Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai


nu bet mergai, pasiskaičiau kad jau bobausių dzūkijoj randa- seilė nutįįįįįįįįįįįso, nors kauk- valgius tik vaikystėj, bet skonį atsimenu wub.gif wub.gif wub.gif Nu kodėl pas mus jie neauga!!!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 24 balandžio 2013 - 11:42
kada galima butu i stiklini siltnami sodinti agurkus, pas mane paseti pries dvi savaites, auginasi jau ketvirta lapeli? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 04 24, 11:41)
nu bet mergai, pasiskaičiau kad jau bobausių dzūkijoj randa- seilė nutįįįįįįįįįįįso, nors kauk- valgius tik vaikystėj, bet skonį atsimenu  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Nu kodėl pas mus jie neauga!!!!!!



auga pas mus vos ne ant kiemo (Dzūkijoj), nevalgau aš jų.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 04 24, 13:49)

auga pas mus vos ne ant kiemo (Dzūkijoj), nevalgau aš jų.


siųsk kašiką pas many blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 04 24, 10:27)
va pas mane ir auga Muravei ir Malcik s palcik. Kaip ir rašiau - agurkiukų užmegztų labai daug, bet augt jie pradėjo tik nukirpus viršūnę. Manau, kad jie tikrai neparodys savo pajėgumų augdami namie, vazone. Kai augs dirvoj, tada tik ir pamatysim, kaip ten kas iš tikrųjų.

As su mielu noru nukirpciau, bet kad pas mane dar ner ka kirpti, visai nedidelis daigelis.
Pirmieji agurkeliai nuvyto, nuskyniau , zodziu visus apskabiau, palikau dabar 2 tik, tie dar kol kas standus, ir lyg pradejo mase auginti. Is pradziu pats daigas stabdi buvo ijunges, tik kelis lapus turejo, po ilgo laukimo pradejo augti i virsu, bet tie lapeliai labai jau mazi
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2013 04 21, 20:35)
pas mane du susodinti į bliudą tai agurkai didėja tik ant vieno, o kitas apsipylęs žiedais ir agurkiukais bet nieko gero, ta liauna šakelė su užuomazgom to "nederlingojo"  ax.gif Viršūnės abiejų pašalintos gal ir tą ūglį nulaužti? g.gif

Pazastiniu ugliu visas virsuneles salinkkit butinai po pirmuju agurkeliu uzuomazgu..Siltnamyje truputi kitaip jos trumpinsis,bet apie tai per anksti kalbet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anoli*** @ 2013 04 24, 13:42)
kada galima butu i stiklini siltnami sodinti agurkus, pas mane paseti pries dvi savaites,  auginasi jau ketvirta lapeli?  g.gif

Kai salnos baigsis naktimis ir bent +10 naktimis bus.
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 04 24, 18:41)
Pazastiniu ugliu visas virsuneles salinkkit butinai po pirmuju agurkeliu uzuomazgu..Siltnamyje truputi kitaip jos trumpinsis,bet apie tai per anksti kalbet  mirksiukas.gif


manau savaitgalį jau tuos du ragausim agurkėlius ax.gif O kiti jei užderės tai bus puiku... šiltnamyje neauginau ir neplanuoju nes lauke pernai pakankamai nemažai buvo, šiemet dvigubai gal net ir daugiau sodinsiu smile.gif Konservuoti jau deficitu patapo... su lašinukais ar prie bet kokio apkepo ir pan. oj kaip suėjo ir su garstyčiom daryti su varške ir krapais pamaišyti ant batono ar net kaip įdaras karštiems sumuštiniams essen.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2013 04 26, 11:08)


labai apetitni agurkėliai wub.gif

Mes su mažuoju šiandien irgi du suniamniojom. Traškūs, saldūs, sultingi wub.gif Vaikui skanesnis pasirodė Malčik s palčik, man - Muravei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 04 26, 11:13)
labai apetitni agurkėliai  wub.gif

Mes su mažuoju šiandien irgi du suniamniojom. Traškūs, saldūs, sultingi  wub.gif  Vaikui skanesnis pasirodė Malčik s palčik, man - Muravei  biggrin.gif


Vadinasi ir aš kitąmet norėsiu šių traškių, saldžių ir sultingu blush2.gif wub.gif
Mes savaitgaliui dar "nokinam", kai bus MB su dukra namie. Vyras siūlo kitąmet jau gruodį sėti... bet dėl saulės trūkumo kaži ar nesikankins augalas? g.gif
Atsakyti
Sveiki, aš čia pirmametė viso ko auginime, tai norėjau paklausti labiau patyrusių. Pasisėjau polan h agurkų, sudygo puikiai, auga puikiai, tik klausimas kyla dėl auginimo, kai jau galėsiu sodinti į lauką tai galėsiu pasodinus uždengti balta agro plevele? Ir po ja laikyti visą laiką, tik atsidengti nusiraškyti agurkiukų ar čia ne tokia rūšis? Ar reiktų laikyti neuždengtą?
Atsakyti