Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Filmai, filmai, filmai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Vajuza
QUOTE(LEEja @ 2013 06 19, 10:55)
Argo maciau - ziurejau, nes norejau suprasti uz ka nominuojamas, supratau - amerika save turi pagirti, kas kitas jei ne pats ta padarysi... Nors.. kita vertus, Aflekas man patinka, todel susiziurejo neblogai, nors per pompastiskas

dabar is nauju matytas Stoker toks mistinis, man gan keistas - irgi kuri laika negalejau nuspresti ar patiko, dabar, praejus savaitei jau zinau, kad taip smile.gif

labai paprasti, labai neprasti ir smagus prancuzu  Don't Worry, I'm Fine (2006) Je vais bien, ne t'en fais pas (original title) ir  What's in a Name (2012) "Le prénom" (original title)

is kitokiu filmu tai Kim ki-Dukio ar macius ka nors? Cia korejieciu rezisierius, labai savotiski jo filmai, as nemazai maciau, nors dar ne visus, bet jam, kaip L.von Trierui - man reikia spec. nusiteikimo smile.gif taip pat skandinavu kinas savotiskas, kitoks, taiklus ir nenuvviliantis.

butinai paziurek Children of Heaven ir Color of Paradise - visiski stebuklai
ir dar keli labai keisti filmai, as vis dar negaliu suprasti ar jie man patiko ir ka ten rode, ir visgi, nesigailiu juos pamaciusi:
Once Upon a Time in Anatolia (2011)
Chicken with Plums (2011) "Poulet aux prunes" (original title)
Drowning by Numbers (1988) - cia visiskas extreamas mano smegenims buvo
*

Leeja,nuosirdus ACIU uz komentarus bei pasiulymus aciuks.gif oro_buckis.gif
Filmu perziurai niekad neatrasdavau laiko,vis vaikai neleisdavo ju paziureti. Laiko turedavau tik per pietu miega,o ir negaledavau ju ziureti,nes vaikai miega tame paciame kambaryje (1 kamb butelis),taciau dabar abu apsirgo,tad truputi gulinejam,sedim namie,tad turiu laiko filmams thumbup.gif
Berods nemaciau nei vieno Jusu siulyto filmo,nors pavadinimus buna daznai pamirstu filmu doh.gif smile.gif
Eisiu dabar kazka paziuresiu is Jusu siulyto ir butinai parasysiu atsiliepimus wub.gif
Beje pavadinimas labai patiko filmo Children of Heaven,neseniai skaiciau knyga "Vaikai kile is dangaus" tiesiog apie vaikuciu auklejima knyga,bet labai patiko,tad turbut bus pirmasis filmas,kuri paziuresiu smile.gif
jearmaine
QUOTE(Féline @ 2013 06 18, 23:14)
Iš paskutinių žiūrėtų labai patiko Venuto al mondo/ Gimę mylėti 2012. Turbūt geriausias iš šiemet matytų.  Vaidina  Penélope Cruz, Emile Hirsch.  Man labai  jautėsi , kad filmas europiečių. Filmas  gilus bei labai  originaliai perteiktas . Taip pat  man jis pasirodė labai estetiškas, daug kadrų vertų būti  atskiromis nuotraukomis.
*

drinks_cheers.gif Ir garso takelis labai puikiai įklijuotas. Nematau šito filmo minusų - puikiai pastatytas.
vitutej
QUOTE(Féline @ 2013 06 19, 13:13)
Sutinku dėl Argo. Nėra jis toks stiprus, jog būtų vertas tiek liaupsių, bet nėra ir prastas.
Panašių komentarų skaičiau apie Zero Dark Thirty. Vien dėl tų gerų įvertinimų planuoju pažiurėt, nors tema man nėra artima  biggrin.gif  biggrin.gif
*

Abu filmai tikrai geri. Butina paziureti. Argo man taip pat isimine del itampos islaikymo iki pat paskutines minutes.
Vajuza
Neradau poros filmu,kuriuos norejau paziureti,bet uz tai paziurejau Venuto al mondo/ Gimę mylėti 2012. ir nepasigailejau bigsmile.gif Super ! duodu turbut 10/10 thumbup.gif
O del Argo,tai tikrai paziuresiu su vyru mirksiukas.gif
Lexa
Jei jums patiko Venuto al mondo, tai butinai paziurekit to paties rezisieriaus filma Non ti muovere, irgi su Penelope.
Be galo grazus filmai 4u.gif
Mosso
Neseniai paziuretas Elles (2012) - lenku ir prancuzu kurinys. Kas megsta Juliette Binoche, cia ji visa kaip ant delno. ax.gif
katilina
QUOTE(LEEja @ 2013 06 18, 22:23)
Happy-Go-Lucky (2008)
labai labai savotiskas filmas, oi kaip patiko, visiskai priesingybe holivudui visomis prasmemis - ir pacia tema, ir aktoriais: pagrindine aktore, ne tai kad ne grazi, ji tokia net nesimpatiska, bet paskui, ziurint filma, pasijauti kaip realiam gyvenime, kad isvaizda nieko nereiskia, vidus svarbiausia ir tu bendrauji su zmogum ir net nepastebi jo isvaizdos. Va tokias asociacijas man sukele filmas, rekomenduoju, kas megsta kitoki kina.
*

Man tai ta aktorė visai simpatiška, kažkaip jos išvaizda visai neužkliuvo. Bet kažkas joje mane iš pradžių labai erzino, o paskui pripratau (tik dabar nebeprisimenu, kas).
QUOTE(LEEja @ 2013 06 19, 09:30)
niekada nesu ziurejusi nei vieno treilerio
*

Kino teatruose dažnai prieš filmus rodo treilerius, tokiu atveju jų neišvengsi, nebent užsimerkt. smile.gif
QUOTE(Lexa @ 2013 06 19, 17:51)
Jei jums patiko Venuto al mondo, tai butinai paziurekit to paties rezisieriaus filma Non ti muovere, irgi su Penelope.
Be galo grazus filmai  4u.gif
*

O man Non ti muovere nepatiko. g.gif

Dėl Argo- tai aš visom keturiom už. Nesvarbu, vertas ar nevertas Oskaro, bet labai patiko nuo pat pirmų minučių, ir istorija, ir aktoriai, o jau įtampa kokia sukurta, aš tik su keliais stabdymais sugebėjau pažiūrėti, nes nervai nelaikė. rolleyes.gif
mjforever
user posted image

pažiūrėjom šiandien the jacket 2004. Mistika, psichiatrija ir pan. Adrien Brody user posted image, truputuką vėl įsimylėjau, į jį žiūrint minčių, kad tai tik filmas, nekyla, viskas dramatiškas be pastangų. bet jau Keira Knightley doh.gif niekaip nepriprasiu prie jos šypsenų ir žvilgsnių, siaubo žanro įsikūnijimas juose.
Monmorensi
Argo tikrai neblogas, bet jau toks amerikanskas, jau toks su patosu, kad oj smile.gif tikrai pompastiškas, kaip čia kažkas rašė. įtampa yra, išlaikoma, bet man visą laiką labiau kirbėjo mintis ne kas bus su tais šešiais. nes nuo pradžių kaip ir aišku buvo, kas su jais bus smile.gif bet kas su visais kitais, su likusiais, su iraniečiais, kurie išleido tą lėktuvą ir pan. nors iš kitos pusės, to mokėjimo save pateikti amerikiečiams gal truputį ir pavydėt reikėtų biggrin.gif
Rashkyte
niekaip negaliu patiketi, kad James Gandonlfiini mire doh.gif angel.gif man jis - superinis wub.gif ir tik 51-iu sulauke... Dieve, dar gyvent ir gyvent... verysad.gif wub.gif
vitutej
Aciu uz rekomendacijas del Gime myleti 4u.gif . Nuostabi istorija.
Vajuza
QUOTE(Lexa @ 2013 06 19, 17:51)
Be galo grazus filmai  4u.gif
*

Aciu uz rekomendacija,butinai paziuresiu 4u.gif Tik as visad ziuriu 'online',nes nepavyksta man parsisiusti,tik vyras man parsiuncia blush2.gif Tai vat Jusu neradau,teks vyro prasyt,kad parsiustu,dar ir kitus,kuriuos siule man Leeja berods wub.gif
taram-param
Nežinau kur paklausti, bet kino mylėtojos gal žinos. Pamiršau filmo pavadinimą, o taip norėčiau dar kartą pažiūrėti.

Filmas senas rusiškas. Aktorių pavardžių nežinau. Filmo pavadinime vyro ir moters vardai. Siužetas maždaug - į kaimą atvažiuoja toks vyrukas ir apsigyvena pas vienišą moterį, jinai turi sūnų. Na ir aišku užsimezga meilė.

Jei kas atpažįstat filmą, prašau prašau, prašau parašykit pavadinimą!
Lexa
QUOTE(Vajuza @ 2013 06 20, 09:18)
Aciu uz rekomendacija,butinai paziuresiu  4u.gif  Tik as visad ziuriu 'online',nes nepavyksta man parsisiusti,tik vyras man parsiuncia  blush2.gif  Tai vat Jusu neradau,teks vyro prasyt,kad parsiustu,dar ir kitus,kuriuos siule man Leeja berods  wub.gif
*

Nejudėk! / Non ti muovere / Don't Move - filmo pavadinimai.
Online yra rusiskai, lietuviskai nezinau ar yra.
http://filmas24.com/2696-ne-uhodi-non-ti-muovere.html
4u.gif
starke
Vis pamirstu padekoti, kas rekomendavo Obucayu igre ne gitare
Norsman jis per ilgas buvo, galejo greiciau parodyti, bet istorija ir ta rusiska dvasia man lb patiko thumbup.gif
mjforever
user posted image

vakar pažiūrėjom šį rusišką detektyvą "Кто я?" , 2010m. Friskė vaidina, ir nieko negadina biggrin.gif su įdomumu žiūrėjau.
LEEja
o mes vakar irgi jau paziuejom Venuto al mondo.
aisku, patiko... skaudi, rimta, gera drama. aktoriai man labai grazus smile.gif
gaily
QUOTE(LEEja @ 2013 06 18, 21:23)
Happy-Go-Lucky (2008)
118 min  -  Comedy | Drama
labai labai savotiskas filmas, oi kaip patiko, visiskai priesingybe holivudui visomis prasmemis - ir pacia tema, ir aktoriais: pagrindine aktore, ne tai kad ne grazi, ji tokia net nesimpatiska, bet paskui, ziurint filma, pasijauti kaip realiam gyvenime, kad isvaizda nieko nereiskia, vidus svarbiausia ir tu bendrauji su zmogum ir net nepastebi jo isvaizdos. Va tokias asociacijas man sukele filmas, rekomenduoju, kas megsta kitoki kina.
*

Perziurejau ir as, tikrai savotiskas toks, nors negaleciau sakyti, kad nepatiko, gerai susiziurejo. Tik pagrindinei aktorei iki filmo pabaigos as kazkoki prisiskuma jauciau biggrin.gif
LEEja
QUOTE(gaily @ 2013 06 21, 11:18)
Perziurejau ir as, tikrai savotiskas toks, nors negaleciau sakyti, kad nepatiko, gerai susiziurejo. Tik pagrindinei aktorei iki filmo pabaigos as kazkoki prisiskuma jauciau biggrin.gif
*

as ji jauciau gal iki puses filmo, o paskui, po scenos su vaikuciais, kazkaip dingo jis biggrin.gif
Vajuza
QUOTE(Lexa @ 2013 06 20, 23:07)
Nejudėk! / Non ti muovere / Don't Move - filmo pavadinimai.
Online yra rusiskai, lietuviskai nezinau ar yra.
http://filmas24.com/2696-ne-uhodi-non-ti-muovere.html
4u.gif
*

Aciu Lexa,begsiu uzmigdziusi vaikus ziureti jo,nes vakar tai nebuvau radusi,dekoju uz nuorodele wub.gif
Man rusiskai kartais labiau patinka,geriau dubliuoja mirksiukas.gif
Vajuza
Lexa,katik paziurejau NEJUDĖK! / NON TI MUOVERE,is tiesu patiko ir sis filmas thumbup.gif 9/10 4u.gif
Aciu smile.gif Jei dar ka panasaus zinote,tai brukstelkite wub.gif
Blah
Beširdis - Heartless (2009) - britų siaubo drama. Ilgai galvojau ar verta jį žiūrėti, nes filmo treileris ir aprašymas visiškai nesudomino. Bet pasižiūrėjus nenusivyliau, žiauriai patiko, ypač filmo idėja ir dialogai. Gilus, tamsus bei originalus filmas, nemačiau nieko panašaus. Rekomenduoju thumbup.gif

Tai nutiko Jemene - Salmon Fishing in the Yemen (2012) - britų romantinė drama. Nesu romantinių filmų mėgėja, bet šis labai patiko. wub.gif

Juoda Uola - Black Rock (2012) - trileris su Kate Bosworth. Nuobodus ir pilnas klišių filmas schmoll.gif
FoxLady
QUOTE(LEEja @ 2013 06 21, 07:41)
*

O man sis pasirode per daug istemptas, nuobodokas, kelis kartus jau norejosi isjungti, bet pabaiga vel suintrigavo, siaip visumoje istorija siame filme gera smile.gif
Lexa
QUOTE(Vajuza @ 2013 06 21, 14:36)
Lexa,katik paziurejau NEJUDĖK! / NON TI MUOVERE,is tiesu patiko ir sis filmas  thumbup.gif  9/10  4u.gif
Aciu  smile.gif  Jei dar ka panasaus zinote,tai brukstelkite  wub.gif
*

Keletas man labai patikusiu filmu, gal ir Jums patiks 4u.gif

Incendies (2010)
I've Loved You So Long (Il y a longtemps que je t'aime) (2008)
The Secret Life of Words (2005)
Sarah's Key (Elle s'appelait Sarah) (2010)
The Visitor (2007)
Xiu Xiu: The Sent-Down Girl (Tian yu) (1998)
The Beautiful Country (2004)
The Lives of Others (Das Leben der Anderen) (2006)
21 Grams (2003)
Before the Fall (Napola - Elite für den Führer) (2004)
Departures (Okuribito) (2008)

As filmus ziuriu butent igarsintus rusiskai, nes negaliu pakest lietuvisko skaitymo schmoll.gif
Vajuza
QUOTE(Lexa @ 2013 06 21, 20:20)
Keletas man labai patikusiu filmu, gal ir Jums patiks  4u.gif

Incendies (2010)
I've Loved You So Long (Il y a longtemps que je t'aime) (2008)
The Secret Life of Words (2005)
Sarah's Key (Elle s'appelait Sarah) (2010)
The Visitor (2007)
Xiu Xiu: The Sent-Down Girl (Tian yu) (1998)
The Beautiful Country (2004)
The Lives of Others (Das Leben der Anderen) (2006)
21 Grams (2003)
Before the Fall (Napola - Elite für den Führer) (2004)
Departures (Okuribito) (2008)

As filmus ziuriu butent igarsintus rusiskai, nes negaliu pakest lietuvisko skaitymo  schmoll.gif
*

Aciu labai uz pasiulymus,dabar susirasiu kuri nors ir butinai paziuresiu, o poto parasysiu 4u.gif
Vakar vakare su vyru paziurejome "ARGO".. Duociau uz ji vos 7/10. Taip,kaip ir visi sake,jog itampa sis filmas islaiko iki pat galo,bet is esmes jis kazkoks vienodas,tikslas buvo aiskus ir jo buvo siekiama,jokiu intrigu ar kazkokiu pasikeitimu,pabaiga buvo aiski nuo pat pradziu,tokia ir buvo,tad ..man asmeniskai jis nebuvo superinis unsure.gif Nerekomenduociau draugams,nebent visai nebutu ka ziureti,atvirai.. wub.gif
Vajuza
Lexa,katik paziurejau Moteris, kuri dainuoja / Incendies irgi labai patiko 4u.gif kietas 8 arba silpnas 9 is 10-ties.Aciu,ziuresiu eiles tvarka sekanti biggrin.gif
mjforever
Pasaulinis karas Z, World War Z
daug daug zombių, ir vėl jų apokalipsė. Mačiau kino teatre. Buvau patenkinta sukurtais efektais ir neblogai perteiktos globalinės epidemijos įspūdžiais.
Vajuza
21 Grams irgi patiko good.gif
Ziuriu is keliu filmu online isimtas filmas arba tiesiog nerodomas The Secret Life Of Words,gal Lex zinote kur dar ji butu galima paziureti apart atsisiuntima? 4u.gif Radau dar viename tinklalapyje,bet Anglu kalba, o noretusi viska aiskiai suprasti blush2.gif
katilina
Pažiūrėjau ir aš Stoker. Kažkaip nelabai turiu ką pasakyti, tai turbūt labai didelio įspūdžio nepadarė. Labiausiai, aišku, pats pateikimas patiko, gražiai nufilmuotos scenos, dėmesys smulkmenoms, muzika. Juokingiausia, kad dvi čia rašančios jį mistiniu pavadino, tai žiūrėjau ir visą filmą laukiau, kada čia ta mistika pasirodys, o jos kaip nėr, taip nėr. smile.gif Vienu metu net buvau pradėjusi galvoti, kad gal Čarlis iš tikro net neegzistuoja, vien tik Indijos galvoj (paskui Imdb diskusijose mačiau, kad yra nemažai taip manančių).
jearmaine
Aš vakar žiūrėjau Sleeping Beauty. Neatsimenu, kokie buvo komentarai apie jį šiame forume, bet man labai patiko. Įdomi siužeto linija, o pats filmas pastatyas taip kokybiškai, estetiškai, kiekviena detalė apgalvota. Pagrindinė aktorė puikiai vaidino. Toks šiek tiek noir ir gerokai twisted filmas, bet tokio vakar ir norėjos smile.gif
Vajuza
Paziurejau dabar Vėjavaikė / Happy-Go-Lucky ir nieko neturiu ka pasakyti. Nors cia komentavo,jog patiko kai kurioms,nors jis ir keistokas,bet is tiesu negaliu pasakyti,kad jis puikus filmas.. Duociau vos 6/10. Man labiausiai patiko pati aktore,o tiklsiau heroje,jos budas, o daugiau nieko,filmas apie kazka... Nerekomenduociau unsure.gif
LEEja
QUOTE(katilina @ 2013 06 22, 20:08)
Pažiūrėjau ir aš Stoker. Kažkaip nelabai turiu ką pasakyti, tai turbūt labai didelio įspūdžio nepadarė. Labiausiai, aišku, pats pateikimas patiko, gražiai nufilmuotos scenos, dėmesys smulkmenoms, muzika. Juokingiausia, kad dvi čia rašančios jį mistiniu pavadino, tai žiūrėjau ir visą filmą laukiau, kada čia ta mistika pasirodys, o jos kaip nėr, taip nėr.  smile.gif Vienu metu net buvau pradėjusi galvoti, kad gal Čarlis iš tikro net neegzistuoja, vien tik Indijos galvoj (paskui Imdb diskusijose mačiau, kad yra nemažai taip manančių).
*

man tai jis mistinis, as kazkokiu staigiu jo atsiradimu salia Indijos kelis maciau, po to tas jo poelgis su teta g.gif

as vakar ziurejau
When We Leave (2010)
"Die Fremde" (original title)
119 min - Drama

apie musulmonu tradicijas, seimos kulta ir moters teisiu neturejima - rodoma turku seima Vokietijoje ir vyriausios duktes drama.. stiprus filmas, vertas tu apdovanojimu - berods 30 IMDB parasyta, raudojau pabaigoj
katalike
QUOTE(LEEja @ 2013 06 22, 21:26)
man tai jis mistinis, as kazkokiu staigiu jo atsiradimu salia Indijos kelis maciau, po to tas jo poelgis su teta  g.gif
*

Sakyčiau, filmas mistinis nebent dėl atmosferos, o veikėjai visi realūs. Viskas paaiškinta, jokių klaustukų nepalikta.
LEEja
QUOTE(katalike @ 2013 06 22, 22:47)
Sakyčiau, filmas mistinis nebent dėl atmosferos, o veikėjai visi realūs. Viskas paaiškinta, jokių klaustukų nepalikta.
*

nu tai prasom pasakyt apie ta teta, nes as tik paziurejau - niekur nieko neskaiciau, tai man nesuprantama kodel 4u.gif
katalike
QUOTE(LEEja @ 2013 06 22, 21:50)
nu tai prasom pasakyt apie ta teta, nes as tik paziurejau - niekur nieko neskaiciau, tai man nesuprantama kodel  4u.gif
*

O teta tai čia ta, kurią telefono būdelėj nužudė, ar tą, kur namie? Nepamenu jau biggrin.gif Šiaip nužudė, nes jos būtų perspėjusios ir neleidusios Indiai su juo bendraut, kad nepadarytų blogos įtakos ar šiaip kažko nepadarytų. Juk jis jau buvo apsėstas tos minties, kad ji tokia pati kaip ir jis. O pagrindinė priežastis, kodėl nužudė, ta, kad jis psichopatas ir žudymas jam suteikia malonumą. Vaikystėj iš pavydo užkasė gyvą savo brolį.
LEEja
QUOTE(katalike @ 2013 06 22, 23:15)
O teta tai čia ta, kurią telefono budelėj nužudė, ar tą, kur namie? Nepamenu jau biggrin.gif Šiaip nužudė, nes jos būtų perspėjusios ir neleidusios Indiai su juo bendraut, kad nepadarytų blogos įtakos ar šiaip kažko nepadarytų. Juk jis jau buvo apsėstas tos minties, kad ji tokia pati kaip ir jis. O pagrindinė priežastis, kodėl nužudė, ta, kad jis psichopatas ir žudymas jam suteikia malonumą. Vaikystėj iš pavydo užkasė gyvą savo brolį.
*

ach mat kaip, aisku, as galvojau yra kokiu gilesniu dar dalyku smile.gif
visgi filmui labai tinka kazkur matytas uzrasas Inosence ends
katilina
QUOTE(katalike @ 2013 06 22, 21:47)
*

Man irgi taip pasirodė, užtat paskui šiek tiek nustebau, kai Imdb pamačiau, kaip tvirtai kai kurie įsitikinę kitaip. Net pati kažkiek suabejojau.
eliss
Pasienis/The Mule / Border Run/2013 - žurnalistė ieško savo brolio, kuris dingo Amerikos/Meksikos pasieny. Neblogas filmas, bet Sharon Stone šiek tiek erzino, supermenė smile.gif
Vajuza
Katik baigiau ziureti Silver linings Playbook su B.Cooper'iu .Patiko. Rekomenduociau smile.gif 9/10
LEEja
QUOTE(Vajuza @ 2013 06 23, 15:56)
Katik baigiau ziureti Silver linings Playbook su B.Cooper'iu .Patiko. Rekomenduociau  smile.gif  9/10
*

o kuo patiko?
mjforever
Enter the Void, 2009M. user posted image nežinau, ką aš čia mačiau, gal narkomaniją narkomano akimis. Negalėčiau rekomenduoti, labai jau savotiškas, vietomis labai slogus, kartais rodos beprasmis, bet aš jo nepamiršiu ilgai.
katalike
QUOTE(mjforever @ 2013 06 23, 19:29)
Enter the Void, 2009M. user posted image nežinau, ką aš čia mačiau, gal narkomaniją narkomano akimis. Negalėčiau rekomenduoti, labai jau savotiškas, vietomis labai slogus, kartais rodos beprasmis, bet aš jo nepamiršiu ilgai.
*

Didžiają filmo dalį rodoma jo pomirtinė sielos kelionė link reinkarnacijos.
Lexa
QUOTE(Vajuza @ 2013 06 22, 15:49)
21 Grams irgi patiko  good.gif
Ziuriu is keliu filmu online isimtas filmas arba tiesiog nerodomas The Secret Life Of Words,gal Lex zinote kur dar ji butu galima paziureti apart atsisiuntima? 4u.gif Radau dar viename tinklalapyje,bet Anglu kalba, o noretusi viska aiskiai suprasti  blush2.gif
*

Radau cia 4u.gif
http://kinomusorka.ru/en/directors-directo...e-of-words.html
vilmuke
QUOTE(LEEja @ 2013 06 22, 20:26)
man tai jis mistinis, as kazkokiu staigiu jo atsiradimu salia Indijos kelis maciau, po to tas jo poelgis su teta  g.gif

as vakar  ziurejau
When We Leave (2010)
"Die Fremde" (original title)
119 min  -  Drama 

apie  musulmonu tradicijas, seimos kulta ir moters  teisiu neturejima - rodoma turku seima Vokietijoje ir vyriausios duktes drama..  stiprus filmas, vertas tu apdovanojimu - berods 30 IMDB parasyta, raudojau pabaigoj
*

man ir stiprokas filmas, gale blioviau net kūkčiodama unsure.gif
mjforever
QUOTE(katalike @ 2013 06 23, 20:46)
Didžiają filmo dalį rodoma jo pomirtinė sielos kelionė link reinkarnacijos.
*

user posted image truputi taškus sudėliojot, kas ten buvo. Vis tik gerą transą patyriau žiūrėdama.
Vajuza
QUOTE(Lexa @ 2013 06 24, 00:20)

Aciu Lexa clap.gif aciuks.gif
Lekiu ziureti bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(LEEja @ 2013 06 23, 18:13)
o kuo patiko?
*

Zinokit geda,bet nemoku apibudinti,(atbukau truputi matyt su vaikais sededama namie doh.gif ) man filmas patinka arba ne smile.gif
Geri aktoriai,gerai suvaidino,patiko pati istorija,siuzetas,neblogai nufilmuotas,neslogus,gan lengvai ir greitai susiziurejo.. wub.gif blush2.gif
Vajuza
Nebaigiau ziureti The Secret Life Of Words unsure.gif Praziurejom puse filmo ir su vyru vienu metu pakilom nuo lovos rolleyes.gif Tiesiog neuzkabino kazkaip..,niurokas,nuobodus,vienodas,nelabai idomus pats siuzetas..As nezinau gal butent nuo tos puses filmo iki pabaigos ir butu koks cinkelis,idomumas,bet nutarem neziureti,tiesiog labai istemptas.. Gal tiesiog netiko butent siam vakarui..Gal reikia tam tikros nuotaikos siam filmui g.gif
gaily
QUOTE(LEEja @ 2013 06 21, 07:41)
*

Nuostabus filmas, katik baigiau!
laTulipe
Ruby Sparks (2012) - romantinė komedija su fantastikos prieskoniu. Kažkas naujesnio ir šviežesnio (bent jau man ši idėja dar nebuvo niekur matyta), nors sudėtinės dalys lieka ir tos pačios, todėl pakankamai nuspėjamas. Labiausiai įsiminė kulminacinė scena (kai Kalvinas Rubę vertė daryti visokias nesąmones), emociškai stipri pasirodė. Na, o pats filmas visiškai neprailgsta, neperkrautas nereikalingomis detalėmis, mielas.

The Jazz Singer (1927) - siužetas gal ir neįmantrus, tačiau muzikinis takelis patiko.

Buried (2010) - šis paliko gerą įspūdį. Gal tik kartais nervindavo, kai laikas tamsoje kiek per ilgai užsitęsdavo arba kai kurie pagr. veikėjo poelgiai, bet išlaikyti įdomumą sugebėjo nuo pat pirmos iki paskutinės minutės. Nors visgi didžiausią šoką sukėlė gyvatės pasirodymas. Net iš vietos pašokau hihihi.gif Tik gaila, kad pabaigą prieš tai žinojau..

Dot the I (2003) - labai patiko. Tik patariu pernelyg nesidomėti šiuo filmu, nes šiuo atveju kuo mažiau žinoti yra didelis privalumas. Viskas prasideda kaip eilinė meilės istorija: mergina švenčia mergvakarį restorane ir ten jos paprašoma pagal prancūzišką paprotį pabučiuoti kurį nors vaikiną. Na, ir ką, bučinys užsitęsia ilgiau nei derėtų, o vėliau nei vienas, nei kitas nebesugeba vienas kito pamiršt... Pradžia miela, o ir G.G. Bernal dar toks jaunutis čia. biggrin.gif Kai viskas įsisuka, tai apskritai nuo ekrano negalėjau atsitraukti, puikus iki pat paskutinės minutės. Ir už idėją didelis pliusas bigsmile.gif

360 (2011) - visai įdomus, su daug susipynusių gyvenimų. Veikėjų gyvenimo istorijos pačios įvairiausios, tačiau paprastos ir gyvenimiškos. Toks ramus, be didesnės kulminacijos, bet išlaikantis dėmesį.
mjforever
user posted image

žavingas filmas
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.