Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Man HG eur so chic sutrukinejo po 3 dienų nuo lakavimo blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 02 25, 10:00)
galima extra korekcija daryt, nors taip ir neleidziama, bet kaip sau- gelbeja...padildint pavirsiu, perejima-ataugima, ir ant virsaus uzlakuoti vel..Arba paslepti ataugusi menuliuka ivairiaspalviais blizguciais tarkim,kitokios spalvos paprastu laku ir t.t


mano tokia labai labai extrinė (5 min.prisėdimas biggrin.gif ) korekcija po savaitės sidabriniu blizgančiu laku (raudonas blizgutis buvo nuo pat pradžių) ax.gif realiai geriau atrodo, nes labiau blizga tas blizgutis sidabrinis, nei foto. Čia tepiau tik laką, nei bazių, nei topų, nei šiaušimų/perėjimų (kaip sau, galima ir taip hihihi.gif ). Ir nuvaliau lipnumą.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2013 02 25, 13:52)
Man HG eur so chic sutrukinejo  po 3 dienų nuo lakavimo  blink.gif  doh.gif

Hmm.. g.gif Vat ir mastau, kas cia su tuo sutrukinejimu per beda, ar partija kokia bloga ar kas per velnias.. g.gif Dar kazkada itarima turejau del pacio nago, nes pas viena mergike nagai kaip popierius buvo, tai galvodavau gal toks plonas, taukstelejo kur nagiuka ir patrukinejo..bet kai ant stipriu nagu patrukineja, tai nors galva nusilauzk, neisivaizduoju kame beda... doh.gif
Atsakyti
merginos o jei nesiausus nago daryt ilgalaiki ax.gif ?ploni jau nagai liko mano po visu situ eksperimentu blush2.gif tai gaila dbr ir siaust.bet lakuot norisi vis nagas sukietes.
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2013 02 25, 15:26)
merginos o jei nesiausus nago daryt ilgalaiki ax.gif ?ploni jau nagai liko mano po visu situ eksperimentu blush2.gif tai gaila dbr ir siaust.bet lakuot norisi vis nagas sukietes.

Kaip man ziauriai skamba tas zodis "siausti", juk realiai niekas ten nesiausiama, o tik nago blizgesys pasalinamas... ax.gif
Yra kazkokios firmos geliniai lakai, kur tikrai nereikia dildes pagalbos, bet tikrai nepamenu kurie, gal daugiau kas pakomentuos.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2013 02 25, 12:19)
Gal galite išvardyti ir apibūdinti, kurias? 4u.gif Nes internete skurdokai su "gyvomis" nuotraukomis.. Gal turite/gyvai matėte Hibiscus petal spalvytę, ar ji kaip matinė su smulkiais blizgučiais ar daugiau perlamutrinė?


malbec - šviesiai višnine su smulkiu blizgučiu
queens cloak - violetinė
beach pink - riškiai rožine
roman red - ruda
trophy cup - auksinis blizgutis
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas galite parasyti UV laku numeriukus ar pavadinimus, kad spalva butu sodriai juoda. Aciu labai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2013 02 25, 13:52)
Man HG eur so chic sutrukinejo  po 3 dienų nuo lakavimo  blink.gif  doh.gif

Na nezinau kaip Jums, bet mano klientes graziausiai po 3 savaites isvaiksto be jokiu problemu 4u.gif ir nieks netrukineja lygtais schmoll.gif
Atsakyti
Idedu mano brolienes nagucius, spalvytei parodyt:
Super Nails Aloha Punch 80113 (labai skaidri spalvyte, su blizguciais, dejo 4 sluoksnius)
user posted image

Cupids Arrow 80158 (3 sluoksniai)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2013 02 25, 17:34)
Idedu mano  brolienes nagucius, spalvytei parodyt:
Super -vi.jpg[/img]

Rozine tai visai nieko vasara, o va antroji man nepatinka nes svieciasi panages..Ji gal prancuzui tiktu? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 25 vasario 2013 - 17:54
Neturiu geresnes foto, ten jaunosios nagai, piesta smulki daile kazkokio konkretaus piesinio ir neturetu buti tiesiog persipyne pruksniukai kringeliukai.( cia apie baltus galiukus kalbu foto.)
Merginos gal galite man pasakyti kurios spalvos is siu dengiasi normaliai per du sluoksius?
IBD
56505 smoky plum
56513 seashell pink
56561 dolomite
56593 road to paris
56517 maui sunset
gelish
1330 exhal
1323 slak white
1408 pink smoothie
1419 quen of heart
1367 vegas night
kazkuri yra blizgutis tik nepamenu kuri jau.
Jus mane nustebinot kad kaikurias spalvas dedat 4-6 sluoksnius.
As dirbu su kita firma, situ nesu bandzius ir noriu vis pabandyt. atsirinkau kelias spalvas bet nezinau kurios dengiasi normaliai per 2 sluoksnius, nesu dar susidurus kad nesidengtu. Turiu tik dvi spalvas kuriom reik3 sluoksniu visos kitos per du puikios buna.
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 02 25, 18:54)
Rozine tai visai nieko vasara, o va antroji man nepatinka nes svieciasi panages..Ji gal prancuzui tiktu? rolleyes.gif

Nepatiko ir brolienei. Sake nusivyle abiem spalvytem. Nu skaidrios labai. Dengesi lengvai, jokiu priekaistu, bet po 3 sluoksniu sviecia panages (cupid Arows realiai kiek ruzavesne, prancuzui tikrai liuks)
Tiesa, abi ir broliene ir jos mama nesiojo beveik 4 savaites, kuo puikiausiai lakosi. Mama jau ataugino "kaplius", o nusiimt nenori
Nusiime brolienei 4 sluoksniai labai sunkiai
As turiu SN Camera Ready, na jis super nusiima , jokiu problemu, nei vienas taip nenusiima gerai kaip sis, o ir laikosi liuks
Papildyta:
QUOTE(Sirduliuke @ 2013 02 25, 20:48)
1367 vegas night


Si ir yra blizgutis
As kaip ne profe, tai galiu pasakyt, kad tos pacios firmos skirtingos spalvos skirtingai ir dengiasi. Pvz HG Gossip Girl 2 sluoksniu per akis, o Night Reflection reikia 3, skaiciau, kad ta beveik juoda HG reikalauja net 4 doh.gif
Paskaitykit cia, merginos daug info dalinasi:
http://www.facebook....4...=ts&fref=ts
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alincia: 25 vasario 2013 - 20:09