis skausmas,toks kaip deginantis.ir pati matau veidrodyje,kad visa gerkle raudona doh.gif gydytoja sake kad rykles uzdegimas g.gif bet tai kiek jis gali testis...geriu omep ryte ir ranitidina vakare...atrodo viskas butu liuks,jei nes ta gerkle doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Edgarita @ 2013 08 13, 20:37)
na man visa rykle atrodo kaip isplikus..jei ryju ka tai isvis skausmas,toks kaip deginantis.ir pati matau veidrodyje,kad visa gerkle raudona doh.gif  gydytoja sake kad rykles uzdegimas g.gif  bet tai kiek jis gali testis...geriu omep ryte ir ranitidina vakare...atrodo viskas butu liuks,jei nes ta gerkle doh.gif

Pabandykit saltalankiu alieju rytais. 4u.gif Jis apskritai visokius odos nudegimus gydo, ir skrandziui tinka, ir rugstims mazint
Atsakyti
QUOTE(Edgarita @ 2013 08 13, 20:37)
na man visa rykle atrodo kaip isplikus..jei ryju ka tai isvis skausmas,toks kaip deginantis.ir pati matau veidrodyje,kad visa gerkle raudona doh.gif  gydytoja sake kad rykles uzdegimas g.gif  bet tai kiek jis gali testis...geriu omep ryte ir ranitidina vakare...atrodo viskas butu liuks,jei nes ta gerkle doh.gif

man taip irgi buvo, bet LOR gydytoja liepe nusipirkti TRAVISAN tableciu, nu man jos superines nuo gerkles.As tai dariau ta pertrauka, bet kaip ir rasiau po keliu dienu rugstis eda , o ir maista laikausi, nes dabar tulzies pusle isoperavo verysad.gif .Nusipirkau Marijos Trebel zoles ir uzpyliau degtine, bandysiu jos pagerti,nes vaistininke man patare.
Atsakyti
QUOTE(Dudute @ 2013 08 13, 19:44)
Edgarita, sveika prisijungus... unsure.gif

Merginos, paaiškinkit ar man nuo viso GERL ir kitų skrandžio bėdų gali svaigti galva? Būna momentų, kai net akys raibuliuoja, jaučiuosi silpnai ir kažkokia "išėjus"... Ar čia dar kokia nesamonė bus prikibus ir ieškot bėdų kitur? g.gif

Galva svaigsta ne nuo gerl,o nuo nepilnavertes mitybos...man taip buvo irgi,gydytoja liepe juodos duonos nors kazkiek uzvalgyt...tai dabar kai tik geriau-nevengiu juodos duonos(perku tokia kur be konservantu),lasiniu gabaliuko (pirkto pas ukininkus,nes parduotuvej tik viena chemija-iskart rugstis kelia ir neskanu),na ir panasaus tikro maisto,tai praejo tie silpnumai...Gydytoja sake,kad taip buna nuo svelnaus maisto,organizmas nusilpsta...
Atsakyti
QUOTE(Dudute @ 2013 08 13, 19:44)
Edgarita, sveika prisijungus... unsure.gif

Merginos, paaiškinkit ar man nuo viso GERL ir kitų skrandžio bėdų gali svaigti galva? Būna momentų, kai net akys raibuliuoja, jaučiuosi silpnai ir kažkokia "išėjus"... Ar čia dar kokia nesamonė bus prikibus ir ieškot bėdų kitur? g.gif

Gali drinks_cheers.gif Ir galva svaigti, ir sirdis permusti, ir oro trukti, ir akyse raibuliuoti, ir vaikscioti kaip girta, i sonus nesiojant, ir silpna buna taip, kad net is lovos pakilti neimanoma drinks_cheers.gif Man kol lasaliniu nepastate, kol kraujo nepraplove, tol padetis negerejo. Mat salia GERLo keliauja kai kurioms ir acidoze, pareiskianti viso kraujo uzrugstinimu, apnuodijimu
http://medisato.com/...doze-simptomai/
Dar pirma pagalba be lasaliniu-tai Borgiomi be gazu, bet galima gerti po litra kasdien ir tik dvi savaites, atrodo g.gif



QUOTE(Edgarita @ 2013 08 13, 20:15)
merginos,o kaip kovojat su tuo gerkles isplikimu? g.gif
Rinkites visus purskalus su saltalankio aliejumi 4u.gif Jau atsake, kad saltalankio aliejus is viso nepamainomas prie skrandzio problemu, ji skiria net onkologiniams ligoniams, kad gytu vidines zaizdos, stipretu imunitetas, tad jei bjauru kas ryta isgerti saltalankio aliejaus sauksteli, tai yra purskalai:
http://www.vaistai.l...1kalas-31g.html
http://www.100metu.l...mo/faringospray


Atsakyti
Sveikos, as jau 2 savaittes kiekviena ryta saziningai geriu omeprozol, savijauta tikrai zymiai pagerejo, jokio gumulo nebejauciu, rugsciu jokiu irgi, tik va idomiai skauda kaires puses pasmakres limfmazgi ir ausi siek tiek, jauciu, kad kazkas su ausim ne tas...cia kazkada kazkas lygtai rase, kad nuo gerl gali pradet ausi skaudet, tik as nerandu verysad.gif gal kas patarsite?
Atsakyti
QUOTE(Dulsija @ 2013 08 20, 15:45)
Sveikos, as jau 2 savaittes kiekviena ryta saziningai geriu omeprozol, savijauta tikrai zymiai pagerejo, jokio gumulo nebejauciu, rugsciu jokiu irgi, tik va idomiai skauda kaires puses pasmakres limfmazgi ir ausi siek tiek, jauciu, kad kazkas su ausim ne tas...cia kazkada kazkas lygtai rase, kad nuo gerl gali pradet ausi skaudet, tik as nerandu  verysad.gif  gal kas patarsite?

man skaudedavo,ir uzguldavo daznai,as vaistus geriau 6 men,dabar aprimo viskas
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
o ar gali taip buti : rugstys nekyla, nueinu del gerkles paraudimo , persejimo ir nuolatinio krenkstimo pas daktare, ta sako , kad man GERL.Liepe gerti Nolpaza.Nu ka zinau...Pageriau, jauciu kad skrandis nelabai dirbti panoro.O viskas prasidejo nuo virusinio bronchito kuri gyde antibiotikais... doh.gif
Atsakyti