Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 33 tema

Labas merginos, grįžtu po baliukų pas jus. Šeštadienį atšvenčiau savo gimtadienį, laikiausi puikiai, neprisivalgiau nesąmonių tik išgėriau daugiau biggrin.gif Sekmadienį dar vienas baliukas buvo, tai ir ten viskas super buvo. Vakar dar vis krausčiausi, tempiau dėžes į 5 aukštą...Šiandien vėl baliukas biggrin.gif Gegužė man bankroto mėnuo, gimtadienis seka gimtadienį doh.gif LABAI laukiu kada pagaliau išsivešiu paskutinius daiktus ir galėsiu grįžti į savo taką tiek dėl maisto tiek dėl aktyvumo. Jau kažkurią naktį prabudau nuo skrandžio skausmų, visą savaitę maitinausi valgyklos maistu, nepatinka man jis, o gaminti dar neturiu kur (indai bute, buitinė technika ten kur gyvenam) unsure.gif Tai jau laukiu nesulaukiu tos dienos kada nebereiks grįžti ten kur dabar dar gyvenam. Užtat svoris gerai laikosi, gavau dovanų svarstykles, tai net nustebau, kad tokius mažus skaičiukus parodė. Nepamenu kada paskutinį kartą tiek besvėriau wub.gif Dabar beliks išlaikyti svorį ir dailinti figūrą thumbup.gif
QUOTE(Jugile @ 2013 05 13, 12:48)
Kad as zinok specialiai krutinei nieko nedarau. Po vienodai visoms kuno dalims skiriu demesi. Problemiskiausia viwta buvo pilvas, todel pati nustebau, kad butent nuo jo lengviausia ir tirpo centimetrai. Nuo slaunu dar noreciau kelis nutirpdyt, bet kol kas nejuda. Stengiuosi maisyti r cardio, ir jegos pratimu. Beje, as esu is tu, kurie sportuoja ir ,,nuodemiauja" su maistu. Nu negaliu as atsisakyti to, ka megstu...Nesakau, nekemsu bile kiek, kaip anksciau, siek  tiek pakoregavau mityba, bet...Visko pasitaiko... smile.gif  Sako be sveikos mitybos, tik su sportu yra pasiekiama tik apie 30% rezultatau.

Va va, su mityba jeigu griežtai susitvarkyčiau tai būčiau daug didesnių (o gal ir greitesnių) rezultatų sulaukusi drinks_cheers.gif Bet ir tie labai džiugina...

QUOTE(mylimuke @ 2013 05 13, 13:27)
Nebūtų dar blogai taip tas C ar B, jeigu nebūtų likusios visos odos nuo D.  doh.gif

Mano nuo DD liko dabar C+oda. Labai kraupiai atrodo kai nuoga pasilenkiu, iš krūtinės du siūlai kabantys lieka, bet jau geriau taip negu tas DD schmoll.gif Aš matyt turiu tokį kompleksą dėl dydžio, visą laiką nešiodavau uždaras bliuskutes ir eidavau pasikūprinusi, kad bent kiek vizualiai juos sumažinčiau ar neatkreipčiau dėmesio į save... Tai kai įtilpau į C einu galvą iškėlusi thumbup.gif O ir tikiuosi oda pasitrauks dar nuo sporto ax.gif

QUOTE(shypsenyte @ 2013 05 13, 13:41)
Doviem, tikrai taip negrauzk saves. Tas svoris gal net labiau psichologinis dalykas..reikia pozityviau i viska ziureti ir tada net nepastebesi kaip tirps tie kg 4u.gif Beje turiu poros sav sudaryta valgiarasti. Jei nori, galiu pasidalinti. Nors man ten kai kurie dalykai nepatinka, bet bendrai paemus visai neblogas, o ir pavalgysi skaniai smile.gif

Noriu ir aš 4u.gif
Kur prapuolus MO? g.gif
Atsakyti
Sveikutes
Matyt vakar busiu persistengus. Perejau i JMshred Level 2, padaryt tai padariau, moku save priversti, bet jau nebedarysiu, nes pradejo po treniruotes skaudeti siuvimo vieta, galvojau gi jau sugijo viskas galiu duotis, bet ne verysad.gif
Pailsesiu biski, pereisiu gal i Zumba. Atrodo neblogai mano kunas po visko tvarkosi, bet svoris biski apstojo ir pilvukas turi nemazai cm., visai nemesiu, bet reik silpnesnes kol kas treniruotes matyt.

O del vyro as irgi seniai sakau jam pasportuot, bet be sansu. Pas mus toks pats variantas, atrodo jis puikiai, ir darbas plius fizinis. Bet gi sportas - sveikata. Reiks bent kamuoli iduoti, tegu paspardo vasara su mazuoju ant zolytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Just_Me @ 2013 05 14, 09:26)
MB tikrai ne suo- ir jam kaulai nepatinka  lotuliukas.gif ir per daug  raumeningos moterys ..Taip kad  susidziovinti jis man tikrai neleis  schmoll.gif 

Doviem, kaip sekasi lazybos?  tongue.gif gal dar kokiu gudrybiu prigalvojai? hihihi.gif

MB irgi ne suo, ta tai jau tikrai zinau blush2.gif Turejom viena drauge tokia, kuri kaip sakalys, tai jis man visad sake, kad jam jos figura labai nepatinka thumbup.gif o vat yra kita drauge, kuri nors ir smulkute gan, bet jos ir ugis nedidelis bet ji turi ryskius klubus ir rysku liemeni, o jos slaunys ir uzpakalis lyginti su jos ugiu ir viskuo kituo tikrai yra tokios putlios. Man irgi taip labai grazu buna, o ir jis sake, kad jos figura jam grazi, aisku vis pabrezia, kad as jam graziausia lotuliukas.gif zodziu ji tokia israiskingai moteriska, pati seile varvinu ziuredama i jos figura blush2.gif Tad ir man nusikudinti neteks, jam labiau patinka kai yra uz ko suimti rolleyes.gif

Lazybos kaip lazybos, pirma diena atsilaikiau saldumynams, valgiau sveika maista, geriau vandens nemazai ir t.t. po pirmos dienos stebuklingu budu nukrito 600g lotuliukas.gif aisku cia tik del to, kad valgiau maziau nei iprastai, bet alkana nesijauciau, tik kad saldumynu poreikis jautesi, bet nieko, kaip nors isgyvensiu thumbup.gif Gudrybiu nemanau, kad naudosiu kazkokiu, nenoriu gadintis sveikatos badavimu ir t.t. jau geriau pralosiu nei tokiais budais laimesiu schmoll.gif

vajej vajej, kiek darbo dar like su magistru, o penktadieni jau turiu atiduoti ji, o dar reikia susiruosti drauges gimtadieniui ir pusbrolio vestuvems, kurie vyks penktadieni ir sestadieni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2013 05 14, 09:43)
Noriu ir aš 4u.gif


primink el pasta savo 4u.gif
Atsakyti
labuka
vasara,su praejusiu tortadieniu 4u.gif
Just me,nepersistenk siandien biggrin.gif
Skauda siandien skrandi blink.gif verysad.gif
Femme,sveikatytes maziukui 4u.gif
Atsakyti
vasara, su praėjusiu gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(doviem @ 2013 05 14, 09:21)

Na as fizini darydavau, bet su begimu man niekad nesiseke, man net is tikro neurologai del nugaros nelabai leidzia begioti, suoliuoti ir t.t. pirmiausia liepe nugaros raumenis sustiprinti, o geriausiai sake baseinas, gimnastikos ir t.t. neva kur daugiau tempimas blush2.gif
Sveikit 4u.gif


Taip tikrai būtina stiprinti nugaros raumenis. O jau juos pastiprinus galima ir bėgimą pridėt. 4u.gif

Vijora, sveik, bjaurus tas skarndžio skausmas, matyt kažko netinkamo prisivalgei, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2013 05 14, 08:43)
Šeštadienį atšvenčiau savo gimtadienį,

su praejusiu 000552.gif ir linkiu, kad kuo greiciau ikurtuves naujuose namuose butu, atsimenu kaip tie kraustymaisi uzknisa doh.gif

QUOTE(svoba @ 2013 05 14, 08:48)
Matyt vakar busiu persistengus.

svarbiausia viskas su saiku 4u.gif

QUOTE(Vijora @ 2013 05 14, 09:08)
Just me,nepersistenk siandien

sveik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2013 05 14, 08:59)
Lazybos kaip lazybos, pirma diena atsilaikiau saldumynams, valgiau sveika maista, geriau vandens nemazai ir t.t. po pirmos dienos stebuklingu budu nukrito 600g  aisku cia tik del to, kad valgiau maziau nei iprastai, bet alkana nesijauciau, tik kad saldumynu poreikis jautesi, bet nieko, kaip nors isgyvensiu  Gudrybiu nemanau, kad naudosiu kazkokiu, nenoriu gadintis sveikatos badavimu ir t.t. jau geriau pralosiu nei tokiais budais laimesiu

Nu jūs pavarot thumbup.gif Tik jau nenusiteik "jau geriau pralošiu nei tokiais būdais laimėsiu", turėk parako, moterie biggrin.gif Viskas tau pavyks, svarbiausia į viską žiūrėti su sveiku humoru mirksiukas.gif

Shypsenyte, ačiū tau

Ačiū už sveikinimus mergičkos 4u.gif , pati pasigyriau biggrin.gif blush2.gif
QUOTE(Vijora @ 2013 05 14, 09:08)
labuka
vasara,su praejusiu tortadieniu 4u.gif

balionai biggrin.gif

QUOTE(jovka @ 2013 05 14, 09:16)
vasara, su praėjusiu gimtadieniu  4u.gif  4u.gif  4u.gif 

balionai biggrin.gif

QUOTE(_Just_Me @ 2013 05 14, 10:01)
su praejusiu  000552.gif ir linkiu, kad kuo greiciau ikurtuves naujuose namuose butu,  atsimenu kaip tie kraustymaisi uzknisa doh.gif

balionai biggrin.gif nėr balionų biggrin.gif 4u.gif
Aš šį kartą kai daugiau laiko turiu tai protingai kraustausi. Užsitempiu 4 dėžes į viršų ir kol nesudedu daiktų į savo vietas tol nevažiuoju namo. Tai jau ir sekcijoj viskas sudėta ir virtuvėj ir spintoj drabužiai sulankstyti ax.gif Beliko persivežti maistą, patalynę kurioje miegam ir vonios reikmenis thumbup.gif Ir liks tik stambi technika. Tiek, kad viskas užsitęsė, jau norėčiau negyventi dviejose vietose unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasara_: 14 gegužės 2013 - 10:13
Vasara, su praėjusiu 4u.gif

Atidarinėsiu naminių ledų sezoną, bus man sveikesnis 'proteinas', nes iš pardės į tuos net negaliu žiūrėti. Per anytos gimkę ji neturėjo laiko visai, buvo išvykusi, tai nieko nesusiruošė, o viską susipirko pardėje, tai truputį suvalgiau, o nuryjant su kiekvienu kąsniu net graužia burnoje nuo visų EEEEE. Bet MB vakar pavedė. Surašiau ką nupirkti, tai skambina iš pardės: grietinėlės yra tokios, tokios ir tokios. Sako gal 1000 ml paimti? Sakau ne, užteks 450 ml, suges dar. Tai iš to norėto 1000, atnešė vos 200 ml doh.gif lotuliukas.gif Tai vakar dar nepadariau, o gaila, būtų smaližiavimas per Euroviziją, kurios šiemet vos nepamiršau iš viso. Nežinau nieko, net mūsų dainos neišklausiau biggrin.gif Nebent atsitiktinai girdėjau, tik nežinojau, kad Pojavis čia varo.
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2013 05 14, 10:16)
Taip tikrai būtina stiprinti nugaros raumenis. O jau juos pastiprinus galima ir bėgimą pridėt.  4u.gif

Na man jau cia nuo senu senoves, diskai susispaude ir buna kartais nuo ilgesnio vaiksciojimo ar stovejimo taip uzeina skaudeti nugara ties juosmeniu kad vejej vejej doh.gif pirma karta kai pradejo skaudeti dar mokykloj mokiausi, tai tada gal menesi prasikankinau su skausmu nes vis maniau, kad cia siaip kazkas ir praeis greitai. Galiausiai kai negalejau jau net miegoti nuo skausmo o eidama slubavau baisiai, nes kiekvienas zingsnis baisulunis skausmas nuejau pas neurologa ir persviete stubura pasake apie tuos diskus verysad.gif zodziu visam gyvenimui cia jau ir telieka tik mankstinti nugara rolleyes.gif

QUOTE(vasara_ @ 2013 05 14, 11:10)
Nu jūs pavarot thumbup.gif Tik jau nenusiteik "jau geriau pralošiu nei tokiais būdais laimėsiu", turėk parako, moterie biggrin.gif Viskas tau pavyks, svarbiausia į viską žiūrėti su sveiku humoru mirksiukas.gif

su praejusiu gimtadieniu happybday.gif

as nenusiteikiu pralaimeti, as tik sakau, kad nenoriu nesveikais budais mesti svorio, kai aplink yra kruvos patarimu sveikam svorio mazinimui. Aisku pagrindiniai patarimai tai mitybos reguliavimas ir sportas tad telieka tik susireguliuoti ta mityba ir pasirinkti maloniausia sporto programa thumbup.gif

vis tik vyra apgavau siek tiek, juk vakar kai ryte sveriausi tai buvo 73,2kg, o sakiau kad sveriu 74kg. Bet jam nebutina to zinoti, kad man maziau reikes mesti iki lazybu pabaigos dienos lotuliukas.gif dar labiau apsidziaugciau jeigu iki tos keliones perlipciau ir per 70kg riba, na tarkim kokie 69 butu, vis ne 70 biggrin.gif o ir keliones metu planuoju per daug sau nenusileisti ir neryti visko is eiles, o daugiausia vaisius ir darzoves turbut, nes jei dar bus baisiai karsta tai nieko kito ir nesinores. Man vasara isvis issigelbejimas buna norint mesti svori, nes karstomis dienomis tik vaisiu arba darzoviu norisi valgyti, na arba daug daug ledu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2013 05 14, 07:48)
Sveikutes
Matyt vakar busiu persistengus. Perejau i JMshred Level 2, padaryt tai padariau, moku save priversti, bet jau nebedarysiu, nes pradejo po treniruotes skaudeti siuvimo vieta, galvojau gi jau sugijo viskas galiu duotis, bet ne  verysad.gif
Pailsesiu biski, pereisiu gal i Zumba. Atrodo neblogai mano kunas po visko tvarkosi, bet svoris biski apstojo ir pilvukas turi nemazai cm., visai nemesiu, bet reik silpnesnes kol kas treniruotes matyt.

O del vyro as irgi seniai sakau jam pasportuot, bet be sansu. Pas mus toks pats variantas, atrodo jis puikiai, ir darbas plius fizinis. Bet gi sportas - sveikata. Reiks bent kamuoli iduoti, tegu paspardo vasara su mazuoju ant zolytes smile.gif


Laba,
Berods rašėte, kad darė Jums CP. Mano gimdymas taip pat CP, tai gydytoja leido sportuoti po 6mėnesių intensyviau. Aišku, kiekvienam skirtingai, bet pasak jos, net ir labai gerai gyjant pusė metų yra tas terminas, kai jau tikrai viskas susitvarko.
Aš taip pat 2levelyj, gaila kad mesit, pasirodo vienodai sportavom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 05 14, 10:17)
Vasara, su praėjusiu 4u.gif

Atidarinėsiu naminių ledų sezoną, bus man sveikesnis 'proteinas', nes iš pardės į tuos net negaliu žiūrėti. Per anytos gimkę ji neturėjo laiko visai, buvo išvykusi, tai nieko nesusiruošė, o viską susipirko pardėje, tai truputį suvalgiau, o nuryjant su kiekvienu kąsniu net graužia burnoje nuo visų EEEEE. Bet MB vakar pavedė. Surašiau ką nupirkti, tai skambina iš pardės: grietinėlės yra tokios, tokios ir tokios. Sako gal 1000 ml paimti? Sakau ne, užteks 450 ml, suges dar. Tai iš to norėto 1000, atnešė vos 200 ml doh.gif  lotuliukas.gif Tai vakar dar nepadariau, o gaila, būtų smaližiavimas per Euroviziją, kurios šiemet vos nepamiršau iš viso. Nežinau nieko, net mūsų dainos neišklausiau biggrin.gif Nebent atsitiktinai girdėjau, tik nežinojau, kad Pojavis čia varo.

Ačiū bigsmile.gif 4u.gif Aš galvoju, kad šiemet nušvilps per euroviziją, labai jau niekam tikęs dainorėlis pagal mane ax.gif doh.gif norėčiau arbūzo šiuo metu wub.gif Tokio saldaus, sultingo...mmm... wub.gif

QUOTE(doviem @ 2013 05 14, 10:28)
su praejusiu gimtadieniu  happybday.gif

as nenusiteikiu pralaimeti, as tik sakau, kad nenoriu nesveikais budais mesti svorio, kai aplink yra kruvos patarimu sveikam svorio mazinimui. Aisku pagrindiniai patarimai tai mitybos reguliavimas ir sportas tad telieka tik susireguliuoti ta mityba ir pasirinkti maloniausia sporto programa thumbup.gif 

vis tik vyra apgavau siek tiek, juk vakar kai ryte sveriausi tai buvo 73,2kg, o sakiau kad sveriu 74kg. Bet jam nebutina to zinoti, kad man maziau reikes mesti iki lazybu pabaigos dienos lotuliukas.gif dar labiau apsidziaugciau jeigu iki tos keliones perlipciau ir per 70kg riba, na tarkim kokie 69 butu, vis ne 70 biggrin.gif o ir keliones metu planuoju per daug sau nenusileisti ir neryti visko is eiles, o daugiausia vaisius ir darzoves turbut, nes jei dar bus baisiai karsta tai nieko kito ir nesinores. Man vasara isvis issigelbejimas buna norint mesti svori, nes karstomis dienomis tik vaisiu arba darzoviu norisi valgyti, na arba daug daug ledu rolleyes.gif

Dėkavoju 4u.gif Kuo labiau sau drausi ir galvosi "aha, to nevalgysiu jeigu bus, ano nevalgysiu, gersiu tik vandenėlį ir visiems šypsosiuosi" tuo labiau visko norėsis, blin juk atostogų važiuoji, kam tada pinigus už maitinimą mokėt? lotuliukas.gif Dabar iki kelionės - sutinku kad turi prisilaikyti, tuo labiau kad įtemptas metas darbą baiginėjant, bet tik ne per atostogas smile.gif
Atsakyti