Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

zivukas, aš jaučiausi panašiai kaip ir tu, geriau "materna", bet kad būtų kitaip, nesijautė. O šleikštulys, pykinimas tęsėsi 5 mėnesius. Laikykis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zelionuska: 28 birželio 2005 - 10:11
Mane pykino nuo pirmos iki paskutinės dienos. Nevemdavau, bet tik pykino. Išsigelbėjimas buvo duona "Rugelis" ir Borjomi mineralinis.

Tiesa, iš pradžių gėriau Pregnacare vitaminus, tai buvo gerokai blogiau, nes netiko. Gydytoja liepė pakeisti į Materna, savijauta pagerėjo, bet pykinimas niekur nedingo. Pasitark su gydytoja ir pabandyk pakeisti vitaminus. Gal pagerės bent kažkiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidar: 28 birželio 2005 - 10:17
QUOTE(zivukas @ 2005 06 27, 10:35)
sveikos, nėštukės‼

esu nėščia jau 7-a savaitė ir niekaip negaliu mėgautis nėštumu, nes kiekvieną rytą pradedu sunkiu pykinimu, vėmimu. akyse žaliuoja, galva sukasi, darbe vaikštau sienas ramstydama  verysad.gif  paskaičiau ankstesniuose pokalbiuose, kad tokią būseną gali passtiprinti vitaminai nėščiosioms (geriu Materną). gal kas patars, kaip pagerinti savijautą? labai lauksiu nuomonių  4u.gif

jei manai, kad nuo vitaminu - negerk ju. tik foline rugshti, juk vasara dabar, shviezhienos visokios yra - uzhteks tu vitaminu.
be to, jei labai stipriai vemi - pasakyk gydytojai. neshtumo toksikoze yra gydoma.
Atsakyti
Aš pirmus tris mėnesius vėmiau ištisai. Man nebuvo rytinio pykinimo - man buvo "pykinimas ištisą parą". Kai neturėdavau kuo vemti, vemdavau seilėmis, tfu... Vienintelis mano vaistas buvo - suvalgyti nuskustą morką, jos nereikia nei tarkuot, o lėtai ir smulkiai kramsnot. Pabandyk, gal ir tau padės, juolab, kad dabar galima ir šviežių saldžių morkyčių nusipirkti.
Atsakyti
Mane mažiau pykino, kai nustojau gerti geležį sad.gif . Ir mano draugei suveike... Reiktu pasitarti su gydytoja sad.gif
Atsakyti
Aš tai pirmus mėnesius vien jogurtus ir vaisius valgiau, nes vien pagalvojus apie kitokį maistą pykindavo.. Šiaip, dar nešok iš lovos vos atsibudus - paprašyk vyro, ar ko, kad padarytų arbatos, ar atneštų kokį vaisių suvalgyt pirmiau. Dar geležis gali būt priežastis..
Atsakyti
Nuo rytinio pykinimo gerai padeda imbieriaus arbata ir imbieriniai sausainukai (pirkdavau Rimi)
Atsakyti
as valgydavau krekerius, bet labiausiai padedavo marinuoti agurkai, oi kiek Uspaskicho agurkeliu patvarkiau per pirmus 3 men tik jais ir maitinausi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AJ_Lt @ 2005 06 29, 15:09)
Nuo rytinio pykinimo gerai padeda imbieriaus arbata ir imbieriniai sausainukai (pirkdavau Rimi)

Visą Rimi parduotuvę išvaikščiojau ir niekur neradau to imbiero, kur jo ieškoti, prie prieskonių, prie vaisių-daržovių ar dar velniai žino kur blush2.gif
Atsakyti
Tiesa, dar papasakosiu ką man gydytoja patarė:
1. Iš ryto atsibudus neskubėti pakilti iš lovos, geriausiai paprašyti vyro, kad atneštu džiuvėsėlių ir puodelį šiltos arbatos. Tada suvalgyt tuos džiuvėsėlius ir tik po to, kai jie visi bus sukramtyti užgerti arbata.
2. Paimti ledo gabaliuką ir jį čuilpti kol pasidarys tokio dydžio, kad galima būtų praryti, o tada jį ir praryti, sako taip skrandis užšaldomas ir tada pykinimas nejaučiamas.
3. Kaip jau čia buvo minėta - imbieras.
4. Kažkokia homeopatinė arbata, kurios galima nusipirkti vaistinėse, bet pamiršau jos pavadinimą, atrodo, kad prasideda raide "B".
O kas tinka man pačiai dar nelabai išsiaiškinau, bet kurį laiką puikiai jaučiuosi užvalgius grikių košės su pienu.
Atsakyti
Man labai padedavo kas nors rugstaus - apelsinu sultys (svieziai spaustos smile.gif ), spanguoles -, melisos arbata... drauge, kuria labai pykindavo rekomendavo visada tureti juodos duonos dziuvesiu ir valgyti tik tai ko tuo momentu norisi...
Atsakyti
Man padeda kivi arba stikline vandens su isspausta citrina ir trupuciu cukraus, bet cia kai silpnai pykina. Jau kai stipriai uzeina ,tai niekas nepadeda tenka su tualetu draugauti, po to palengveja laikinai.
Atsakyti