Įkraunama...
Įkraunama...

*Blondinės tiesiaplaukės dalinasi paslaptimis*

*Blondinės tiesiaplaukės dalinasi paslaptimis*
Jau 4 tema!!!!

flirt.gif Toliau dalinamės patarimais ir paslaptimis kaip prižiūrėti ir puoselėti savo šviesius plaukučius flirt.gif

1 TEMA

2 TEMA

3 TEMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dioryte: 01 gegužės 2013 - 16:07
kazkaip aprimo musu forumas:)
Atsakyti
pastebejau, kad kai buna sukurta nauja tema, daznai taip buna, paskui isivaziuoja smile.gif
Atsakyti
reiskias visos mergaites atsitaike norimus atspalvius sviesius biggrin.gif 4u.gif

o as va galvoju atgaivinsiu savo sviesius plaukus su makadamios sampnu, nu ir zinokit kaip netinka man, tiesiog galva jau vakare susiriebalavus, viskas sukrite, net aiktelejau kai pamaciau, nes kitos priemones man superines:)
nusipirkau baikal sampuna uz 9 lt, issiploviau, nu ka tu plaukai kaip po geriausios kirpyklos smile.gif
Atsakyti
o is kur ta baikal pirkai?
Atsakyti
As dabar jon freda blondinems naudoju, siaip nemegstu neekologisku sampunu, bet sitas kadangi atseit sviesina, o as dar nepasiekiau norimo sviesumo lygio, tai panaudosiu, nes pakankamai svelnus ir sudetis puse velnio, purskalas man nelabai patiko, nors parviesino tikrai sviesius plemus, bet jis tik su karstu fenu veikia, o as plaukus saugau, tad ne mano variantas.
Is macadamijos sukas nusipirkau silikonines, tai man tiko ir patiko, tikrai maziau ispesa.



Mane labai domina si priemone, gal kieno nors drauge ar mama ar kirpeja bande? ar nieko neteko girdeti apie ja?

http://www.selective...calp-70107.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietaus_alisa: 03 gegužės 2013 - 12:39
nezinau tokios priemones... Nors man selective kai kurie produktai tai tokie idomus. Kazkada pasidariau uzsakyma su ta 40 proc. nuolaida, sampunu, kaukiu prisipirkau. Tai nieko visai. Bet va pasiemiau plauku laka - raso ekologiskas, bet kai papurski, tai ant to purkstuko uzsideda tokia plevele, kita kart purskiant jau buna sukietejus kaip plastmase ir tik su peiliu nulupus iseina vel purkst. Tai nieko sau ekologiskumas:)
Atsakyti
QUOTE(gertruda6 @ 2013 05 03, 15:06)
nezinau tokios priemones... Nors man selective kai kurie produktai tai tokie idomus. Kazkada pasidariau uzsakyma su ta 40 proc. nuolaida, sampunu, kaukiu prisipirkau. Tai nieko visai. Bet va pasiemiau plauku laka - raso ekologiskas, bet kai papurski, tai ant to purkstuko uzsideda tokia plevele, kita kart purskiant jau buna sukietejus kaip plastmase ir tik su peiliu nulupus iseina vel purkst. Tai nieko sau ekologiskumas:)


Ekologisku produktu dazniausias minusas - nelabai patogus naudojimas, uzsikemsa gal but ir ne del chemijos, atsimenu grupioke dare plauku formavimo skysti is vandens ir cukraus, tai patogumo ne perdaugiausiai, bet garbanos laikesi labai ilgai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gertruda6 @ 2013 05 03, 13:09)
o is kur ta baikal pirkai?



kosmadoj pirkaau, o siaip daug kur maciau, cia is tu naturalesniu smile.gif nuspirkau valanti sampuna riebiems plaukams ir tiko, nes man tokie linke riebaluotis, tik galai nuo dazu sauseja smile.gif
Atsakyti
man tas BAIKAL sampunas tai metu atradimas, gal jau 6 buteli naudoju, yra dazytiems, stiprinantis ir dar kazkokie..vienintelis nuo kurio galvos neniezti ir nesausina per daug. visu rusiu isbandziau, visi tinka.
o kaina juokinga, iki 10 Lt ir be SLS. rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
o geras, reiks butinai pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2013 05 03, 12:20)
o as va galvoju atgaivinsiu savo sviesius plaukus su makadamios sampnu, nu ir zinokit kaip netinka man, tiesiog galva jau vakare susiriebalavus, viskas sukrite, net aiktelejau kai pamaciau, nes kitos priemones man superines:)

koks cia butent makadamios sampunas?
Atsakyti