Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

Moterys, jei pykina labai, taip, kad valgyti nebegalit ir tai tęsiasi ilgai, tiesiog privalote kreiptis medikų pagalbos, jei ne dėl savęs, tai dėl vaikiuko. Padėti tikrai įmanoma (mamos čia jau rašė), jei kieno itin konservatyvi ginekologė nepasiųs į stacionarą, tai eikit pas kitą, ar pas šeimos. Tai yra nėštumo toksikozė, ir tai ne normali organizmo būklė. Mane pačią pykino abiejų nėštumų metu pirmus trimestrus, bet ne stipriai,apetitas nesumažėjo( o gaila biggrin.gif ). Iš senų receptų (gal kuri rašėt, visko neperskaičiau)-imbiero arbata ar saldainiukai. Rytų šalyse tai patikrinta priemonė nuo pykinimo, bet ne visoms jo skonis patinka. Gero nėštumo, lengvo gimdymo ir puikių vaikų visoms!
Atsakyti
Prisiminiau ir as tuos laikus kai ne tik pykindavo bet ir vemdavau. Tai buvo 4 pirmus men kiekviena mielą dieną. Vat ir nieko negalejau padaryti. Valgiau ir dziuvesius ir gulejau ligoninėj. Bet visi kaip susitarę aiškindavo, reikia savo atkentėt.
Užjaučiu visas kurioms taip yra. Laukit ir būtinai viena dieną praeis...
Atsakyti
Isivaizduoju kaip jums sunku. Organizmas taip kovoja su svetimkuniu. Nes pasirodo kudikis mamos isciose yra svetimkunis blink.gif Kai kurias moteris tas pykinimas tiek isvargina, kad jos apie antra vaikeli ne pagalvot nebenori schmoll.gif
Atsakyti
mane irgi kaip pradejo pykinti nuo 6 savaites,tai tesesi iki 12 sav.Istisa diena taip imdavo sleikstulys,kad net budavau priversta maiseli toki specialu popierini,neperslampama nesiotis rankineje.Bijojau,kad bet kuria minute galiu apsivemti.Dabar visa tai praeityje mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mane irgi pykinai pykina, net zliumbiu kaip skauda presa, ar raumenis nuo ziuagciojimo, ryte kazkokiom putom, kai preinu is pardes vel kazkuo bet ne maistu, na ir bet kuriuo metu galiu vemti, todel paniskai bijau vaziuoti mikru, viena diena geriau kita blogiau buna.


Seip man jokie sausainukai enpadeda, ar gulint ar stovint valgau, nieko gero, vistiek nei ryto be vemimo, manau kad tai tikrai pavaldima, mano mama visus menesius veme sad.gif

Na bet del leliuku viska istversim, juk taip? kai gimdysim manau tikrai skaudes, bet niekis viska istversim
Atsakyti
Oi, prisiminiau kaip neshcia vazhiavau mikriuku, supykino, kaip tik buvo stotele, spejau ishlipt ir dejau laukiantiems keleiviams po kojomis biggrin.gif ph34r.gif
Atsakyti
poi Raige, isisvaizduoju, kaip nefaina, man irgi panasiai buvo, tik keleiviu priesais nebuvo, begau link namo kampo, o is burnos viskas jau lauk ejo biggrin.gif

kazin kodel taip buna, viena diena galiu valgyti viska ir netaip bloga, o siandien ka pakramtau viska lauk ismetu, nesamone kazkokia, vaikelis visai alkanas bus, bijau ka ir i burna paimti sad.gif
Atsakyti
Aha, labai buvo nesmagu. Bet moviau ir pramoviau, ai, galvoju, vis tiek manes nepazhista rolleyes.gif
Mane pykino lygiai tris menesius (klasika), bet du kartus buvo toooooookie priepuoliai, kad po vieno ish ju atsiduriau ligoninej su lashelinem (vemiau koki 40 kartu), o po kito kazhkaip pati ishsikapschiau.
Atsakyti
Pirmiausia sveikinu visas kurios cia skundziasi pykinimais 4u.gif na ne del to kad pykina na o del to kad nestuke.gif
Bet ilgalaikis vemimas tikrai pavojingas,laukdamasi pirmo vaikelio as...vos nepraradau vaikelio ir vos nemiriau pati.Gerai kad laiku pakliuvau i ligonine tai isgelbejo mus abi wub.gif
Mamytes jeigu istisai pykina ir nieko negalite nei valgyti nei gerti BUTINAI PAKALBEKIT SU GYDYTOJA,JI TIKRAI PADES IR VISKAS BUS GERAI.
O jeigu pykinimas nera labai didelis pasitengite kuo daugiau gerti negazuoto mineralinio vandenio(nors man padedavo tik gazuotas) ir auginkit savo nestuke.gif
Nuosirdziai
Atsakyti
mane pykino per abu neshtumus - nuo pradzhios iki galo. bet ne tiek, kad reiktu gydytis...

supykindavo nuo kvapu, kai kurio maisto, ish alkio, ish nuovargio ar streso, jeigu drabuzhiai nors kur nors verzhdavo, nuo vitaminu, nuo kosulio, nuo supimo, nuo mashinu dumu...

mano kovos priemones:
1. uzhvalgyti, kai tik pradeda nors truputi noretis
2. gerai pavalgyti vakare (man atrodo, rytinis pykinimas budavo susijes su alkiu...), kartais keldavausi ko nors truputi uzhkasti (pvz., razinu) net ir nakti
3. miegoti, tiek, kiek norisi, ir nepervargti
4. neshioti tik visishkai patogius ir neverzhianchius drabuzhius (pvz, negalejau uzhsivilkti golfo, nes nuo apykakles, prigludusios prie kaklo, pradedavo pykinti)
5. nustojau gerti vitaminus (tiksliau padariau pauze, pykinimas sumazhejo... vel pageriau - po poros dienu pradejo gerokai stipriau pykinti... tada mechiau juos gert...)
6. vengti to maisto, kvapu, aplinkybiu, kuriose blogai jautiesi

neshtumo toksikoze nustatoma pagal kraujo tyrima ir zhymima laipsniais. didesnio laipsnio toksikoze gydoma.
Atsakyti
Mane irgi pykindavo kiekviena diena iki pabaigos nuo ryto iki vakaro. Kovos metodai: juodos duonos rieke po ranka nuolatos ir butelis Borzomi mineralinio (cia man gydytoja taip patare).
Atsakyti
sveikos merginos,
mane va jau trecia diena stipriai pykina RYTAIS, dar nespejus atsikelti. geda sakyt, bet pykina nuo rytinio "miegelio" kvapo is burnos, tai begu dantis valytis kuo greiciau. basivalant dantis jau pradedu nuo pastos ziaukciot (juolab, kad as dar ir liezuvi sveiciu). bet jau taip bloga buna, kad sakes, atsisedu, ziuriu i viena taska ir dejuoju draugui, kaip man bloga. o dar i darba ruostis-nuo kremo, kvepalu kvapo bloga, valgyt nenoriu, bet koki dziuvesi sukramtau. uztat kokia 11 uzeina toks alkiukas ir visada randu tasej draugo padaryta sumustini ir müslini sokoladuka! tada galvoju: nu va, ir prejo pykinimas!
man mama dave savo patarima: ryte, tik atsikelus, nieko nevalgius ir negerus, issiziaukcioti tulzimi. tipo nemalonu, bet uztat visai dienai padeda. as taip ir darau. nors nieko negaliu sakyt, nes kitaip ir nebandziau, bet dienos metu manes nebepykina. kiekvienai matyt kitaip yra.
Atsakyti