Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(maika @ 2012 11 18, 19:33)
thumbup.gif
O aš taaaaip atsuktuvo užsimaniau hihihi.gif

Pasitvarkėm, padariau valgyt, dabar morališkai ruošiuosi darbo savaitei smile.gif

Klausimas vertas milijono mastau.gif

thumbup.gif

Džiaugiuosi už jus kad prasiblaškysit  bigsmile.gif Jūs to tikrai tikrai nusipelnėt  4u.gif
O aš nemėgstu Naujų metų, aš noriu miegot eit hihihi.gif
Mes tai su vyru nesvenciam Naujako-ignoruojam sita masine pjanke:-D graziausios sventes mums Kucios,Kaledos,na dar dvi savaites vasaros,kurias visada susiorganizuojam vidurziemy,sausi per mano gimtadieni thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurmarta: 18 lapkričio 2012 - 19:19
QUOTE(stryga @ 2012 11 18, 17:32)
O mes su MB nusprendem truputi uzsimerkt ziuredami i taupyma ir Naujus sutikt Romoje  blush2.gif


kaip smagu bigsmile.gif

o aš turėjau prieš tris metus svajonių naujaką - aš, vyras, Semka, mandarinų vaza ir dėžė šampano rolleyes.gif

šiemet tai nežinau, miegosim turbūt mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 18, 20:27)
o aš turėjau prieš tris metus svajonių naujaką - aš, vyras, Semka, mandarinų vaza ir dėžė šampano rolleyes.gif

šiemet tai nežinau, miegosim turbūt mastau.gif




thumbup.gif super naujakas thumbup.gif

na o jums siemet ..... echhhh svajoniu naujieji bus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute102: 18 lapkričio 2012 - 19:30
Mano svajonių naujakas - nueit miegot 22 val. rolleyes.gif Bet vis bijau kad fejerverkai kai pažadins ir paskui nežinosiu ką veikt pusę nakties wacko.gif


p.s. atsuktuvas yra tobulas gėrimas, ir visiškai nesvarbu kad su persikų sultim dirol.gif
Atsakyti
Sveikos,

baikit čia apie šampaną ir atsuktuvą mad.gif Jau kai kalčiau dabar kokią stiklinę diiiidelę biggrin.gif Sueitų net šampanas, nors jo šiaip negeriu biggrin.gif

Šiandien pilvas daugokai kietėja verysad.gif Guliu visą dieną. Tai vienoj lovoj, tai kitoj, vis pramoga lotuliukas.gif

Stryga, planas superinis thumbup.gif
Oi, prisiminiau, kad mes šiais metais buvom nusipirkę kelionę į Turkiją ir tą pačią dieną sužinojom apie mano pilvūziką smile.gif
Atsakyti
Labas rytas

Zuzlele, a gali man nuo A iki Z papasakot kaip tu darei tuos savo idealius sausainiukus su obuoliais, kuriu nuotraukyte buvai mum cia idejusi? Kaip juos taip graziai suviniuot? g.gif Nepavyko vakar tokiu idealiu isgauti blush2.gif
Ir siap savaitgalis kazkoks nevykes: pameciau auksinio auskaro auksine uzsegele, sudauziau megstamiausia vaza doh.gif

Stygut, keliones visada thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DruiDe: 19 lapkričio 2012 - 08:11
Labutis visoms po ilgo savaitgalio 4u.gif
Pailsėjau kaip žmogus ir vėl grįžau į beprotnamį- va už kelių minučių susirinkimas, patarkuos mus eilinį kartą blink.gif Pradedu žiūrinėtis naujo darbo, reikia galų gale kažką daryti, o ne amžinam strese gyvent mirksiukas.gif Tik vienas klausimas neramina- jei laimėčiau konkursą, negalėsiu operuotis g.gif JUk atėjusi į naują darbą nesakysiu, ups, palaukit, manęs LP laukia doh.gif

Zuzla> kaip jautiesi? Zuzliukas dar pakankins mus belaukiančias? doh.gif

Maide> kaip tu, ar ką praleidau, kaip 5nio ats.?

DruiDe> kada darom NT? blush2.gif

Grim> vistik siūlau tau ligoninės režimą, nors kelias dienas (tik nenukąsk man galvos tongue.gif ) už tai. Jei sąžiningai guli, neturėtų taip ilgai spazmuot g.gif

Visoms kitoms mergaitėms linkiu gero 1nio ir lengvos savaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 11 18, 21:00)
baikit čia apie šampaną ir atsuktuvą mad.gif

Šiandien pilvas daugokai kietėja  verysad.gif


aš dar vakar visą dieną to šampano skonį burnoj jaučiau doh.gif

jei laikaisi lovos režimo, tai gal čia tie paruošiamieji, kurie iki 10 susitraukimų per dieną - normalu g.gif

QUOTE(DruiDe @ 2012 11 19, 08:10)
Zuzlele, a gali man nuo A iki Z papasakot kaip tu darei tuos savo idealius sausainiukus su obuoliais, kuriu nuotraukyte buvai mum cia idejusi?

Ir siap savaitgalis kazkoks nevykes: pameciau auksinio auskaro auksine uzsegele, sudauziau megstamiausia vaza  doh.gif


veiksmų planas toks smile.gif bet čia, matau, ne iš sluoksniuotos tešlos daryta, todėl neišsipučia taip gražiai kaip maniškiai. ir pjaustau aš paprastu peiliu, nes naudojant vingiuotą iškepus vistiek nieko ten nesimato irnesakyk.gif kadangi dažniausiai naudoju pirktinę sluoksniuotą tešlą, tai ji iš stačiakampių "lapelių", pakočioju šiek tiek ir irgi supjaustau trikampiais. sluoksniuota tešla ypatinga tuo, kad ją reikėtų kočioti tik viena kryptimi, kad neišardyt sluoksnių.

doh.gif kaip nemalonu.. 4u.gif

labas rytas friends.gif

mano vaikas, jei neišlįs per apačią, tai padarys skylę viršuj, jau taip duodasi, ypač vakarais, taip jam norisi tas kojytes ištiesti.. iki žvaigždučių akyse wacko.gif
Papildyta:
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 19, 09:23)
Tik vienas klausimas neramina- jei laimėčiau konkursą, negalėsiu operuotis g.gif JUk atėjusi į naują darbą nesakysiu, ups, palaukit, manęs LP laukia doh.gif

Zuzla> kaip jautiesi? Zuzliukas dar pakankins mus belaukiančias? doh.gif

Visoms kitoms mergaitėms linkiu gero 1nio ir lengvos savaitės 4u.gif


man atrodo, susitartum mirksiukas.gif tik nereik visiems sakyt, kad LP, vistiek nieks nežino, tai tektų aiškint, galima apsiriboti žodžiais "nieko rimto, kosmetinė operacija" rolleyes.gif

oi kaip pakankins tongue.gif nors vyras statė už 21, o jie gi ten susitarę laugh.gif

ir tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 19 lapkričio 2012 - 09:45
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 19, 10:23)
DruiDe> kada darom NT? blush2.gif

As labai bijau blush2.gif HCG diena man tik kita pirmadieni, gal lauksiu iki galo ax.gif

QUOTE(zuzla @ 2012 11 19, 10:44)
veiksmų planas toks smile.gif bet čia, matau, ne iš sluoksniuotos tešlos daryta, todėl neišsipučia taip gražiai kaip maniškiai. ir pjaustau aš paprastu peiliu, nes naudojant vingiuotą iškepus vistiek nieko ten nesimato irnesakyk.gif kadangi dažniausiai naudoju pirktinę sluoksniuotą tešlą, tai ji iš stačiakampių "lapelių", pakočioju šiek tiek ir irgi supjaustau trikampiais. sluoksniuota tešla ypatinga tuo, kad ją reikėtų kočioti tik viena kryptimi, kad neišardyt sluoksnių.
mano vaikas, jei neišlįs per apačią, tai padarys skylę viršuj, jau taip duodasi, ypač vakarais, taip jam norisi tas kojytes ištiesti.. iki žvaigždučių akyse wacko.gif

Aciu, namie paziuresiu, darbe neleidzia 4u.gif

Ech, keisciaus mielai, Zuzlel, su tavim vietom blush2.gif

P.S. O nuo Dupho skauda krutine? g.gif Nepamenu kaip man buvo?
Atsakyti
QUOTE(DruiDe @ 2012 11 19, 09:50)
Ech, keisciaus mielai, Zuzlel, su tavim vietom  blush2.gif


nereiks keistis, estafetę perduosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 19, 12:26)
nereiks keistis, estafetę perduosiu mirksiukas.gif

Manau, kad teks dar luktelt doh.gif verysad.gif Speju, kad nevykes pirmas kartas gavos pas mus verysad.gif

Ramybe cia pas mus siandien g.gif

Grim, kaip jusu sveikatele?

Atsakyti
QUOTE(DruiDe @ 2012 11 19, 12:45)
Manau, kad teks dar luktelt  doh.gif  verysad.gif Speju, kad nevykes pirmas kartas gavos pas mus  verysad.gif


dar visa savaitė iki rezultatų, o tu jau "spėji" doh.gif ir kaip mažiukui pas tave ateiti, kai tavo tokios mintys g.gif

jurmarta, kaip tau sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 19 lapkričio 2012 - 13:12