Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

Siandien vyro sesei prisodino 2 embrioniukus rolleyes.gif labai tikiuosi, kad abu ir prigys.. Butumem su MV dede ir teta antra ir trecia karta..
Atsakyti
Sveikos,

buvau pas gyd., ir toliau gulimas režimas. Gimda dar tonusuoja, kaklelis ilgas (tas gerai), bet toks ant ribos. Tai, kad neatsidarytų anksčiau laiko, gulėt ir nestresuot. Galima išeit pasivaikščiot, bet tik su diržu. Ir gert konjaką. Biškį liūdna verysad.gif

Džiaugiuos, kad lelkai viskas gerai, dar vis mergaitė biggrin.gif Tik smulkus, nedidelis tas leliukas.

Gavau antibiotikų, dar sakė pasidaryt tonzilių pasėlį, tai pirmad. bus atsakymas.

Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 16, 20:08)
Siandien vyro sesei prisodino 2 embrioniukus  rolleyes.gif labai tikiuosi, kad abu ir prigys.. Butumem su MV dede ir teta antra ir trecia karta..


Kur darėsi?
O man irgi jau nieko nebesinori. Šiandien apžiūroje pasakė jokio folio nėra. Perdidelė diherelino dozė doh.gif Dar gonal davė. Kaip susinervinau negaliu. Viskas nacert jaučiu dėsiu kryžių ant visų šių reikalų ir kaip bus taip. Nebus vaikų ir nereikia patys kalti nežino ką praranda...

QUOTE(Grim @ 2012 11 16, 21:48)
Sveikos,

buvau pas gyd., ir toliau gulimas režimas. Gimda dar tonusuoja, kaklelis ilgas (tas gerai), bet toks ant ribos. Tai, kad neatsidarytų anksčiau laiko, gulėt ir nestresuot. Galima išeit pasivaikščiot, bet tik su diržu. Ir gert konjaką. Biškį liūdna  verysad.gif

Džiaugiuos, kad lelkai viskas gerai, dar vis mergaitė biggrin.gif  Tik smulkus, nedidelis tas leliukas.

Gavau antibiotikų, dar sakė pasidaryt tonzilių pasėlį, tai pirmad. bus atsakymas.

4u.gif viskas bus gerai.
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif
DruiDe> pramečiau ir aš su šios dienos statymu dėl zuzliuko atėjimo, ot pramečiau doh.gif Lauksim toiau smile.gif
Zuzla> stenkis ramiau galvoti apie gimdymą- žinau, kad užknisa visokie raminimai, bet tikrai iš patirties sakau 4u.gif Pagimdysi tu pati ir nereikės jokio CP. Aišku, niekas tau neleis iš karto rinktis CP (čia tik su vaisiaus patologijom arba motinos ligom liepia iškart), pradžioj laukia ir žiūri, jei jau lėtės veikla, tik tada skatins. Pameni, kaip rašiau apie savo dukrytės gimimą? Šiandien to skausmo nebeatsimenu, o mane irgi skatino, vaikui nebuvo nieko blogiau nuo to, kad greičiau gimė mirksiukas.gif Tad ramiau, Zuzlyt, viskas bus gerai, juk toookia palaikymo komanda čia bus thumbup.gif Aš net pusiaunaktį prisijungiau special for you, neturėjau dieną laiko, o maniau, gal gimdai jau? tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Grim @ 2012 11 16, 21:48)
Sveikos,

buvau pas gyd., ir toliau gulimas režimas. Gimda dar tonusuoja, kaklelis ilgas (tas gerai), bet toks ant ribos. Tai, kad neatsidarytų anksčiau laiko, gulėt ir nestresuot. Galima išeit pasivaikščiot, bet tik su diržu. Ir gert konjaką. Biškį liūdna  verysad.gif

Džiaugiuos, kad lelkai viskas gerai, dar vis mergaitė biggrin.gif  Tik smulkus, nedidelis tas leliukas.


Pragulėsi sofkutę tongue.gif Bet Grimutei taip reikia, vadinasi, šventai turi to laikytis, gerti konjakėlį ir gulėti smile.gif

wub.gif Juk mergytė, nenorėk, kad būtų stambi, be to, dar yra sočiai laiko jau paaugti pilvuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(velnyte @ 2012 11 17, 00:20)
Kur darėsi?
O man irgi jau nieko nebesinori. Šiandien apžiūroje pasakė jokio folio nėra. Perdidelė diherelino dozė doh.gif  Dar gonal davė. Kaip susinervinau negaliu. Viskas nacert jaučiu dėsiu kryžių ant visų šių reikalų ir kaip bus taip. Nebus vaikų ir nereikia patys kalti nežino ką praranda...
4u.gif viskas bus gerai.




bus margyt bus pamatysi 4u.gif kada dabar vaziuosi ?


grim gulek mergyt gulek 4u.gif 4u.gif 4u.gif tikiu kad atsibodo bet tai del tavo saulytes 4u.gif wub.gif


maidut 4u.gif 4u.gif 4u.gif


druide stiprybes mergyt 4u.gif as ir darbe paskutiniu metu patiriu daug streso... bet as del savo pavaldiniu.... ir isvis si savaite kazkokia kosmariska....
mergaite po ivf pastojo su dvynukais...eina 17 savaite ... ir maziuku ji nebetures....o lauke savo stebukliuku daugiau nei 5 metus... siaubas...
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 11 17, 00:50)
siaubas...

ziauru...
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 11 16, 21:48)
buvau pas gyd., ir toliau gulimas režimas.

Džiaugiuos, kad lelkai viskas gerai, dar vis mergaitė biggrin.gif  Tik smulkus, nedidelis tas leliukas.

Gavau antibiotikų, dar sakė pasidaryt tonzilių pasėlį, tai pirmad. bus atsakymas.


reikia taip reikia 4u.gif

bus pas mus smulki porelė wub.gif nors paskutiniu metu dėl saviškio nebučiau tokia tikra laugh.gif

labai įdomu, parašyk. gal ir man antistreptolizino tyrimą pasidaryt, pažiūrėt, kaip ten mano streptokokai tonzilėse g.gif

QUOTE(velnyte @ 2012 11 16, 23:20)
O man irgi jau nieko nebesinori


laikykis, mažut, iš paskutiniųjų 4u.gif

QUOTE(meskute102 @ 2012 11 16, 23:50)
ir isvis si savaite kazkokia kosmariska....


tau, DruiDei ir kitoms mergaitėms už košmarišką savaitę, iškepiau vakar, bet tik šian prisiruošiau pavaišint group.gif

user posted image

Jautruolė, ačiū už palaikymą friends.gif

labas rytas mirksiukas.gif
truputį apsitvarkom ir važiuosim į gimtadienį, o vakare pas draugus, kurie grįžo iš 2-jų savaičių kelionės po kelis Amerikos miestus, tai laukiu smagių įspūdžių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 17 lapkričio 2012 - 11:20
QUOTE(Grim @ 2012 11 16, 22:48)
Sveikos,

buvau pas gyd., ir toliau gulimas režimas. Gimda dar tonusuoja, kaklelis ilgas (tas gerai), bet toks ant ribos. Tai, kad neatsidarytų anksčiau laiko, gulėt ir nestresuot. Galima išeit pasivaikščiot, bet tik su diržu. Ir gert konjaką. Biškį liūdna  verysad.gif

Džiaugiuos, kad lelkai viskas gerai, dar vis mergaitė biggrin.gif Tik smulkus, nedidelis tas leliukas.
nu tai paskaityk kaip nuostabiai viskas skamba! kurortas! Gera knyga i rankas - ir gulim, gurksnuojam ir nestresuojam!


QUOTE(velnyte @ 2012 11 17, 00:20)
Kur darėsi?
vokietijoje. pirmam po IVF jau metukai. toks fainioska laksto.

Velnyt, as taiu sakiau, akd bus tokios nuotaikos. Kai pyktis ima ant visko. Bet bus ir kitos - tokios pakiletos, kad atrodys, vat susiimsiu ir gims.. Nu zodziu. Ilga ta kelione per kuops.


QUOTE(meskute102 @ 2012 11 17, 00:50)
lauke savo stebukliuku daugiau nei 5 metus... siaubas...

doh.gif o boze boze..

QUOTE(zuzla @ 2012 11 17, 11:50)
tau, DruiDei ir kitoms mergaitėms už košmarišką savaitę, iškepiau vakar, bet tik šian prisiruošiau pavaišint group.gif
nu stai kaip: o as kaip tik iesku idealaus obuoliu pyrago recepto. Sian kepsiu. Kol kas blaskausi tarp sonatinos ir tarp prancuzisko..

labas rytas. Einu ruostis, varau i treske, po to kepsiu pyraga smile.gif noiriu, kad namai kvepetu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 17, 12:45)
Velnyt, as taiu sakiau, akd bus tokios nuotaikos. Kai pyktis ima ant visko. Bet bus ir kitos - tokios pakiletos, kad atrodys, vat susiimsiu ir gims.. Nu zodziu. Ilga ta kelione per kuops.

nu stai kaip: o as kaip tik iesku idealaus obuoliu pyrago recepto. Sian kepsiu. Kol kas blaskausi tarp sonatinos ir tarp prancuzisko..

Sutinku, jau daug kartu buvau i viska spjovus, bet praeina kelios savaites, menesis, ir vel pradedi kazka planuoti, galvoti...

Prancuziskas toks? http://www.tinginiai...=...68&Itemid=7 Sita siemet daug kartu kepiau, nes vyrui labai patinka. Man ne taip labai, bet lengva pagaminti, tai vis iskepu. Ir kvepia, romu biggrin.gif

Is Sonatinos as siandien sita kepsiu: http://www.sonatinos...-aguonomis.html
Atsakyti
zinau mergytes kad uzknisau bet dar paklausiu ... nutariau vyra pagirdyti vitaminais, kokius ten maidut sakei reikia pirkti , kurie tikrai geri.
tiek info su naudingais puslapiais buvo mano kompe , o jis nieksas paeme ir ...zodziu dingo visa info... tribulus kazkokius ane? nu gal galetum imesti nuoroda is kur reiktu uzsisakyti . ar jus perkat LT sporto pardese? aciu labai aciuks.gif



zuzla gero vakaro 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute102: 17 lapkričio 2012 - 15:41
QUOTE(zuzla @ 2012 11 17, 11:50)
tau, DruiDei ir kitoms mergaitėms už košmarišką savaitę, iškepiau vakar, bet tik šian prisiruošiau pavaišint group.gif

user posted image


uojjjj kaip skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 17, 13:22)
Prancuziskas toks? http://www.tinginiai...=...68&Itemid=7 Sita siemet daug kartu kepiau, nes vyrui labai patinka. Man ne taip labai, bet lengva pagaminti, tai vis iskepu. Ir kvepia, romu biggrin.gif

Is Sonatinos as siandien sita kepsiu: http://www.sonatinos...-aguonomis.html
jo, tiksliai toks ir net is to pat puslapio. Bet pairinkau sonatinos su migdolu drozlemis. Bet kadangi mes su MV kaip tikri draugai pamirstame draugu gimtadienius, kad jie nesisielotu del pasenumo, tai draugai mums tada patys primena apie tokio pobudzio ivykius. tai vat, pyragas bus kepamas rytoj jeigu leis sveikata leis.


QUOTE(meskute102 @ 2012 11 17, 16:41)
zinau mergytes kad uzknisau bet dar paklausiu ... nutariau vyra pagirdyti vitaminais, kokius ten maidut sakei reikia pirkti , kurie tikrai geri.
tiek info su naudingais puslapiais buvo mano kompe , o jis nieksas paeme ir ...zodziu dingo visa info...  tribulus kazkokius ane? nu gal galetum imesti nuoroda is kur reiktu uzsisakyti . ar jus perkat LT sporto pardese? aciu labai  aciuks.gif
zuzla gero vakaro  4u.gif
tribulus terresteris +cink 1600 mg is IronMaxx firmos.
user posted image

jeigu nebus tokio, ieskok kuo didesnes koncentracijos - 1600, 2000 ir t.t. O dar geresnis butu, kad butu tribuluso 1600 (ir toliau kuo daugiau), zinko ir vit C. tada isviso butu perfection. Mes perkame arba sportinio maitinimo parduotuvese arba pas Mr.X, kuris veza is Amerikos.
Atsakyti