Įkraunama...
Įkraunama...

Kalių gimdymas

Tai kad ta echoskopija joks stresas. Būna stovinčiai padaro, nesimato paguldai, manoji gimdymo dieną ant nugaros išsivertus gulėjo ir nieko smile.gif . Liepi-pati ir ant stalo užšoka ir pati atsigula, tik apverst reikia.
Atsakyti
Mano kitai kalytei itariu vandenys nubego..Gryzau is darbo,visa šikna šlapia.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DIva62 @ 2013 04 12, 16:38)
O kaip ta echoskopija daroma? gulinčiam šuniui, stovinčiam? Čia veislė didelė...Pasakiau kad nedarysiu, bet mane pradėjo dabar gąsdint, kad o jei šuniukų mažai-neišgimdys, geriau cezarį planinį daryt. Aš tai tikrai pakentėčiau ir kalės nestresinčiau...bet dabar po tokiš gąsdinimų net nežinau ką bedaryt.



o jei mažai ir išgimdytų, o jūs pjausit.. nesamonė gi... tiesiog reikia pasiruošti, kad jei neišgimdo tai veži cezariuot ir viskas... bet jei didelė veislė manau ramiai pagimdys ir nedaug šuniukų...

mano mergai stresas į vetkę užeit, tai aš jai ir nedarau kažkaip...
Atsakyti
ačiūūūūū, Mielka smile.gif , tai taip ir susigalvojom, kad jei neišgimdys tada ir vešim. Nes ji tormazas tikras, čia nei liepsi užlipt ant stalo, nei atsigult-akys išsprogsta ir lekuoja lekuoja...
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2013 04 12, 15:42)
Tai kad ta echoskopija joks stresas. Būna stovinčiai padaro, nesimato paguldai, manoji gimdymo dieną ant nugaros išsivertus gulėjo ir nieko  smile.gif . Liepi-pati ir ant stalo užšoka ir pati atsigula, tik apverst reikia.

Maniškė stresuoja kai pamato kad į veterinaro pusę pakrutam biggrin.gif
Atsakyti
Turiu klausimą - kur gaunate oksitocino ir kalcio injekcijoms? Prieš pirmos vados gimimą prisiskaičiau apie šių preparatų būtinybę, bet Jakovo klinikoje į prašymą įsigyti oksitocino man atsakė, kad neparduodami tokie preparatai savarankiškam naudojimui, tas pats su kalciu injekcijoms. Laimei, nieko neprireikė ir dabar manau, kad vargu ar kada nors pati savavališkai juos naudočiau - šiemet iš anksto susiradau į namus važiuojančią veterinarę ir jos pagalbos prašysiu, jeigu prireiks. Bet vis dar įdomu, kaip kiti tokius dalykus gauna.
Atsakyti
Aš visada be problemų nusipirkdavau tiek Utenoje, tiek Marijampolėje...
Atsakyti
Sveikos..šuniukai nežinda kalytes vieno papo..Visam bandau jiem isiulyt,bet jie spjauna ir bega prie kito..Tas papulis jau matau pradeda kietet..Kaip padet?ar padetu tik masažavimas?
Atsakyti
Aš su pientraukiu traukdavau kad nesikauptų ten pienas, matos ten yra uždegimas.
Atsakyti
QUOTE(austulis @ 2013 04 14, 09:30)
Sveikos..šuniukai nežinda kalytes vieno papo..Visam bandau jiem isiulyt,bet jie spjauna ir bega prie kito..Tas papulis jau matau pradeda kietet..Kaip padet?ar padetu tik masažavimas?

o rankom, pirštais numelžt nesigauna, nes šiaip kalė melžias labai lengvai biggrin.gif
Atsakyti
Mums dar nieko nesimato. Pagal paskutinį kergimą sekmadienį buvo 4 savaitės. Pagal pirmą - trečiadienį jau 5 savaitės. Jei taip ir toliau, pirmadienį vešiu echoskopo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 04 16, 01:00)
Mums dar nieko nesimato. Pagal paskutinį kergimą sekmadienį buvo 4 savaitės. Pagal pirmą - trečiadienį jau 5 savaitės. Jei taip ir toliau, pirmadienį vešiu echoskopo  verysad.gif


vajei sad.gif aš tai vežčiau jau šią savaitę tikrai...
Atsakyti