Įkraunama...
Įkraunama...

Kalių gimdymas

QUOTE(aldarija @ 2013 04 11, 12:37)
Sveikinimai mano "mokinukei" Saulytei tapus mamyte  bigsmile.gif Sekmes augant ir kai gerokai ugtelesit laukit sveciu  biggrin.gif  O kaip Trojuska?

Trojai šeštadieni didžioji diena ax.gif
Ačiu visiems už sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
Aš vėl su klausymu ax.gif
Pagimdė šuniukus šešis..Dvi placentas išmečiau,dvi leidau suest..Kitu dvieju neužfiksavau.Neisivaizduoju,ar buvo,ar ne..Suleidau oksitoxina,bet tikrai daugiau niekas neiškrito..Sunerimt man jau ar dar palaukt.. g.gif Ar gali jos ten but priaugusios ar dar kas..kaip zinot,kad viskas gerai?
Atsakyti
Sveikinimai thumbup.gif dėl placentų gal turės kas ką pakomentuoti. O maniškei daugiau taip ir nėra jokių požymių daugiau kad laukiasi. Taip bijau kad vėl bergždžia. Na bet yra dar laiko, laukiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(austulis @ 2013 04 11, 17:17)
Aš vėl su klausymu ax.gif
Pagimdė šuniukus šešis..Dvi placentas išmečiau,dvi leidau suest..Kitu dvieju neužfiksavau.Neisivaizduoju,ar buvo,ar ne..Suleidau oksitoxina,bet tikrai daugiau niekas neiškrito..Sunerimt man jau ar dar palaukt.. g.gif Ar gali jos ten but priaugusios ar dar kas..kaip zinot,kad viskas gerai?


Placentos išeina paprastai arba kartu su šuniuku, arba po šuniuko, arba išstumia kitas šuniukas. Manau, kad tiesiog nepastebėjot, kaip kalė puolusi tvarkyti šuniuką prarijo ir placentas.
Jei suleidote oksitociną, tai jei ten placenta ir būtų likusi, būtų išėjusi, susitraukiant gimdai. Dažniausiai viskas ir būna be problemų. Bet jei neramu- stebėkit kalę, Jei po dienos kitos pradės blogai jaustis, pakils temperatūra- teks kreiptis į vetus.
Atsakyti
Maniškei po vienos dozės oksitocino nepasišalino viena likusi placenta. Jau buvo praėję gal 9 val po gimdymo, visą tą laiką išskyros buvo purvinos, kažkokios žalsvos/juodos, pagal mano veterinarę, tai jos turėjo būti kraujingos, o paskui vėl prasidėjo stangos blink.gif , tada vėl leidau oksitociną ir pasišalino.
Pumpum, 4u.gif , dar per anksti blogai galvoti.
Atsakyti
Na vaikai visi gyvibingi,stipruoliai..Tikiuosi taip ir bus..Kalyte pirma karta per 3 dienas suvalge sausiako porcija..Isgere kakavos ir dabar ilsisi..Vaikai irgi nurimo..Eisim bandyt visi ilsetis..
Collie,kaip jus?

nedinkit,praneskit..vis tik jaudinuos..Juo labiau,kad poryt 100 kartu didesniai lepunei tas pats laukia..Jau taip ir matau vaizda,kaip ji gimdo..Paciai net negera daros biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuse @ 2013 04 11, 20:38)
Maniškei po vienos dozės oksitocino nepasišalino viena likusi placenta. Jau buvo praėję gal 9 val po gimdymo, visą tą laiką išskyros buvo purvinos, kažkokios žalsvos/juodos, pagal mano veterinarę, tai jos turėjo būti kraujingos, o paskui vėl prasidėjo stangos blink.gif , tada vėl leidau oksitociną ir pasišalino.
Pumpum,  4u.gif , dar per anksti blogai galvoti.

Tai jau taip. Bet vis neapleidžia mintys kad kažko nepadariau iki galo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2013 04 11, 22:27)
Tai jau taip. Bet vis neapleidžia mintys kad kažko nepadariau iki galo  biggrin.gif

Viskas bus gerai..Svarbiausia optimizmas..Tik as galvoju..o ko jus taip ilgai lauksit echoskopijos..Mum jau 28 dienu pasake,kad yra
Papildyta:
Mano kitai kalytei šendien61 diena...vaje doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(austulis @ 2013 04 11, 21:37)
Viskas  bus gerai..Svarbiausia optimizmas..Tik as galvoju..o ko jus taip ilgai lauksit echoskopijos..Mum jau 28 dienu pasake,kad yra
Papildyta:
Mano kitai kalytei šendien61 diena...vaje doh.gif  biggrin.gif

Nes praeitą kartą padariau 3 savaičių ir pasakė, kad nėra. Tada visi pradėjo sakyt kad per anksti padariau ir dar nesinervuočiau biggrin.gif tada kartojau 6 savaičių ir vėl nebuvo. Tai geriau 1 kartą pasinervuoti 5 savaičių nei 2 kart vėl abejoti biggrin.gif o 28 dienų vizualiai matėsi kas jau ar dar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
manau kai bus jau 30 dienų daryt echoskopą tikrai matysis... vizualiai irgi storėt nuo 30 dienos pradeda wink.gif
Atsakyti
Kaune anksčiau 28 d. net nelabai nori daryti, na tai dar porą dienų užmetus, tikrai turėtų būti gerai.
Atsakyti
O kaip ta echoskopija daroma? gulinčiam šuniui, stovinčiam? Čia veislė didelė...Pasakiau kad nedarysiu, bet mane pradėjo dabar gąsdint, kad o jei šuniukų mažai-neišgimdys, geriau cezarį planinį daryt. Aš tai tikrai pakentėčiau ir kalės nestresinčiau...bet dabar po tokiš gąsdinimų net nežinau ką bedaryt.
Atsakyti